Nije ni na pola mandata jos ali to vama ne smeta da kemcite, samo to vam i ostajeMarko Zarko wrote:weredsf wrote:Koje gluposti, pa covjek nije ni na pola mandata a ti kazes da nije nesto napravioMarko Zarko wrote:Reče Semir efendić koji je obećao bazen na Dobrinji i kongresni centar kod RTV doma. Evo prošlo dvije godine, kupamo se i kongresamo sve u 16.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kako vam je Avaz isprao mozak, nema dalje..
http://www.novigradsarajevo.ba/site/vij ... t_id=10015
Čovjek jeste na pola mandata, lokalni izbori su bili prije tačno dvije godine. Gdje mu je kongresni centar, neka ga sagradi u dvije godine. Glasali ljudi za njega da se osvete SDP-u i dobili poltronče od Izetbegovića.
Šta je ovo ba nacrt. Nacrtam ti ja Pentagon na Marijin Dvoru.
Demokratska fronta Željko Komšić
-
weredsf
- Posts: 3089
- Joined: 22/09/2013 10:43
#13226 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#13227 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
@werdsf
jednom kad se prestanes navijacki ostrascivati prema strankama, bice ti lakse vidjeti i odabrati.
Medjutim, neki nikad ne uspiju.
jednom kad se prestanes navijacki ostrascivati prema strankama, bice ti lakse vidjeti i odabrati.
Medjutim, neki nikad ne uspiju.
-
starisalko
- Posts: 632
- Joined: 27/07/2014 18:10
#13228 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Imao je nosonja namjeru praviti,al mu Suljagic mazno pare
-
JedanMova
- Posts: 726
- Joined: 02/07/2014 14:32
#13229 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
1. Nije ih maznuo, nego ih je dobiostarisalko wrote:Imao je nosonja namjeru praviti,al mu Suljagic mazno pare
2. Taman im toliko zafalilo za Centar i bazene
-
faer
- Posts: 363
- Joined: 12/08/2006 01:21
#13230 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
taman si na pola mandata. imas jos toliko i onda pravac sda 1990 koju ce osnovati bakir i. pridruzice vam se vjerovatno i ovi iz a-sda.weredsf wrote:
Nije ni na pola mandata jos ali to vama ne smeta da kemcite, samo to vam i ostaje
-
faer
- Posts: 363
- Joined: 12/08/2006 01:21
#13231 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
ubodes ti nesto ponekad. ta tvoja kiselina zna biti nekad na trenutak sarmantna. ali brate sa tim svojim najavama me podsjecas na naseg komsiju munju. i on tako ko ti http://bosnjaci.net/prilog.php?pid=46121Corto Maltese wrote:Ovo sam zaista lupio, priznajemfaer wrote:sta god da si/zelis biti, ne pomaze ti. lupas i izmisljas, stalno.![]()
Corto Maltese wrote:... donacije koje je drugi član predsjedništva, vjerovatno ste čuli za njega, Željko se zove, obezbijedio?
-
faer
- Posts: 363
- Joined: 12/08/2006 01:21
#13232 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
u prvom martu je bio covjek na svom mjestu. a to oko mladica pise, ako se ne varam, u njegovoj knjizi koju su promovisali svi moguci prezivjeli srebrenicani. sumnjam da bi laz ljudi promovisali. bice prije da si ti malo pozelio da on laze. a mozda si fakat tako nacuo pa ti sad dobro zvuci da nama ovdje to ispricas.Ned071 wrote:dakle, ne ulazim u program i slicne stvari. kazem ti lijepo, znam covjeka licno i znam sta je pricao o svom zivotu. ovo za mladica u oci je laz. on sam je pricao sto puta da je izasao u transporteru un, jer je nesto radio za njih tokom rata, prevoditelj ili slicno. ostalog se ne doticem, samo kazem da kad moze ovo slagat, moze slagati jos milion krupnijih stvari. ako je suljagic tvoj izbor tro je ok. ja ga znam i znam da nije sav svoj a takav mi ne treba u predsjednistvufaer wrote:hos i ti za raguza glasati? jel i ti ko i korto glasas za raguza zbog podrske kordicu? to je prava ideja i ekipa.chelo wrote:
Ja ovaj nastup, raspolozenje javnog skupa i sveukupnu suplju na kucnom savjetu ne bih izrdzao...
Toliko nicega receno, a toliko paznjeObdaniste.
-
weredsf
- Posts: 3089
- Joined: 22/09/2013 10:43
#13233 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Koji ti dio nije jasan???drugi profil wrote:@werdsf
jednom kad se prestanes navijacki ostrascivati prema strankama, bice ti lakse vidjeti i odabrati.
Medjutim, neki nikad ne uspiju.
