SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#13176 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

pa majko moja, kakvi su to gurbeti da napadnu jadne stare ljude :twisted: :twisted:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#13177 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

I jos ce ih sud osloboditi ako ih uhvate :-)
Jbt tacno treba uvesti smrtnu jedno 5 godina reci europi cao tih 5 godina ionako ne bi imali napretka za to vrijeme i cistiti drzavu
Iznajmiti otok na pacifiku za one koji ne zasluzuju smrt i idi sadi kokose
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#13178 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

Al nista me vise ne cudi
Sinoc situacija u slogi
Dolazi lik sa djevojkom plavusom on skockan ono pantalone bijela kosulja malo uza celav
I sto preko puta su 2 neka arapa narucili oni flasu necega u onoj posudi kako vec ide i plesu ono malo prenapadno al u granicama normale
Kad ovaj lik zvat cemo ga debil namjerno podapinje tom jednom arapu i odmah ono sta je a onaj arap ono rukama odmah u stilu izvini al ovaj ne popusta i jos ga za vrat uhvati
U tom ulijece jedan da ih razvadi a debil i njemu kao sta je i stao u gard
Taj mu pokazuje rukom smiri se al debil i dalje ono kao tuko bi se
Prijatelj od ovoga sto je uletio povlaci tog da se kao ne mijesa a debil pokazuje prstom kao ajde ti ti ti ti ajde svi protiv mene
I jos nekom decku koji sjedi i gleda kao sta gledas
I ajde uglavnom smiri se to da bi na kraju saznao da je navodno policajac

E ako je taj policajac onda sta ocekivati od klosara i ovih sto se furaju na kriminalce
hurmasica
Posts: 1028
Joined: 18/03/2011 08:51

#13179 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hurmasica »

....jel Sarajevo gdje je nekad bilo...
Sinoc nakon dugo vremena u neka doba provozah se na relaciji od alipasinog da ssc-a, trkaci opet u akciji...
Jedna policijska patrola na pofalicima, po obicaju zaustavili neku tandrvaniju koja jedva moze 80 na sat da ide, a pored njih prodje golf 7 iduci 500 na sat... :run:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79562
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#13180 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Velkoski »

i kako je to povezano sa "je l' Sarajevo gdje je nekad bilo"

je l' Los Angeles gdje je nekad bio? :mrgreen:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#13181 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

Upravo kakve veze ima jel sarajvo gdje je nekad bilo
Moze pjevati jedino jesull ljudi u njemu kao sto su nekad bili
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#13182 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Dosli divlji i otjerali pitome
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#13183 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

insomnia78 wrote:Dosli divlji i otjerali pitome
Pa koliko god zvucalo otrcano a u tvom slucaju prozivka neka u tome ima istine
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#13184 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by seoBIH »

Pa pitomi i jesu van Sarajeva, barem ova 2-3 dana. Raja pobjegla od sljama, malo izlet, vikendica, more. Ko jebe lokalne drkrose.
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#13185 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kloniran »

supercali wrote:Al nista me vise ne cudi
Sinoc situacija u slogi
Dolazi lik sa djevojkom plavusom on skockan ono pantalone bijela kosulja malo uza celav
I sto preko puta su 2 neka arapa narucili oni flasu necega u onoj posudi kako vec ide i plesu ono malo prenapadno al u granicama normale
Kad ovaj lik zvat cemo ga debil namjerno podapinje tom jednom arapu i odmah ono sta je a onaj arap ono rukama odmah u stilu izvini al ovaj ne popusta i jos ga za vrat uhvati
U tom ulijece jedan da ih razvadi a debil i njemu kao sta je i stao u gard
Taj mu pokazuje rukom smiri se al debil i dalje ono kao tuko bi se
Prijatelj od ovoga sto je uletio povlaci tog da se kao ne mijesa a debil pokazuje prstom kao ajde ti ti ti ti ajde svi protiv mene
I jos nekom decku koji sjedi i gleda kao sta gledas
I ajde uglavnom smiri se to da bi na kraju saznao da je navodno policajac

