Kupio bih nesto sa eBay-a
Moderator: anex
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#13276 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Zaradi naravno, pa nisu dobrotvorna ustanova.
- mobsterc
- Posts: 2576
- Joined: 01/04/2007 21:57
- Location: Sarajevo
#13277 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Meni rekose da jos nista nije instalirano...
A gdje je jos vrijeme dok ih 'obuce'
Samo mazu oci izgleda, bice za 10 dana
A gdje je jos vrijeme dok ih 'obuce'
Samo mazu oci izgleda, bice za 10 dana
-
AkumAone
- Posts: 188
- Joined: 08/04/2009 22:36
#13278 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
http://posta.ba/vijesti/1/0/446.htmlmobsterc wrote:Meni rekose da jos nista nije instalirano...
A gdje je jos vrijeme dok ih 'obuce'![]()
Samo mazu oci izgleda, bice za 10 dana
10 dana od 09.02.
- mobsterc
- Posts: 2576
- Joined: 01/04/2007 21:57
- Location: Sarajevo
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#13280 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
ma kakvi oni



- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#13281 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
treba početi lagano pingati UIO, poštu i medije s pitanjem
"prošlo je više od 10 dana, gdje smo , šta smo ?"
"prošlo je više od 10 dana, gdje smo , šta smo ?"
Last edited by victom on 01/03/2021 05:36, edited 2 times in total.
- kafanski_covjek
- Posts: 2329
- Joined: 09/10/2016 18:38
#13282 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
poj'o vuk magarca 
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#13283 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
to je vijest od 1.2.2017, samo što su je oni stavili tek nekidan na svoju stranicu.http://posta.ba/vijesti/1/0/446.html
10 dana od 09.02.
da se ne zaboravi:
[email protected]
CC
[email protected]
Last edited by victom on 01/03/2021 05:36, edited 3 times in total.
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#13284 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
ma jok. biće to ok. samo što su namjerno slagali sa rokom, da malo smire ljude.kafanski_covjek wrote:poj'o vuk magarca
Last edited by victom on 01/03/2021 05:35, edited 2 times in total.
-
Spacedust
- Posts: 44
- Joined: 30/01/2017 14:43
#13285 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Ne treba tu nikakva obuka software je isti samo seru, samo sto je sad "WORLD" verzija ista je platforma sa nekim novim mogucnostima, treba nekom jeb ma..r.
-
F_I_R_E
- Posts: 1
- Joined: 01/02/2017 14:17
#13286 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Jeli neko zna kakva je trenutno situacija sa carinjenjem robe iz Kine.?Jeli krenu taj novi program bez špeditera?
Stigao mi je paket vrijednosti cc 40 $ 09.01 na carinu.Zatim su mi trazili pay pal izvod te narvno poslije njega trazili da angazujem špeditera.
Nisam ga angazovao jer su me savjetovali sa carine da sa čekam. Rekli su mi da ce se to riješiti i da ne postoji mogućnost da se roba vrati ili propadne.
Ja sam sačekao i ništa se ne dešava.
Jeli ima još neko sličan slučaj.
HVALA
Stigao mi je paket vrijednosti cc 40 $ 09.01 na carinu.Zatim su mi trazili pay pal izvod te narvno poslije njega trazili da angazujem špeditera.
Nisam ga angazovao jer su me savjetovali sa carine da sa čekam. Rekli su mi da ce se to riješiti i da ne postoji mogućnost da se roba vrati ili propadne.
Ja sam sačekao i ništa se ne dešava.
Jeli ima još neko sličan slučaj.
HVALA
- zincx
- Posts: 1000
- Joined: 14/01/2017 16:21
- Location: Sarajevo
#13287 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Ljudi, strpite se, sve vam lijepo piše, za 10-ak dana.
[emoji56]
Poslano sa mog U15 Pro koristeći Tapatalk
[emoji56]
Poslano sa mog U15 Pro koristeći Tapatalk
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#13288 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
nije to windows 98 da se za dan instalira, strpite se ljude, za desetak dana sve ce opet biti kao prije 
-
epik
- Posts: 2020
- Joined: 10/05/2011 14:15
#13289 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Meni stizu paketici iz UK, Njemacke i USA, ova dva prva nemaju TN, iz Njemacke je vec trebao stici, a ni obavjesti niti paketica, sad ne znam ni je li prodavac poslao paket, jos malo i moram otvarati slucaj na ebay, a covjek vjerovatno uredno poslao...
