Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#13001 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Streptokok »

da, obavezno pronaći način da im se ukinu izvori finansiranja. neka im se gospa kladi kad navrati.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13002 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

jazzer wrote:
Sta nam ovo rade moj Hafise? :)
Stvarno vam treba poslati nekoliko erksperata iz oblasti borbe protiv medijskog ispiranja mozga.
Klasična avazovština made in Klix.

Recimo ovo jučer:
https://www.klix.ba/vijesti/bih/brisel- ... /170914006

To sam već jučer apsolvirao. ''Istraživački novinar'' Ervin M. se trudi uvjeriti nekoga da je on KONTAKTIRAO EU komisiju i EUFOR. Ono, zovnuo pajdo telefonom, predstavio se i pitao hin što oni misle o izjavama hrvatske predsjednice. I onda mu sepajde s druge strane ''žice'' navili k'o čeketalo od kahvenog mlina. Jedva ih na jedvite jade ugasio.
Usput, i ja sam JUČER KONTAKTIRAO ured njemačke kancelarke. I kažem ti ja toj tajnici GertruDni što se javila: Guten tag. Habe ich das Büro von Frau Merkel bekommen?...i tako riječ po riječ, mic po mic, i ja je bogami zbarih :) Naćićemo se u Minkenu, sad, idući mjesec na Oktoberfestu.

Tako sad i ovo. Prvo slijedi krupni boldirani font:

Deklaracija o Pelješkom mostu neće biti blokirana jer neće ni biti razmatrana u Domu naroda

A onda ispade da je ovaj radišni Ervin KONTAKTIRAO Šefku Džaferovića. I to je to.
To ti je isto kao da si pitao kurvu o skraćenju...ili je ono bilo vojnika :? Nebitno, na isto ga dođe.

Da rezimiramo trenutni rezultat: Klix vs HDZ - 3:2. Blago vodstvo. Sad treba čuvati svoju mrežu.
User avatar
moa
Posts: 3700
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#13003 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by moa »

Hafis wrote:
jazzer wrote:
Sta nam ovo rade moj Hafise? :)
Stvarno vam treba poslati nekoliko erksperata iz oblasti borbe protiv medijskog ispiranja mozga.
Klasična avazovština made in Klix.

Recimo ovo jučer:
https://www.klix.ba/vijesti/bih/brisel- ... /170914006

To sam već jučer apsolvirao. ''Istraživački novinar'' Ervin M. se trudi uvjeriti nekoga da je on KONTAKTIRAO EU komisiju i EUFOR. Ono, zovnuo pajdo telefonom, predstavio se i pitao hin što oni misle o izjavama hrvatske predsjednice. I onda mu sepajde s druge strane ''žice'' navili k'o čeketalo od kahvenog mlina. Jedva ih na jedvite jade ugasio.
Usput, i ja sam JUČER KONTAKTIRAO ured njemačke kancelarke. I kažem ti ja toj tajnici GertruDni što se javila: Guten tag. Habe ich das Büro von Frau Merkel bekommen?...i tako riječ po riječ, mic po mic, i ja je bogami zbarih :) Naćićemo se u Minkenu, sad, idući mjesec na Oktoberfestu.

Tako sad i ovo. Prvo slijedi krupni boldirani font:

Deklaracija o Pelješkom mostu neće biti blokirana jer neće ni biti razmatrana u Domu naroda

A onda ispade da je ovaj radišni Ervin KONTAKTIRAO Šefku Džaferovića. I to je to.
To ti je isto kao da si pitao kurvu o skraćenju...ili je ono bilo vojnika :? Nebitno, na isto ga dođe.

Da rezimiramo trenutni rezultat: Klix vs HDZ - 3:2. Blago vodstvo. Sad treba čuvati svoju mrežu.
Inace nisam forumas koji kritikuje druge forumase ali brate dragi odakle ti vise snage da se ponasas ko dijete (da ne kazem glupo).
Gasi mjesalicu i motaj kablove ziv bio.
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#13004 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

Hafis je trolcina na kvadrat.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13005 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

moa wrote:
Hafis wrote: Stvarno vam treba poslati nekoliko erksperata iz oblasti borbe protiv medijskog ispiranja mozga.
Klasična avazovština made in Klix.

