Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13326 Re: Bundesliga

Post by vicious »

pizarro wrote:gladbach sinoc jadno odigrao.
gube i ima se jos jedno 15 minuta da igra a oni se povlace i cekaju da dortmund napada :-)
To sam i ja sinoć govorio, nikako mi nije jasan onako defanzivan pristup Heckinga. Boriš se za vrh, imaš priliku da priđeš na 3 boda ako pobijediš, i on opali gori bunker nego Freiburg, Mainz itd. :lol:
User avatar
TAFKAP
Posts: 11983
Joined: 30/09/2011 07:49

#13327 Re: Bundesliga

Post by TAFKAP »

Fortuna 96, tri utakmice tri pobjede za redom :thumbup:

RBL - WB 3:2, odlična utakmica, šteta za Bremen
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13328 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

Ajntraht kitovan :D
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#13329 Re: Bundesliga

Post by Partijaner »

Rafko ubica :lol:
Image
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13330 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

Image
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13331 Re: Bundesliga

Post by veella »

pizarro wrote:Image
Heiko je jako dobar trener i nije zasluzio ovo. Rado bi ga mijenjao sa favreom :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13332 Re: Bundesliga

Post by veella »

Jutro u njemackoj mediji pisu kako je WC bauern samo drugi na tabeli. Nigdje ne spominju ko je jesenji prvak, najebem im se mame i njima i WC bauernu :izet:
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13333 Re: Bundesliga

Post by vicious »

veella wrote:
pizarro wrote:Image
Heiko je jako dobar trener i nije zasluzio ovo. Rado bi ga mijenjao sa favreom :thumbup:
Ti se izgleda jos nisi otrijeznio od petka :lol:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13334 Re: Bundesliga

Post by veella »

Heiko je izmislio fudbal za oba strucnjaka
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#13335 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

veella wrote:Heiko je izmislio fudbal za oba strucnjaka
Vidim Leverkusenu sjajno islo s Herrlichom. :mrgreen:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13336 Re: Bundesliga

Post by veella »

BHF_Manijak wrote:
veella wrote:Heiko je izmislio fudbal za oba strucnjaka
Vidim Leverkusenu sjajno islo s Herrlichom. :mrgreen:
7 bodova od LP nije lose
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13337 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Ma daj veella, ne mozes biti ozbiljan za ovo...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#13338 Re: Bundesliga

Post by AmiĐa_Idriz »

Favre je, bez uvrede, najbolji trener kojeg Bundesliga ima.
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#13339 Re: Bundesliga

Post by simonese »

veella wrote:Jutro u njemackoj mediji pisu kako je WC bauern samo drugi na tabeli. Nigdje ne spominju ko je jesenji prvak, najebem im se mame i njima i WC bauernu :izet:
znaci da ste pravo bitan faktor
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13340 Re: Bundesliga

Post by veella »

simonese wrote:
veella wrote:Jutro u njemackoj mediji pisu kako je WC bauern samo drugi na tabeli. Nigdje ne spominju ko je jesenji prvak, najebem im se mame i njima i WC bauernu :izet:
znaci da ste pravo bitan faktor
O bitnom faktoru sam se vec izjasnio :lol:
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#13341 Re: Bundesliga

Post by Korisničkoime »

veella wrote:
pizarro wrote:Image
Heiko je jako dobar trener i nije zasluzio ovo. Rado bi ga mijenjao sa favreom :thumbup:
Povratak otpisanih, ne znam al nesto sam mislio da Bosza vise nikad necemo vidjeti u BL.
@veella druze nemoj po mraku se motati oko drva i pazi gdje da nisi na kakve mrve nagazio, Favre radi i vise nego odlican posao u Dortmundu ili si i ti mozda kao i mediji u Njemackoj smetnuo s uma ko je prvi u BL.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#13342 Re: Bundesliga

Post by Romanista 101% »

sta bi sa onom straom generacijom BVB Freund, Kohler, Muller, Schapuisat, Ricken... niko od njih nije postao ozbiljniji trener bas me cudi
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13343 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Romanista 101% wrote:sta bi sa onom straom generacijom BVB Freund, Kohler, Muller, Schapuisat, Ricken... niko od njih nije postao ozbiljniji trener bas me cudi
Tacno, ali eto nekako ih nije previse zavrsilo u trenerskim vodama.
Jedino je Sammer kao trener ima nekog uspjeha, osvojio titulu sa BVB-om 2002. i igrao finale kupa UEFA. Herrlich je eto upravo nogiran iz Leverkusena, Möller i Kohler su nesto pokusavali u nekim nizim rangovima ali bez uspjeha, Freund je trenirao neke mlade selekcije, Heinrich je bio pomocni trener u Dortmundu prosle godine, ne znam gdje je sad. De Beer je godinama bio trener golmana.
Ricken je koordinator za mladje kategorije, Zorc menadžer u Dortmundu, a Reuter menadžer u Augsburgu.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#13344 Re: Bundesliga

Post by Romanista 101% »

vicious wrote:
Romanista 101% wrote:sta bi sa onom straom generacijom BVB Freund, Kohler, Muller, Schapuisat, Ricken... niko od njih nije postao ozbiljniji trener bas me cudi
Tacno, ali eto nekako ih nije previse zavrsilo u trenerskim vodama.
Jedino je Sammer kao trener ima nekog uspjeha, osvojio titulu sa BVB-om 2002. i igrao finale kupa UEFA. Herrlich je eto upravo nogiran iz Leverkusena, Möller i Kohler su nesto pokusavali u nekim nizim rangovima ali bez uspjeha, Freund je trenirao neke mlade selekcije, Heinrich je bio pomocni trener u Dortmundu prosle godine, ne znam gdje je sad. De Beer je godinama bio trener golmana.
Ricken je koordinator za mladje kategorije, Zorc menadžer u Dortmundu, a Reuter menadžer u Augsburgu.
:thumbup:

Sammer je i na terenu djelovao kao assist. trener i vodja te generacije. A inace pitam jer ih je trenirao Hitzfeld koji je za mene u top 5 trenera svih vremena.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#13345 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

Toni Polster, legenda Kölna, kasnije i BMG nije bio u stanju voditi klub iz najnize austrijske lige. Prilicno ogranicene inteligencije jbg.
Ne moze ni trener biti svako, mozda svaki 20ti igrac?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#13346 Re: Bundesliga

Post by AmiĐa_Idriz »

Pa otprilike dok su u kopačkama znaš ko ima šlifa za trenera.
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13347 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

bas tako.
ja sam ubjedjen da bi elvir rahimic bio odlican trener.
kroz njegovo kretanje na terenu dobro se vidjelo da lik odlicno konta fudbal :thumbup:
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13348 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »


Društvu s Bundesligaške teme, sretna i uspješna nova godina :D Da nam svima bude lijepo i da Bayo bude prvak jopet :evil: :evil:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10199
Joined: 31/03/2007 00:07

#13349 Re: Bundesliga

Post by Bosanski_kralj »

Mišo_Kovač wrote:
Društvu s Bundesligaške teme, sretna i uspješna nova godina :D Da nam svima bude lijepo i da Bayo bude prvak jopet :evil: :evil:
Hvala, također i amin. :mrgreen:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13350 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

odabir boje slova, cista desetka! :D
Post Reply