Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#13226 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

Marko Zarko wrote:
weredsf wrote:
Marko Zarko wrote:Reče Semir efendić koji je obećao bazen na Dobrinji i kongresni centar kod RTV doma. Evo prošlo dvije godine, kupamo se i kongresamo sve u 16. :-D :-D :-D
Koje gluposti, pa covjek nije ni na pola mandata a ti kazes da nije nesto napravio :-) :-) :-) :-)
Kako vam je Avaz isprao mozak, nema dalje..

http://www.novigradsarajevo.ba/site/vij ... t_id=10015


Čovjek jeste na pola mandata, lokalni izbori su bili prije tačno dvije godine. Gdje mu je kongresni centar, neka ga sagradi u dvije godine. Glasali ljudi za njega da se osvete SDP-u i dobili poltronče od Izetbegovića.

Šta je ovo ba nacrt. Nacrtam ti ja Pentagon na Marijin Dvoru.
Nije ni na pola mandata jos ali to vama ne smeta da kemcite, samo to vam i ostaje
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#13227 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

@werdsf
jednom kad se prestanes navijacki ostrascivati prema strankama, bice ti lakse vidjeti i odabrati.
Medjutim, neki nikad ne uspiju.
starisalko
Posts: 632
Joined: 27/07/2014 18:10

#13228 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by starisalko »

Imao je nosonja namjeru praviti,al mu Suljagic mazno pare
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#13229 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JedanMova »

starisalko wrote:Imao je nosonja namjeru praviti,al mu Suljagic mazno pare
1. Nije ih maznuo, nego ih je dobio
2. Taman im toliko zafalilo za Centar i bazene :lol: :lol: :lol:
faer
Posts: 363
Joined: 12/08/2006 01:21

#13230 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by faer »

weredsf wrote:
Nije ni na pola mandata jos ali to vama ne smeta da kemcite, samo to vam i ostaje
taman si na pola mandata. imas jos toliko i onda pravac sda 1990 koju ce osnovati bakir i. pridruzice vam se vjerovatno i ovi iz a-sda.
faer
Posts: 363
Joined: 12/08/2006 01:21

#13231 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by faer »

Corto Maltese wrote:
faer wrote:sta god da si/zelis biti, ne pomaze ti. lupas i izmisljas, stalno.
Ovo sam zaista lupio, priznajem :D
Corto Maltese wrote:... donacije koje je drugi član predsjedništva, vjerovatno ste čuli za njega, Željko se zove, obezbijedio?
ubodes ti nesto ponekad. ta tvoja kiselina zna biti nekad na trenutak sarmantna. ali brate sa tim svojim najavama me podsjecas na naseg komsiju munju. i on tako ko ti http://bosnjaci.net/prilog.php?pid=46121
faer
Posts: 363
Joined: 12/08/2006 01:21

#13232 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by faer »

Ned071 wrote:
faer wrote:
chelo wrote:

Ja ovaj nastup, raspolozenje javnog skupa i sveukupnu suplju na kucnom savjetu ne bih izrdzao...
Toliko nicega receno, a toliko paznje :-) Obdaniste.
hos i ti za raguza glasati? jel i ti ko i korto glasas za raguza zbog podrske kordicu? to je prava ideja i ekipa.
dakle, ne ulazim u program i slicne stvari. kazem ti lijepo, znam covjeka licno i znam sta je pricao o svom zivotu. ovo za mladica u oci je laz. on sam je pricao sto puta da je izasao u transporteru un, jer je nesto radio za njih tokom rata, prevoditelj ili slicno. ostalog se ne doticem, samo kazem da kad moze ovo slagat, moze slagati jos milion krupnijih stvari. ako je suljagic tvoj izbor tro je ok. ja ga znam i znam da nije sav svoj a takav mi ne treba u predsjednistvu
u prvom martu je bio covjek na svom mjestu. a to oko mladica pise, ako se ne varam, u njegovoj knjizi koju su promovisali svi moguci prezivjeli srebrenicani. sumnjam da bi laz ljudi promovisali. bice prije da si ti malo pozelio da on laze. a mozda si fakat tako nacuo pa ti sad dobro zvuci da nama ovdje to ispricas.
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#13233 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