Recimo ovo jučer:
https://www.klix.ba/vijesti/bih/brisel- ... /170914006

To sam već jučer apsolvirao. ''Istraživački novinar'' Ervin M. se trudi uvjeriti nekoga da je on KONTAKTIRAO EU komisiju i EUFOR. Ono, zovnuo pajdo telefonom, predstavio se i pitao hin što oni misle o izjavama hrvatske predsjednice. I onda mu sepajde s druge strane ''žice'' navili k'o čeketalo od kahvenog mlina. Jedva ih na jedvite jade ugasio.
Usput, i ja sam JUČER KONTAKTIRAO ured njemačke kancelarke. I kažem ti ja toj tajnici GertruDni što se javila: Guten tag. Habe ich das Büro von Frau Merkel bekommen?...i tako riječ po riječ, mic po mic, i ja je bogami zbarih :) Naćićemo se u Minkenu, sad, idući mjesec na Oktoberfestu.

Tako sad i ovo. Prvo slijedi krupni boldirani font:

Deklaracija o Pelješkom mostu neće biti blokirana jer neće ni biti razmatrana u Domu naroda

A onda ispade da je ovaj radišni Ervin KONTAKTIRAO Šefku Džaferovića. I to je to.
To ti je isto kao da si pitao kurvu o skraćenju...ili je ono bilo vojnika :? Nebitno, na isto ga dođe.

Da rezimiramo trenutni rezultat: Klix vs HDZ - 3:2. Blago vodstvo. Sad treba čuvati svoju mrežu.
Inace nisam forumas koji kritikuje druge forumase ali brate dragi odakle ti vise snage da se ponasas ko dijete (da ne kazem glupo).
Gasi mjesalicu i motaj kablove ziv bio.
I ja baš nemam običaj da repliciram svakome, ali eto. Uglavnom, ne znam što sam ja ovdje glupo napisao.
Samo educiram ''novinarte' na ovom portalu. To se lijepo objektivno i informativno napiše otprilike ovako: Šefik Džaferović, zamjenik predsjedavajućed zastupničkog doma je za Klix izjavio da se (po njegovom mišljenju) usvojena deklaracija zastupničkog doma neće razmatrati u Domu naroda PS BiH. A ne bombastične tekstualne ''bombe''.

Haj sad, kupi tavlu i pule, pa kući na ručak. Petak - pirijan i bamija :)
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#13006 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

Umjesto po Trabzonu da trazis daljnu rodbinu ti visis po forumu.
oakville
Posts: 1901
Joined: 27/10/2013 08:49

#13007 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by oakville »

Hafis wrote:
A onda ispade da je ovaj radišni Ervin KONTAKTIRAO Šefku Džaferovića. I to je to.
To ti je isto kao da si pitao kurvu o skraćenju...ili je ono bilo vojnika :? Nebitno, na isto ga dođe.

Da rezimiramo trenutni rezultat: Klix vs HDZ - 3:2. Blago vodstvo. Sad treba čuvati svoju mrežu.
Hafisova logika na vrhuncu.
1. Kaže Šefik Džaferović iz Parlamenta da se Dekl. neće razmatrati na Domu Naroda. Hafisov zaključak: priča sebi u korist, to je samo njegovo mišljenje, šta on zna (ta' će muslić :mrgreen: ).
2. Kaže Bariša Čolak iz Parlamenta da će se Dekl. razmatrati na Domu Naroda. Hafisov zaključak: to je objektivno, mišljenje koje svi dijele a ne samo njegovo mišljenje, on ne priča sebi u korist.
Pitanje: uočite i objasnite razliku između zaključka 1 i 2 :D

Hafise, zar je toliko teško sportski priznati administrativni poraz i skontati da ne ide sve kako mi/vi hoćemo?
User avatar
SaraFina
Posts: 24394
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13008 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

:D

Kaže Turci će graditi pelješki. Mislim kompanija neka :D
oakville
Posts: 1901
Joined: 27/10/2013 08:49

#13009 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by oakville »

SaraFina wrote::D

Kaže Turci će graditi pelješki. Mislim kompanija neka :D
Pa historijski, njima su dubrovčani i prodali taj dio, pa je red da se nastave interesirati za ponosni Horvatistan s kojim dijele zajedničko povijesno i genetsko nasljeđe :D
User avatar
SaraFina
Posts: 24394
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13010 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

oakville wrote:
SaraFina wrote::D

Kaže Turci će graditi pelješki. Mislim kompanija neka :D
Pa historijski, njima su dubrovčani i prodali taj dio, pa je red da se nastave interesirati za ponosni Horvatistan s kojim dijele zajedničko povijesno i genetsko nasljeđe :D

Vidjećemo dokle će ići sve to :)
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#13011 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

