FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#1301 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by bordo gandalf »

cyprus wrote:Obzirom da je čovjek dva puta napisao da se izvinjava, ne vidim razloga da ga napadate...
Poslije je*anja nema kajanja
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1302 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by cyprus »

leet wrote:I usput lupa gluposti :zzzz:
Ja vidim da je on jasno osudio ove bljuvotine od strane navijača Levskog i meni je to dovoljno... Bar što se tiče njega...
semir_gz
Posts: 136
Joined: 11/06/2012 23:26

#1303 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by semir_gz »

pOZz wrote:
roboth wrote:od ove sezone je 100 000 eura sto se igra 1.pretkolo i 100 000 eura za 2.pretkolo, ako prodjemo u 3.pretkolo dobijamo novih 100 000 eura, za play-off 100 000 eura i za grupe se dobija milion eura
Da li imaš neki izvor za ovo?
dobija se po 90 000 za svaki krug takmicenja....
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79542
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1304 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

cyprus wrote:Ja vidim da je on jasno osudio ove bljuvotine od strane navijača Levskog i meni je to dovoljno... Bar što se tiče njega...
I opravdava ih lažima..
Pitari-CHWIILA
Posts: 323
Joined: 24/08/2011 16:18

#1305 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Pitari-CHWIILA »

cyprus wrote:
leet wrote:I usput lupa gluposti :zzzz:
Ja vidim da je on jasno osudio ove bljuvotine od strane navijača Levskog i meni je to dovoljno... Bar što se tiče njega...

zaklecu se da je ovo neko iz njihove ambasade ovdje u Sarajevu..da malo spusti loptu i tenzije...5 min stoji taj ogavni trans pa tek onda murija reaguje i jos fol nikad nisu culi za ona dva uhljupa
ok izvinjenje ali onako lagati..hebo mu arkan sve po spisku
a srbi ih potpucali da naprave trans
pa jel klocko misli da smo mi ludi
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#1306 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Obuca9 »

Image
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#1307 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by KPNCTNJAH »

Kakve su ovo gluposti... nisu ni prvi ni zadnji koji su spominjali ratne zlocince, ali ranije nikom nismo uzvracali slikama vjesala, kostiju, lobanja itd... sad trebaju njihovi mediji objavljivati da smo mi ovdje svi idioti kao i Bugari...
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#1308 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Muhamed Đakmić »

Iskreno, ne bih da im odgovaramo primitivizmom. Mislim, zamislite samo kakav je mentalni sklop osobe koja može napisati Nož, Žica, Srebrenica na transparent i skontajte jel želite da budemo i mi takvi. Ne poredim Levskog sa Srebrenicom, Bože sačuvaj, i hvala Bogu da u historiji Bugarske ne postoji tragedija nalik na Srebrenicu, nego eto, ne smatram da smo mi takvi i da nam to treba. Ne znam koja bi onda razlika bila između njih i nas. A i klub bi bio kažnjen od strane Uefe, pa onda postavljam pitanje čemu sve to.
racionalista
Posts: 1484
Joined: 20/07/2012 20:40

#1309 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by racionalista »

ma ovo su se oni prekombinirali malo, neko nahajco levate da naprave taj transparent i ovaj plakat da bi se digla halabuka i isprovocirali nasi navijaci. ja nesto nisam siguran da bugari toliko gotive srbsku vojsku i njihove "junake"
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1310 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Ja im halalit' neću.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#1311 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by KPNCTNJAH »

Onaj plakat sto je neko njihov napravio je pokupljen s njihovog foruma, postavljen na par nasih i odmah su mediji to objavili... sad bi njihovi mediji trebali uzeti par slika koje su nasi navijaci postavljali, pa da objave i da bude prica kako ih u Sarajevu ceka pakao, vjesat cemo ih po gradu, zabrinuti su za sigurnost svojih navijaca, ukljuci se ambasada itd... pa na kraju imas 500 drotova koji ce cuvati njih 200 i onda im nikako neces moci prici na ulici... zato welcome friends :mrgreen:
roboth
Posts: 717
Joined: 12/11/2011 22:14