drugi profil wrote:@werdsf
jednom kad se prestanes navijacki ostrascivati prema strankama, bice ti lakse vidjeti i odabrati.
Medjutim, neki nikad ne uspiju.
Koji ti dio nije jasan???
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#13234 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

faer wrote:
weredsf wrote:
Nije ni na pola mandata jos ali to vama ne smeta da kemcite, samo to vam i ostaje
taman si na pola mandata. imas jos toliko i onda pravac sda 1990 koju ce osnovati bakir i. pridruzice vam se vjerovatno i ovi iz a-sda.

Odakle nam se danas javljas umorni ratnice, jesi li se isgubio u trazenju ???
queen123
Posts: 27
Joined: 07/09/2014 16:51

#13235 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by queen123 »

JedanMova wrote:
Corto Maltese wrote:O Emiru, direktno iz usta Semira Efendića- Saffa (valjda mu je to nadimak, vidim stalno se neki Saff pominje!?)

Kredibilan izvor, nema sta :lol:
Ne znam jel ovo ide uz onu, od sefa mu, da ce im stranka otvarati po 1000 radnih mjesta svakih mjesec dana :evil:

Sve argumentima utemeljene izjave, da se najezis :lol: :lol: :lol:
dobro mu pakuju, ali uvijek ima dokaz da ovi iz SDA lazu. Npr. neki dan je Saff objavio ovaj razgovor Semir Efendica u kojem spominje Emira Suljagica, ali nedugo poslije toga isti taj Saff objavljuje demant koalicije 1. Mart. Puno lazi i kleveta, ali ipak bezuspjesno. Uvijek istina izadje na vidjelo sa jasnim dokazima, a Efendic ih nema koliko se vidi iz prilozenog.

http://saff.ba/prvi-mart-hvala-efendicu ... By5dpQbX4i

Toliko o tome, ima li jos nekih podvala o Suljagicu ?? Bice ih naravno, ne sumnjam.
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#13236 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JedanMova »

queen123 wrote:
JedanMova wrote:
Corto Maltese wrote:O Emiru, direktno iz usta Semira Efendića- Saffa (valjda mu je to nadimak, vidim stalno se neki Saff pominje!?)

Kredibilan izvor, nema sta :lol:
Ne znam jel ovo ide uz onu, od sefa mu, da ce im stranka otvarati po 1000 radnih mjesta svakih mjesec dana :evil:

Sve argumentima utemeljene izjave, da se najezis :lol: :lol: :lol:
dobro mu pakuju, ali uvijek ima dokaz da ovi iz SDA lazu. Npr. neki dan je Saff objavio ovaj razgovor Semir Efendica u kojem spominje Emira Suljagica, ali nedugo poslije toga isti taj Saff objavljuje demant koalicije 1. Mart. Puno lazi i kleveta, ali ipak bezuspjesno. Uvijek istina izadje na vidjelo sa jasnim dokazima, a Efendic ih nema koliko se vidi iz prilozenog.

http://saff.ba/prvi-mart-hvala-efendicu ... By5dpQbX4i

Toliko o tome, ima li jos nekih podvala o Suljagicu ?? Bice ih naravno, ne sumnjam.
weredsf wrote: Koji Saff, otvori link pa pogledaj snimak... :-) :-) :-) ...ludila
Evo poslusah te, da ne bude da nisam korektarn...
Pogledah snimke i pogledah ove nove informacije koje su prenijeli...
I sta sad?