"Kada je u pitanju izbor hrvatskog člana Predsjedništva, jednako tako i bošnjačkog i srpskog, ja sam odmah ponudio rješenje, zašto to ne radimo u Parlamentu, pa bismo izbjegli bilo kakva nagađanja, o ovim, onim područjima u BiH. Sve bismo riješili", rekao je Čović, ne spominjući činjenicu da se tom prijedlogu, koji je načelno prihvatljiv bošnjačkim liderima, izričito protivi lider SNSD-a, Milorad Dodik, koji insistira na izravnom izboru članova Predsjedništva BiH.
Nije li ovo nesto novo i prihvatljivo.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13012 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Maraschino wrote:
"Kada je u pitanju izbor hrvatskog člana Predsjedništva, jednako tako i bošnjačkog i srpskog, ja sam odmah ponudio rješenje, zašto to ne radimo u Parlamentu, pa bismo izbjegli bilo kakva nagađanja, o ovim, onim područjima u BiH. Sve bismo riješili", rekao je Čović, ne spominjući činjenicu da se tom prijedlogu, koji je načelno prihvatljiv bošnjačkim liderima, izričito protivi lider SNSD-a, Milorad Dodik, koji insistira na izravnom izboru članova Predsjedništva BiH.
Nije li ovo nesto novo i prihvatljivo.
Kako novo? Pa isti prijedlog zakona je u proceduri
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#13013 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Streptokok »

Maraschino wrote:
"Kada je u pitanju izbor hrvatskog člana Predsjedništva, jednako tako i bošnjačkog i srpskog, ja sam odmah ponudio rješenje, zašto to ne radimo u Parlamentu, pa bismo izbjegli bilo kakva nagađanja, o ovim, onim područjima u BiH. Sve bismo riješili", rekao je Čović, ne spominjući činjenicu da se tom prijedlogu, koji je načelno prihvatljiv bošnjačkim liderima, izričito protivi lider SNSD-a, Milorad Dodik, koji insistira na izravnom izboru članova Predsjedništva BiH.
Nije li ovo nesto novo i prihvatljivo.
Ovo je ono sto mu je bake predlagao jos prije dva ljeta dok se nije spajdasio sa cetnicima. Covic je to tada glat odbio. A sada kako je sve izvjesniji komsic u predsjednistvu prihvatio bi i mrvice. Nadam se da ce ga bake sada odjebati.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13014 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

S tim da izbor clanova Predsjednistva nema veze s odluko Ustavnog Suda - to je bio prijedlog za Sejdic-Finci, a s ovim pitanjem nema veze.
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#13015 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

“Ne ignorirajte treći entitet”

Na optužbe Washingtona da Rusija destabilizira zemlje Balkana, Crnu Goru i Makedoniju preko Republike Srpske i BiH, ruski ambasador Petar Ivancov rekao je da takve optužbe uglavnom dolaze iz trećih i jako dalekih zemalja, dok zemlje regije i lokalni političari imaju suprotno mišljenje. Rusija ni na koji način ne pokušava “uzdrmati situaciju” na Balkanu, nego, naprotiv, gradi i razvija uzajamno korisne odnose sa svim zemljama regije na osnovi ravnopravnosti, dijaloga i suradnje, poručio je ruski veleposlanik u Sarajevu. Ivancov je izjavio da u BiH postoji problem “hrvatskog pitanja” i da se ne može ignorirati. Nije se jasno založio za treći entitet: za problem Hrvata u BiH rješenje trebaju tražiti sve zainteresirane snage u Federaciji BiH zajedno, “u sklopu ustavnih procedura”.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/h ... a/6547188/
rvaCka do tokija :bih:
oakville
Posts: 1901
Joined: 27/10/2013 08:49

#13017 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by oakville »

pici wrote:
“Ne ignorirajte treći entitet”

Na optužbe Washingtona da Rusija destabilizira zemlje Balkana, Crnu Goru i Makedoniju preko Republike Srpske i BiH, ruski ambasador Petar Ivancov rekao je da takve optužbe uglavnom dolaze iz trećih i jako dalekih zemalja, dok zemlje regije i lokalni političari imaju suprotno mišljenje. Rusija ni na koji način ne pokušava “uzdrmati situaciju” na Balkanu, nego, naprotiv, gradi i razvija uzajamno korisne odnose sa svim zemljama regije na osnovi ravnopravnosti, dijaloga i suradnje, poručio je ruski veleposlanik u Sarajevu. Ivancov je izjavio da u BiH postoji problem “hrvatskog pitanja” i da se ne može ignorirati. Nije se jasno založio za treći entitet: za problem Hrvata u BiH rješenje trebaju tražiti sve zainteresirane snage u Federaciji BiH zajedno, “u sklopu ustavnih procedura”.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/h ... a/6547188/
rvaCka do tokija :bih:
Navijam da ih Putin odradi onako kako on to zna, po KGBovski, pokupuje, pohara i razvali sve što se može poharati, kao u Srbiji. Od pobjednika u ratu do molioca pred Putinovim vratima i bankama u miru.
Bazinga1234
Posts: 8068
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#13018 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bazinga1234 »

mO k3 wrote:Image
Image


:) :mrgreen:
:thumbup:
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#13019 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by belfy »

Hafis wrote: Stvarno vam treba poslati nekoliko erksperata iz oblasti borbe protiv medijskog ispiranja mozga.
Klasična avazovština made in Klix.

