Kako da ne, možda na Manageru.todd_smith wrote:Nema tu bice vremena, kada se da 20 nesto miliona za tebe ima da igras odmahvaučer wrote:Nije dobar, ali ima vremena za njega još.
Uglavnom, nisu ništa napravili jučer i sad ih čeka nezgodan replay koji bar kako stvari stoje ide tek nakon utakmice s Arsenalom.
Dakle nek se saberu i fokusiraju na prvenstvo naredne tri utakmice.