- zemomak
- Posts: 1686
- Joined: 30/08/2008 14:47
#13290 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Prodajem ja jedan...[emoji3]
Sent from my MI 5 using Tapatalk
Sent from my MI 5 using Tapatalk
-
epik
- Posts: 2020
- Joined: 10/05/2011 14:15
#13291 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Ima ih i kod nas, tu ti je to negdje sa cijenom... ako ces iz USA posto dolare spominjes dodaj jos toliko na shiping, jer ti nece poslati obicnom postom ovakvu igracku, osjetljivo je to...MickeyPierce wrote:je li neko naručivao Android TV Box sa ebaya ... ima ih po 30ak dolara, valjaju li čemu?
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#13292 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Smece za nesto ozbiljno. Ispod 60$ neces naci nista kvalitetno.
Last edited by seoBIH on 13/02/2017 22:20, edited 1 time in total.
- Revolucionar ★
- Posts: 2347
- Joined: 27/10/2011 17:39
- Location: Adventure seeker on an empty street
#13293 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
a jes i zakocilo , kralja mi, ali opet se nadam da ce i ona sica stici
imal ko da se razumije u azijske velicine odjece 
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#13294 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
recimo ako si kost i koža uzimaj najveći broj koji imaju, ako nisi, ne kupuj

-
epik
- Posts: 2020
- Joined: 10/05/2011 14:15
#13295 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
AMickeyPierce wrote:mislim na kinu ... 30-35 dolara ... nekako mi na granici za carinu ... ako mi odvoje pošiljku najebo sam.epik wrote:Ima ih i kod nas, tu ti je to negdje sa cijenom... ako ces iz USA posto dolare spominjes dodaj jos toliko na shiping, jer ti nece poslati obicnom postom ovakvu igracku, osjetljivo je to...MickeyPierce wrote:je li neko naručivao Android TV Box sa ebaya ... ima ih po 30ak dolara, valjaju li čemu?
jbg cim vide kutiju da lici na mobitel odvoje... Ma ima toga kod nas da se ne peglas, iz Kine opet dobijes smece. Opet da kupujes iz UK ili neke zemlje EU, kinezi se prikriju lokacijom, pa salju opet iz kine, ili jednostavno uvozi u navedene zemlje pa salje iz njih kinesku robu... na ebay.co.uk takvih ima masa, kontas evo nesto kvalitet ovo ono, a ustvari opet smece...
- Ironmen
- Posts: 7503
- Joined: 29/07/2015 17:36
#13296 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Kucaj na google lako se snaci imaju tabele za velicine USA, Kina i Evropa.Revolucionar ★ wrote:a jes i zakocilo , kralja mi, ali opet se nadam da ce i ona sica sticiimal ko da se razumije u azijske velicine odjece
- zincx
- Posts: 1000
- Joined: 14/01/2017 16:21
- Location: Sarajevo
#13297 Re: RE: Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
2xl=9xlRevolucionar ★ wrote:a jes i zakocilo , kralja mi, ali opet se nadam da ce i ona sica sticiimal ko da se razumije u azijske velicine odjece
Poslano sa mog U15 Pro koristeći Tapatalk
- burgundy
- Posts: 2328
- Joined: 20/10/2010 19:44
#13298 Re: RE: Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Prvo narucivanje sa Gearbesta za zeta bilo.Bile neke zimske jakne reklamirale se,i gledamo na stranici bruku xl-ova, kontamo 4xl to su neki bas veliki brojevizincx wrote:2xl=9xlRevolucionar ★ wrote:a jes i zakocilo , kralja mi, ali opet se nadam da ce i ona sica sticiimal ko da se razumije u azijske velicine odjece
Poslano sa mog U15 Pro koristeći Tapatalk
- Running
- Posts: 301
- Joined: 01/01/2017 19:57
#13299 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
Tacno. Moj artikal 10$, nema 5x5cm, a kutija veca nego za telefon, a i malo podsjeca na to. Drze na carini garant, nista se ne desava na trackingu.epik wrote:A
jbg cim vide kutiju da lici na mobitel odvoje...
Stajace to izgleda jos dugo...sada trenutno mogu samo mali paketi proci na prvu...
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#13300 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a
stigla i zadnja posiljka iz januara, cekamo da "instaliraju" famozni softwer pa u nove pohode

