Normalno, da joj je odvalio kvalitetnu šamarčinu, nit bi se smjela požalit, nit bi vrištala već ćutala ko zalivena. Iskreno, jedini način kako žensku labrnju ućutat.JThomas wrote:da ju je premlatio puno bi obzirnije i opreznije sa njim. u nas je definitivno i konačno uspostavljen sistem vrijednosti u kojem se naprosto isplati biti kabadahija. svi te bolje tretiraju.
Što si gori, to si bolji, barem prema ovim što su izgorile po glavi.
