Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#13301 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

Klasični "child molester" izgled :D
User avatar
TAFKAP
Posts: 11983
Joined: 30/09/2011 07:49

#13302 Re: Bundesliga

Post by TAFKAP »

trendsetteri :lol:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#13303 Re: Bundesliga

Post by Partijaner »

Tom Selleck im idol :D
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13304 Re: Bundesliga

Post by Logovan »

:thumbup: :thumbup:
Image
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13305 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

moze benfica poslije ove sezone za njega hladno uzeti preko 50M.
LeTalek
Posts: 370
Joined: 09/06/2017 10:45

#13306 Re: Bundesliga

Post by LeTalek »

pizarro wrote:moze benfica poslije ove sezone za njega hladno uzeti preko 50M.
Nema Benfica vise nista s njegovim transferom, tj. ima samo onih 10-12 mil koliko je dogovoreno pravo otkupne klauzule sa Eintrachtom na ime 2-godisnje pozajmice.
Sustina price je da su se Portugalci dobro zayebali sto mu nisu pruzili sansu i tako lako ga pustili u Frankfurt!

Nego, Jović je, ako ne jos najbolji, onda najkompletniji spic kojeg je Srbija imala decenijama unazad!
Decko prakticki skoro da i nema slabe tacke. Iako desnjak, od 12 bundesligaskih golova 6 ih je dao levom nogom, 4 desnom i 2 glavom (visok nesto preko 180 cm).
Stabilan i jak kao bik, solidna brzina, tuce iz prve, pozicioniranje u 16 m mozda i najjace oruzje...
Treba dodati da je ujedno i drugi strelac LE sa 5 postignutih golova!
Last edited by LeTalek on 20/12/2018 10:48, edited 1 time in total.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#13307 Re: Bundesliga

Post by AmiĐa_Idriz »

LeTalek wrote:
pizarro wrote:moze benfica poslije ove sezone za njega hladno uzeti preko 50M.
Nema Benfica vise nista s njegovim transferom, tj. ima samo onih 10-12 mil koliko je dogovoreno pravo otkupne klauzule sa Eintrachtom na ime 2-godisnje pozajmice.
Sustina price je da su se Portugalci dobro zayebali sto mu nisu pruzili sansu i tako lako ga pustili u Frankfurt!

Nego, Jović je, ako ne jos najbolji, onda najkompletniji spic kojeg je Srbija imala decenijama unazad!
Decko prakticki skoro da i nema slabe tacke. Iako desnjak, od 12 bundesligaskih golova 6 ih je dao levom nogom, 4 desnom i 2 glavom (visok nesto preko 180 cm).
Stabilan i jak kao bik, solidna brzina, tuce iz prve, pozicioniranje u 16 m mozda i najjace oruzje...
Treba dodati da je ujedno i prvi strelac LE sa 5 postignutih golova!
Krstajić se ne slaže sa tobom! :mrgreen:
LeTalek
Posts: 370
Joined: 09/06/2017 10:45

#13308 Re: Bundesliga

Post by LeTalek »

AmiĐa_Idriz wrote: Krstajić se ne slaže sa tobom! :mrgreen:
Dobro, ako nastavi ovako mogao bi mu davati i po citavih 10 min. po utakmici, umesto dosadasnjih 2.. :D
Ipak je Krstajić veliki strucnjak, a Srbija mega ekipa, pa se mora zadovoljiti mrvicama.... ;-)
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13309 Re: Bundesliga

Post by veella »

simonese wrote:veellaaa, eto nas :izet:
Pazite se Frankfurta :mrgreen:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#13310 Re: Bundesliga

Post by simonese »

veella wrote:
simonese wrote:veellaaa, eto nas :izet:
Pazite se Frankfurta :mrgreen:
ali bez zajebancije,Frankfurt opasan
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13311 Re: Bundesliga

Post by veella »

Znam zato i kazem :thumbup:
I Leipzig je sinoc zasluzio bod minimum
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#13312 Re: Bundesliga

Post by mousstapha »

Zasluzili su jedno vozanje od Riberija :lol:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13313 Re: Bundesliga

Post by veella »

mousstapha wrote:Zasluzili su jedno vozanje od Riberija :lol:
Mislim da ce ih najvise kovac izvozati :lol:
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#13314 Re: Bundesliga

Post by Korisničkoime »

LeTalek wrote:
pizarro wrote:moze benfica poslije ove sezone za njega hladno uzeti preko 50M.
Nema Benfica vise nista s njegovim transferom, tj. ima samo onih 10-12 mil koliko je dogovoreno pravo otkupne klauzule sa Eintrachtom na ime 2-godisnje pozajmice.
Sustina price je da su se Portugalci dobro zayebali sto mu nisu pruzili sansu i tako lako ga pustili u Frankfurt!

