Kupio bih nesto sa eBay-a

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#13276 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by un1ted »

Zaradi naravno, pa nisu dobrotvorna ustanova.
User avatar
mobsterc
Posts: 2576
Joined: 01/04/2007 21:57
Location: Sarajevo

#13277 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by mobsterc »

Meni rekose da jos nista nije instalirano...
A gdje je jos vrijeme dok ih 'obuce' :-)
Samo mazu oci izgleda, bice za 10 dana
AkumAone
Posts: 188
Joined: 08/04/2009 22:36

#13278 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by AkumAone »

mobsterc wrote:Meni rekose da jos nista nije instalirano...
A gdje je jos vrijeme dok ih 'obuce' :-)
Samo mazu oci izgleda, bice za 10 dana
http://posta.ba/vijesti/1/0/446.html
10 dana od 09.02.
User avatar
mobsterc
Posts: 2576
Joined: 01/04/2007 21:57
Location: Sarajevo

#13279 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by mobsterc »

User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#13280 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by amar1994 »

ma kakvi oni :-)

Image

:D
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#13281 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by victom »

treba početi lagano pingati UIO, poštu i medije s pitanjem
"prošlo je više od 10 dana, gdje smo , šta smo ?"
Last edited by victom on 01/03/2021 05:36, edited 2 times in total.
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#13282 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by kafanski_covjek »

poj'o vuk magarca :izet:
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#13283 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by victom »

to je vijest od 1.2.2017, samo što su je oni stavili tek nekidan na svoju stranicu.
da se ne zaboravi:

[email protected]
CC
[email protected]
Last edited by victom on 01/03/2021 05:36, edited 3 times in total.
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#13284 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by victom »

kafanski_covjek wrote:poj'o vuk magarca :izet:
ma jok. biće to ok. samo što su namjerno slagali sa rokom, da malo smire ljude.
Last edited by victom on 01/03/2021 05:35, edited 2 times in total.
Spacedust
Posts: 44
Joined: 30/01/2017 14:43

#13285 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Spacedust »

Ne treba tu nikakva obuka software je isti samo seru, samo sto je sad "WORLD" verzija ista je platforma sa nekim novim mogucnostima, treba nekom jeb ma..r.
F_I_R_E
Posts: 1
Joined: 01/02/2017 14:17

#13286 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by F_I_R_E »

Jeli neko zna kakva je trenutno situacija sa carinjenjem robe iz Kine.?Jeli krenu taj novi program bez špeditera?
Stigao mi je paket vrijednosti cc 40 $ 09.01 na carinu.Zatim su mi trazili pay pal izvod te narvno poslije njega trazili da angazujem špeditera.

Nisam ga angazovao jer su me savjetovali sa carine da sa čekam. Rekli su mi da ce se to riješiti i da ne postoji mogućnost da se roba vrati ili propadne.

Ja sam sačekao i ništa se ne dešava.

Jeli ima još neko sličan slučaj.

HVALA
User avatar
zincx
Posts: 1000
Joined: 14/01/2017 16:21
Location: Sarajevo

#13287 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by zincx »

Ljudi, strpite se, sve vam lijepo piše, za 10-ak dana.
[emoji56]

Poslano sa mog U15 Pro koristeći Tapatalk
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#13288 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by insaneinthebrain »

nije to windows 98 da se za dan instalira, strpite se ljude, za desetak dana sve ce opet biti kao prije :lol:
epik
Posts: 2020
Joined: 10/05/2011 14:15

#13289 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by epik »

Meni stizu paketici iz UK, Njemacke i USA, ova dva prva nemaju TN, iz Njemacke je vec trebao stici, a ni obavjesti niti paketica, sad ne znam ni je li prodavac poslao paket, jos malo i moram otvarati slucaj na ebay, a covjek vjerovatno uredno poslao...
User avatar
zemomak
Posts: 1686
Joined: 30/08/2008 14:47

#13290 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by zemomak »

Prodajem ja jedan...[emoji3]

Sent from my MI 5 using Tapatalk
epik
Posts: 2020
Joined: 10/05/2011 14:15

#13291 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by epik »

