To sam i ja sinoć govorio, nikako mi nije jasan onako defanzivan pristup Heckinga. Boriš se za vrh, imaš priliku da priđeš na 3 boda ako pobijediš, i on opali gori bunker nego Freiburg, Mainz itd.pizarro wrote:gladbach sinoc jadno odigrao.
gube i ima se jos jedno 15 minuta da igra a oni se povlace i cekaju da dortmund napada
Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13326 Re: Bundesliga
- TAFKAP
- Posts: 11983
- Joined: 30/09/2011 07:49
#13327 Re: Bundesliga
Fortuna 96, tri utakmice tri pobjede za redom 
RBL - WB 3:2, odlična utakmica, šteta za Bremen
RBL - WB 3:2, odlična utakmica, šteta za Bremen
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13328 Re: Bundesliga
Ajntraht kitovan 
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#13329 Re: Bundesliga
Rafko ubica


- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13331 Re: Bundesliga
Heiko je jako dobar trener i nije zasluzio ovo. Rado bi ga mijenjao sa favreompizarro wrote:
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13332 Re: Bundesliga
Jutro u njemackoj mediji pisu kako je WC bauern samo drugi na tabeli. Nigdje ne spominju ko je jesenji prvak, najebem im se mame i njima i WC bauernu 
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13333 Re: Bundesliga
Ti se izgleda jos nisi otrijeznio od petkaveella wrote:Heiko je jako dobar trener i nije zasluzio ovo. Rado bi ga mijenjao sa favreompizarro wrote:
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13334 Re: Bundesliga
Heiko je izmislio fudbal za oba strucnjaka
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#13335 Re: Bundesliga
Vidim Leverkusenu sjajno islo s Herrlichom.veella wrote:Heiko je izmislio fudbal za oba strucnjaka
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13336 Re: Bundesliga
7 bodova od LP nije loseBHF_Manijak wrote:Vidim Leverkusenu sjajno islo s Herrlichom.veella wrote:Heiko je izmislio fudbal za oba strucnjaka
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13337 Re: Bundesliga
Ma daj veella, ne mozes biti ozbiljan za ovo...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13338 Re: Bundesliga
Favre je, bez uvrede, najbolji trener kojeg Bundesliga ima.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#13339 Re: Bundesliga
znaci da ste pravo bitan faktorveella wrote:Jutro u njemackoj mediji pisu kako je WC bauern samo drugi na tabeli. Nigdje ne spominju ko je jesenji prvak, najebem im se mame i njima i WC bauernu
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13340 Re: Bundesliga
O bitnom faktoru sam se vec izjasniosimonese wrote:znaci da ste pravo bitan faktorveella wrote:Jutro u njemackoj mediji pisu kako je WC bauern samo drugi na tabeli. Nigdje ne spominju ko je jesenji prvak, najebem im se mame i njima i WC bauernu
-
Korisničkoime
- Posts: 4836
- Joined: 18/11/2010 00:26
#13341 Re: Bundesliga
Povratak otpisanih, ne znam al nesto sam mislio da Bosza vise nikad necemo vidjeti u BL.veella wrote:Heiko je jako dobar trener i nije zasluzio ovo. Rado bi ga mijenjao sa favreompizarro wrote:
@veella druze nemoj po mraku se motati oko drva i pazi gdje da nisi na kakve mrve nagazio, Favre radi i vise nego odlican posao u Dortmundu ili si i ti mozda kao i mediji u Njemackoj smetnuo s uma ko je prvi u BL.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#13342 Re: Bundesliga
sta bi sa onom straom generacijom BVB Freund, Kohler, Muller, Schapuisat, Ricken... niko od njih nije postao ozbiljniji trener bas me cudi
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13343 Re: Bundesliga
Tacno, ali eto nekako ih nije previse zavrsilo u trenerskim vodama.Romanista 101% wrote:sta bi sa onom straom generacijom BVB Freund, Kohler, Muller, Schapuisat, Ricken... niko od njih nije postao ozbiljniji trener bas me cudi
Jedino je Sammer kao trener ima nekog uspjeha, osvojio titulu sa BVB-om 2002. i igrao finale kupa UEFA. Herrlich je eto upravo nogiran iz Leverkusena, Möller i Kohler su nesto pokusavali u nekim nizim rangovima ali bez uspjeha, Freund je trenirao neke mlade selekcije, Heinrich je bio pomocni trener u Dortmundu prosle godine, ne znam gdje je sad. De Beer je godinama bio trener golmana.
Ricken je koordinator za mladje kategorije, Zorc menadžer u Dortmundu, a Reuter menadžer u Augsburgu.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#13344 Re: Bundesliga
vicious wrote:Tacno, ali eto nekako ih nije previse zavrsilo u trenerskim vodama.Romanista 101% wrote:sta bi sa onom straom generacijom BVB Freund, Kohler, Muller, Schapuisat, Ricken... niko od njih nije postao ozbiljniji trener bas me cudi
Jedino je Sammer kao trener ima nekog uspjeha, osvojio titulu sa BVB-om 2002. i igrao finale kupa UEFA. Herrlich je eto upravo nogiran iz Leverkusena, Möller i Kohler su nesto pokusavali u nekim nizim rangovima ali bez uspjeha, Freund je trenirao neke mlade selekcije, Heinrich je bio pomocni trener u Dortmundu prosle godine, ne znam gdje je sad. De Beer je godinama bio trener golmana.
Ricken je koordinator za mladje kategorije, Zorc menadžer u Dortmundu, a Reuter menadžer u Augsburgu.
Sammer je i na terenu djelovao kao assist. trener i vodja te generacije. A inace pitam jer ih je trenirao Hitzfeld koji je za mene u top 5 trenera svih vremena.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#13345 Re: Bundesliga
Toni Polster, legenda Kölna, kasnije i BMG nije bio u stanju voditi klub iz najnize austrijske lige. Prilicno ogranicene inteligencije jbg.
Ne moze ni trener biti svako, mozda svaki 20ti igrac?
Ne moze ni trener biti svako, mozda svaki 20ti igrac?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13346 Re: Bundesliga
Pa otprilike dok su u kopačkama znaš ko ima šlifa za trenera.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13347 Re: Bundesliga
bas tako.
ja sam ubjedjen da bi elvir rahimic bio odlican trener.
kroz njegovo kretanje na terenu dobro se vidjelo da lik odlicno konta fudbal
ja sam ubjedjen da bi elvir rahimic bio odlican trener.
kroz njegovo kretanje na terenu dobro se vidjelo da lik odlicno konta fudbal
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13348 Re: Bundesliga
Društvu s Bundesligaške teme, sretna i uspješna nova godina
- Bosanski_kralj
- Posts: 10199
- Joined: 31/03/2007 00:07
#13349 Re: Bundesliga
Hvala, također i amin.Mišo_Kovač wrote:
Društvu s Bundesligaške teme, sretna i uspješna nova godinaDa nam svima bude lijepo i da Bayo bude prvak jopet
![]()
![]()
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13350 Re: Bundesliga
odabir boje slova, cista desetka! 

