JThomas wrote:http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/507 ... tvora.html
pošto znamo da je sb sad bilten sda, znači li ovo da će i glavna uskoro na ropotarnicu...
frljoka
JThomas wrote:http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/507 ... tvora.html
pošto znamo da je sb sad bilten sda, znači li ovo da će i glavna uskoro na ropotarnicu...
Ovo je vrijeme paklenih vozacaBlueBlood wrote:Vozač kombija napravio dar-mar na Ilidži: Srušena dva stabla, oštećeno pet vozila
smrdim/vijest/vozac-kombi ... a-245332#1
bilo je u hrvatskoj slučaj kad su ubili onog mladogLuku trojicaUs and them wrote:Curu ovo sve samo smara, mislim da je ona davno zaboravila i Dženana a kamoli kako je tačno bilo kad je ubijen.
Ili joj je placeno ili tog ubicu jos uvijek voli i slJThomas wrote:alisu ovo ne smara, nego alisa svjesno i smišljeno štiti pravog ubicu. što jelte, nije isto.
on bi zakljucio da je ovo rekonstrukcija ubistva ramiza celeinsomnia78 wrote:Dje je onaj profajler da malo proanalizira ovu rekonstrukciju
Ne vjerujem sada. Kako vrijeme odmiče , već mi ovo sve liči na jedan nemogući scenarij. Ne samo u pogledu laži i obmane koju demonstrira ta Alisa, već se sada pomalo i pitam kakav je bio taj momak Dzenan.. svi će ga naravno hvaliti, ali ima par detalja koji mi onako okupiraju pažnju.. nekad je otac Muriz rekao da je Dzenan imao palicu, te da mu je on to oduzeo.. pa se spominjalo da je nosio pištolj..Thorgerson wrote:Upravo tako.Hendrix wrote:Ma cim je prvi put spomenuta lafo amnezija doticne bilo je jasno u kojem smjeru ovo sve ide, ovo nema ni u filmovima majke mi.
Ocigledno je da je sistem sposoban da provuce i najnevjerovatnije scenarije da bi zastitio svoje vladare, zastrasujuce dokle su spremni ici.
Amnezija je najbolje oruzje u ovakvim situacijama.
Glavni svjedok, doticna - ima amneziju. Iako su svi doktori rekli da nema nikakvih osnova da ona ima amneziju, ali jbg tu ti ni najbolji advokat ne moze pomoci, ako neko kaze da ima amnezijum, da se ne sjeca, sta ti tu mozes.
I najjace ono, kad je pita istrazitelj, pa bila si rekla...a joj jesam, pa ja rekla sam, ali sam skontala da sam to sanjala.![]()
Daj ba. Znaci ocito je i iz svemira se vidi da nesta petljaju, a da je nasavjetovana samo tako od strane advokata da se ovako profesionalno brani i izbjegava odgovore.
Ne treba zaboraviti da je ova tuziteljica vodila i slucaj Mahir Rakovac, koji je samo tako ugasen. Roditelji malog ispadose najgori na svijetu. Dubravka dokrajcili, a mislim da mu je i mama na samrti.
Pa ti probaj nesto uraditi protiv vladajuce hobotnice.
Kad je napiso po stranice analizirajući Alisu na osnovu slike iz sudnice, al mu ljudi onda rekoše da se u stvari radi o sestri stradalogsarajevo999999 wrote:Kolega sizifinjo je Bog otac za analizu ovakvih stvari. Jesi li gledao rekonstrukciju, sarni koju, osvrni se opet na isti slucaj.
Al kaze analiza covjeka preko slikejulisiz es grant wrote:Kad je napiso po stranice analizirajući Alisu na osnovu slike iz sudnice, al mu ljudi onda rekoše da se u stvari radi o sestri stradalogsarajevo999999 wrote:Kolega sizifinjo je Bog otac za analizu ovakvih stvari. Jesi li gledao rekonstrukciju, sarni koju, osvrni se opet na isti slucaj.![]()
Al podnio je sportski, nema šta
JThomas wrote:u ovoj fazi suđenje je javno i svako može otići da pogleda i počuje. svako je mogao je otići da čuje kako vještak saobraćajac kaže da ih je udario kombi 45 na sat i da su morali imati povrede i ispod pojasa...a kako vještak sudske medicine kaže da takve povrede nije našao. u prevodu, zaista ne moraš biti ni pravnik ni doktor sudske medicine ni inžinjer saobraćaja da shvatiš da to nije bilo tako. i da jeste bio "mutan", za šta nema nikakvih dokaza, ubistvo je opet ubistvo. a prikrivanje ubistva, laganje na sudu i pred drugim organima, pomoć učiniocu poslije djela su posebna krivična djela...ovdje vjerovatno u sticaju i sa udruživanjem radi njihovog činjenja, zloupotrebom položaja i primanjem koristi.
Kriv jeJThomas wrote:u ovoj fazi suđenje je javno i svako može otići da pogleda i počuje. svako je mogao je otići da čuje kako vještak saobraćajac kaže da ih je udario kombi 45 na sat i da su morali imati povrede i ispod pojasa...a kako vještak sudske medicine kaže da takve povrede nije našao. u prevodu, zaista ne moraš biti ni pravnik ni doktor sudske medicine ni inžinjer saobraćaja da shvatiš da to nije bilo tako. i da jeste bio "mutan", za šta nema nikakvih dokaza, ubistvo je opet ubistvo. a prikrivanje ubistva, laganje na sudu i pred drugim organima, pomoć učiniocu poslije djela su posebna krivična djela...ovdje vjerovatno u sticaju i sa udruživanjem radi njihovog činjenja, zloupotrebom položaja i primanjem koristi.
Dead Man Walking wrote:Hamza Humo.Dalje nisam citao.
Kakve jebene veze ima ko je bio i sta je bio ubijeni? Halo ba? Znaci ako je i on bio u nekom losem drustvu, ono, jel, sta ima veze sto ga je neko rokno. Ako se ne varam mali nije bio nikakav kriminalac, niti ima dosje, niti je ono sto se kaze "poznat organima gonjenja od ranije".meteorit135531 wrote: Ne vjerujem sada. Kako vrijeme odmiče , već mi ovo sve liči na jedan nemogući scenarij. Ne samo u pogledu laži i obmane koju demonstrira ta Alisa, već se sada pomalo i pitam kakav je bio taj momak Dzenan.. svi će ga naravno hvaliti, ali ima par detalja koji mi onako okupiraju pažnju.. nekad je otac Muriz rekao da je Dzenan imao palicu, te da mu je on to oduzeo.. pa se spominjalo da je nosio pištolj..
Par slika sto sam vidio , Zvezde Granda na kojim je on... profilirati takve osobe je jako jednostavno.. mislim da se kretao u pogrešnom društvu, da je bio okružen pogrešnim osobama.. i sad ono što mi najviše djeluje toliko čudno
.....