-
weredsf
- Posts: 3089
- Joined: 22/09/2013 10:43
#13234 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
faer wrote:taman si na pola mandata. imas jos toliko i onda pravac sda 1990 koju ce osnovati bakir i. pridruzice vam se vjerovatno i ovi iz a-sda.weredsf wrote:
Nije ni na pola mandata jos ali to vama ne smeta da kemcite, samo to vam i ostaje
Odakle nam se danas javljas umorni ratnice, jesi li se isgubio u trazenju ???
-
queen123
- Posts: 27
- Joined: 07/09/2014 16:51
#13235 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
dobro mu pakuju, ali uvijek ima dokaz da ovi iz SDA lazu. Npr. neki dan je Saff objavio ovaj razgovor Semir Efendica u kojem spominje Emira Suljagica, ali nedugo poslije toga isti taj Saff objavljuje demant koalicije 1. Mart. Puno lazi i kleveta, ali ipak bezuspjesno. Uvijek istina izadje na vidjelo sa jasnim dokazima, a Efendic ih nema koliko se vidi iz prilozenog.JedanMova wrote:Kredibilan izvor, nema staCorto Maltese wrote:O Emiru, direktno iz usta Semira Efendića- Saffa (valjda mu je to nadimak, vidim stalno se neki Saff pominje!?)
Ne znam jel ovo ide uz onu, od sefa mu, da ce im stranka otvarati po 1000 radnih mjesta svakih mjesec dana![]()
Sve argumentima utemeljene izjave, da se najezis![]()
![]()
http://saff.ba/prvi-mart-hvala-efendicu ... By5dpQbX4i
Toliko o tome, ima li jos nekih podvala o Suljagicu ?? Bice ih naravno, ne sumnjam.
-
JedanMova
- Posts: 726
- Joined: 02/07/2014 14:32
#13236 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
queen123 wrote:dobro mu pakuju, ali uvijek ima dokaz da ovi iz SDA lazu. Npr. neki dan je Saff objavio ovaj razgovor Semir Efendica u kojem spominje Emira Suljagica, ali nedugo poslije toga isti taj Saff objavljuje demant koalicije 1. Mart. Puno lazi i kleveta, ali ipak bezuspjesno. Uvijek istina izadje na vidjelo sa jasnim dokazima, a Efendic ih nema koliko se vidi iz prilozenog.JedanMova wrote:Kredibilan izvor, nema staCorto Maltese wrote:O Emiru, direktno iz usta Semira Efendića- Saffa (valjda mu je to nadimak, vidim stalno se neki Saff pominje!?)
Ne znam jel ovo ide uz onu, od sefa mu, da ce im stranka otvarati po 1000 radnih mjesta svakih mjesec dana![]()
Sve argumentima utemeljene izjave, da se najezis![]()
![]()
http://saff.ba/prvi-mart-hvala-efendicu ... By5dpQbX4i
Toliko o tome, ima li jos nekih podvala o Suljagicu ?? Bice ih naravno, ne sumnjam.
Evo poslusah te, da ne bude da nisam korektarn...weredsf wrote: Koji Saff, otvori link pa pogledaj snimak...![]()
![]()
...ludila
Pogledah snimke i pogledah ove nove informacije koje su prenijeli...
I sta sad?
Neki bi na ovo rekli jos samo jednu rijec - touché
-
starisalko
- Posts: 632
- Joined: 27/07/2014 18:10
#13237 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
weredsf
Da imate imalo mozga ovaj snimak bi pod hitno uklonili,osim ako vam je namjera da rusite Efendica
Da imate imalo mozga ovaj snimak bi pod hitno uklonili,osim ako vam je namjera da rusite Efendica
-
weredsf
- Posts: 3089
- Joined: 22/09/2013 10:43
#13238 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ja ga nisam ni postavio pa ne znam kako da ga uklonim, sem toga na snimku nista sporno...jos jedan u nizu lazi Emira Suljagica..starisalko wrote:weredsf
Da imate imalo mozga ovaj snimak bi pod hitno uklonili,osim ako vam je namjera da rusite Efendica
Od razloga za promjenu prebivalista, bijelog hljeba, kako nije napisao knjigu Zlatku Lagumdziji pa sada evo i ovo..
Efendic je rekao svoje iskustvo, koliko vidim Emir suti o tome...
-
bob_rock
- Posts: 151
- Joined: 19/07/2010 14:46
#13239 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Dugo razmišljam da li da napišem post o Emiru Suljagiću kao izboru DF-a budući da može biti okarakterisan udarac od strane protivnika. Sinoć u jednom društvu razgovaramo o Prvom martu i Emiru Suljagiću te projektu koje bio aktivan protekle dvije godine, svoje stajalište sam iznio gdje je kompletna ekipa ostala bez teksta.
