SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
BadBoy
Posts: 9610
Joined: 01/11/2005 21:55

#13051 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by BadBoy »

Margita81 wrote:Vezano za slucaj Memic..dakle ako su SVI u sprezi i SVI se trude da zataskaju nesto zasto bi onda vjestaci davali proturjecne iskaze? Zar nebi bili pametniji pa sve unaprijed smislili? Suludo je misliti da su se bas svi urotili.

I u vezi te djevojke Alise..ako vec tvrde da je Dzenan ubijen i da je ubica sin nekog mocnika (ocito sposobnih da citav sistem okrenu u svoju korist) zar onda nije moguce da je djevojci zaprijeceno..njoj ili nekome njenom. Nebi niko sutio iz pasjaluka i obijesti..
Ovo je ključ svega. Kod nas ljudi uvijek idu na neke megalomanske teorije zavjere, a ja mislm da je kod nas u 98% slučajeva u pitanju čista nesposobnost i ljenost. Evo dobro Margita81 ističe, ako je u pitanju neka zavjera i neko sistematsko zataškivanje, zar se onda ne bi potplatili svi vještaci da daju konzistentne i usklađene nalaze? To je ključ bilo kakve zavjere jer kod nas ti vještaci presuđuju.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#13052 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

jeste l' vi ikad nešto zataškavali? :mrgreen:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#13053 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

a možda među njima ima i ljudi koji imaju savjest, cijene sebe, i neće da aminuju priču da se far na kombiju pretvorio u transformera uzeo palicu i udario dženana u glavu...
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#13054 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ripicipi »

batara
Posts: 1183
Joined: 24/01/2014 23:31

#13055 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by batara »



:pisnuo:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25544
Joined: 12/08/2013 12:51

#13056 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insaneinthebrain »

zateznistub wrote:Nešto gledam ove slucajeve x, jbt koji šerifi su ovi iz podrške. Zaista.bi trebali malo proraditi na konverzaciji sa osobama koje zaustavljaju i kontrolišu.
ne mozes na miru s trebom se na ulici porjeckati a da te policija ne zaustavi :lol: :lol:

User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#13057 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Velkoski »

Kakav nastup policije, tobejarabi :roll:
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#13058 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kloniran »

insaneinthebrain wrote:
zateznistub wrote:Nešto gledam ove slucajeve x, jbt koji šerifi su ovi iz podrške. Zaista.bi trebali malo proraditi na konverzaciji sa osobama koje zaustavljaju i kontrolišu.
ne mozes na miru s trebom se na ulici porjeckati a da te policija ne zaustavi :lol: :lol:

joj jarane ne mogu da je se rijesim :pisnuo:
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#13059 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by studiorum_tuzlaensis »

Velkoski wrote:Kakav nastup policije, tobejarabi :roll:
Što je najgore, ovaj te može iznabijat na pravdi Boga i nikom ne odgovarat. A priča im je baš seljačka, šta on ima govorit momku šta da radi i kako da se odnosi prema njoj. Može joj i mrtve psovat i dalje nije učinio nikakvo k.d. niti prekršaj... Al lola se mora još pred kamerama pokazat. Gdje je nestao profesionalizam mnogi se pitaju, pa nestao je onda kad iz kafane kupe djecu uhljebljenih da postanu policajci. :)

JZP = jedinica za podjebavanje, jer znaju da mogu šta hoće.
Last edited by studiorum_tuzlaensis on 25/04/2017 15:06, edited 1 time in total.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#13060 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Jimmy McNulty »

Kad već idu snimati ove klipove neka kamermana stave sa pismenim policajcima ako takvih ima... ovo je odron majkemi.

Mada ovi su i dobri, mom roletu je drot psovao mater jer ga "pravi škobaljom" :mrgreen:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#13061 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

Velkoski wrote:Kakav nastup policije, tobejarabi :roll:
Nema tu tobejarabi kad jedino ovako mozes nastupati sa sljamom jer nr znas sta te ocekuje kad dolazis na mjesto tuca problema i sl
Trebao mu se jos pokloniti jel pa da ga ovi pljuju
Bio sam svjedok kod jednog belaja i policajac lagano ono a ovaj mu psuje kad dodjose ovi i ovako isto
Taj sto je psovao ko bubica nakon toga
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#13062 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Muhamed Đakmić »

Nisi ti ba doktor da ustanoviš jel normalna :lol:

Idite kući i polako, fino to riješite :lol:

Haman da bi bolji tretman lik imao da je premlatio. Ispade jadan ni kriv ni dužan krivac, a nije on remetio javni red i mir nego ona :D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#13063 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Jao riječnika kod "pozornika" :lol: :lol: :lol: :lol:

"Neka baa" "Polako baaa" " Riješite to baaa" "Pamet u glavu baa" :lol:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#13064 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Jimmy McNulty »

Da smo šljam jesmo, ali sasvim bespotreban nastup policije. Ali šta i očekivati kad su tu došli jer im je to bila dobra prilika za posao, a ne jer žele da se bave policijskim poslom...
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25544
Joined: 12/08/2013 12:51

#13065 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insaneinthebrain »

trebe zasticene ko polarni meĐedi :zzzz:
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13066 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

Velkoski wrote:Kakav nastup policije, tobejarabi :roll:
Ovo je i dobro, kakvih nastupa imaju. :mrgreen:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#13067 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

studiorum_tuzlaensis wrote:
Velkoski wrote:Kakav nastup policije, tobejarabi :roll:
Što je najgore, ovaj te može iznabijat na pravdi Boga i nikom ne odgovarat. A priča im je baš seljačka, šta on ima govorit momku šta da radi i kako da se odnosi prema njoj. Može joj i mrtve psovat i dalje nije učinio nikakvo k.d. niti prekršaj... Al lola se mora još pred kamerama pokazat. Gdje je nestao profesionalizam mnogi se pitaju, pa nestao je onda kad iz kafane kupe djecu uhljebljenih da postanu policajci. :)

JZP = jedinica za podjebavanje, jer znaju da mogu šta hoće.
A sta je problem sa policajcima i nastupom?
Ne govori on njemu kako da se odnosi prema njoj zato sto on zeli sada da ih miri nego da ne remete stanare okolo
Vidis da pominju 11 sati neko tu spava rani ujutro sl i boli ga briga sto ovi imaju probleme
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#13068 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Muhamed Đakmić »

Meni je najgore što su njega legitimisali ni krivog ni dužnog, a niko nju nije pitao ni za kakve detalje. Ni ime ni prezime. A ona je vrištala ulicom kao da je neko kolje.

Respo kontraš kao i obično, ovaj put je fulio kompletan fudbal :D
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#13069 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

O'zone wrote:Jao riječnika kod "pozornika" :lol: :lol: :lol: :lol:

"Neka baa" "Polako baaa" " Riješite to baaa" "Pamet u glavu baa" :lol:
Ja jos ispadoh budala sto ovo primjetih. S kojih li je ovo brda spalo
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#13071 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by uglavnomja »

Muhamed Đakmić wrote:Meni je najgore što su njega legitimisali ni krivog ni dužnog, a niko nju nije pitao ni za kakve detalje. Ni ime ni prezime. A ona je vrištala ulicom kao da je neko kolje.

Respo kontraš kao i obično, ovaj put je fulio kompletan fudbal :D
:thumbup:

mislim nidje veze ....


momka ispreskakase ... nemoj mahat rukama :roll: neka ovo ono ...


umjesto da nju ispitaju, mozda cak i na psihijatriju posalju :-)
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#13072 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by studiorum_tuzlaensis »

supercali wrote: A sta je problem sa policajcima i nastupom?
Ne govori on njemu kako da se odnosi prema njoj zato sto on zeli sada da ih miri nego da ne remete stanare okolo
Vidis da pominju 11 sati neko tu spava rani ujutro sl i boli ga briga sto ovi imaju probleme
Ma vala ko ih jebe... nek policija radi svoj poso... :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#13073 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

Muhamed Đakmić wrote:Meni je najgore što su njega legitimisali ni krivog ni dužnog, a niko nju nije pitao ni za kakve detalje. Ni ime ni prezime. A ona je vrištala ulicom kao da je neko kolje.

Respo kontraš kao i obično, ovaj put je fulio kompletan fudbal :D
pa kad su vidjeli sta je u pitanju vjerovatno odustali od legitimisanja nje
Vidis da su i njega kasnije pustili ma polako ba sredite to kuci i sl
Nije kontras nego je tako
Kad prilaze nekome sta oni znaju sta je u pitanju je li je pokrao je li ovo je li ono
Po meni nastup je ok
Naravno da sam fulio fudbal kad nisam na podforumu sport
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#13074 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

da ju je premlatio puno bi obzirnije i opreznije sa njim. u nas je definitivno i konačno uspostavljen sistem vrijednosti u kojem se naprosto isplati biti kabadahija. svi te bolje tretiraju.
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#13075 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

JThomas wrote:da ju je premlatio puno bi obzirnije i opreznije sa njim. u nas je definitivno i konačno uspostavljen sistem vrijednosti u kojem se naprosto isplati biti kabadahija. svi te bolje tretiraju.
Upravo :thumbup:
Post Reply