SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#13176 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa majko moja, kakvi su to gurbeti da napadnu jadne stare ljude

- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#13177 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I jos ce ih sud osloboditi ako ih uhvate
Jbt tacno treba uvesti smrtnu jedno 5 godina reci europi cao tih 5 godina ionako ne bi imali napretka za to vrijeme i cistiti drzavu
Iznajmiti otok na pacifiku za one koji ne zasluzuju smrt i idi sadi kokose
Jbt tacno treba uvesti smrtnu jedno 5 godina reci europi cao tih 5 godina ionako ne bi imali napretka za to vrijeme i cistiti drzavu
Iznajmiti otok na pacifiku za one koji ne zasluzuju smrt i idi sadi kokose
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#13178 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Al nista me vise ne cudi
Sinoc situacija u slogi
Dolazi lik sa djevojkom plavusom on skockan ono pantalone bijela kosulja malo uza celav
I sto preko puta su 2 neka arapa narucili oni flasu necega u onoj posudi kako vec ide i plesu ono malo prenapadno al u granicama normale
Kad ovaj lik zvat cemo ga debil namjerno podapinje tom jednom arapu i odmah ono sta je a onaj arap ono rukama odmah u stilu izvini al ovaj ne popusta i jos ga za vrat uhvati
U tom ulijece jedan da ih razvadi a debil i njemu kao sta je i stao u gard
Taj mu pokazuje rukom smiri se al debil i dalje ono kao tuko bi se
Prijatelj od ovoga sto je uletio povlaci tog da se kao ne mijesa a debil pokazuje prstom kao ajde ti ti ti ti ajde svi protiv mene
I jos nekom decku koji sjedi i gleda kao sta gledas
I ajde uglavnom smiri se to da bi na kraju saznao da je navodno policajac
E ako je taj policajac onda sta ocekivati od klosara i ovih sto se furaju na kriminalce
Sinoc situacija u slogi
Dolazi lik sa djevojkom plavusom on skockan ono pantalone bijela kosulja malo uza celav
I sto preko puta su 2 neka arapa narucili oni flasu necega u onoj posudi kako vec ide i plesu ono malo prenapadno al u granicama normale
Kad ovaj lik zvat cemo ga debil namjerno podapinje tom jednom arapu i odmah ono sta je a onaj arap ono rukama odmah u stilu izvini al ovaj ne popusta i jos ga za vrat uhvati
U tom ulijece jedan da ih razvadi a debil i njemu kao sta je i stao u gard
Taj mu pokazuje rukom smiri se al debil i dalje ono kao tuko bi se
Prijatelj od ovoga sto je uletio povlaci tog da se kao ne mijesa a debil pokazuje prstom kao ajde ti ti ti ti ajde svi protiv mene
I jos nekom decku koji sjedi i gleda kao sta gledas
I ajde uglavnom smiri se to da bi na kraju saznao da je navodno policajac
E ako je taj policajac onda sta ocekivati od klosara i ovih sto se furaju na kriminalce
-
hurmasica
- Posts: 1028
- Joined: 18/03/2011 08:51
#13179 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
....jel Sarajevo gdje je nekad bilo...
Sinoc nakon dugo vremena u neka doba provozah se na relaciji od alipasinog da ssc-a, trkaci opet u akciji...
Jedna policijska patrola na pofalicima, po obicaju zaustavili neku tandrvaniju koja jedva moze 80 na sat da ide, a pored njih prodje golf 7 iduci 500 na sat...
Sinoc nakon dugo vremena u neka doba provozah se na relaciji od alipasinog da ssc-a, trkaci opet u akciji...
Jedna policijska patrola na pofalicima, po obicaju zaustavili neku tandrvaniju koja jedva moze 80 na sat da ide, a pored njih prodje golf 7 iduci 500 na sat...
