Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
User avatar
SaraFina
Posts: 24398
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13326 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Hafisaga, znaš ti onu staru " šta zna gedžo što je čokolada"

Tako i ti japrak, sogan i sl
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13327 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

SaraFina wrote:Hafisaga, znaš ti onu staru " šta zna gedžo što je čokolada"

Tako i ti japrak, sogan i sl
E kad sam ja jeo sogan dolmu u Drini u Rajvosa...ako znaš gdje je bila.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13328 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:Mogli bi brate i neku o Kiseljaku iz razdoblja 92.-95. Mislim da to još nismo obradili :zzzz:
Nema potrebe - nista se nije promijenilo.

Bili teroristi, ostali teroristi.
User avatar
SaraFina
Posts: 24398
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13329 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Hafis wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:
Hafis wrote:Mogli bi brate i neku o Kiseljaku iz razdoblja 92.-95. Mislim da to još nismo obradili :zzzz:
MoRemo!
Deder opleti, da te čujemo?
Mene interesuje samo današnjica i sutrašnjica, i normalno sex, rokenrol iu ribolov.
uostalom, zašto ne dignete glas protiv predloženog Izbornog zakona od strane HDZ-a koji će slično kao i u slučaju Hrvata iz Sarajeva staviti u diskriminatorski položaj i Hrvate iz Kiseljaka. A ne vi ovdje još i udri po njima, i to sve bez ikakvih dokaza. Pa gdje je taj razvikani antifašizam na djelu? :?

Mi ni u ratu nismo se iživljavali nad nemoćnim Hrvatima u sredinama gdje nisu prestavljali vojni ili politički faktor.
Pa je tako drugim korpusom jedno vrijeme i Hrvat zapovjedao.
Dretelj i Heliodrom nisu patentirali Bošnjaci u TZ recimo.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#13330 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by duh_sa_sjekirom »

Hafis wrote: Mene interesuje samo današnjica i sutrašnjica, i normalno sex, rokenrol iu ribolov.
uostalom, zašto ne dignete glas protiv predloženog Izbornog zakona od strane HDZ-a koji će slično kao i u slučaju Hrvata iz Sarajeva staviti u diskriminatorski položaj i Hrvate iz Kiseljaka. A ne vi ovdje još i udri po njima, i to sve bez ikakvih dokaza. Pa gdje je taj razvikani antifašizam na djelu? :?
Blago tebi onda, kad si tako rahat s pameću...
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13331 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote:Mogli bi brate i neku o Kiseljaku iz razdoblja 92.-95. Mislim da to još nismo obradili :zzzz:
Nema potrebe - nista se nije promijenilo.

Bili teroristi, ostali teroristi.
Hvala bogu, nek samo nisu fašisti. Dopada mi se ova novotarija u terminologoji. Ono s fašistima baš uTušilo.
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#13332 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by arzuhal »

Što bi rek'o Mujo: Neka, zapalit ćemo i mi auto hodži u Čapljini! :twisted:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13333 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

duh_sa_sjekirom wrote:
Hafis wrote: Mene interesuje samo današnjica i sutrašnjica, i normalno sex, rokenrol iu ribolov.
uostalom, zašto ne dignete glas protiv predloženog Izbornog zakona od strane HDZ-a koji će slično kao i u slučaju Hrvata iz Sarajeva staviti u diskriminatorski položaj i Hrvate iz Kiseljaka. A ne vi ovdje još i udri po njima, i to sve bez ikakvih dokaza. Pa gdje je taj razvikani antifašizam na djelu? :?
Blago tebi onda, kad si tako rahat s pameću...
Zar i ti brate Brute.
Hebo majku, u nedostatku argumenata uvijek udare po mom liku i djelu. Najbolje je tako.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#13334 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

SaraFina wrote:
Srednja Bosna je demografski i politički potopljena i usudi se tamo provoditi terorističke akcije. Zamisli te hrabrosti. ..
ima ona stara dobra izreka...Napelo se govno u njima pa misle da je srce..........a posle ce biti ....auuuuu mama Kososhinda pomagaj diraju nas :lol:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13335 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

SaraFina wrote:
Alfons Kauders wrote:
Samo se nastavlja tradicija - Kiseljak drugi put ovog mjeseca, a prije tog onaj debil od ministra u HNK izjavi kako ne moze garantovati sigurnost Bosnjacima... Hrvatska oslobodi Knezovica i amnestira MUP ZHK od odgovornosti za ubistvo jedne i ranjavanje sest osoba...

