FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1326 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

Očigledno treba crtati da niko nije pokušao ući u onu crkvu/hram, šta je već.


Image

:mrgreen:


I pazi molim te, poredi se "jebem te Sofijo" sa "nož, žica.." :-)
Last edited by Velkoski on 21/07/2012 23:50, edited 1 time in total.
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1151
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#1327 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by nOrMaLaC »



Da se malo odmorimo uz Bugarsku mjuzu..... :D :D
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#1328 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by north »

leet wrote:Očigledno treba crtati da niko nije pokušao ući u onu crkvu/hram, šta je već.


Image

:mrgreen:


I pazi molim te, poredi se "jebem te Sofijo" sa "nož, žica.." :-)
:lol: Je l ovaj "ultras" fakat slikan sad protiv nas :? ? Jao peksina i gariba, a žiku mu zubića i ruralne face, ovo kod nas nema ni u najzabačenijim selendrama :-) ...jao, jao odrona, još šal lagano zavezao :lol:
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#1330 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Obuca9 »

Lev(at)ski je dosada samo jednom imao prednost od 1:0, poslije prve utakmice na svom terenu. Bilo je to u sezoni 1987/88 u Kupu pobjednika kupova, dok su nosili naziv Vitosha Sofia. Tada su na svom terenu savladali grčku OFI Crete, sa 1:0, relativno kasnim golom, u 81. minuti sa bijele tačke.

Revanš u Grčkoj je završio trijumfom OFI Crete od 3:1. Domaćini su poveli u 25. minuti, u 48. i 69. povećali na 3:0, a Levatski je u 71. minuti postigao gol za konačnih 3:1.

Sličan scenarij se već desio u prvoj utakmici (1:0, kasni gol), zato te molim Bože, smiluj se i pomozi nam, neka se ponovi identičan scenarij, kao u drugoj utakmici. Jeste da ne znam kako bi preživio onih zadnjih 20 minuta sa 3:1, ali kad sam preživio onih pola sata protiv Genka na Koševu, penale protiv Sigme i Helsingborga, preguralo bi se i to nekako.

Molim te Bože. Molim te.
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#1331 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by poznanik »

leškarenje wrote:Evo govnima plakata za tekmu...

Image]

Odakle si skinuo ovaj plakat? Imaš li izvorni link, jer mi se čini da si ti prvi koji ga je ovdje objavio?


Meni se ovaj plakat čini foto-montažom. Piše da je original fotos nastao 10.09.2010. godine, i da je snimljen kamerom Canon EOS 5D Mark II
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#1332 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by poznanik »

User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1333 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

@north


sumnjam :mrgreen:
Frank Sinatra
Posts: 198
Joined: 01/10/2008 11:05

#1334 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Frank Sinatra »

Bugar-BiH wrote: A 100% je imalo poku6aj da se ulazi sa hranom unutar crkve, to je fakat. Uo4i me4a u hotelu i ispred isto se pevao 'Jaz te jebem Sofiu' ili i to nije ta4no.
100% nije, jer sam ja bio ispred crkve, a ti nisi. Ispred hotela kad su tvoji jazavci rastjerani, ispratila ih je pjesma jebem te Sofijo. Osim cetnickih slogana izgleda da vam i cetnicka propaganda ide od ruke. Lijepo izvrces istinu i jebem te sofijo izjednacavas sa Srebrenicom, Mladicem, Arkanom... Bravo majstore. Ne pravdaj se i ne sikiraj se, mi smo gostoljubivi domacini.
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#1335 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Korisničkoime »

Evo ja se prvi put javljam na ovom pdf i nisam navijač FKS tako da ne znam možda je suvišno moje javljanje ali jedno znam na toj utakmici ću biti navijač FK Sarajeva. Znam da to nije inače način i da se inače ne može biti pravi navijač za samo jednu utakmicu ali znam da ne mogu a da ne odem na tu utakmicu i da pružim podršku sa tribina kako god to glupo zvučalo i bilo. Znam nije da trebate, ali podršku imate i van svojih redova i van Sarajeva.
donja_crtica
Posts: 668
Joined: 09/06/2008 13:45

#1336 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by donja_crtica »

Bugar-BiH wrote:...
OK, culi smo sta imas reci. Nisi zvanicni predstavnik navijaca tako nemas pravo traziti oprost i/ili nuditi izvinjenje. Rekao si svoje i OK je.