Nego, Jović je, ako ne jos najbolji, onda najkompletniji spic kojeg je Srbija imala decenijama unazad!
Decko prakticki skoro da i nema slabe tacke. Iako desnjak, od 12 bundesligaskih golova 6 ih je dao levom nogom, 4 desnom i 2 glavom (visok nesto preko 180 cm).
Stabilan i jak kao bik, solidna brzina, tuce iz prve, pozicioniranje u 16 m mozda i najjace oruzje...
Treba dodati da je ujedno i drugi strelac LE sa 5 postignutih golova
!
Znaci sto bi mi u Bosni rekli - kloc.
User avatar
Point.
Posts: 33507
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#13315 Re: Bundesliga

Post by Point. »

Korisničkoime wrote:
LeTalek wrote:
pizarro wrote:moze benfica poslije ove sezone za njega hladno uzeti preko 50M.
Nema Benfica vise nista s njegovim transferom, tj. ima samo onih 10-12 mil koliko je dogovoreno pravo otkupne klauzule sa Eintrachtom na ime 2-godisnje pozajmice.
Sustina price je da su se Portugalci dobro zayebali sto mu nisu pruzili sansu i tako lako ga pustili u Frankfurt!

Nego, Jović je, ako ne jos najbolji, onda najkompletniji spic kojeg je Srbija imala decenijama unazad!
Decko prakticki skoro da i nema slabe tacke. Iako desnjak, od 12 bundesligaskih golova 6 ih je dao levom nogom, 4 desnom i 2 glavom (visok nesto preko 180 cm).
Stabilan i jak kao bik, solidna brzina, tuce iz prve, pozicioniranje u 16 m mozda i najjace oruzje...
Treba dodati da je ujedno i drugi strelac LE sa 5 postignutih golova
!
Znaci sto bi mi u Bosni rekli - kloc.
Zabija samo malim ekipama i reprezentacijama. Mora da je i on maltretirao Hajrovića. :)
LeTalek
Posts: 370
Joined: 09/06/2017 10:45

#13316 Re: Bundesliga

Post by LeTalek »

Pretpostavljam da aludirate na DžekA... :)

Moze se reci i da imaju slican razvojni put.
Džeko je u prvoj sezoni bundeslige postigao 8 golova, koliko i Jović. U drugoj 26, dok ovaj trenutno ima 12, s tim da Luka to radi 2 godine mladji, jer je Džeko tada imao 23, a ovaj sada (nepunu) 21...
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13317 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

dzeko je preko ceske morao se izboriti dok je mladim igracima benfice milion puta lakse da se nadju na radaru klubova iz lige petice.
tako da kod poredjenja to uzimanje godina u obzir nema smisla.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#13318 Re: Bundesliga

Post by Nadzorna_ploca »

Jos puno pure jesti da bude ko Edin. :thumbup:
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13319 Re: Bundesliga

Post by vicious »

A jebo vam vise VAR familiju, pa frajer ustopa loptu rukama :lol:
User avatar
TAFKAP
Posts: 11983
Joined: 30/09/2011 07:49

#13320 Re: Bundesliga

Post by TAFKAP »

:zid:
LeTalek
Posts: 370
Joined: 09/06/2017 10:45

#13321 Re: Bundesliga

Post by LeTalek »

Nadzorna_ploca wrote:Jos puno pure jesti da bude ko Edin. :thumbup:
Svakako...ali da ima predispozicije, da uz pametniji izbor klubova, bude mozda cak i bolji, ima... ;-)

Borusije igraju odlican mec :thumbup:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13322 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

dortmund zatvori utakmicu kao atletico :D
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#13323 Re: Bundesliga

Post by veella »

Domaca zadaca za prvacice :D
Kako stici -9 :lol:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#13324 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

Kako sam samo gotivio Gladbach dok su bili underdogs. 8)
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#13325 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

gladbach sinoc jadno odigrao.
gube i ima se jos jedno 15 minuta da igra a oni se povlace i cekaju da dortmund napada :-)
Post Reply