SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
sole2mio
Posts: 1019
Joined: 11/04/2014 22:08

#13251 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sole2mio »

supercali wrote:Osiguranje placa u svakom slucaju
Samo je pitanje koga ce osiguranje teretiti za naplatu zavisno od nesrece koja se desi
a ako si pod utjecajem alkohola ?
User avatar
muha_sa
Posts: 140469
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#13252 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

JanuaryJones wrote:Brutalno pretučeni monstrumi koji su ubili Arnelu Đogić iz Olova

http://m.avaz.ba/clanak/290848/brutalno ... c-iz-olova

Trebali su kakav live prijenos napraviti pa da svi gledamo. Pas im mater maloumnu.
cekam radosnu vijest da su iznogetali do invalidnosti idiote koji su malog Smaju ubili
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#13253 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

sole2mio wrote:
supercali wrote:Osiguranje placa u svakom slucaju
Samo je pitanje koga ce osiguranje teretiti za naplatu zavisno od nesrece koja se desi
a ako si pod utjecajem alkohola ?
pa osiguranje plati stetu kome je nacinjena a onda tebe ako si pijan tuzi i od tebe naplacuje naknadno
sole2mio
Posts: 1019
Joined: 11/04/2014 22:08

#13254 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sole2mio »

supercali wrote:
sole2mio wrote:
supercali wrote:Osiguranje placa u svakom slucaju
Samo je pitanje koga ce osiguranje teretiti za naplatu zavisno od nesrece koja se desi
a ako si pod utjecajem alkohola ?
pa osiguranje plati stetu kome je nacinjena a onda tebe ako si pijan tuzi i od tebe naplacuje naknadno
:thumbup:
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#13255 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JanuaryJones »

muha_sa wrote:
JanuaryJones wrote:Brutalno pretučeni monstrumi koji su ubili Arnelu Đogić iz Olova

http://m.avaz.ba/clanak/290848/brutalno ... c-iz-olova

Trebali su kakav live prijenos napraviti pa da svi gledamo. Pas im mater maloumnu.
cekam radosnu vijest da su iznogetali do invalidnosti idiote koji su malog Smaju ubili
E i to, u pravu si.
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#13256 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ljakan »

U parku kod dzamije hrasno vidim policiju,nekoliko kola ode nesto je bilo.
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#13257 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kloniran »

jeboteled :twisted:
bolje nasi kriminalci zive u zatvoru nego mi na slobodi :twisted:
Inače, boravak jednog zatvorenika u zatvorima u BiH porezne obveznike dnevno košta 90 eura, što na mjesečnom nivou dostiže skoro 2.700 eura, a BiH svrstava u rang najbogatijih zemalja Evrope po ovim izdvajanjima.
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#13258 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Ma treba odjebati ove europejce. Kad nas budu htjeli u EU, prilagodicemo zatvorski sistem, a sada macola, krampa i pravi autoput, prugu...
Jedu, leze, bildaju se na moj racun, a ja ne mogu sebi ni rekreaciju da uplatim.
Dead Man Walking
Posts: 7151
Joined: 28/05/2004 21:49

#13259 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Dead Man Walking »

Za sta 90 ojra? :shock:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#13260 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

drugi profil wrote:Ma treba odjebati ove europejce. Kad nas budu htjeli u EU, prilagodicemo zatvorski sistem, a sada macola, krampa i pravi autoput, prugu...
Jedu, leze, bildaju se na moj racun, a ja ne mogu sebi ni rekreaciju da uplatim.
:thumbup:
User avatar
holowey
Posts: 10856
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#13261 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by holowey »