Iako nisam bio tamo i mene je licno pogodila ova propaganda i ja vam ne oprastam.
misaoni
Posts: 164
Joined: 06/08/2011 18:54
Location: Sarajevo

#1337 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by misaoni »

Ovaj plakat je mozda fotomontaza, ali je svakako provokacija. I to teska provokacija. Bas kao sto je bilo pominjanje Mladica i ostalo na prvoj utakmici.

Iskreno se nadam da ce nasa policija dcocekati sve ovo na pravi nacin. I da ce sprijeciti bilo kakve sukobe nasih navijaca sa bilo kim.
Ukoliko bi se eventualno pojavio ovakav ili slican transparent morali bi napraviti nevidjeno hapsenje medju gostujucim navijacima. Jer bi to bio jedini pravi nacin da se sprijece nasi navijaci da urade ono sto sto bi u tom trenu bilo potpuno opravdano, odnosno neredi.

Znaci hapsenje desetina ili stotina gostujucih navijaca u slucaju da izvuku ovakav ili slican transparent!!!
Ako o takvom hapsenju poslije treba da prica cijela Evropa, pa neka.
Ne smije se dozvoliti da se nasi navijacu tuku sa nasom policijom.
Na policiji je sve!
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#1338 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by poznanik »

misaoni wrote:Ovaj plakat je mozda fotomontaza, ali je svakako provokacija. I to teska provokacija. Bas kao sto je bilo pominjanje Mladica i ostalo na prvoj utakmici.

Iskreno se nadam da ce nasa policija dcocekati sve ovo na pravi nacin. I da ce sprijeciti bilo kakve sukobe nasih navijaca sa bilo kim.
Ukoliko bi se eventualno pojavio ovakav ili slican transparent morali bi napraviti nevidjeno hapsenje medju gostujucim navijacima. Jer bi to bio jedini pravi nacin da se sprijece nasi navijaci da urade ono sto sto bi u tom trenu bilo potpuno opravdano, odnosno neredi.

Znaci hapsenje desetina ili stotina gostujucih navijaca u slucaju da izvuku ovakav ili slican transparent!!!
Ako o takvom hapsenju poslije treba da prica cijela Evropa, pa neka.
Ne smije se dozvoliti da se nasi navijacu tuku sa nasom policijom.
Na policiji je sve!

Treba doći do idiota koji je osmislio plakat, koji je na original sadržaj o najavi utakmice umetnuo slova "Nož, žica..." i pustio internetom.... Ne samo što je namjera podla i uvredljiva, već što može izazvati dalekosežne i vrlo teške posljedice, sve u zabludi. Ja sam ubijeđen da se ovdje radi o zlobnom podmetanju...

Ne zaboravimo, Bugarska je bila prva svjetska država koja je priznala nezavisnost BiH, i nisam uvjeren da bugarski narod misli loše narodima i građanima BiH. A ovim plakatom i njegovom objavom u BiH medijima, već se tižu tenzije i stvara loša atmosfera, koja nikom ne treba.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1339 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

Vidjeli smo na utakmici šta misle o nama..
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#1340 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Obuca9 »

poznanik wrote:
misaoni wrote:Ovaj plakat je mozda fotomontaza, ali je svakako provokacija. I to teska provokacija. Bas kao sto je bilo pominjanje Mladica i ostalo na prvoj utakmici.

Iskreno se nadam da ce nasa policija dcocekati sve ovo na pravi nacin. I da ce sprijeciti bilo kakve sukobe nasih navijaca sa bilo kim.
Ukoliko bi se eventualno pojavio ovakav ili slican transparent morali bi napraviti nevidjeno hapsenje medju gostujucim navijacima. Jer bi to bio jedini pravi nacin da se sprijece nasi navijaci da urade ono sto sto bi u tom trenu bilo potpuno opravdano, odnosno neredi.

Znaci hapsenje desetina ili stotina gostujucih navijaca u slucaju da izvuku ovakav ili slican transparent!!!
Ako o takvom hapsenju poslije treba da prica cijela Evropa, pa neka.
Ne smije se dozvoliti da se nasi navijacu tuku sa nasom policijom.
Na policiji je sve!
Treba doći do idiota koji je osmislio plakat, koji je na original sadržaj o najavi utakmice umetnuo slova "Nož, žica..." i pustio internetom.... Ne samo što je namjera podla i uvredljiva, već što može izazvati dalekosežne i vrlo teške posljedice, sve u zabludi. Ja sam ubijeđen da se ovdje radi o zlobnom podmetanju...