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79562
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#13180 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
i kako je to povezano sa "je l' Sarajevo gdje je nekad bilo"
je l' Los Angeles gdje je nekad bio?
je l' Los Angeles gdje je nekad bio?
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#13181 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Upravo kakve veze ima jel sarajvo gdje je nekad bilo
Moze pjevati jedino jesull ljudi u njemu kao sto su nekad bili
Moze pjevati jedino jesull ljudi u njemu kao sto su nekad bili
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#13182 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dosli divlji i otjerali pitome
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#13183 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa koliko god zvucalo otrcano a u tvom slucaju prozivka neka u tome ima istineinsomnia78 wrote:Dosli divlji i otjerali pitome
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#13184 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa pitomi i jesu van Sarajeva, barem ova 2-3 dana. Raja pobjegla od sljama, malo izlet, vikendica, more. Ko jebe lokalne drkrose.
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#13185 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa minimum 50% novih policajaca je imalo kriminalnu proslost i sta da ocekujes ondasupercali wrote:Al nista me vise ne cudi
Sinoc situacija u slogi
Dolazi lik sa djevojkom plavusom on skockan ono pantalone bijela kosulja malo uza celav
I sto preko puta su 2 neka arapa narucili oni flasu necega u onoj posudi kako vec ide i plesu ono malo prenapadno al u granicama normale
Kad ovaj lik zvat cemo ga debil namjerno podapinje tom jednom arapu i odmah ono sta je a onaj arap ono rukama odmah u stilu izvini al ovaj ne popusta i jos ga za vrat uhvati
U tom ulijece jedan da ih razvadi a debil i njemu kao sta je i stao u gard
Taj mu pokazuje rukom smiri se al debil i dalje ono kao tuko bi se
Prijatelj od ovoga sto je uletio povlaci tog da se kao ne mijesa a debil pokazuje prstom kao ajde ti ti ti ti ajde svi protiv mene
I jos nekom decku koji sjedi i gleda kao sta gledas
I ajde uglavnom smiri se to da bi na kraju saznao da je navodno policajac
E ako je taj policajac onda sta ocekivati od klosara i ovih sto se furaju na kriminalce
pola onih trkaca ubica je zaposleno sad u policiji
sitnih dilercica i lopova
i sta ces onda ocekivati
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#13186 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ko su divlji a ko pitomiinsomnia78 wrote:Dosli divlji i otjerali pitome
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#13187 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ja bih rekao obrnutoseoBIH wrote:Pa pitomi i jesu van Sarajeva, barem ova 2-3 dana. Raja pobjegla od sljama, malo izlet, vikendica, more. Ko jebe lokalne drkrose.
Sljam otisao da se pokazuje po bjelasnici po svojim selima po nekakvim izletima da bi se pokazali a normalni sada setaju gradom bez tih kretena uz izuzetke kao ovaj sinoc iz price
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#13188 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma pazi sve je meni jasno al namjerno zapinjati nekome da bi napravio belaj a nista ti nije uradio je van svake pametikloniran wrote:pa minimum 50% novih policajaca je imalo kriminalnu proslost i sta da ocekujes ondasupercali wrote:Al nista me vise ne cudi
Sinoc situacija u slogi
Dolazi lik sa djevojkom plavusom on skockan ono pantalone bijela kosulja malo uza celav
I sto preko puta su 2 neka arapa narucili oni flasu necega u onoj posudi kako vec ide i plesu ono malo prenapadno al u granicama normale
Kad ovaj lik zvat cemo ga debil namjerno podapinje tom jednom arapu i odmah ono sta je a onaj arap ono rukama odmah u stilu izvini al ovaj ne popusta i jos ga za vrat uhvati
