Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13301 Re: Bundesliga
Klasični "child molester" izgled 
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#13303 Re: Bundesliga
Tom Selleck im idol 
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13305 Re: Bundesliga
moze benfica poslije ove sezone za njega hladno uzeti preko 50M.
-
LeTalek
- Posts: 370
- Joined: 09/06/2017 10:45
#13306 Re: Bundesliga
Nema Benfica vise nista s njegovim transferom, tj. ima samo onih 10-12 mil koliko je dogovoreno pravo otkupne klauzule sa Eintrachtom na ime 2-godisnje pozajmice.pizarro wrote:moze benfica poslije ove sezone za njega hladno uzeti preko 50M.
Sustina price je da su se Portugalci dobro zayebali sto mu nisu pruzili sansu i tako lako ga pustili u Frankfurt!
Nego, Jović je, ako ne jos najbolji, onda najkompletniji spic kojeg je Srbija imala decenijama unazad!
Decko prakticki skoro da i nema slabe tacke. Iako desnjak, od 12 bundesligaskih golova 6 ih je dao levom nogom, 4 desnom i 2 glavom (visok nesto preko 180 cm).
Stabilan i jak kao bik, solidna brzina, tuce iz prve, pozicioniranje u 16 m mozda i najjace oruzje...
Treba dodati da je ujedno i drugi strelac LE sa 5 postignutih golova!
Last edited by LeTalek on 20/12/2018 10:48, edited 1 time in total.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13307 Re: Bundesliga
Krstajić se ne slaže sa tobom!LeTalek wrote:Nema Benfica vise nista s njegovim transferom, tj. ima samo onih 10-12 mil koliko je dogovoreno pravo otkupne klauzule sa Eintrachtom na ime 2-godisnje pozajmice.pizarro wrote:moze benfica poslije ove sezone za njega hladno uzeti preko 50M.
Sustina price je da su se Portugalci dobro zayebali sto mu nisu pruzili sansu i tako lako ga pustili u Frankfurt!
Nego, Jović je, ako ne jos najbolji, onda najkompletniji spic kojeg je Srbija imala decenijama unazad!
Decko prakticki skoro da i nema slabe tacke. Iako desnjak, od 12 bundesligaskih golova 6 ih je dao levom nogom, 4 desnom i 2 glavom (visok nesto preko 180 cm).
Stabilan i jak kao bik, solidna brzina, tuce iz prve, pozicioniranje u 16 m mozda i najjace oruzje...
Treba dodati da je ujedno i prvi strelac LE sa 5 postignutih golova!
-
LeTalek
- Posts: 370
- Joined: 09/06/2017 10:45
#13308 Re: Bundesliga
Dobro, ako nastavi ovako mogao bi mu davati i po citavih 10 min. po utakmici, umesto dosadasnjih 2..AmiĐa_Idriz wrote: Krstajić se ne slaže sa tobom!
Ipak je Krstajić veliki strucnjak, a Srbija mega ekipa, pa se mora zadovoljiti mrvicama....
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13309 Re: Bundesliga
Pazite se Frankfurtasimonese wrote:veellaaa, eto nas
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#13310 Re: Bundesliga
ali bez zajebancije,Frankfurt opasanveella wrote:Pazite se Frankfurtasimonese wrote:veellaaa, eto nas
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13311 Re: Bundesliga
Znam zato i kazem
I Leipzig je sinoc zasluzio bod minimum
I Leipzig je sinoc zasluzio bod minimum
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#13312 Re: Bundesliga
Zasluzili su jedno vozanje od Riberija 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13313 Re: Bundesliga
Mislim da ce ih najvise kovac izvozatimousstapha wrote:Zasluzili su jedno vozanje od Riberija
-
Korisničkoime
- Posts: 4836
- Joined: 18/11/2010 00:26
#13314 Re: Bundesliga
Znaci sto bi mi u Bosni rekli - kloc.LeTalek wrote:Nema Benfica vise nista s njegovim transferom, tj. ima samo onih 10-12 mil koliko je dogovoreno pravo otkupne klauzule sa Eintrachtom na ime 2-godisnje pozajmice.pizarro wrote:moze benfica poslije ove sezone za njega hladno uzeti preko 50M.
