a ako si pod utjecajem alkohola ?supercali wrote:Osiguranje placa u svakom slucaju
Samo je pitanje koga ce osiguranje teretiti za naplatu zavisno od nesrece koja se desi
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
sole2mio
- Posts: 1019
- Joined: 11/04/2014 22:08
#13251 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- muha_sa
- Posts: 140469
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#13252 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
cekam radosnu vijest da su iznogetali do invalidnosti idiote koji su malog Smaju ubiliJanuaryJones wrote:Brutalno pretučeni monstrumi koji su ubili Arnelu Đogić iz Olova
http://m.avaz.ba/clanak/290848/brutalno ... c-iz-olova
Trebali su kakav live prijenos napraviti pa da svi gledamo. Pas im mater maloumnu.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#13253 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa osiguranje plati stetu kome je nacinjena a onda tebe ako si pijan tuzi i od tebe naplacuje naknadnosole2mio wrote:a ako si pod utjecajem alkohola ?supercali wrote:Osiguranje placa u svakom slucaju
Samo je pitanje koga ce osiguranje teretiti za naplatu zavisno od nesrece koja se desi
-
sole2mio
- Posts: 1019
- Joined: 11/04/2014 22:08
#13254 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
supercali wrote:pa osiguranje plati stetu kome je nacinjena a onda tebe ako si pijan tuzi i od tebe naplacuje naknadnosole2mio wrote:a ako si pod utjecajem alkohola ?supercali wrote:Osiguranje placa u svakom slucaju
Samo je pitanje koga ce osiguranje teretiti za naplatu zavisno od nesrece koja se desi
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#13255 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
E i to, u pravu si.muha_sa wrote:cekam radosnu vijest da su iznogetali do invalidnosti idiote koji su malog Smaju ubiliJanuaryJones wrote:Brutalno pretučeni monstrumi koji su ubili Arnelu Đogić iz Olova
http://m.avaz.ba/clanak/290848/brutalno ... c-iz-olova
Trebali su kakav live prijenos napraviti pa da svi gledamo. Pas im mater maloumnu.
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#13256 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
U parku kod dzamije hrasno vidim policiju,nekoliko kola ode nesto je bilo.
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#13257 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
jeboteled
bolje nasi kriminalci zive u zatvoru nego mi na slobodi
bolje nasi kriminalci zive u zatvoru nego mi na slobodi
Inače, boravak jednog zatvorenika u zatvorima u BiH porezne obveznike dnevno košta 90 eura, što na mjesečnom nivou dostiže skoro 2.700 eura, a BiH svrstava u rang najbogatijih zemalja Evrope po ovim izdvajanjima.
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#13258 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma treba odjebati ove europejce. Kad nas budu htjeli u EU, prilagodicemo zatvorski sistem, a sada macola, krampa i pravi autoput, prugu...
Jedu, leze, bildaju se na moj racun, a ja ne mogu sebi ni rekreaciju da uplatim.
Jedu, leze, bildaju se na moj racun, a ja ne mogu sebi ni rekreaciju da uplatim.
-
Dead Man Walking
- Posts: 7151
- Joined: 28/05/2004 21:49
#13259 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Za sta 90 ojra? 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#13260 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
drugi profil wrote:Ma treba odjebati ove europejce. Kad nas budu htjeli u EU, prilagodicemo zatvorski sistem, a sada macola, krampa i pravi autoput, prugu...
Jedu, leze, bildaju se na moj racun, a ja ne mogu sebi ni rekreaciju da uplatim.
- holowey
- Posts: 10856
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#13261 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
troskovi cijelog zatvorskog kompleksa - struja, voda, grijanje, hrana, strazari, vozila, gorivo, obuka za strazare, nabere se tu troskova koje ne vidimo na prvu... pa kad se to podijeli sa brojem zatvorenika, dodjemo na tu cifru... nije to neka visoka cifra ali je problem sto zatvorenici ne zarade ni pola te cifre nego su potpuno na teret sistemu... fakticki nagradjeni za kriminal...Dead Man Walking wrote:Za sta 90 ojra?