U tom ulijece jedan da ih razvadi a debil i njemu kao sta je i stao u gard
Taj mu pokazuje rukom smiri se al debil i dalje ono kao tuko bi se
Prijatelj od ovoga sto je uletio povlaci tog da se kao ne mijesa a debil pokazuje prstom kao ajde ti ti ti ti ajde svi protiv mene
I jos nekom decku koji sjedi i gleda kao sta gledas
I ajde uglavnom smiri se to da bi na kraju saznao da je navodno policajac
E ako je taj policajac onda sta ocekivati od klosara i ovih sto se furaju na kriminalce
pola onih trkaca ubica je zaposleno sad u policiji
sitnih dilercica i lopova
i sta ces onda ocekivati
Pa to ne rade ni oni saneri s'a me gledas a kamoli neko ko je navodno policajac
-
peepeep
- Posts: 940
- Joined: 10/10/2016 12:04
#13189 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa kako će drugačije dupeglavac zadiviti mladu?supercali wrote:Ma pazi sve je meni jasno al namjerno zapinjati nekome da bi napravio belaj a nista ti nije uradio je van svake pametikloniran wrote:pa minimum 50% novih policajaca je imalo kriminalnu proslost i sta da ocekujes ondasupercali wrote:Al nista me vise ne cudi
Sinoc situacija u slogi
Dolazi lik sa djevojkom plavusom on skockan ono pantalone bijela kosulja malo uza celav
I sto preko puta su 2 neka arapa narucili oni flasu necega u onoj posudi kako vec ide i plesu ono malo prenapadno al u granicama normale
Kad ovaj lik zvat cemo ga debil namjerno podapinje tom jednom arapu i odmah ono sta je a onaj arap ono rukama odmah u stilu izvini al ovaj ne popusta i jos ga za vrat uhvati
U tom ulijece jedan da ih razvadi a debil i njemu kao sta je i stao u gard
Taj mu pokazuje rukom smiri se al debil i dalje ono kao tuko bi se
Prijatelj od ovoga sto je uletio povlaci tog da se kao ne mijesa a debil pokazuje prstom kao ajde ti ti ti ti ajde svi protiv mene
I jos nekom decku koji sjedi i gleda kao sta gledas
I ajde uglavnom smiri se to da bi na kraju saznao da je navodno policajac
E ako je taj policajac onda sta ocekivati od klosara i ovih sto se furaju na kriminalce
pola onih trkaca ubica je zaposleno sad u policiji
sitnih dilercica i lopova
i sta ces onda ocekivati
Pa to ne rade ni oni saneri s'a me gledas a kamoli neko ko je navodno policajac
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#13190 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa to ti je sindrom papka s ovlastimasupercali wrote:Ma pazi sve je meni jasno al namjerno zapinjati nekome da bi napravio belaj a nista ti nije uradio je van svake pametikloniran wrote:pa minimum 50% novih policajaca je imalo kriminalnu proslost i sta da ocekujes ondasupercali wrote:Al nista me vise ne cudi
Sinoc situacija u slogi
Dolazi lik sa djevojkom plavusom on skockan ono pantalone bijela kosulja malo uza celav
I sto preko puta su 2 neka arapa narucili oni flasu necega u onoj posudi kako vec ide i plesu ono malo prenapadno al u granicama normale
Kad ovaj lik zvat cemo ga debil namjerno podapinje tom jednom arapu i odmah ono sta je a onaj arap ono rukama odmah u stilu izvini al ovaj ne popusta i jos ga za vrat uhvati
U tom ulijece jedan da ih razvadi a debil i njemu kao sta je i stao u gard
Taj mu pokazuje rukom smiri se al debil i dalje ono kao tuko bi se
Prijatelj od ovoga sto je uletio povlaci tog da se kao ne mijesa a debil pokazuje prstom kao ajde ti ti ti ti ajde svi protiv mene
I jos nekom decku koji sjedi i gleda kao sta gledas
I ajde uglavnom smiri se to da bi na kraju saznao da je navodno policajac
E ako je taj policajac onda sta ocekivati od klosara i ovih sto se furaju na kriminalce
pola onih trkaca ubica je zaposleno sad u policiji
sitnih dilercica i lopova
i sta ces onda ocekivati
Pa to ne rade ni oni saneri s'a me gledas a kamoli neko ko je navodno policajac
najvece dostignuce u zivotu mu cin policajca i misli da je po ovlastima malo iznad predsjednika drzave