Neki bi na ovo rekli jos samo jednu rijec - touché :evil:
starisalko
Posts: 632
Joined: 27/07/2014 18:10

#13237 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by starisalko »

weredsf
Da imate imalo mozga ovaj snimak bi pod hitno uklonili,osim ako vam je namjera da rusite Efendica
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#13238 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

starisalko wrote:weredsf
Da imate imalo mozga ovaj snimak bi pod hitno uklonili,osim ako vam je namjera da rusite Efendica
Ja ga nisam ni postavio pa ne znam kako da ga uklonim, sem toga na snimku nista sporno...jos jedan u nizu lazi Emira Suljagica..
Od razloga za promjenu prebivalista, bijelog hljeba, kako nije napisao knjigu Zlatku Lagumdziji pa sada evo i ovo..
Efendic je rekao svoje iskustvo, koliko vidim Emir suti o tome...
bob_rock
Posts: 151
Joined: 19/07/2010 14:46

#13239 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by bob_rock »

Dugo razmišljam da li da napišem post o Emiru Suljagiću kao izboru DF-a budući da može biti okarakterisan udarac od strane protivnika. Sinoć u jednom društvu razgovaramo o Prvom martu i Emiru Suljagiću te projektu koje bio aktivan protekle dvije godine, svoje stajalište sam iznio gdje je kompletna ekipa ostala bez teksta.

Suština priče, prihvatanje kandidature Emira Suljagića za člana Predsjedništva predstavlja dugoročno katastrofalan bolje rečeno poguban potez za opstanak probosanskog glasa u rs-u. Iskoristio je jedan od rijetkih kvalitetnih probosanskih projekata koji je bio trn u oku rs-a, radi sopstvene promocije i poslije ovoga nikada više niti jedna slična ideja niti pojedinac u rs neće okupiti probosanske stranke na jedno mjesto jer će uvjek biti bojazan da će biti iskorišteni za promociju novog Emira Suljagića.

Džaba pokušaji distanciranja Prvog marta od Emira, djevojke i momci iz ovog možda i najboljeg projekta u rs od strane probosanskih snaga, iskorišteni ste u svrhu Emirove samopromocije i a projekat nakon izbora neće više imati podršku.

Ovaj post ću kopirati i na temu o Prvog marta.

P.S Iako sam obećao glasati za Emira zbog onog Crvenog brigadira, ipak preko ovoga teško se može preći.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#13240 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

Ovo me podsjeća na izjavu jednog generala u Hagu, koji je tokom svjedočenja rekao otprilike ovo: "Ispalili smo hiljade granata na Sarajevo, ne znam što ste se ove jedne uhvatili!?"
Emir je par desetina puta, odgovarajući na direktna pitanja, ponovio: "Neću u politiku, za mene se neće moći glasati, odlazak iz Bratunca bi bio izdaja onoga zbog čega je moj otac poginuo, moje ime neće biti na listama, za mene se neće moći glasati, odlazak iz Bratunca bi bio izdaja...", tako da ni njemu, jadnom, nije jasno zbog čega ste se ove Efendićeve izjave uhvatili.

Last edited by Corto Maltese on 20/09/2014 11:36, edited 1 time in total.
lasta2
Posts: 268
Joined: 30/04/2014 08:18

#13241 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lasta2 »

demagoška fronta komšića dva putića
starisalko
Posts: 632
Joined: 27/07/2014 18:10

#13242 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by starisalko »

weredsf
Kako ja vidim ovo je predizborni skup SDA. Nije mi jasno jel skup ljeve ili desne struje u SDA.Za ili protiv Bakira.
Buni me kad Efendic spomenu ime Emira Suljagica a cjela sala aplaudira.Sto se tice drustveni para vas merhametluk je dobro poznat.Pozitivna stvar je da ulazite u istoriju kao jedina stranka na svjetu koja finansira kampanju kandidata iz suparnicke stranke.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#13243 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

starisalko wrote:weredsf
Kako ja vidim ovo je predizborni skup SDA. Nije mi jasno jel skup ljeve ili desne struje u SDA.Za ili protiv Bakira.
Buni me kad Efendic spomenu ime Emira Suljagica a cjela sala aplaudira.Sto se tice drustveni para vas merhametluk je dobro poznat.Pozitivna stvar je da ulazite u istoriju kao jedina stranka na svjetu koja finansira kampanju kandidata iz suparnicke stranke.
Hajde, barem smo se složili oko toga da je "1. Mart" bio nečija predizborna kampanja.
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#13244 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JedanMova »

