Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Nije mi jasan dio gdje zamoliš prodavca da stavi 20 $ i označi kao gift..
Šta ćeš uraditi ako ti zatraže izvod sa paypala ili iz banke..
Zar stvarno misliš da su na carini toliko glupi pa da ih ti prevariš sa tim pisanjem manje cijene..
Ako i ništa ne platiš to će biti iz razloga što se ne bakću sa sićom a ne zbog toga što si stavila tu cijenu
Kakav paypal nemam ja to, poslao mi rodjak iz Kine
Nije mi jasan dio gdje zamoliš prodavca da stavi 20 $ i označi kao gift..
Šta ćeš uraditi ako ti zatraže izvod sa paypala ili iz banke..
Zar stvarno misliš da su na carini toliko glupi pa da ih ti prevariš sa tim pisanjem manje cijene..
Ako i ništa ne platiš to će biti iz razloga što se ne bakću sa sićom a ne zbog toga što si stavila tu cijenu
Kakav paypal nemam ja to, poslao mi rodjak iz Kine
ke_ma wrote:Eh,hvala jarane.
jel bez carine i šprditera jer su stvari daleko preko 50 markica
ja ne smijem da naručim jer kakve sam sreće obrijali bi me samo tako
Ha i kod mene jedna stvarcica putuje iz USA od drugog rodjaka kineza 69 $, mislim da je bolje da na kutiji pise 20$ nego 69$ ... Al ako mi zatrazi paypal izvod, jbg
Nije mi jasan dio gdje zamoliš prodavca da stavi 20 $ i označi kao gift..
Šta ćeš uraditi ako ti zatraže izvod sa paypala ili iz banke..
Zar stvarno misliš da su na carini toliko glupi pa da ih ti prevariš sa tim pisanjem manje cijene..
Ako i ništa ne platiš to će biti iz razloga što se ne bakću sa sićom a ne zbog toga što si stavila tu cijenu
Kakav paypal nemam ja to, poslao mi rodjak iz Kine
kakve ti koristi carine se i pokloni a to ako njima ne dadnes izvod ili nesto drugo da dokazes vrijednost oni ce to po svom katalogu cariniti, i mogu lupiti cijenu kakva je njima krc cejf pa se ti igraj haha
ke_ma wrote:Eh,hvala jarane.
jel bez carine i šprditera jer su stvari daleko preko 50 markica
ja ne smijem da naručim jer kakve sam sreće obrijali bi me samo tako
Ha i kod mene jedna stvarcica putuje iz USA od drugog rodjaka kineza 69 $, mislim da je bolje da na kutiji pise 20$ nego 69$ ... Al ako mi zatrazi paypal izvod, jbg
ke_ma wrote:Eh,hvala jarane.
jel bez carine i šprditera jer su stvari daleko preko 50 markica
ja ne smijem da naručim jer kakve sam sreće obrijali bi me samo tako
Ha i kod mene jedna stvarcica putuje iz USA od drugog rodjaka kineza 69 $, mislim da je bolje da na kutiji pise 20$ nego 69$ ... Al ako mi zatrazi paypal izvod, jbg
Nije mi jasan dio gdje zamoliš prodavca da stavi 20 $ i označi kao gift..
Šta ćeš uraditi ako ti zatraže izvod sa paypala ili iz banke..
Zar stvarno misliš da su na carini toliko glupi pa da ih ti prevariš sa tim pisanjem manje cijene..
Ako i ništa ne platiš to će biti iz razloga što se ne bakću sa sićom a ne zbog toga što si stavila tu cijenu
Kakav paypal nemam ja to, poslao mi rodjak iz Kine
kakve ti koristi carine se i pokloni a to ako njima ne dadnes izvod ili nesto drugo da dokazes vrijednost oni ce to po svom katalogu cariniti, i mogu lupiti cijenu kakva je njima krc cejf pa se ti igraj haha
Zapoceo sam igru, rezultat cemo vidjeti. Do sad imam 120 transakcija najvise UK i Kina, nikad nisam platio carinu...al kad mi jednom naplate cini mi se da cu sve nadoknaditi
Spacedust wrote:Sta ti kupujes toliko 120 transakcija wtf?
Kupujem i prodajem. Nakit, satovi, djelovi za pc, aparati, audio oprema, odjecu, obucu... Sve ... Ova zadnja mi je kriticna graficka karta 4gb, a prodajem rutere, kupim na piku za 15-50 km, prodam za 40-200 $...
Spacedust wrote:Sta ti kupujes toliko 120 transakcija wtf?
Kupujem i prodajem. Nakit, satovi, djelovi za pc, aparati, audio oprema, odjecu, obucu... Sve ... Ova zadnja mi je kriticna graficka karta 4gb, a prodajem rutere, kupim na piku za 15-50 km, prodam za 40-200 $...
Imam ja jedan tp link 340g stoji mi u ladici bzvz, ako hoces. Kontao staviti na PiK, ali ne dade mi se peglati..
Spacedust wrote:Sta ti kupujes toliko 120 transakcija wtf?
Kupujem i prodajem. Nakit, satovi, djelovi za pc, aparati, audio oprema, odjecu, obucu... Sve ... Ova zadnja mi je kriticna graficka karta 4gb, a prodajem rutere, kupim na piku za 15-50 km, prodam za 40-200 $...
Imam ja jedan tp link 340g stoji mi u ladici bzvz, ako hoces. Kontao staviti na PiK, ali ne dade mi se peglati..
03.02.2017 16:14:00 Singapore SGSINJ - SINGAPORE S05 Ubacivanje pošiljke u vreću - IZVOZ
09.02.2017 13:01:43 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Prispijeće pošiljke u Izmjeničnu poštu - UVOZ
09.02.2017 18:59:03 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Otprema pošiljke iz Izmjenične pošte - UVOZ