Ocito je da HDZ ispipava dokle moze ici, te da se trudi izazvati incidente s tezim posljedicama.

S obzirom na to da HDZ i SNSD kontrolisu pravosudje i dobar dio policijskih agencija, njihov terorizam ce prolaziti nekaznjeno.

To vjerovatno i jeste njihov plan - da izazivaju incidente dok ne padne mrtva glava i dok ne izazovu nove sukobe.

Pa ako Bošnjo nedaj bože koga ubije, onda će grotesno debela barbika iz susjestva reći " jesam vam rekla gospodjo Evropo".

Fašizam zataškavaju a usred srednje Bosne gdje nisu nikakav demografski faktor rade terorističke napade.
Da, na to se i ide... Ubiju nekog kod nas, uteknu preko granice, i kad neminovno nekom pukne kurac i odluci da posegne za istim metodama...

"Kme, kme, ISIL nas ubija!"

A u isto vrijeme njihovi ministri govore kako Bosnjacima ne mogu garantirati sigurnost?

Nema frke, ima ko moze. Fino se uvede vanredno stanje na tim podrucjima gdje drzava po priznanju ministara HDZ nema vlast, rasporede se policijske snage s teritorija na kojim drzava i dalje ima kontrolu, proglasi se policijski sat u 2200h, dva metka u sve sto se mrdne do zore.

Problem rijesen.

Jebote oni seru da BiH "nema kontrolu" nad nekakvom Maočom od 50 stanovnika, a HDZ ministri otvoreno govore da nemaju kontrolu nad svojim kantonima i da tamo ne mogu garantovati provodjenje zakona i sigurnost gradjana?

Ako je tako, onda je to vanredno stanje i tu se nema sta raspravljati.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#13336 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by duh_sa_sjekirom »

Hafis wrote: Zar i ti brate Brute.
Hebo majku, u nedostatku argumenata uvijek udare po mom liku i djelu. Najbolje je tako.
Argumenata za šta?
Bojim se da ni sam ne znaš šta hoćeš da kažeš.
I, naravno, ovdje vlada zakon "jači tlači"...
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13337 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

spreca, who is currently on your ignore list, made this post.

Vidi suze moje. Ono živi za mene.
Sad će i drugi prašinari....krv u vodi :D
User avatar
SaraFina
Posts: 24398
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13338 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

spreca wrote:
SaraFina wrote:
Srednja Bosna je demografski i politički potopljena i usudi se tamo provoditi terorističke akcije. Zamisli te hrabrosti. ..
ima ona stara dobra izreka...Napelo se govno u njima pa misle da je srce..........a posle ce biti ....auuuuu mama Kososhinda pomagaj diraju nas :lol:

U slučaju bilo čega nedaj Bože, te enklavice su u najgorem položaju. Bez obzira čije.
Lako je srati iz Hercegovine.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#13339 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by duh_sa_sjekirom »

Alfons Kauders wrote:

Da, na to se i ide... Ubiju nekog kod nas, uteknu preko granice, i kad neminovno nekom pukne kurac i odluci da posegne za istim metodama...

"Kme, kme, ISIL nas ubija!"

A u isto vrijeme njihovi ministri govore kako Bosnjacima ne mogu garantirati sigurnost?

Nema frke, ima ko moze. Fino se uvede vanredno stanje na tim podrucjima gdje drzava po priznanju ministara HDZ nema vlast, rasporede se policijske snage s teritorija na kojim drzava i dalje ima kontrolu, proglasi se policijski sat u 2200h, dva metka u sve sto se mrdne do zore.

