Ovo je ključ svega. Kod nas ljudi uvijek idu na neke megalomanske teorije zavjere, a ja mislm da je kod nas u 98% slučajeva u pitanju čista nesposobnost i ljenost. Evo dobro Margita81 ističe, ako je u pitanju neka zavjera i neko sistematsko zataškivanje, zar se onda ne bi potplatili svi vještaci da daju konzistentne i usklađene nalaze? To je ključ bilo kakve zavjere jer kod nas ti vještaci presuđuju.Margita81 wrote:Vezano za slucaj Memic..dakle ako su SVI u sprezi i SVI se trude da zataskaju nesto zasto bi onda vjestaci davali proturjecne iskaze? Zar nebi bili pametniji pa sve unaprijed smislili? Suludo je misliti da su se bas svi urotili.
I u vezi te djevojke Alise..ako vec tvrde da je Dzenan ubijen i da je ubica sin nekog mocnika (ocito sposobnih da citav sistem okrenu u svoju korist) zar onda nije moguce da je djevojci zaprijeceno..njoj ili nekome njenom. Nebi niko sutio iz pasjaluka i obijesti..
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
BadBoy
- Posts: 9610
- Joined: 01/11/2005 21:55
#13051 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#13052 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
jeste l' vi ikad nešto zataškavali? 
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#13053 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
a možda među njima ima i ljudi koji imaju savjest, cijene sebe, i neće da aminuju priču da se far na kombiju pretvorio u transformera uzeo palicu i udario dženana u glavu...
-
Ripicipi
- Posts: 4171
- Joined: 11/01/2007 21:55
- Location: BiH, a vi???
- insaneinthebrain
- Posts: 25544
- Joined: 12/08/2013 12:51
#13056 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ne mozes na miru s trebom se na ulici porjeckati a da te policija ne zaustavizateznistub wrote:Nešto gledam ove slucajeve x, jbt koji šerifi su ovi iz podrške. Zaista.bi trebali malo proraditi na konverzaciji sa osobama koje zaustavljaju i kontrolišu.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#13057 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kakav nastup policije, tobejarabi 
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#13058 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
joj jarane ne mogu da je se rijesiminsaneinthebrain wrote:ne mozes na miru s trebom se na ulici porjeckati a da te policija ne zaustavizateznistub wrote:Nešto gledam ove slucajeve x, jbt koji šerifi su ovi iz podrške. Zaista.bi trebali malo proraditi na konverzaciji sa osobama koje zaustavljaju i kontrolišu.![]()
![]()
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#13059 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Što je najgore, ovaj te može iznabijat na pravdi Boga i nikom ne odgovarat. A priča im je baš seljačka, šta on ima govorit momku šta da radi i kako da se odnosi prema njoj. Može joj i mrtve psovat i dalje nije učinio nikakvo k.d. niti prekršaj... Al lola se mora još pred kamerama pokazat. Gdje je nestao profesionalizam mnogi se pitaju, pa nestao je onda kad iz kafane kupe djecu uhljebljenih da postanu policajci.Velkoski wrote:Kakav nastup policije, tobejarabi
JZP = jedinica za podjebavanje, jer znaju da mogu šta hoće.
Last edited by studiorum_tuzlaensis on 25/04/2017 15:06, edited 1 time in total.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#13060 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kad već idu snimati ove klipove neka kamermana stave sa pismenim policajcima ako takvih ima... ovo je odron majkemi.
Mada ovi su i dobri, mom roletu je drot psovao mater jer ga "pravi škobaljom"
Mada ovi su i dobri, mom roletu je drot psovao mater jer ga "pravi škobaljom"
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#13061 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nema tu tobejarabi kad jedino ovako mozes nastupati sa sljamom jer nr znas sta te ocekuje kad dolazis na mjesto tuca problema i slVelkoski wrote:Kakav nastup policije, tobejarabi
Trebao mu se jos pokloniti jel pa da ga ovi pljuju
Bio sam svjedok kod jednog belaja i policajac lagano ono a ovaj mu psuje kad dodjose ovi i ovako isto
Taj sto je psovao ko bubica nakon toga
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#13062 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nisi ti ba doktor da ustanoviš jel normalna
Idite kući i polako, fino to riješite
Haman da bi bolji tretman lik imao da je premlatio. Ispade jadan ni kriv ni dužan krivac, a nije on remetio javni red i mir nego ona
Idite kući i polako, fino to riješite
Haman da bi bolji tretman lik imao da je premlatio. Ispade jadan ni kriv ni dužan krivac, a nije on remetio javni red i mir nego ona
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#13063 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jao riječnika kod "pozornika"
"Neka baa" "Polako baaa" " Riješite to baaa" "Pamet u glavu baa"
"Neka baa" "Polako baaa" " Riješite to baaa" "Pamet u glavu baa"
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#13064 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Da smo šljam jesmo, ali sasvim bespotreban nastup policije. Ali šta i očekivati kad su tu došli jer im je to bila dobra prilika za posao, a ne jer žele da se bave policijskim poslom...