a mora se i pred trebicom pokazati da je najzajebaniji u gradu
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#13191 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Bilo je jos par nadrkanih koji su hodali al ono sve je ostalo na pogledu uglavnom samo je on poceo prosipati tu neku silu
E sad me zanima koji je on policajac prasinar saobracajni neki ili je neki specijalac klinci palci
Po tijelu bi rekao da je taj neki specijalac jer je nabildan mozda nekih 30-35 godina al ajd mu ga znaj
Ako je specijalac onda jadna policija na sta je spala
E sad me zanima koji je on policajac prasinar saobracajni neki ili je neki specijalac klinci palci
Po tijelu bi rekao da je taj neki specijalac jer je nabildan mozda nekih 30-35 godina al ajd mu ga znaj
Ako je specijalac onda jadna policija na sta je spala
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#13192 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
upravo takosupercali wrote: Ja bih rekao obrnuto
Sljam otisao da se pokazuje po bjelasnici po svojim selima po nekakvim izletima da bi se pokazali a normalni sada setaju gradom bez tih kretena uz izuzetke kao ovaj sinoc iz price
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#13193 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa spala na to da je pozeljno da budes kriminalac i diler da bi dobio posaosupercali wrote:Bilo je jos par nadrkanih koji su hodali al ono sve je ostalo na pogledu uglavnom samo je on poceo prosipati tu neku silu
E sad me zanima koji je on policajac prasinar saobracajni neki ili je neki specijalac klinci palci
Po tijelu bi rekao da je taj neki specijalac jer je nabildan mozda nekih 30-35 godina al ajd mu ga znaj
Ako je specijalac onda jadna policija na sta je spala
znam bruku postenih momaka i dobrih studenata kriminalistike koji nisu dobili posao
a isto znam i bruku tih sitnih dilercica kriminalcica sanera i papanki koji su sad u uniformi
da je zakona i da je srece da je na drugoj strani bio neko malo pametniji
sad bi on bio suspendovan i mozda bi morao pofinu odstetu da plati
ali zivimo u ku*cu od drzave tako da je to samo misaona imenica
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#13194 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
vjervatno oni krembili sto zajedno sa avim namjestajem nemaju 40kg a ufatili fursatbitanga_sa_otesa wrote:pa majko moja, kakvi su to gurbeti da napadnu jadne stare ljude![]()
kokosija prsa i nekim ofucanim narkomanskim skulama
-
Naslovnica
- Posts: 35480
- Joined: 20/03/2013 15:38
#13195 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ove horsaše je opasno i razvalit, raskrvarit, još čovjek da fasuje kakvu boleščugu, hepatitis, hiv...jedino đonom ili palijom, sa distance.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#13197 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Meni nikad nece biti jasni ovi pedofili
Sta on vidi na djevojcici od 8 godina?
Sta on vidi na djevojcici od 8 godina?
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#13198 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
nezz to je neka kvaka u glavi koja se treba izvaditi nečim oštrim
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#13199 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa bolesno jarane, poremećeno, što se trudiš da shvatiš.supercali wrote:Meni nikad nece biti jasni ovi pedofili
Sta on vidi na djevojcici od 8 godina?
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#13200 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Cisto da vidim sta ih privlaciLogovan wrote:Pa bolesno jarane, poremećeno, što se trudiš da shvatiš.supercali wrote:Meni nikad nece biti jasni ovi pedofili
Sta on vidi na djevojcici od 8 godina?
Grudi nema guzu nema tijelo obline i sl ni to nema pa da kazes e pali ga fizicki izgled
Ne mogu da doprem do toga nikako pa da kazem aha privlaci ga to i to i zbog toga napada