Recimo ovo jučer:
https://www.klix.ba/vijesti/bih/brisel- ... /170914006

To sam već jučer apsolvirao. ''Istraživački novinar'' Ervin M. se trudi uvjeriti nekoga da je on KONTAKTIRAO EU komisiju i EUFOR. Ono, zovnuo pajdo telefonom, predstavio se i pitao hin što oni misle o izjavama hrvatske predsjednice. I onda mu sepajde s druge strane ''žice'' navili k'o čeketalo od kahvenog mlina. Jedva ih na jedvite jade ugasio.
Usput, i ja sam JUČER KONTAKTIRAO ured njemačke kancelarke. I kažem ti ja toj tajnici GertruDni što se javila: Guten tag. Habe ich das Büro von Frau Merkel bekommen?...i tako riječ po riječ, mic po mic, i ja je bogami zbarih :) Naćićemo se u Minkenu, sad, idući mjesec na Oktoberfestu.

Tako sad i ovo. Prvo slijedi krupni boldirani font:

Deklaracija o Pelješkom mostu neće biti blokirana jer neće ni biti razmatrana u Domu naroda

A onda ispade da je ovaj radišni Ervin KONTAKTIRAO Šefku Džaferovića. I to je to.
To ti je isto kao da si pitao kurvu o skraćenju...ili je ono bilo vojnika :? Nebitno, na isto ga dođe.

Da rezimiramo trenutni rezultat: Klix vs HDZ - 3:2. Blago vodstvo. Sad treba čuvati svoju mrežu.
kako to mislis iduci mjesec? ides na zatvaranje? oktoberfest poceo jutros i, bas kao i inace, u septembru...
DonieBrasco
Posts: 20068
Joined: 31/08/2016 16:09

#13020 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by DonieBrasco »

Zna li neko kad je glasanje tj. sjednica vezano za izborni zakon i RTV sistem ?
BAK-eV
Posts: 2647
Joined: 17/10/2012 18:53

#13021 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BAK-eV »

Maraschino wrote:
"Kada je u pitanju izbor hrvatskog člana Predsjedništva, jednako tako i bošnjačkog i srpskog, ja sam odmah ponudio rješenje, zašto to ne radimo u Parlamentu, pa bismo izbjegli bilo kakva nagađanja, o ovim, onim područjima u BiH. Sve bismo riješili", rekao je Čović, ne spominjući činjenicu da se tom prijedlogu, koji je načelno prihvatljiv bošnjačkim liderima, izričito protivi lider SNSD-a, Milorad Dodik, koji insistira na izravnom izboru članova Predsjedništva BiH.
Nije li ovo nesto novo i prihvatljivo.
Za Bošnjake nije prihvatljivo.
Zašto bi oni sebi suzavali politički uticaj.
Ali za političare je to doktrina: popuštaj drugima jer su Bošnjaci narod niže vrijednosti za SDA, SBB i SDP.
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#13022 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by bh.tornjak »

Bazinga1234 wrote:
mO k3 wrote:Image
Image


:) :mrgreen:
:thumbup:
Anto Tomic belaj co´jk pa hajd..... :thumbup:
veci Bosanac od svih nas ovde na forumu....
logoras....prosao strahote Ljubije (odakle u stvari i jest),Prijedora....Manjace...itd....
tukli...bili...ubili Boga u Njemu al´Bosnu u njemu nisu mogli da ubiju :bih: :bih: :bih:
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#13023 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Image

User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#13024 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

a sto mi je drago sto ovoga gada sljedece godine necu vidjeti u predsjednistvu :mrgreen:
BAK-eV
Posts: 2647
Joined: 17/10/2012 18:53

#13025 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BAK-eV »

mO k3 wrote:a sto mi je drago sto ovoga gada sljedece godine necu vidjeti u predsjednistvu :mrgreen:
Cova ce biti opet tu!

To mu niko ne osporava od politicara.

Medju Bosnjacima politicarima vlada misljenje, da Hrvati imaju pravo da biraju clana Predsjednistva, koji ce raditi na stetu Bosnjaka i Bosne a da oni pri tome ne smiju uticati na izbor cak i takve stetocine.

Steta koju im on nanosi po njima je nuzno zlo i cijena koju Bosnjaci moraju da placaju da bi bilo drzave.

Ono jeste glupavo ali tako je.
Post Reply