weredsf wrote:
starisalko wrote:weredsf
Da imate imalo mozga ovaj snimak bi pod hitno uklonili,osim ako vam je namjera da rusite Efendica
Ja ga nisam ni postavio pa ne znam kako da ga uklonim, sem toga na snimku nista sporno...jos jedan u nizu lazi Emira Suljagica..
Od razloga za promjenu prebivalista, bijelog hljeba, kako nije napisao knjigu Zlatku Lagumdziji pa sada evo i ovo..
Efendic je rekao svoje iskustvo, koliko vidim Emir suti o tome...
Ocigledno je upoznat sa onom da se sa budalama ne vrijedi raspravljati ;-)
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#13245 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

starisalko wrote:weredsf
Kako ja vidim ovo je predizborni skup SDA. Nije mi jasno jel skup ljeve ili desne struje u SDA.Za ili protiv Bakira.
Buni me kad Efendic spomenu ime Emira Suljagica a cjela sala aplaudira.Sto se tice drustveni para vas merhametluk je dobro poznat.Pozitivna stvar je da ulazite u istoriju kao jedina stranka na svjetu koja finansira kampanju kandidata iz suparnicke stranke.

Pa vjerovatno je taj dio isjecen iz nekog njegovog govora
Ja ne znam kako nekome moze goditi da te nacelnik najmnogiljudnije opcine u Bosni nazove lazovom ali ok
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#13246 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JedanMova »

Corto Maltese wrote:Ovo me podsjeća na izjavu jednog generala u Hagu, koji je tokom svjedočenja rekao otprilike ovo: "Ispalili smo hiljade granata na Sarajevo, ne znam što ste se ove jedne uhvatili!?"
Emir je par desetina puta, odgovarajući na direktna pitanja, ponovio: "Neću u politiku, za mene se neće moći glasati, odlazak iz Bratunca bi bio izdaja onoga zbog čega je moj otac poginuo, moje ime neće biti na listama, za mene se neće moći glasati, odlazak iz Bratunca bi bio izdaja...", tako da ni njemu, jadnom, nije jasno zbog čega ste se ove Efendićeve izjave uhvatili.

Hocemo li sada praviti listu obecanja i izjava njegovih suparnika kroz istoriju njihove vladavine, a sve u duhu iste izjave "jednog generala u Hagu"? Mislim da bi se mogao napraviti fin spisak, a ti bi mogao poceti sa sefovim jer ih vjerovatno najbolje znas ;-)
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#13247 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JedanMova »

weredsf wrote:
starisalko wrote:weredsf
Kako ja vidim ovo je predizborni skup SDA. Nije mi jasno jel skup ljeve ili desne struje u SDA.Za ili protiv Bakira.
Buni me kad Efendic spomenu ime Emira Suljagica a cjela sala aplaudira.Sto se tice drustveni para vas merhametluk je dobro poznat.Pozitivna stvar je da ulazite u istoriju kao jedina stranka na svjetu koja finansira kampanju kandidata iz suparnicke stranke.

Pa vjerovatno je taj dio isjecen iz nekog njegovog govora
Ja ne znam kako nekome moze goditi da te nacelnik najmnogiljudnije opcine u Bosni nazove lazovom ali ok
Trebas malo vise slusati narod...
Narod kaze i ovo:

"Ne gledaj sta ti kaze, vec ko ti kaze..."

A Efendic je kredibilan do bola :evil:
lasta2
Posts: 268
Joined: 30/04/2014 08:18

#13248 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lasta2 »

Komšić, Suljagić i ovaj mali iz Novog Grada su meni tri ista lojava govneta.
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#13249 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JedanMova »

lasta2 wrote:Komšić, Suljagić i ovaj mali iz Novog Grada su meni tri ista lojava govneta.
S naznakon da prva dva ne bi bila da su ostala u SDP-u i da su drzala usta zatvorenim, a drugi zato sto kad je vec napao Suljagica - nije to uradio kako je trebalo :lol: :lol: :lol:
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#13250 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

...
Last edited by Corto Maltese on 20/09/2014 12:20, edited 1 time in total.
Post Reply