Suština priče, prihvatanje kandidature Emira Suljagića za člana Predsjedništva predstavlja dugoročno katastrofalan bolje rečeno poguban potez za opstanak probosanskog glasa u rs-u. Iskoristio je jedan od rijetkih kvalitetnih probosanskih projekata koji je bio trn u oku rs-a, radi sopstvene promocije i poslije ovoga nikada više niti jedna slična ideja niti pojedinac u rs neće okupiti probosanske stranke na jedno mjesto jer će uvjek biti bojazan da će biti iskorišteni za promociju novog Emira Suljagića.
Džaba pokušaji distanciranja Prvog marta od Emira, djevojke i momci iz ovog možda i najboljeg projekta u rs od strane probosanskih snaga, iskorišteni ste u svrhu Emirove samopromocije i a projekat nakon izbora neće više imati podršku.
Ovaj post ću kopirati i na temu o Prvog marta.
P.S Iako sam obećao glasati za Emira zbog onog Crvenog brigadira, ipak preko ovoga teško se može preći.
Suština priče, prihvatanje kandidature Emira Suljagića za člana Predsjedništva predstavlja dugoročno katastrofalan bolje rečeno poguban potez za opstanak probosanskog glasa u rs-u. Iskoristio je jedan od rijetkih kvalitetnih probosanskih projekata koji je bio trn u oku rs-a, radi sopstvene promocije i poslije ovoga nikada više niti jedna slična ideja niti pojedinac u rs neće okupiti probosanske stranke na jedno mjesto jer će uvjek biti bojazan da će biti iskorišteni za promociju novog Emira Suljagića.
Džaba pokušaji distanciranja Prvog marta od Emira, djevojke i momci iz ovog možda i najboljeg projekta u rs od strane probosanskih snaga, iskorišteni ste u svrhu Emirove samopromocije i a projekat nakon izbora neće više imati podršku.
Ovaj post ću kopirati i na temu o Prvog marta.
P.S Iako sam obećao glasati za Emira zbog onog Crvenog brigadira, ipak preko ovoga teško se može preći.
- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#13240 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ovo me podsjeća na izjavu jednog generala u Hagu, koji je tokom svjedočenja rekao otprilike ovo: "Ispalili smo hiljade granata na Sarajevo, ne znam što ste se ove jedne uhvatili!?"
Emir je par desetina puta, odgovarajući na direktna pitanja, ponovio: "Neću u politiku, za mene se neće moći glasati, odlazak iz Bratunca bi bio izdaja onoga zbog čega je moj otac poginuo, moje ime neće biti na listama, za mene se neće moći glasati, odlazak iz Bratunca bi bio izdaja...", tako da ni njemu, jadnom, nije jasno zbog čega ste se ove Efendićeve izjave uhvatili.
Emir je par desetina puta, odgovarajući na direktna pitanja, ponovio: "Neću u politiku, za mene se neće moći glasati, odlazak iz Bratunca bi bio izdaja onoga zbog čega je moj otac poginuo, moje ime neće biti na listama, za mene se neće moći glasati, odlazak iz Bratunca bi bio izdaja...", tako da ni njemu, jadnom, nije jasno zbog čega ste se ove Efendićeve izjave uhvatili.
Last edited by Corto Maltese on 20/09/2014 11:36, edited 1 time in total.
-
lasta2
- Posts: 268
- Joined: 30/04/2014 08:18
#13241 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
demagoška fronta komšića dva putića
-
starisalko
- Posts: 632
- Joined: 27/07/2014 18:10
#13242 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
weredsf
Kako ja vidim ovo je predizborni skup SDA. Nije mi jasno jel skup ljeve ili desne struje u SDA.Za ili protiv Bakira.
Buni me kad Efendic spomenu ime Emira Suljagica a cjela sala aplaudira.Sto se tice drustveni para vas merhametluk je dobro poznat.Pozitivna stvar je da ulazite u istoriju kao jedina stranka na svjetu koja finansira kampanju kandidata iz suparnicke stranke.
Kako ja vidim ovo je predizborni skup SDA. Nije mi jasno jel skup ljeve ili desne struje u SDA.Za ili protiv Bakira.
Buni me kad Efendic spomenu ime Emira Suljagica a cjela sala aplaudira.Sto se tice drustveni para vas merhametluk je dobro poznat.Pozitivna stvar je da ulazite u istoriju kao jedina stranka na svjetu koja finansira kampanju kandidata iz suparnicke stranke.
- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#13243 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Hajde, barem smo se složili oko toga da je "1. Mart" bio nečija predizborna kampanja.starisalko wrote:weredsf
Kako ja vidim ovo je predizborni skup SDA. Nije mi jasno jel skup ljeve ili desne struje u SDA.Za ili protiv Bakira.
