Naravno da je bilo nedovoljno, no pomeli bi SDA potpuno ove godine, da tadašnja opozicija po osvajanju komada kolača nije odmah zinula i sklenula sklapati koalicije sa đavolom, da bi što prije došla do slasti i masti.Dozer wrote:Ne nuzno. Mozda samo radi promjene? Ili cemo mazohisticki opet isto, iako znamo da nas to kosta, i kosta, i kosta...?
A nismo mi nista i nikoga poskidali prije 4 godine. To "skidanje" je bilo nedovoljno i SDA i trabanti su i dalje imali povelik dio kolaca. Mozda nisu mogli donositi samostalno odluke, ali su u svakom slucaju mogli opstruirati gdje, kad i kako su htjeli. Mada, nisu morali previse jer su se i ovi (SDP) samo uklopili u seme i talove.
Ovaj put, DF je krenuo sklapati koalicije sa đavolom čak i prije no što će bilo šta osvojiti, tako da mi zbilja nije teško prorokom kako će sve završiti.