Sustina price je da su se Portugalci dobro zayebali sto mu nisu pruzili sansu i tako lako ga pustili u Frankfurt!
Nego, Jović je, ako ne jos najbolji, onda najkompletniji spic kojeg je Srbija imala decenijama unazad!
Decko prakticki skoro da i nema slabe tacke. Iako desnjak, od 12 bundesligaskih golova 6 ih je dao levom nogom, 4 desnom i 2 glavom (visok nesto preko 180 cm).
Stabilan i jak kao bik, solidna brzina, tuce iz prve, pozicioniranje u 16 m mozda i najjace oruzje...
Treba dodati da je ujedno i drugi strelac LE sa 5 postignutih golova!
- Point.
- Posts: 33507
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#13315 Re: Bundesliga
Zabija samo malim ekipama i reprezentacijama. Mora da je i on maltretirao Hajrovića.Korisničkoime wrote:Znaci sto bi mi u Bosni rekli - kloc.LeTalek wrote:Nema Benfica vise nista s njegovim transferom, tj. ima samo onih 10-12 mil koliko je dogovoreno pravo otkupne klauzule sa Eintrachtom na ime 2-godisnje pozajmice.pizarro wrote:moze benfica poslije ove sezone za njega hladno uzeti preko 50M.
Sustina price je da su se Portugalci dobro zayebali sto mu nisu pruzili sansu i tako lako ga pustili u Frankfurt!
Nego, Jović je, ako ne jos najbolji, onda najkompletniji spic kojeg je Srbija imala decenijama unazad!
Decko prakticki skoro da i nema slabe tacke. Iako desnjak, od 12 bundesligaskih golova 6 ih je dao levom nogom, 4 desnom i 2 glavom (visok nesto preko 180 cm).
Stabilan i jak kao bik, solidna brzina, tuce iz prve, pozicioniranje u 16 m mozda i najjace oruzje...
Treba dodati da je ujedno i drugi strelac LE sa 5 postignutih golova!
-
LeTalek
- Posts: 370
- Joined: 09/06/2017 10:45
#13316 Re: Bundesliga
Pretpostavljam da aludirate na DžekA...
Moze se reci i da imaju slican razvojni put.
Džeko je u prvoj sezoni bundeslige postigao 8 golova, koliko i Jović. U drugoj 26, dok ovaj trenutno ima 12, s tim da Luka to radi 2 godine mladji, jer je Džeko tada imao 23, a ovaj sada (nepunu) 21...
Moze se reci i da imaju slican razvojni put.
Džeko je u prvoj sezoni bundeslige postigao 8 golova, koliko i Jović. U drugoj 26, dok ovaj trenutno ima 12, s tim da Luka to radi 2 godine mladji, jer je Džeko tada imao 23, a ovaj sada (nepunu) 21...
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13317 Re: Bundesliga
dzeko je preko ceske morao se izboriti dok je mladim igracima benfice milion puta lakse da se nadju na radaru klubova iz lige petice.
tako da kod poredjenja to uzimanje godina u obzir nema smisla.
tako da kod poredjenja to uzimanje godina u obzir nema smisla.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#13318 Re: Bundesliga
Jos puno pure jesti da bude ko Edin. 
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13319 Re: Bundesliga
A jebo vam vise VAR familiju, pa frajer ustopa loptu rukama 
-
LeTalek
- Posts: 370
- Joined: 09/06/2017 10:45
#13321 Re: Bundesliga
Svakako...ali da ima predispozicije, da uz pametniji izbor klubova, bude mozda cak i bolji, ima...Nadzorna_ploca wrote:Jos puno pure jesti da bude ko Edin.
Borusije igraju odlican mec
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13322 Re: Bundesliga
dortmund zatvori utakmicu kao atletico 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13323 Re: Bundesliga
Domaca zadaca za prvacice
Kako stici -9
Kako stici -9
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#13324 Re: Bundesliga
Kako sam samo gotivio Gladbach dok su bili underdogs. 
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13325 Re: Bundesliga
gladbach sinoc jadno odigrao.
gube i ima se jos jedno 15 minuta da igra a oni se povlace i cekaju da dortmund napada
gube i ima se jos jedno 15 minuta da igra a oni se povlace i cekaju da dortmund napada