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#13262 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
na teretu su u svakoj demokratiji, i u glumljenim kao što je naša. jedini način na koji država može biti u plusu sa kaznenim sistemom je staljinistički sistem, i to je diskutabilno.
to je razlog što se u svim pravim demokratijama nastoji izbjeći "prava" kazna zatvora kad god je to moguće, gdje to nije zaista neophodno...nagodbe, parapenalne mjere, rad za opšte dobro na slobodi, kućni zatvor i pritvor...a u lažnim kao što je naša, to se iskoristi da onaj ko je ubio čovjeka dobije uslov ako ima para.
to je razlog što se u svim pravim demokratijama nastoji izbjeći "prava" kazna zatvora kad god je to moguće, gdje to nije zaista neophodno...nagodbe, parapenalne mjere, rad za opšte dobro na slobodi, kućni zatvor i pritvor...a u lažnim kao što je naša, to se iskoristi da onaj ko je ubio čovjeka dobije uslov ako ima para.
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#13263 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ko plaća za ove "naše" što im je u Hagu presuđeno? Zemlje u kojima odslužuju kaznu ili neko drugi? I imaju li oni mogućnost u tim svojim zatvorima da nešto rade, pa da im se to plati (u stvari, tad bi bili još veći teret tome ko ih finansira) i sl...JThomas wrote:na teretu su u svakoj demokratiji, i u glumljenim kao što je naša. jedini način na koji država može biti u plusu sa kaznenim sistemom je staljinistički sistem, i to je diskutabilno.
to je razlog što se u svim pravim demokratijama nastoji izbjeći "prava" kazna zatvora kad god je to moguće, gdje to nije zaista neophodno...nagodbe, parapenalne mjere, rad za opšte dobro na slobodi, kućni zatvor i pritvor...a u lažnim kao što je naša, to se iskoristi da onaj ko je ubio čovjeka dobije uslov ako ima para.
- SvojTiPos'o
- Posts: 162
- Joined: 02/04/2012 21:51
#13264 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
smrdim/vijest/zbog-prijet ... jka-247638
Fura se na Minku
Ljakan wrote:U parku kod dzamije hrasno vidim policiju,nekoliko kola ode nesto je bilo.
Fura se na Minku
- SmokingMan
- Posts: 22632
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#13265 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jebo te blizu moga radnog mjesta. 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#13266 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Mogla te upucatiSmokingMan wrote:Jebo te blizu moga radnog mjesta.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
-
amrq7u
- Posts: 166
- Joined: 26/01/2016 20:00
- Location: Sarajevo
#13268 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
e seljaka. trebalo je da se ugledaju na ove s alipašinog i poštocaju se
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79563
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#13269 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
e jebem ti članak 
-
amrq7u
- Posts: 166
- Joined: 26/01/2016 20:00
- Location: Sarajevo
#13270 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ja članka i kurca, a i novinaraVelkoski wrote:e jebem ti članak
- SmokingMan
- Posts: 22632
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#13271 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sreća pa sam ranije otišao.Da je uperila u mene,izvadio bi ja njoj svoj "magnum".Tomahawk11 wrote:Mogla te upucatiSmokingMan wrote:Jebo te blizu moga radnog mjesta.
-
Naslovnica
- Posts: 35481
- Joined: 20/03/2013 15:38
#13272 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jutros u B-Fazi 5-6 kombija sa specijalcima, izgleda da dileri nisu platili reket...
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#13273 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Malo se održavala forma.
-
Naslovnica
- Posts: 35481
- Joined: 20/03/2013 15:38
#13274 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
http://www.avaz.ba/clanak/291482/akcija ... cnih-djelaNaslovnica wrote:Jutros u B-Fazi 5-6 kombija sa specijalcima, izgleda da dileri nisu platili reket...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
