Brat Mustafa garant.pirmin wrote:Ko je posadio bosansku zastavu na sred tribina u Stuttgartu?
Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#13276 Re: Bundesliga
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#13277 Re: Bundesliga
Stuttgart je bas pun nasih. Cini mi se da smo tamo i u Karlsruheu najzastupljeniji.BHF_Manijak wrote:Brat Mustafa garant.pirmin wrote:Ko je posadio bosansku zastavu na sred tribina u Stuttgartu?![]()
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#13278 Re: Bundesliga
Bayern prebrodio krizu, nece valjda opet uzeti titulu. 
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#13279 Re: Bundesliga
Dortmund ce biti prvak ove godine.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#13280 Re: Bundesliga
Zao mi Gentnera, tezak udarac. 
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#13281 Re: Bundesliga
Na koju zastavu mislite


- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#13282 Re: Bundesliga
Nije ta, ona Vartina.
Bila je okacena na ogradu ili reklamni pano oko sredine terena.
Bila je okacena na ogradu ili reklamni pano oko sredine terena.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13283 Re: Bundesliga
sto se tice kornera, werder sinoc razvalio dortmunda sa 10:4 
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#13284 Re: Bundesliga
Znam za tu, ima par godina kako je u kontinuitetu tu. Jednostavno neko je bas uporanpirmin wrote:Nije ta, ona Vartina.
Bila je okacena na ogradu ili reklamni pano oko sredine terena.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13285 Re: Bundesliga
Ma fino je werder sinoć odigrao, ali ipak je bvb trenutno stepenica višepizarro wrote:sto se tice kornera, werder sinoc razvalio dortmunda sa 10:4
Nego što je onaj trener sinoć onoliko popizdio kad je sudija odsvirao kraj, isto kao da se ljuti što je Dortmundu poništio gol
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13286 Re: Bundesliga
zna favre izvaditi tempo i zatvoriti utakmicu.vicious wrote:Ma fino je werder sinoć odigrao, ali ipak je bvb trenutno stepenica višepizarro wrote:sto se tice kornera, werder sinoc razvalio dortmunda sa 10:4![]()
Nego što je onaj trener sinoć onoliko popizdio kad je sudija odsvirao kraj, isto kao da se ljuti što je Dortmundu poništio gol
stvarno moras imati kvalitetnu sredinu da tu disciplinu u defanzivi poremetis i stvoris kvalitetne sanse.
jos se klaassen povrijedi oko 20. minute i to je uglavnom bio kraj price po pitanju bodova.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13287 Re: Bundesliga
ja stvarno ne znam sto ovaj leverkusen trpi herrlicha na klupi 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79563
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#13288 Re: Bundesliga
Postoji li liga na planeti u kojoj se poništi više golova? 
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#13290 Re: Bundesliga
Svaka cast Fortuni na trki i zalaganju sasvim zasluzena pobjeda, cim sam vidio da su zutalji krenuli sa Mariom znao sam da ce bit belaja.
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#13291 Re: Bundesliga
Idealna prilika da se sutra izgubi od Leipziga na Allianz Areni i totalno propusti šansa da se nadoknade neki bodovi

- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13292 Re: Bundesliga
Caligiuri veliko smece od fudbalera 
- TAFKAP
- Posts: 11986
- Joined: 30/09/2011 07:49
#13294 Re: Bundesliga
Freiburg počeo utakmicu sa 1:0 
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13295 Re: Bundesliga
Bayern stativu, Leipzig precku 
Dobra utakmica zasad.
Dobra utakmica zasad.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13296 Re: Bundesliga
Uf ovog crnje sa br. 5vicious wrote:Bayern stativu, Leipzig precku
Dobra utakmica zasad.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#13297 Re: Bundesliga
veellaaa, eto nas 
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13298 Re: Bundesliga
Jao Hummelsa i brkova

- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#13299 Re: Bundesliga
Tacno ce ih stici Bayern. 
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#13300 Re: Bundesliga
Koja je fora sa tim, Kimmich i Gnabry isto imajuvicious wrote:Jao Hummelsa i brkova![]()
