Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#13176 Re: Bundesliga
BMG melje.
Ako BVB ne bude sposoban oni bi trebali napasti FC Holivud.
Ako BVB ne bude sposoban oni bi trebali napasti FC Holivud.
- studeni76
- Posts: 6787
- Joined: 03/06/2009 14:12
#13177 Re: Bundesliga
Kakovicious wrote:Kimmich bio u ofsajdu. A ovo je riberiju trebo biti drugi zuti ali jebaji ga.
- vicious
- Posts: 7672
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13178 Re: Bundesliga
Šta kako?studeni76 wrote:Kakovicious wrote:Kimmich bio u ofsajdu. A ovo je riberiju trebo biti drugi zuti ali jebaji ga.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#13179 Re: Bundesliga
Kakva tekma 
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13180 Re: Bundesliga
sad ove dvije sedmice odlicna prilika za bayern da promijene trenera.
- vicious
- Posts: 7672
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13181 Re: Bundesliga
Kovač je izmjenama učinio sve da oslabi svoj tim 
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#13182 Re: Bundesliga
ko prvi leti, Niko ili Braco
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#13183 Re: Bundesliga
Zasto supak Grafe nije pregledo snimak kod gola Paca ?
Bilo je indicija za gledanja.
Bilo je indicija za gledanja.
- studeni76
- Posts: 6787
- Joined: 03/06/2009 14:12
#13184 Re: Bundesliga
Pa ofsajd! Ispred Kimmicha bio golman i onaj igrač na strani što je izašao u gol aut pa se vraćao nazad.vicious wrote:Šta kako?studeni76 wrote:Kakovicious wrote:Kimmich bio u ofsajdu. A ovo je riberiju trebo biti drugi zuti ali jebaji ga.
Sve u svemu dobra tema i dobro sudjenje
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13185 Re: Bundesliga
james jedini igrac na klupi koji bi bio prava pomoc a on ga nece da ubacivicious wrote:Kovač je izmjenama učinio sve da oslabi svoj tim
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#13186 Re: Bundesliga
[*]
Izgleda da su u sukobu nekom zato je presjedio.pizarro wrote:james jedini igrac na klupi koji bi bio prava pomoc a on ga nece da ubacivicious wrote:Kovač je izmjenama učinio sve da oslabi svoj tim
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13187 Re: Bundesliga
prvenstvo i najvjerovatnije posao ti ovisi od ove utakmice a ti stavljas svoj ego ispred svega i neces da ubacis igraca koji ti je u tom trenutku najpotrebnijiPartijaner wrote:[*]Izgleda da su u sukobu nekom zato je presjedio.pizarro wrote:james jedini igrac na klupi koji bi bio prava pomoc a on ga nece da ubacivicious wrote:Kovač je izmjenama učinio sve da oslabi svoj tim
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13188 Re: Bundesliga
Od kašnjenja na treninge pa do otvorenog suprostavljanja treneru. Nek bude sretan što nije na tribini, realno.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#13189 Re: Bundesliga
trebao je malo mudrije postupiti, ubaci ga zadnjih 15 minuta jer je bio jedini igrac koji moze pomoci.
poslije utakmice imas dovoljno vremena da se na njemu izivljavas.
vadi müllera i ubacuje wagnera i tako je sredinu napravio totalno bezopasnom, odbrana pozadi nije znala sta ce sa lopte.
poslije utakmice imas dovoljno vremena da se na njemu izivljavas.
vadi müllera i ubacuje wagnera i tako je sredinu napravio totalno bezopasnom, odbrana pozadi nije znala sta ce sa lopte.
Last edited by pizarro on 10/11/2018 21:09, edited 1 time in total.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#13190 Re: Bundesliga
nema trenera koji ce onu budalu smiriti, gdje god ode pravi probleme
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13191 Re: Bundesliga
Veella proslavlja pobjedumousstapha wrote:Jel Veella ziv
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#13192 Re: Bundesliga
Elem, odavno bolji Klasiker nije bio, još pritom ovakav rezultat, pih

Last edited by AmiĐa_Idriz on 10/11/2018 21:39, edited 1 time in total.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#13193 Re: Bundesliga
samo da cestitam bvbu, bolji ste
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13194 Re: Bundesliga
Ma to majstoresimonese wrote:samo da cestitam bvbu, bolji ste
- BHF_Manijak
- Posts: 28541
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#13195 Re: Bundesliga
Ukinut eje to ako je igrac van granica igralista da se "ne pika". I on je u igri i tako povlaci ovaj ofsajd.vicious wrote:Kimmich bio u ofsajdu. A ovo je riberiju trebo biti drugi zuti ali jebaji ga.
- vicious
- Posts: 7672
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13196 Re: Bundesliga
A onda ok, mislio sam da je obrnuto, da se prije pikao taj igrač a da je sad ukinuto.BHF_Manijak wrote:Ukinut eje to ako je igrac van granica igralista da se "ne pika". I on je u igri i tako povlaci ovaj ofsajd.vicious wrote:Kimmich bio u ofsajdu. A ovo je riberiju trebo biti drugi zuti ali jebaji ga.
Ne znam zašto, ali pamtim tu situaciju iz neke evropske utakmice Hajduka birvaktile, Ivan Gudelj igrao
Kako god, strašna tekma sinoć, poslije prvog poluvremena izgledalo da će Bayern rutinski uzeti, a onda Dr. Favre pritegnu par šarafčića...