MickeyPierce wrote:je li neko naručivao Android TV Box sa ebaya ... ima ih po 30ak dolara, valjaju li čemu?
Ima ih i kod nas, tu ti je to negdje sa cijenom... ako ces iz USA posto dolare spominjes dodaj jos toliko na shiping, jer ti nece poslati obicnom postom ovakvu igracku, osjetljivo je to...
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#13292 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by seoBIH »

Smece za nesto ozbiljno. Ispod 60$ neces naci nista kvalitetno.
Last edited by seoBIH on 13/02/2017 22:20, edited 1 time in total.
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#13293 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Revolucionar ★ »

a jes i zakocilo , kralja mi, ali opet se nadam da ce i ona sica stici :D imal ko da se razumije u azijske velicine odjece :D
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#13294 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by zlo zlo »

recimo ako si kost i koža uzimaj najveći broj koji imaju, ako nisi, ne kupuj :lol: :lol:
epik
Posts: 2020
Joined: 10/05/2011 14:15

#13295 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by epik »

MickeyPierce wrote:
epik wrote:
MickeyPierce wrote:je li neko naručivao Android TV Box sa ebaya ... ima ih po 30ak dolara, valjaju li čemu?
Ima ih i kod nas, tu ti je to negdje sa cijenom... ako ces iz USA posto dolare spominjes dodaj jos toliko na shiping, jer ti nece poslati obicnom postom ovakvu igracku, osjetljivo je to...
mislim na kinu ... 30-35 dolara ... nekako mi na granici za carinu ... ako mi odvoje pošiljku najebo sam.
A
jbg cim vide kutiju da lici na mobitel odvoje... Ma ima toga kod nas da se ne peglas, iz Kine opet dobijes smece. Opet da kupujes iz UK ili neke zemlje EU, kinezi se prikriju lokacijom, pa salju opet iz kine, ili jednostavno uvozi u navedene zemlje pa salje iz njih kinesku robu... na ebay.co.uk takvih ima masa, kontas evo nesto kvalitet ovo ono, a ustvari opet smece...
User avatar
Ironmen
Posts: 7503
Joined: 29/07/2015 17:36

#13296 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Ironmen »

Revolucionar ★ wrote:a jes i zakocilo , kralja mi, ali opet se nadam da ce i ona sica stici :D imal ko da se razumije u azijske velicine odjece :D
Kucaj na google lako se snaci imaju tabele za velicine USA, Kina i Evropa.
User avatar
zincx
Posts: 1000
Joined: 14/01/2017 16:21
Location: Sarajevo

#13297 Re: RE: Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by zincx »

Revolucionar ★ wrote:a jes i zakocilo , kralja mi, ali opet se nadam da ce i ona sica stici :D imal ko da se razumije u azijske velicine odjece :D
2xl=9xl

Poslano sa mog U15 Pro koristeći Tapatalk
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#13298 Re: RE: Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by burgundy »

zincx wrote:
Revolucionar ★ wrote:a jes i zakocilo , kralja mi, ali opet se nadam da ce i ona sica stici :D imal ko da se razumije u azijske velicine odjece :D
2xl=9xl

Poslano sa mog U15 Pro koristeći Tapatalk
Prvo narucivanje sa Gearbesta za zeta bilo.Bile neke zimske jakne reklamirale se,i gledamo na stranici bruku xl-ova, kontamo 4xl to su neki bas veliki brojevi :mrgreen: i narucimo xl kineski.Kad je doslo :lol:
User avatar
Running
Posts: 301
Joined: 01/01/2017 19:57

#13299 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Running »

epik wrote:A
jbg cim vide kutiju da lici na mobitel odvoje...
Tacno. Moj artikal 10$, nema 5x5cm, a kutija veca nego za telefon, a i malo podsjeca na to. Drze na carini garant, nista se ne desava na trackingu. :)

Stajace to izgleda jos dugo...sada trenutno mogu samo mali paketi proci na prvu... :razz:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#13300 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by insaneinthebrain »

stigla i zadnja posiljka iz januara, cekamo da "instaliraju" famozni softwer pa u nove pohode :izet: :run:
Post Reply