Buni me kad Efendic spomenu ime Emira Suljagica a cjela sala aplaudira.Sto se tice drustveni para vas merhametluk je dobro poznat.Pozitivna stvar je da ulazite u istoriju kao jedina stranka na svjetu koja finansira kampanju kandidata iz suparnicke stranke.
-
JedanMova
- Posts: 726
- Joined: 02/07/2014 14:32
#13244 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ocigledno je upoznat sa onom da se sa budalama ne vrijedi raspravljatiweredsf wrote:Ja ga nisam ni postavio pa ne znam kako da ga uklonim, sem toga na snimku nista sporno...jos jedan u nizu lazi Emira Suljagica..starisalko wrote:weredsf
Da imate imalo mozga ovaj snimak bi pod hitno uklonili,osim ako vam je namjera da rusite Efendica
Od razloga za promjenu prebivalista, bijelog hljeba, kako nije napisao knjigu Zlatku Lagumdziji pa sada evo i ovo..
Efendic je rekao svoje iskustvo, koliko vidim Emir suti o tome...
-
weredsf
- Posts: 3089
- Joined: 22/09/2013 10:43
#13245 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
starisalko wrote:weredsf
Kako ja vidim ovo je predizborni skup SDA. Nije mi jasno jel skup ljeve ili desne struje u SDA.Za ili protiv Bakira.
Buni me kad Efendic spomenu ime Emira Suljagica a cjela sala aplaudira.Sto se tice drustveni para vas merhametluk je dobro poznat.Pozitivna stvar je da ulazite u istoriju kao jedina stranka na svjetu koja finansira kampanju kandidata iz suparnicke stranke.
Pa vjerovatno je taj dio isjecen iz nekog njegovog govora
Ja ne znam kako nekome moze goditi da te nacelnik najmnogiljudnije opcine u Bosni nazove lazovom ali ok
-
JedanMova
- Posts: 726
- Joined: 02/07/2014 14:32
#13246 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Hocemo li sada praviti listu obecanja i izjava njegovih suparnika kroz istoriju njihove vladavine, a sve u duhu iste izjave "jednog generala u Hagu"? Mislim da bi se mogao napraviti fin spisak, a ti bi mogao poceti sa sefovim jer ih vjerovatno najbolje znasCorto Maltese wrote:Ovo me podsjeća na izjavu jednog generala u Hagu, koji je tokom svjedočenja rekao otprilike ovo: "Ispalili smo hiljade granata na Sarajevo, ne znam što ste se ove jedne uhvatili!?"
Emir je par desetina puta, odgovarajući na direktna pitanja, ponovio: "Neću u politiku, za mene se neće moći glasati, odlazak iz Bratunca bi bio izdaja onoga zbog čega je moj otac poginuo, moje ime neće biti na listama, za mene se neće moći glasati, odlazak iz Bratunca bi bio izdaja...", tako da ni njemu, jadnom, nije jasno zbog čega ste se ove Efendićeve izjave uhvatili.
-
JedanMova
- Posts: 726
- Joined: 02/07/2014 14:32
#13247 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Trebas malo vise slusati narod...weredsf wrote:starisalko wrote:weredsf
Kako ja vidim ovo je predizborni skup SDA. Nije mi jasno jel skup ljeve ili desne struje u SDA.Za ili protiv Bakira.
Buni me kad Efendic spomenu ime Emira Suljagica a cjela sala aplaudira.Sto se tice drustveni para vas merhametluk je dobro poznat.Pozitivna stvar je da ulazite u istoriju kao jedina stranka na svjetu koja finansira kampanju kandidata iz suparnicke stranke.
Pa vjerovatno je taj dio isjecen iz nekog njegovog govora
Ja ne znam kako nekome moze goditi da te nacelnik najmnogiljudnije opcine u Bosni nazove lazovom ali ok
Narod kaze i ovo:
"Ne gledaj sta ti kaze, vec ko ti kaze..."
A Efendic je kredibilan do bola
-
lasta2
- Posts: 268
- Joined: 30/04/2014 08:18
#13248 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Komšić, Suljagić i ovaj mali iz Novog Grada su meni tri ista lojava govneta.
-
JedanMova
- Posts: 726
- Joined: 02/07/2014 14:32
#13249 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
S naznakon da prva dva ne bi bila da su ostala u SDP-u i da su drzala usta zatvorenim, a drugi zato sto kad je vec napao Suljagica - nije to uradio kako je trebalolasta2 wrote:Komšić, Suljagić i ovaj mali iz Novog Grada su meni tri ista lojava govneta.
- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#13250 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
...
Last edited by Corto Maltese on 20/09/2014 12:20, edited 1 time in total.