E ako je taj policajac onda sta ocekivati od klosara i ovih sto se furaju na kriminalce
pa minimum 50% novih policajaca je imalo kriminalnu proslost i sta da ocekujes onda
pola onih trkaca ubica je zaposleno sad u policiji
sitnih dilercica i lopova
i sta ces onda ocekivati
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#13186 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kloniran »

insomnia78 wrote:Dosli divlji i otjerali pitome
ko su divlji a ko pitomi
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#13187 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

seoBIH wrote:Pa pitomi i jesu van Sarajeva, barem ova 2-3 dana. Raja pobjegla od sljama, malo izlet, vikendica, more. Ko jebe lokalne drkrose.
Ja bih rekao obrnuto
Sljam otisao da se pokazuje po bjelasnici po svojim selima po nekakvim izletima da bi se pokazali a normalni sada setaju gradom bez tih kretena uz izuzetke kao ovaj sinoc iz price
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#13188 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

kloniran wrote:
supercali wrote:Al nista me vise ne cudi
Sinoc situacija u slogi
Dolazi lik sa djevojkom plavusom on skockan ono pantalone bijela kosulja malo uza celav
I sto preko puta su 2 neka arapa narucili oni flasu necega u onoj posudi kako vec ide i plesu ono malo prenapadno al u granicama normale
Kad ovaj lik zvat cemo ga debil namjerno podapinje tom jednom arapu i odmah ono sta je a onaj arap ono rukama odmah u stilu izvini al ovaj ne popusta i jos ga za vrat uhvati
U tom ulijece jedan da ih razvadi a debil i njemu kao sta je i stao u gard
Taj mu pokazuje rukom smiri se al debil i dalje ono kao tuko bi se
Prijatelj od ovoga sto je uletio povlaci tog da se kao ne mijesa a debil pokazuje prstom kao ajde ti ti ti ti ajde svi protiv mene
I jos nekom decku koji sjedi i gleda kao sta gledas
I ajde uglavnom smiri se to da bi na kraju saznao da je navodno policajac

E ako je taj policajac onda sta ocekivati od klosara i ovih sto se furaju na kriminalce
pa minimum 50% novih policajaca je imalo kriminalnu proslost i sta da ocekujes onda
pola onih trkaca ubica je zaposleno sad u policiji
sitnih dilercica i lopova
i sta ces onda ocekivati
Ma pazi sve je meni jasno al namjerno zapinjati nekome da bi napravio belaj a nista ti nije uradio je van svake pameti
Pa to ne rade ni oni saneri s'a me gledas a kamoli neko ko je navodno policajac
peepeep
Posts: 940
Joined: 10/10/2016 12:04

#13189 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by peepeep »

supercali wrote:
kloniran wrote:
supercali wrote:Al nista me vise ne cudi
Sinoc situacija u slogi
Dolazi lik sa djevojkom plavusom on skockan ono pantalone bijela kosulja malo uza celav
I sto preko puta su 2 neka arapa narucili oni flasu necega u onoj posudi kako vec ide i plesu ono malo prenapadno al u granicama normale
Kad ovaj lik zvat cemo ga debil namjerno podapinje tom jednom arapu i odmah ono sta je a onaj arap ono rukama odmah u stilu izvini al ovaj ne popusta i jos ga za vrat uhvati
U tom ulijece jedan da ih razvadi a debil i njemu kao sta je i stao u gard
Taj mu pokazuje rukom smiri se al debil i dalje ono kao tuko bi se
Prijatelj od ovoga sto je uletio povlaci tog da se kao ne mijesa a debil pokazuje prstom kao ajde ti ti ti ti ajde svi protiv mene
I jos nekom decku koji sjedi i gleda kao sta gledas
I ajde uglavnom smiri se to da bi na kraju saznao da je navodno policajac

E ako je taj policajac onda sta ocekivati od klosara i ovih sto se furaju na kriminalce
pa minimum 50% novih policajaca je imalo kriminalnu proslost i sta da ocekujes onda
pola onih trkaca ubica je zaposleno sad u policiji
sitnih dilercica i lopova
i sta ces onda ocekivati
Ma pazi sve je meni jasno al namjerno zapinjati nekome da bi napravio belaj a nista ti nije uradio je van svake pameti
Pa to ne rade ni oni saneri s'a me gledas a kamoli neko ko je navodno policajac
Pa kako će drugačije dupeglavac zadiviti mladu?
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#13190 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kloniran »

supercali wrote:
kloniran wrote:
supercali wrote:Al nista me vise ne cudi
Sinoc situacija u slogi
Dolazi lik sa djevojkom plavusom on skockan ono pantalone bijela kosulja malo uza celav
I sto preko puta su 2 neka arapa narucili oni flasu necega u onoj posudi kako vec ide i plesu ono malo prenapadno al u granicama normale
Kad ovaj lik zvat cemo ga debil namjerno podapinje tom jednom arapu i odmah ono sta je a onaj arap ono rukama odmah u stilu izvini al ovaj ne popusta i jos ga za vrat uhvati
U tom ulijece jedan da ih razvadi a debil i njemu kao sta je i stao u gard
Taj mu pokazuje rukom smiri se al debil i dalje ono kao tuko bi se
Prijatelj od ovoga sto je uletio povlaci tog da se kao ne mijesa a debil pokazuje prstom kao ajde ti ti ti ti ajde svi protiv mene
I jos nekom decku koji sjedi i gleda kao sta gledas
I ajde uglavnom smiri se to da bi na kraju saznao da je navodno policajac