Problem rijesen.

Jebote oni seru da BiH "nema kontrolu" nad nekakvom Maočom od 50 stanovnika, a HDZ ministri otvoreno govore da nemaju kontrolu nad svojim kantonima i da tamo ne mogu garantovati provodjenje zakona i sigurnost gradjana?

Ako je tako, onda je to vanredno stanje i tu se nema sta raspravljati.
Ne svih građana. Samo se muslimanima ne garantuje sigurnost. Ostali mogu mirno spavati.
DemokraCija :thumbup:
User avatar
SaraFina
Posts: 24398
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13340 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Hafis wrote:spreca, who is currently on your ignore list, made this post.

Vidi suze moje. Ono živi za mene.
Sad će i drugi prašinari....krv u vodi :D

A je tebi zbilja normalno u Kiseljaku koji je opkoljena enklava sa još par hrvatskih, uz ovakvu napetost na vjerski praznik zapaliti imamu auto? U kući i ispod dječije sobe? Fakat ti to razumno?
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#13341 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

duh_sa_sjekirom wrote:
Alfons Kauders wrote:

Da, na to se i ide... Ubiju nekog kod nas, uteknu preko granice, i kad neminovno nekom pukne kurac i odluci da posegne za istim metodama...

"Kme, kme, ISIL nas ubija!"

A u isto vrijeme njihovi ministri govore kako Bosnjacima ne mogu garantirati sigurnost?

Nema frke, ima ko moze. Fino se uvede vanredno stanje na tim podrucjima gdje drzava po priznanju ministara HDZ nema vlast, rasporede se policijske snage s teritorija na kojim drzava i dalje ima kontrolu, proglasi se policijski sat u 2200h, dva metka u sve sto se mrdne do zore.

Problem rijesen.

Jebote oni seru da BiH "nema kontrolu" nad nekakvom Maočom od 50 stanovnika, a HDZ ministri otvoreno govore da nemaju kontrolu nad svojim kantonima i da tamo ne mogu garantovati provodjenje zakona i sigurnost gradjana?

Ako je tako, onda je to vanredno stanje i tu se nema sta raspravljati.
Ne svih građana. Samo se muslimanima ne garantuje sigurnost. Ostali mogu mirno spavati.
DemokraCija :thumbup:
Zato sve ono sto slijedi ce ici lakse. :wink:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13342 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

duh_sa_sjekirom wrote:
Hafis wrote: Zar i ti brate Brute.
Hebo majku, u nedostatku argumenata uvijek udare po mom liku i djelu. Najbolje je tako.
Argumenata za šta?
Bojim se da ni sam ne znaš šta hoćeš da kažeš.
I, naravno, ovdje vlada zakon "jači tlači"...
Samo sam rekao da je u ovom slučaju utvrđen počinilac, imenovan je teroristom (u stvari svi Hrvati u Kiseljaku) i sad se čeka hapšenje i presuda.
Prvo treba utvrditi ima li ovo krivično djelo etničku ili vjersku konotaciju, pa onda u tom smjeru pokrenuti istragu.
Sjećam se 2009. godine i slučaja podmetanja požara u džamiju u Višićima...ista je ovakva medijska haranga i patriJotska preseravanja su bila usmjerena prema čapljinskim Hrvatima, tj. ''fašistima'' i ''teroristima'', dok istraga nije utvrdila počinitelja (Bošnjak) a povod su bila neka privatna natezanja.
Stoga, polako s osudama i teroristima.
User avatar
SaraFina
Posts: 24398
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13343 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Alfons Kauders wrote:
SaraFina wrote:

Pa ako Bošnjo nedaj bože koga ubije, onda će grotesno debela barbika iz susjestva reći " jesam vam rekla gospodjo Evropo".