- insaneinthebrain
- Posts: 25544
- Joined: 12/08/2013 12:51
#13065 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
trebe zasticene ko polarni meĐedi 
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#13066 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ovo je i dobro, kakvih nastupa imaju.Velkoski wrote:Kakav nastup policije, tobejarabi
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#13067 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
A sta je problem sa policajcima i nastupom?studiorum_tuzlaensis wrote:Što je najgore, ovaj te može iznabijat na pravdi Boga i nikom ne odgovarat. A priča im je baš seljačka, šta on ima govorit momku šta da radi i kako da se odnosi prema njoj. Može joj i mrtve psovat i dalje nije učinio nikakvo k.d. niti prekršaj... Al lola se mora još pred kamerama pokazat. Gdje je nestao profesionalizam mnogi se pitaju, pa nestao je onda kad iz kafane kupe djecu uhljebljenih da postanu policajci.Velkoski wrote:Kakav nastup policije, tobejarabi
JZP = jedinica za podjebavanje, jer znaju da mogu šta hoće.
Ne govori on njemu kako da se odnosi prema njoj zato sto on zeli sada da ih miri nego da ne remete stanare okolo
Vidis da pominju 11 sati neko tu spava rani ujutro sl i boli ga briga sto ovi imaju probleme
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#13068 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Meni je najgore što su njega legitimisali ni krivog ni dužnog, a niko nju nije pitao ni za kakve detalje. Ni ime ni prezime. A ona je vrištala ulicom kao da je neko kolje.
Respo kontraš kao i obično, ovaj put je fulio kompletan fudbal
Respo kontraš kao i obično, ovaj put je fulio kompletan fudbal
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#13069 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ja jos ispadoh budala sto ovo primjetih. S kojih li je ovo brda spaloO'zone wrote:Jao riječnika kod "pozornika"![]()
![]()
![]()
![]()
"Neka baa" "Polako baaa" " Riješite to baaa" "Pamet u glavu baa"
- insaneinthebrain
- Posts: 25544
- Joined: 12/08/2013 12:51
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#13071 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Muhamed Đakmić wrote:Meni je najgore što su njega legitimisali ni krivog ni dužnog, a niko nju nije pitao ni za kakve detalje. Ni ime ni prezime. A ona je vrištala ulicom kao da je neko kolje.
Respo kontraš kao i obično, ovaj put je fulio kompletan fudbal
mislim nidje veze ....
momka ispreskakase ... nemoj mahat rukama
umjesto da nju ispitaju, mozda cak i na psihijatriju posalju
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#13072 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma vala ko ih jebe... nek policija radi svoj poso...supercali wrote: A sta je problem sa policajcima i nastupom?
Ne govori on njemu kako da se odnosi prema njoj zato sto on zeli sada da ih miri nego da ne remete stanare okolo
Vidis da pominju 11 sati neko tu spava rani ujutro sl i boli ga briga sto ovi imaju probleme
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#13073 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa kad su vidjeli sta je u pitanju vjerovatno odustali od legitimisanja njeMuhamed Đakmić wrote:Meni je najgore što su njega legitimisali ni krivog ni dužnog, a niko nju nije pitao ni za kakve detalje. Ni ime ni prezime. A ona je vrištala ulicom kao da je neko kolje.
Respo kontraš kao i obično, ovaj put je fulio kompletan fudbal
Vidis da su i njega kasnije pustili ma polako ba sredite to kuci i sl
Nije kontras nego je tako
Kad prilaze nekome sta oni znaju sta je u pitanju je li je pokrao je li ovo je li ono
Po meni nastup je ok
Naravno da sam fulio fudbal kad nisam na podforumu sport
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#13074 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
da ju je premlatio puno bi obzirnije i opreznije sa njim. u nas je definitivno i konačno uspostavljen sistem vrijednosti u kojem se naprosto isplati biti kabadahija. svi te bolje tretiraju.
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#13075 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
UpravoJThomas wrote:da ju je premlatio puno bi obzirnije i opreznije sa njim. u nas je definitivno i konačno uspostavljen sistem vrijednosti u kojem se naprosto isplati biti kabadahija. svi te bolje tretiraju.