Dead Man Walking wrote:Za sta 90 ojra? :shock:
troskovi cijelog zatvorskog kompleksa - struja, voda, grijanje, hrana, strazari, vozila, gorivo, obuka za strazare, nabere se tu troskova koje ne vidimo na prvu... pa kad se to podijeli sa brojem zatvorenika, dodjemo na tu cifru... nije to neka visoka cifra ali je problem sto zatvorenici ne zarade ni pola te cifre nego su potpuno na teret sistemu... fakticki nagradjeni za kriminal...
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#13262 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

na teretu su u svakoj demokratiji, i u glumljenim kao što je naša. jedini način na koji država može biti u plusu sa kaznenim sistemom je staljinistički sistem, i to je diskutabilno.

to je razlog što se u svim pravim demokratijama nastoji izbjeći "prava" kazna zatvora kad god je to moguće, gdje to nije zaista neophodno...nagodbe, parapenalne mjere, rad za opšte dobro na slobodi, kućni zatvor i pritvor...a u lažnim kao što je naša, to se iskoristi da onaj ko je ubio čovjeka dobije uslov ako ima para.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#13263 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by julisiz es grant »

JThomas wrote:na teretu su u svakoj demokratiji, i u glumljenim kao što je naša. jedini način na koji država može biti u plusu sa kaznenim sistemom je staljinistički sistem, i to je diskutabilno.

to je razlog što se u svim pravim demokratijama nastoji izbjeći "prava" kazna zatvora kad god je to moguće, gdje to nije zaista neophodno...nagodbe, parapenalne mjere, rad za opšte dobro na slobodi, kućni zatvor i pritvor...a u lažnim kao što je naša, to se iskoristi da onaj ko je ubio čovjeka dobije uslov ako ima para.
Ko plaća za ove "naše" što im je u Hagu presuđeno? Zemlje u kojima odslužuju kaznu ili neko drugi? I imaju li oni mogućnost u tim svojim zatvorima da nešto rade, pa da im se to plati (u stvari, tad bi bili još veći teret tome ko ih finansira) i sl...
User avatar
SvojTiPos'o
Posts: 162
Joined: 02/04/2012 21:51

#13264 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by SvojTiPos'o »

smrdim/vijest/zbog-prijet ... jka-247638
Ljakan wrote:U parku kod dzamije hrasno vidim policiju,nekoliko kola ode nesto je bilo.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Fura se na Minku 8)
User avatar
SmokingMan
Posts: 22632
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#13265 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by SmokingMan »

Jebo te blizu moga radnog mjesta. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#13266 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

SmokingMan wrote:Jebo te blizu moga radnog mjesta. :D
Mogla te upucati :D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#13267 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

amrq7u
Posts: 166
Joined: 26/01/2016 20:00
Location: Sarajevo

#13268 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by amrq7u »

e seljaka. trebalo je da se ugledaju na ove s alipašinog i poštocaju se
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79563
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#13269 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Velkoski »

e jebem ti članak :mrgreen:
amrq7u
Posts: 166
Joined: 26/01/2016 20:00
Location: Sarajevo

#13270 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by amrq7u »

Velkoski wrote:e jebem ti članak :mrgreen:
ja članka i kurca, a i novinara
User avatar
SmokingMan
Posts: 22632
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#13271 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by SmokingMan »

Tomahawk11 wrote:
SmokingMan wrote:Jebo te blizu moga radnog mjesta. :D
Mogla te upucati :D
Sreća pa sam ranije otišao.Da je uperila u mene,izvadio bi ja njoj svoj "magnum". :izet: :D
Naslovnica
Posts: 35481
Joined: 20/03/2013 15:38

#13272 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Jutros u B-Fazi 5-6 kombija sa specijalcima, izgleda da dileri nisu platili reket...
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13273 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

Malo se održavala forma. :D
Naslovnica
Posts: 35481
Joined: 20/03/2013 15:38

#13274 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Naslovnica wrote:Jutros u B-Fazi 5-6 kombija sa specijalcima, izgleda da dileri nisu platili reket...
http://www.avaz.ba/clanak/291482/akcija ... cnih-djela
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#13275 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

Post Reply