Fašizam zataškavaju a usred srednje Bosne gdje nisu nikakav demografski faktor rade terorističke napade.
Da, na to se i ide... Ubiju nekog kod nas, uteknu preko granice, i kad neminovno nekom pukne kurac i odluci da posegne za istim metodama...

"Kme, kme, ISIL nas ubija!"

A u isto vrijeme njihovi ministri govore kako Bosnjacima ne mogu garantirati sigurnost?

Nema frke, ima ko moze. Fino se uvede vanredno stanje na tim podrucjima gdje drzava po priznanju ministara HDZ nema vlast, rasporede se policijske snage s teritorija na kojim drzava i dalje ima kontrolu, proglasi se policijski sat u 2200h, dva metka u sve sto se mrdne do zore.

Problem rijesen.

Jebote oni seru da BiH "nema kontrolu" nad nekakvom Maočom od 50 stanovnika, a HDZ ministri otvoreno govore da nemaju kontrolu nad svojim kantonima i da tamo ne mogu garantovati provodjenje zakona i sigurnost gradjana?

Ako je tako, onda je to vanredno stanje i tu se nema sta raspravljati.

Znaš koji debil moraš biti da u jednoj od hrvatskih enklavica u srcu srednje Bosne gdje bjesnio b - h sukob zapališ na vjerski praznik imamu u kući auto.
Neovisno od toga što Kiseljak ima blagu HR većinu.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13344 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

BHCluster, who is currently on your ignore list, made this post.

Evo i drugog. Rekoh li ja - krv u vodi. Jate se polaHko :)
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13345 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

duh_sa_sjekirom wrote:
Alfons Kauders wrote:

Da, na to se i ide... Ubiju nekog kod nas, uteknu preko granice, i kad neminovno nekom pukne kurac i odluci da posegne za istim metodama...

"Kme, kme, ISIL nas ubija!"

A u isto vrijeme njihovi ministri govore kako Bosnjacima ne mogu garantirati sigurnost?

Nema frke, ima ko moze. Fino se uvede vanredno stanje na tim podrucjima gdje drzava po priznanju ministara HDZ nema vlast, rasporede se policijske snage s teritorija na kojim drzava i dalje ima kontrolu, proglasi se policijski sat u 2200h, dva metka u sve sto se mrdne do zore.

Problem rijesen.

Jebote oni seru da BiH "nema kontrolu" nad nekakvom Maočom od 50 stanovnika, a HDZ ministri otvoreno govore da nemaju kontrolu nad svojim kantonima i da tamo ne mogu garantovati provodjenje zakona i sigurnost gradjana?

Ako je tako, onda je to vanredno stanje i tu se nema sta raspravljati.
Ne svih građana. Samo se muslimanima ne garantuje sigurnost. Ostali mogu mirno spavati.
DemokraCija :thumbup:
Taj detalj sam zaboravio.

Muslimane se smije ubijati bez posljedica.

Ukoliko pak zagusti, teroriste i ubice se uvijek moze prebaciti u Hrvatsku, gdje ce ih odlikovati ili uciniti fratrima.
Novak20
Posts: 15239
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#13346 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

duh_sa_sjekirom wrote:
Alfons Kauders wrote:

Da, na to se i ide... Ubiju nekog kod nas, uteknu preko granice, i kad neminovno nekom pukne kurac i odluci da posegne za istim metodama...

"Kme, kme, ISIL nas ubija!"

A u isto vrijeme njihovi ministri govore kako Bosnjacima ne mogu garantirati sigurnost?

Nema frke, ima ko moze. Fino se uvede vanredno stanje na tim podrucjima gdje drzava po priznanju ministara HDZ nema vlast, rasporede se policijske snage s teritorija na kojim drzava i dalje ima kontrolu, proglasi se policijski sat u 2200h, dva metka u sve sto se mrdne do zore.

Problem rijesen.

Jebote oni seru da BiH "nema kontrolu" nad nekakvom Maočom od 50 stanovnika, a HDZ ministri otvoreno govore da nemaju kontrolu nad svojim kantonima i da tamo ne mogu garantovati provodjenje zakona i sigurnost gradjana?

