nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#1326 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by citroen xm »

Ma teško, onaj kamion bi morao baš pičiti, možda i duplo brže. Ali ako je ovo stalno radio onda....
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#1327 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by The BEN10 »

Da, kamion nije mogao dvaput brže voziti upravo radi krivine. Ali šta da je naišla slična budala iz suprotnog smjera?
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#1328 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mahalas505 »

citroen xm wrote:Preticanje na punoj liniji jeste zabranjeno, ali ovaj je gotovo pa izašao iz krivine kada je počeo preticati i imao je punu preglednost. Jeste za osudu, ali ne baš za razapinjanje.
Ccc... Kako bolan mozes ovdje umanjivati krivicu ove budale? Cuj ovo mu pregledno, pa sta onda po tebi nije pregledno da mi je znati. Mora da su se zenuli sto nisu stavili isprekidanu na tom preglednom dijelu :twisted: .
Pirija
Posts: 2138
Joined: 07/08/2013 16:37

#1329 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Pirija »

najgori su mi chipovani dizeli, ubijedil sami sebe da su najbrzi :)
emko1234
Posts: 5069
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#1330 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by emko1234 »

Pirija wrote:najgori su mi chipovani dizeli, ubijedil sami sebe da su najbrzi :)
Šta hejtaš ba, ispali se audi u sekundi :D
Ovo ga je obrtni momenat ispuco :D 1.9tdi s čipom, 160ks :D LETI :D
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#1331 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by citroen xm »

mahalas505 wrote:
citroen xm wrote:Preticanje na punoj liniji jeste zabranjeno, ali ovaj je gotovo pa izašao iz krivine kada je počeo preticati i imao je punu preglednost. Jeste za osudu, ali ne baš za razapinjanje.
Ccc... Kako bolan mozes ovdje umanjivati krivicu ove budale? Cuj ovo mu pregledno, pa sta onda po tebi nije pregledno da mi je znati. Mora da su se zenuli sto nisu stavili isprekidanu na tom preglednom dijelu :twisted: .

Ne umanjujem krivicu, samo kažem da je čovjek izašao iz krivine kada je počeo preticati. Inače, preticanje preko pune je svakako strogo kažnjivo i ne praktikujem ga.
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#1332 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mahalas505 »

citroen xm wrote:
mahalas505 wrote:
citroen xm wrote:Preticanje na punoj liniji jeste zabranjeno, ali ovaj je gotovo pa izašao iz krivine kada je počeo preticati i imao je punu preglednost. Jeste za osudu, ali ne baš za razapinjanje.
Ccc... Kako bolan mozes ovdje umanjivati krivicu ove budale? Cuj ovo mu pregledno, pa sta onda po tebi nije pregledno da mi je znati. Mora da su se zenuli sto nisu stavili isprekidanu na tom preglednom dijelu :twisted: .

Ne umanjujem krivicu, samo kažem da je čovjek izašao iz krivine kada je počeo preticati. Inače, preticanje preko pune je svakako strogo kažnjivo i ne praktikujem ga.
Kako ne umanjes, jel nesto ne razumijem znacenje nekih rijeci ili sta? Ti kazes jeste zabranjeno preticanje kad je puna linija, a onda upotrebljavas rijec "ali", sto odmah baca sasvim novo znacenje na samu recenicu. I onda tu iznosis jos vecu glupost kad kazes da je imao "puno preglednost" jedno 50 tak metara ispred.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#1333 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by citroen xm »

Ajd se vrati pa još par puta pogledaj klip. Imao je i prostora i preglednost. To ne umanjuje njegovu krivicu, ali situacija nije bila dramatična.
User avatar
smak
Posts: 1918
Joined: 25/05/2010 18:18
Location: Pitcairn Islands

#1334 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by smak »

citroen xm wrote:
mahalas505 wrote:
citroen xm wrote:Preticanje na punoj liniji jeste zabranjeno, ali ovaj je gotovo pa izašao iz krivine kada je počeo preticati i imao je punu preglednost. Jeste za osudu, ali ne baš za razapinjanje.
Ccc... Kako bolan mozes ovdje umanjivati krivicu ove budale? Cuj ovo mu pregledno, pa sta onda po tebi nije pregledno da mi je znati. Mora da su se zenuli sto nisu stavili isprekidanu na tom preglednom dijelu :twisted: .

Ne umanjujem krivicu, samo kažem da je čovjek izašao iz krivine kada je počeo preticati. Inače, preticanje preko pune je svakako strogo kažnjivo i ne praktikujem ga.

ko se vozio preko Rogoja prema Foči zna da tu nema nikakve preglednosti u onim krivinama...
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#1335 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by citroen xm »

Prošao sam tuda, pa i ne pamtim broj.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#1336 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by johntra »

smak wrote:
ko se vozio preko Rogoja prema Foči zna da tu nema nikakve preglednosti u onim krivinama...
Ovo nije Rogoj na klipu...
User avatar
daors
Posts: 358
Joined: 10/10/2007 19:24
Location: 127.0.0.1

#1337 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by daors »

johntra wrote: Ovo nije Rogoj na klipu...
Mozda i nije bas Rogoj, ali je definitivno dionica puta Sarajevo - Foca preko istog. Zbog ovakvih vozaca, pogotovo na ovakvim dionicama, pozelim sebi kupiti helikopter ili bar kakav jeftin teleporter :) . Moze biti i kineski. Cini mi se da je i on sigurniji za prevoz pored ovakvih bolida :oops:
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#1338 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by johntra »

Ja ipak mislim da je ovo Karaula...možda griješim, ali više mi liči na Karaulu, nego na Rogoj...rijetki su ovakvi blagi usponi sa manjim pravcima na Rogoju...
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#1339 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by The BEN10 »

Kakva Karaula i bakrači. Nije sigurno.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#1340 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by johntra »

Kako si tako siguran, pa znaš da nije?
User avatar
daors
Posts: 358
Joined: 10/10/2007 19:24
Location: 127.0.0.1

#1341 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by daors »

Pa valjda zna cova, sto je postavio video, gdje je snimao :-)

Mada dionica puta i nije bitna koliko je bitan ovaj bolid i njemu slicni. A ima ih kod nas na svakom koraku
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#1342 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Bakir1 »

pitalica, koji je ovo bio auto :shock:
Image
Image
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#1344 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Bakir1 »

:thumbup:
rapid.
ostao je ziv, treba ga pitati koje turbe posjecuje
User avatar
Nabucco
Posts: 1336
Joined: 13/06/2012 19:45

#1345 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Nabucco »

Zgužvao je posteno, izdade ka unutrasnjost stop svjetla :D
User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#1346 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by sparky »

jos ce neko reci da skoda nije dobra :D zguzva se ko novine a vozac ziv :-D
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#1347 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by citroen xm »

Šta je ova momčina radila? :-) :-)
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#1348 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Bakir1 »

sa "avtoputa" sletila na regionalni, letacka dozvola, neko dijete zasule krhotine na tom regionalnom, velike su brzine bile, izasao je ziv Bogu hvala, kako, ptice znaju
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#1349 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by citroen xm »

Svašta. Garant je isprobavao koliko Rapid može da razvije.
User avatar
basicm
Posts: 11633
Joined: 16/01/2012 21:38

#1350 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by basicm »

Da nije mislio da vozi Aston Martin Rapide?
Post Reply