-
Korovjev
- Posts: 846
- Joined: 17/03/2018 18:42
#13197 Re: Bundesliga
Slabo pratim Bundesligu ali vidim da se tu nšta puno nije promijenilo. Bayern sa dedama i nekim lafo pojačanjima tipa Sule ili Goretzka, Gnabry valjda misle da im onaj stari fol, oslabi direktne suparnike kupovinom ponajboljih igrača, garantuje ligu svake godine. A morati izaći sa ovakva dva stopera protiv brzanaca iz BVB i nemati nikakvu adekvatnu zamjenu kad ganjaš rezultat je kriminal. Ne pratim im događanja u klubu, ali čisto sumnjam da se Kovač nešto puno pita oko transfera. Da se pita vjerovatno bi poveo Rebića sa sobom, a ne da mu Ribery mora igrati svih 90 minuta. To sa Jamesom su isto trebali riješiti prije sezone, ako se lik kurči, prodaj, ali nabavi neku zamjenu. A ne ovako, ganjaš rezultat, možeš uvesti Sanchesa ili Wagnera.
Dortmund dobar, uvijek mi ih je drago gledati jer njeguju i razvijaju fudbal direktne igre za gol više, pri čemu je sistem bitniji od pojedinca, pa tako mogu biti uspješni bez obzira na veliki odliv igrača. Onaj Sancho na desnom krilu leti. Pomoglo mu je i što Alaba cijelu tekmu glumi Marcela, kao zatvoriće brzi Hummels ovog natrag. Reus standardno vuče taj tim napadački, imaju tih mladih što samo čekaju da zaigraju i prodaju se plus ovi iskusni Reus, Piscek, Witsel, taman da malo tu mladost usmjere. Šteta je samo što takav tim koji ima potencijal da napravi nešto više ne može ostati dvije, tri sezone skupa, možda bi ponovili uspjehe kao pod Klopom.
I brate milina ovako na tvu gledati one tribine i navijanje, a mogu misliti kako je otići na takvu tekmu.
Dortmund dobar, uvijek mi ih je drago gledati jer njeguju i razvijaju fudbal direktne igre za gol više, pri čemu je sistem bitniji od pojedinca, pa tako mogu biti uspješni bez obzira na veliki odliv igrača. Onaj Sancho na desnom krilu leti. Pomoglo mu je i što Alaba cijelu tekmu glumi Marcela, kao zatvoriće brzi Hummels ovog natrag. Reus standardno vuče taj tim napadački, imaju tih mladih što samo čekaju da zaigraju i prodaju se plus ovi iskusni Reus, Piscek, Witsel, taman da malo tu mladost usmjere. Šteta je samo što takav tim koji ima potencijal da napravi nešto više ne može ostati dvije, tri sezone skupa, možda bi ponovili uspjehe kao pod Klopom.
I brate milina ovako na tvu gledati one tribine i navijanje, a mogu misliti kako je otići na takvu tekmu.
-
Korisničkoime
- Posts: 4836
- Joined: 18/11/2010 00:26
#13198 Re: Bundesliga
Kovac je bivsi to je sad vec jasno samo je pitanje koliko upravi treba da nadje zamjenu koja ce napraviti neku razliku.
Vec je neko na ovoj temi rekao ono sto je Kovac igrao sa Eintrachtom ne moze sa Bayernom i ako to pokusa pisi propalo i upravo se to dogodilo. Kovac je imao problema i sa HR i sa Eintrachtom kada treba igrati ofanzivnije, napadacki, a realno glupost sa Bayernom u BL igrati neku defanzivnu varijantu jer i sada je ekipa Bayerna po kvaliteti ispred ostalih u BL pa i ispred Dortmunda samo sto je treba posloziti.
Kovac je pokazao da ne moze, mozda on i zna ali ako ti od samog pocetka sa ponajboljim igracem budes na ratnoj nozi i ako nema autoriteta da igracima koji su vec na zalasku karijere da do znanja da je nerealno da ocekuju 90 minuta svaku utakmicu i svaki puta pocetnu postavu onda realno nemas sta traziti u Bayernu ili nekom drugom velikom klubu.
Vec je neko na ovoj temi rekao ono sto je Kovac igrao sa Eintrachtom ne moze sa Bayernom i ako to pokusa pisi propalo i upravo se to dogodilo. Kovac je imao problema i sa HR i sa Eintrachtom kada treba igrati ofanzivnije, napadacki, a realno glupost sa Bayernom u BL igrati neku defanzivnu varijantu jer i sada je ekipa Bayerna po kvaliteti ispred ostalih u BL pa i ispred Dortmunda samo sto je treba posloziti.
Kovac je pokazao da ne moze, mozda on i zna ali ako ti od samog pocetka sa ponajboljim igracem budes na ratnoj nozi i ako nema autoriteta da igracima koji su vec na zalasku karijere da do znanja da je nerealno da ocekuju 90 minuta svaku utakmicu i svaki puta pocetnu postavu onda realno nemas sta traziti u Bayernu ili nekom drugom velikom klubu.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#13199 Re: Bundesliga
Sta uradi Köln od zutih Pitara.

- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#13200 Re: Bundesliga
Ova tabela iz dana u dan sve ljepsa i ljepsa