E ako je taj policajac onda sta ocekivati od klosara i ovih sto se furaju na kriminalce
pa minimum 50% novih policajaca je imalo kriminalnu proslost i sta da ocekujes onda
pola onih trkaca ubica je zaposleno sad u policiji
sitnih dilercica i lopova
i sta ces onda ocekivati
Ma pazi sve je meni jasno al namjerno zapinjati nekome da bi napravio belaj a nista ti nije uradio je van svake pameti
Pa to ne rade ni oni saneri s'a me gledas a kamoli neko ko je navodno policajac
pa to ti je sindrom papka s ovlastima
najvece dostignuce u zivotu mu cin policajca i misli da je po ovlastima malo iznad predsjednika drzave
a mora se i pred trebicom pokazati da je najzajebaniji u gradu
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#13191 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

Bilo je jos par nadrkanih koji su hodali al ono sve je ostalo na pogledu uglavnom samo je on poceo prosipati tu neku silu

E sad me zanima koji je on policajac prasinar saobracajni neki ili je neki specijalac klinci palci
Po tijelu bi rekao da je taj neki specijalac jer je nabildan mozda nekih 30-35 godina al ajd mu ga znaj
Ako je specijalac onda jadna policija na sta je spala
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#13192 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

supercali wrote: Ja bih rekao obrnuto
Sljam otisao da se pokazuje po bjelasnici po svojim selima po nekakvim izletima da bi se pokazali a normalni sada setaju gradom bez tih kretena uz izuzetke kao ovaj sinoc iz price
upravo tako
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#13193 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kloniran »

supercali wrote:Bilo je jos par nadrkanih koji su hodali al ono sve je ostalo na pogledu uglavnom samo je on poceo prosipati tu neku silu

E sad me zanima koji je on policajac prasinar saobracajni neki ili je neki specijalac klinci palci
Po tijelu bi rekao da je taj neki specijalac jer je nabildan mozda nekih 30-35 godina al ajd mu ga znaj
Ako je specijalac onda jadna policija na sta je spala
pa spala na to da je pozeljno da budes kriminalac i diler da bi dobio posao
znam bruku postenih momaka i dobrih studenata kriminalistike koji nisu dobili posao
a isto znam i bruku tih sitnih dilercica kriminalcica sanera i papanki koji su sad u uniformi

da je zakona i da je srece da je na drugoj strani bio neko malo pametniji
sad bi on bio suspendovan i mozda bi morao pofinu odstetu da plati

ali zivimo u ku*cu od drzave tako da je to samo misaona imenica
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#13194 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

bitanga_sa_otesa wrote:pa majko moja, kakvi su to gurbeti da napadnu jadne stare ljude :twisted: :twisted:
vjervatno oni krembili sto zajedno sa avim namjestajem nemaju 40kg a ufatili fursat
kokosija prsa i nekim ofucanim narkomanskim skulama
Naslovnica
Posts: 35480
Joined: 20/03/2013 15:38

#13195 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Ove horsaše je opasno i razvalit, raskrvarit, još čovjek da fasuje kakvu boleščugu, hepatitis, hiv...jedino đonom ili palijom, sa distance.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#13197 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

Meni nikad nece biti jasni ovi pedofili
Sta on vidi na djevojcici od 8 godina?
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#13198 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

nezz to je neka kvaka u glavi koja se treba izvaditi nečim oštrim
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13199 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

supercali wrote:Meni nikad nece biti jasni ovi pedofili
Sta on vidi na djevojcici od 8 godina?
Pa bolesno jarane, poremećeno, što se trudiš da shvatiš.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#13200 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

Logovan wrote:
supercali wrote:Meni nikad nece biti jasni ovi pedofili
Sta on vidi na djevojcici od 8 godina?
Pa bolesno jarane, poremećeno, što se trudiš da shvatiš.
Cisto da vidim sta ih privlaci
Grudi nema guzu nema tijelo obline i sl ni to nema pa da kazes e pali ga fizicki izgled
Ne mogu da doprem do toga nikako pa da kazem aha privlaci ga to i to i zbog toga napada
Post Reply