Ako je tako, onda je to vanredno stanje i tu se nema sta raspravljati.
Ne svih građana. Samo se muslimanima ne garantuje sigurnost. Ostali mogu mirno spavati.
DemokraCija :thumbup:
Ne znam što se diže graja. Možda uhvate počinioca ovog (ne)djela što bi dalo osnova za ovakve priče na forumu.

U ZDK frajer ubije dvoje starih Hrvata batinama, prizna nedjelo, promijeni iskaz i sud ga oslobodi. Ako to nije nasilje pokriveno (ne)radom institucija, ne znam šta je drugo. A Hrvatima se kao garantuje sigurnost i miran san.

Ma hajte, molim vas.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#13347 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

SaraFina wrote:
spreca wrote:
SaraFina wrote:
Srednja Bosna je demografski i politički potopljena i usudi se tamo provoditi terorističke akcije. Zamisli te hrabrosti. ..
ima ona stara dobra izreka...Napelo se govno u njima pa misle da je srce..........a posle ce biti ....auuuuu mama Kososhinda pomagaj diraju nas :lol:

U slučaju bilo čega nedaj Bože, te enklavice su u najgorem položaju. Bez obzira čije.
Lako je srati iz Hercegovine.
ma sva ta sranja su na zaprshki od skutorskog masla iz 'ercegovine.....to je uvijek bila njihova taktika i za proslog rata da se zakuha sto dalje od njihove chatrnje jer je prazna i nema se cime gasiti ako pozar izbije
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#13348 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by duh_sa_sjekirom »

Hafis wrote: Samo sam rekao da je u ovom slučaju utvrđen počinilac, imenovan je teroristom (u stvari svi Hrvati u Kiseljaku) i sad se čeka hapšenje i presuda.
Prvo treba utvrditi ima li ovo krivično djelo etničku ili vjersku konotaciju, pa onda u tom smjeru pokrenuti istragu.
Sjećam se 2009. godine i slučaja podmetanja požara u džamiju u Višićima...ista je ovakva medijska haranga i patriJotska preseravanja su bila usmjerena prema čapljinskim Hrvatima, tj. ''fašistima'' i ''teroristima'', dok istraga nije utvrdila počinitelja (Bošnjak) a povod su bila neka privatna natezanja.
Stoga, polako s osudama i teroristima.
Naravno da treba sačekati rezultate istrage.
No, moj prvi post uopće nije govorio o ovom incidentu.
Ako već repliciraš onda neka to bar bude smisleno i povezano.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13349 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Novak20 wrote:
duh_sa_sjekirom wrote: Ne svih građana. Samo se muslimanima ne garantuje sigurnost. Ostali mogu mirno spavati.
DemokraCija :thumbup:
Ne znam što se diže graja. Možda uhvate počinioca ovog (ne)djela što bi dalo osnova za ovakve priče na forumu.

U ZDK frajer ubije dvoje starih Hrvata batinama, prizna nedjelo, promijeni iskaz i sud ga oslobodi. Ako to nije nasilje pokriveno (ne)radom institucija, ne znam šta je drugo. A Hrvatima se kao garantuje sigurnost i miran san.

Ma hajte, molim vas.
Ne znam vala ni ja...

Mislim, u Kiseljaku samo napadaju pokrivene zene i hodze...

Nije da napadaju ljude, Europljane...
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13350 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Nije zgoreg opet ponoviti, jer vidim ja da vam učenje baš i ne ide najbolje:

Sjećam se 2009. godine i slučaja podmetanja požara u džamiju u Višićima...ista ovakva medijska haranga i patriJotska preseravanja bila su usmjerena prema čapljinskim Hrvatima, tj. ''fašistima'' i ''teroristima'', dok istraga nije utvrdila počinitelja (Bošnjak) a povod su bila neka privatna natezanja.
Stoga, polako s osudama i teroristima.
Post Reply