Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#1326 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Last edited by pinokio04 on 19/04/2013 22:51, edited 4 times in total.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1327 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Ovo sve u Zivinicama, je l' da?

Bravo za bracu iz Zivinica, bravo. :thumbup: 8-)
User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#1328 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

-LIBERO- wrote:Ovo sve u Zivinicama, je l' da?

Bravo za bracu iz Zivinica, bravo. :thumbup: 8-)
:bih:

idu još 2 ovih dana.. sve pripreme zavrsene. :-D
User avatar
Logovan
Posts: 102731
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1329 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Svaka čast Živinicama. :thumbup: :thumbup:
User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#1330 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

Image


Image


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Last edited by pinokio04 on 20/04/2013 19:04, edited 2 times in total.
User avatar
inSighT
Posts: 425
Joined: 15/10/2008 20:50
Vozim: na guranje

#1331 Re: Horde Zla

Post by inSighT »

Aferim i svaka čast! :thumbup:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1332 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Odlicno burazeri iz Zivinica, odlicnoooo... :D 8-) :thumbup:

Image
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79541
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1333 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

:thumbup:
User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#1334 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

biće još, malo pauze pa još jedan.. :-D

:bih:
User avatar
Logovan
Posts: 102731
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1335 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Dominirate. :D :thumbup: :thumbup:
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#1336 Re: Horde Zla

Post by Pitarrr82 »

Svaka cast momci :thumbup:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#1337 Re: Horde Zla

Post by north »

Da, ovo je svakako za pohvalu....nisam znao da imamo tamo jezgro naših momaka, i svaka im čast na ovoj finoj akciji prezentovanja našeg kluba i navijačke skupine :thumbup:
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#1338 Re: Horde Zla

Post by Max Bunker »

Eh ovako, zamolio bih vas za pomoc. Od kako samo se probudio razmisljam o utakmicama Sarajeva, igracima i sl.
Tako razmisljajuci, sjetih se i svoje prve prvenstvene utakmice Sarajeva u zivotu. Godina je 1996 a igralo se ili protiv Gradine ili protiv Zmaja od Bosne a utakmica je zavrsila 0:0. Ono sto me interesuje, da li je moguce da su tu utakmicu Horde Zla bile na zapadnoj tribini Koseva i to tamo prema jugu ?
User avatar
ZV Keli
Posts: 517
Joined: 17/08/2012 18:28
Location: Nikad Jugoslavija!

#1339 Re: Horde Zla

Post by ZV Keli »

north wrote:Da, ovo je svakako za pohvalu....nisam znao da imamo tamo jezgro naših momaka, i svaka im čast na ovoj finoj akciji prezentovanja našeg kluba i navijačke skupine :thumbup:
Inace je tuzlanski kanton pun nasih
Cienfuegos
Posts: 593
Joined: 04/05/2011 19:48
Location: Boston

#1340 Re: Horde Zla

Post by Cienfuegos »

Aferim za ekipu iz Zivinica, sve pohvale i samo tako nastavite :thumbup:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1341 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Ni policija ni zabrane, ni vise puta detaljni pretresi i kontrole, nisu uspjeli onemoguciti da se na mjestu ubistva sjetimo naseg ubijenog brata.


Image
Fabolous
Posts: 35
Joined: 22/02/2008 18:33
Location: Sarajevo

#1342 Re: Horde Zla

Post by Fabolous »

Izvjestaj iz Listice:
http://www.hordezla.ba/index.php/137-iz ... iz-listice

Srijeda: kuci Travnik, vikend: gostovanje Banja Luka. SVI!
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#1343 Re: Horde Zla

Post by Max Bunker »

Max Bunker wrote:Eh ovako, zamolio bih vas za pomoc. Od kako samo se probudio razmisljam o utakmicama Sarajeva, igracima i sl.
Tako razmisljajuci, sjetih se i svoje prve prvenstvene utakmice Sarajeva u zivotu. Godina je 1996 a igralo se ili protiv Gradine ili protiv Zmaja od Bosne a utakmica je zavrsila 0:0. Ono sto me interesuje, da li je moguce da su tu utakmicu Horde Zla bile na zapadnoj tribini Koseva i to tamo prema jugu ?
Iko ? :)
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1344 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Parola sa utakmice: Sarajevo-Travnik.

Image
User avatar
Logovan
Posts: 102731
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1345 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Podrška braći!!
User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#1346 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

zna li se koliko ćemo dobiti karti za derby, ima li informacija kakvih preliminarnih, s obzirom da je istok zatvoren, nadam se da cemo dobiti i slovo O :-D
Mada bi najpoštenije bilo da nam daju i slovo LJ
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1347 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

Poslije 3 godine bez zvaničnog odlaska najvatrenijih pristalica FK Sarajevo, ovaj put, bojkota bilo, zaničnog bilo nezvaničnog - neće biti i Horde zla će konačno na Grbavici bodriti svoj klub. Kako bi sve proteklo u najboljem redu, kako bi naš klub imao najbolju moguću podršku, tražimo od svakog pojedinca maksimalnu ozbiljnost i poštovanje svih pravila, instrukcija i uputa.

Okupljanje navijača biće u Velikom parku preko puta BBI Centra od 17:30 do 18:00 sati kada bi u korteu trebali krenuti prema stadionu Grbavica. Na okupljanju, zbog spomenika koji se nalaze u tom parku (Spomenik ubijenoj djeci opkoljenog Sarajeva i šehidsko mezarje), ponašajte se u skladu sa gradskim manirima. Ne dozvolite da iza nas ostane ruglo, da skrnavimo spomen obilježje naših poginulih sugrađana. Pored toga, svima je poznat Zakon o javnim okupljanjima, prema kojem je konzumiranje alkohola na javnim mjestima zabranjeno. Nemojte ići na zicer kako policiji tako i medijima.

Ulaznice će biti u prodaji u gradu, na Grbavici neće biti ulaznica u prodaji na dan utakmice za naše navijače, tako da ih treba kupovati na prodajnim mjestima u centru (Tržnica, Skenderija i sl.). Cijena je 10 KM.

Na ovu utakmicu dolazi veliki broj naših prijatelja iz Dresdena, koji će biti tu i za derbi, ali i na našoj domaćoj utakmici poslije derbija. Budući da njihov boravak ovdje iziskuje velike novčane izdatke, iako je većina stvari pokrivena, sve ekipice, podgrupe, grupice i ice... ukoliko mogu, a poželjno je, pozivaju se da pomognu, poguraju, finansiranje ove jako bitne stavke. To su naši prijatelji koji su nam više puta pomogli, na razne načine, i ako se na nečemu neće štedjeti onda su to oni. Gubljenje obraza pred braćom ne dolazi u obzir! Kada možete nosati šalove, majice i dukserice, onda bi trebali da budete u stanju da pogurate ovu akciju.

I za kraj. Potrudite se da na ovu utakmicu dođete u što tamnijoj odjeći. Bijele, žute, narandžaste i sl. klovnovske drečave majice ovaj put ostavite kod kuće.

SARAJEVO JESTE I OSTAT ĆE BORDO!

HZ.BA!


Nama pripada ''zdenka'' i prostor gdje je slovo ''O''!
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#1348 Re: Horde Zla

Post by north »

e čuj dolaze dresdenovci...nice, nice...dobro nam došli....
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79541
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1349 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

Kakva euforija me drma Allaha mi jedinog, ako se ne čujemo poslije srijede opalilo me srce poslije Hadžijinog gola.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1350 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Image
Post Reply