Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
starisalko wrote:weredsf
Kako ja vidim ovo je predizborni skup SDA. Nije mi jasno jel skup ljeve ili desne struje u SDA.Za ili protiv Bakira.
Buni me kad Efendic spomenu ime Emira Suljagica a cjela sala aplaudira.Sto se tice drustveni para vas merhametluk je dobro poznat.Pozitivna stvar je da ulazite u istoriju kao jedina stranka na svjetu koja finansira kampanju kandidata iz suparnicke stranke.
Pa vjerovatno je taj dio isjecen iz nekog njegovog govora Ja ne znam kako nekome moze goditi da te nacelnik najmnogiljudnije opcine u Bosni nazove lazovom ali ok
Razumijem da je predizborno doba, valja kruha zaraditi reklamiranjem raznog ološa, no možete li barem pokušati izbjegavati ovakve idiotarije?
starisalko wrote:weredsf
Kako ja vidim ovo je predizborni skup SDA. Nije mi jasno jel skup ljeve ili desne struje u SDA.Za ili protiv Bakira.
Buni me kad Efendic spomenu ime Emira Suljagica a cjela sala aplaudira.Sto se tice drustveni para vas merhametluk je dobro poznat.Pozitivna stvar je da ulazite u istoriju kao jedina stranka na svjetu koja finansira kampanju kandidata iz suparnicke stranke.
Hajde, barem smo se složili oko toga da je "1. Mart" bio nečija predizborna kampanja.
Iako stvarno ne volim braniti DF, momak kojeg spominješ više nije član ove stranke...izašao je u isto vrijeme sa Marjanovićem, a inače njemu radi PR...sad je u onom institutu mladih KULT...
Nije problem, već dio naše narodne tradicije, kada pohlepni prevarant traži stalno zaposlenje kidišući na visoku državnu funkciju.
Veći je problem da isti oni koji su me prije godinu dvije htjeli linčovati, i tvrdili da izmišljam, kada sam govorio da će Emir sve zajebati, sada kažu "E nek ih je sve zajeb'o".
Zašto im je smetalo to što pišem, ako su sve vrijeme bili saglasni da "1. Mart" bude maskirno ime predizborne kampanje?
It's a mystery to me!?
sve ovo je govorio u kontekstu liste Domovina, a to što ti sa ovim majmunom na profilu nemaš čitav dan šta raditi nego piskarati ovdje je tvoj lični problem. preporučujem da konsultuješ odgovarajuće ustanove u svrhu psihičkog oporavka i liječenja.
Meščini da raja pravo gotivi frontu, ono kad pričas s taksistima, frizerom, na pijaci...Izgleda da i ovi kontrarevolucionari postaju bezidejni. Nije legla tranša, štaliveć?
Corto Maltese wrote:Nismo još stigli da štampamo majice i zastave za taksiste. U centrali ne možemo da se odlučimo za najpopularniji slogan.
Žestoka je konkurencija:
"Kako znaš da Suljagić laže?
Miču mu se usne.
Kako znaš da Komšić laže?
Prepričava nešto šta mu je Muljagić rek'o"
"Suljagić, pola čovjek, pola 1. mart"
"Komšić- Lagumdžija for dummies"
"DF - A Clockwork Orange"
A možda bi bilo bolje da zauzmemo dokumentaristički pristup, i štampamo neprerađene Suljagićeve izjave, tipa:
"Kada bih napustio Bratunac, izdao bih sve ono za šta je moj otac dao život"
"... ja nisam kandidat... ja ovo radim iz potpuno drugih razloga"
Šta vi mislite?
Corto kad iscipelari ništa drugo ne preostaje neki otvoriti novi nick na forumu.
Da li je neko vidio plakate Zore Terzić Šeramet, DFovog kandidata za predsjedništvo iz reda hrvatskog naroda? E moj Željko........ Možda nakon izbora osvane plakat "zna li neko Zoru Terzić?"
Ricken wrote:Da li je neko vidio plakate Zore Terzić Šeramet, DFovog kandidata za predsjedništvo iz reda hrvatskog naroda? E moj Željko........ Možda nakon izbora osvane plakat "zna li neko Zoru Terzić?"
Misliš Ante Kakoseonopreziva?
Ti si izgleda malo prespavo, Zora zbog političkog progona već traži azil u Australiji
Ricken wrote:Da li je neko vidio plakate Zore Terzić Šeramet, DFovog kandidata za predsjedništvo iz reda hrvatskog naroda? E moj Željko........ Možda nakon izbora osvane plakat "zna li neko Zoru Terzić?"
Misliš Ante Kakoseonopreziva?
Ti si izgleda malo prespavo, Zora zbog političkog progona već traži azil u Australiji
Popovića ja mislim. Negdje na ofciijelnoj stranici izbora pročitaj njeno ime. Helem, znam da imaju kandidata iz reda hrvatskog naroda. Ali se ne bi reklo da ga nešto guraju.
Ovih dana sam upratio par likova iz Vogošće , bivših aktivista SDA koji su prešli u DF. Da se razumijemo, SDA je u Vogošći beton i uhljebljenje im je bilo haman zagarantovano, tako da ovaj prelazak teško može biti motivisan tako nečim. Helem, svaka čast
Znam da ja ne bih nikog prozivao za kriminal ako nemam materijalne dokaze. Ne treba mi da me neko tuzi zbog klevete i da ja onda platim odstetu za dusevnu bol npr. Hadzicu, Sarajlicu, i sl. eminencijama.
IQ 190 wrote:Posto jos nisam odlucio za koga cu glasati da priupitam simpatizere DF-a:
1. Sta je to Komsic znacajno uradio proteklih 8 godina osim sto je izasao iz SDP-a i cime je pokazao da zasluzuje glas na izborima?
2. Zasto Komsic nikad nikog nije prozvao za ocigledan kriminal iako svi znamo da se za njega ne vezu nikakve afere? Znaci gdje je problem, nedostatak m**a ili nesto drugo?
3. Koliko je ljudi na listama DF-a a da su pobjegulje tj. da su dosli iz drugih stranaka?
I odmah da napomenem da nisam ni zelen ni crven vec me jednostavno zanimaju odgovori na postavljena pitanja.
Ako ce vec neko odgovarati na pitanja zamolio bih da ne odgovara tipa 'predsjednicka funkcija je samo reda radi bla, bla, bla i da se sa te pozicije nista ne moze uraditi bla, bla, bla...'
1. Radio je svašta ili ništa, ali jedno nije...nije krao, narodu dovoljno.
2. Prijavio krađu asfalta na autocestama. Prvi.
3. Ti nama reci.
Corto Maltese wrote:Nismo još stigli da štampamo majice i zastave za taksiste. U centrali ne možemo da se odlučimo za najpopularniji slogan.
Žestoka je konkurencija:
"Kako znaš da Suljagić laže?
Miču mu se usne.
Kako znaš da Komšić laže?
Prepričava nešto šta mu je Muljagić rek'o"
"Suljagić, pola čovjek, pola 1. mart"
"Komšić- Lagumdžija for dummies"
"DF - A Clockwork Orange"
A možda bi bilo bolje da zauzmemo dokumentaristički pristup, i štampamo neprerađene Suljagićeve izjave, tipa:
"Kada bih napustio Bratunac, izdao bih sve ono za šta je moj otac dao život"
"... ja nisam kandidat... ja ovo radim iz potpuno drugih razloga"
Šta vi mislite?
Corto kad iscipelari ništa drugo ne preostaje neki otvoriti novi nick na forumu.
Predložite ga za predavača na političkoj akademiji SDA, zaslužio je