Ne zaboravimo, Bugarska je bila prva svjetska država koja je priznala nezavisnost BiH, i nisam uvjeren da bugarski narod misli loše narodima i građanima BiH. A ovim plakatom i njegovom objavom u BiH medijima, već se tižu tenzije i stvara loša atmosfera, koja nikom ne treba.

Image

I ovo je montaža, jel' de?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1341 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

Nije, to su stavila djeca od 12 godina..
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#1342 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by amoninan »

Ne pričamo o bugarskom narodu u cjelini, nego ultrasima Levskog. Ne može niko samoinicijativno bez znanja vrha grupe dići parolu na navijačkoj tribini. To je nemoguće.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1343 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by -LIBERO- »

poznanik wrote: Ne zaboravimo, Bugarska je bila prva svjetska država koja je priznala nezavisnost BiH, i nisam uvjeren da bugarski narod misli loše narodima i građanima BiH. A ovim plakatom i njegovom objavom u BiH medijima, već se tižu tenzije i stvara loša atmosfera, koja nikom ne treba.
Brkas stvari,a vidim i mnogi drugi.

Evo apelujem opet, ali i upozoravam.

Bilo koje izjednacavanje svih gradjana Bugarske sa svim ovim desavanjima je idiotsko i neprihvatljivo.
Mogli smo to vidjeti i na konkretnom primjeru momka koji se registrovao na forumu i javno se izvinuo zbog svega toga, mada on licno nema nikakve veze sa svim tim.

Direktna odgovornost za sve to sto se desavalo vezano za parolu, skandiranje i slicno ima iskljucivo navijacka skupina Levskog. Sto svakako nije stav Bugarskog naroda ili njihove politike i sl.

Zato vas molim da pazite kada komentarisete sve ovo.
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#1344 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by poznanik »

Obuca9 wrote:I ovo je montaža, jel' de?
Nije, a misliš li da je plakat "Nož" vjerodostojan, da je nastao kod Levski-navijača?
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#1345 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by bordo gandalf »

leet wrote:Vidjeli smo na utakmici šta misle o nama..
Ma to nisu oni to im je neko podvalio :oops:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1346 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

poznanik wrote: Nije, a misliš li da je plakat "Nož" vjerodostojan, da je nastao kod Levski-navijača?
Jok, mi smo ga napravili Image


Malo sam prelistao forum koji si stavio.. Pa lik stavlja sliku onog helikoptera na Koševu i kaže da će tako doći, i to je montirano jel' tako ? :roll:
Last edited by Velkoski on 22/07/2012 01:00, edited 1 time in total.
donja_crtica
Posts: 668
Joined: 09/06/2008 13:45

#1347 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by donja_crtica »

poznanik wrote:

Nije, a misliš li da je plakat "Nož" vjerodostojan, da je nastao kod Levski-navijača?
I meni je smrdila ova slika kad sam je vidio
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#1348 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by poznanik »

-LIBERO- wrote:Brkas stvari,a vidim i mnogi drugi...

Ne "brkam", ne generaliziram, već upravo suprotno. Zato i pišem da treba potražiti idiota koji je osmislio plakat i pustio ga u javnost.

I ovdje i svi mediji, jednostavno su "primili" onaj plakat, i ne pomislivši na vjerodostojnost, i tenzije su podignute.
Neko očiti provocira sukob navijača... :(
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1349 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

"Najzamršeniji smo ljudi na svijetu. Ni sa kim istorija nije napravila takvu šalu kao sa nama. Do juče smo bili ono što danas hoćemo da zaboravimo. Ali nismo postali ni nešto drugo. Stali smo na pola puta, zabezeknuti...''

Ne budite naivni, i ne pravdajte ih.
User avatar
johnny_blazze
Posts: 896
Joined: 29/09/2009 00:27

#1350 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by johnny_blazze »

poznanik wrote:
-LIBERO- wrote:Brkas stvari,a vidim i mnogi drugi...

Ne "brkam", ne generaliziram, već upravo suprotno. Zato i pišem da treba potražiti idiota koji je osmislio plakat i pustio ga u javnost.

I ovdje i svi mediji, jednostavno su "primili" onaj plakat, i ne pomislivši na vjerodostojnost, i tenzije su podignute.
Neko očiti provocira sukob navijača... :(
da nije one parole sto su digli na stadionu pa haj i svatio bi te sto tako razmisljas ali poslje onog i one zastave sa likom smradica ja ne sumnjam da je ono njihov plakat
Post Reply