Kad će provođenje presude donesene prije 10 ako ne i više godina kojom se naziv "županije" proglašava neustavnim, budući da se radi o crkvenom izrazu? Koliko vidim, tu nema puno prostora za dogovor, jesmo li sekularna država ili nismo? Također, ono što se fura jedino gdje je HDZ na vlasti, "dvije škole pod jednim krovom" standardni "uljudbeni rasizam," to je također presudama zabranjeno, kad će se to provesti?Lincoln-Burrows wrote:Ja se slažem sa svakim riješenjem koje riješava te presude.horkesh wrote:Ima tih presuda više, možda da se neke presude nisu namjerno ignorirale godinama pravni sistem ne bi bio urušen. Puno je selektivnosti.Lincoln-Burrows wrote: Ponovo se sramotiš, nitko nije ni za šta uskraćen osim onih koji hoće namagarčit jedan cijeli narod.
Imaš presudu Ustavnog suda, držimo se toga i bit će sve pošteno.
Uostalom, i Čović je rekao da bi sada bio zadovoljan i indirektnim izborom u Predsjedništvo BiH, što bi istovremeno moglo riješiti i jednu drugu presudu koja je zapostavljena, Sejdić-Finci.
Ispade HDZ vrišti o ugroženosti, a oni standardni barbari iz 18 vijeka, crkveni izrazi na javnim ustanovama, vjerska i etnička segregacija, itd.