#1312 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by roboth »

pOZz wrote:
roboth wrote:od ove sezone je 100 000 eura sto se igra 1.pretkolo i 100 000 eura za 2.pretkolo, ako prodjemo u 3.pretkolo dobijamo novih 100 000 eura, za play-off 100 000 eura i za grupe se dobija milion eura
Da li imaš neki izvor za ovo?
ja sam ovo procitao jos prosle godine,nisam siguran odakle al mislim da je u pitanju uefina stranica, da ce od ove sezone (2012/13) biti po 100 000 eura samo ucesce u 1.pretkolu, za ucesce u 2. pretkolu novih 100 000 eura itd.
Prosle sezone je bilo 90 000 eura za jedno pretkolo
racionalista
Posts: 1484
Joined: 20/07/2012 20:40

#1313 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by racionalista »

ma samo napraviti transparent sa natpisom "dobro dosli srbi sa govornata mana" i kraj balade :D
ice2cube
Posts: 707
Joined: 18/03/2012 13:47
Location: Hell

#1314 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by ice2cube »

KPNCTNJAH wrote:Onaj plakat sto je neko njihov napravio je pokupljen s njihovog foruma, postavljen na par nasih i odmah su mediji to objavili... sad bi njihovi mediji trebali uzeti par slika koje su nasi navijaci postavljali, pa da objave i da bude prica kako ih u Sarajevu ceka pakao, vjesat cemo ih po gradu, zabrinuti su za sigurnost svojih navijaca, ukljuci se ambasada itd... pa na kraju imas 500 drotova koji ce cuvati njih 200 i onda im nikako neces moci prici na ulici... zato welcome friends :mrgreen:
Dao bi sve sto imam da hoce prosetati ferhadijom :D
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#1315 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by ledeni_caj »

Puno ti je da se petaka zavalis. :D
ice2cube
Posts: 707
Joined: 18/03/2012 13:47
Location: Hell

#1316 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by ice2cube »

ledeni_caj wrote:Puno ti je da se petaka zavalis. :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


E da mi je petak sviju mi :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1317 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by -LIBERO- »

E kocnica mala. Stanite!!!!!


-Vise se nece tolerisati bilo kakve licne uvrede medju clanovima foruma.
-Nece se vise tolerisati pozivi na nasilje.
-Nece se vise tolerisati generalizacija i stavljanje svih gradjana Bugarske pod okrilje ovih idiota.

Ako sta imate negativno reci,a vezano za parolu, napade u Sofiji ili ovaj plakat, imate adresu za to. Navijacka skupina "Sektor B-Levski". A i tu pazite oko poziva na nasilje. Ovo nije mjesto za to. Dosta internet huliganstva!!!!
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#1318 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Kemal Malovčić »



SVE VAS TREBA... VRLJIKOM PREKO LEĐA!
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1319 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Moke, pročitaj post iznad. :mrgreen:
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#1320 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Kemal Malovčić »

Ovo ja upućujem nasilnicima iz našeg forum-tabora. :D
Cienfuegos
Posts: 593
Joined: 04/05/2011 19:48
Location: Boston

#1321 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Cienfuegos »

KPNCTNJAH wrote: zato welcome friends :mrgreen:
to je to, na forumu na finjaka a dalje cemo laHko :wink:
BEHAba
Posts: 51
Joined: 28/06/2012 02:57

#1322 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by BEHAba »

********************************************************
************************************++

Kako i da je ocekivam nestoi na Kosevo ako ne drugo bar atmosfera da bude vatrena 8-)
Last edited by -LIBERO- on 21/07/2012 20:53, edited 1 time in total.
Reason: Tema je nastup Sarajeva u EL.
roboth
Posts: 717
Joined: 12/11/2011 22:14

#1323 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by roboth »

Jos 119 sati i 42 minuta
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1324 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Svi mi koji znamo kad dolaze Bugari u Sarajevo. :mrgreen:
Bugar-BiH
Posts: 5
Joined: 21/07/2012 17:22

#1325 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Bugar-BiH »

zaklecu se da je ovo neko iz njihove ambasade ovdje u Sarajevu..da malo spusti loptu i tenzije...5 min stoji taj ogavni trans pa tek onda murija reaguje i jos fol nikad nisu culi za ona dva uhljupa
ok izvinjenje ali onako lagati..hebo mu arkan sve po spisku
a srbi ih potpucali da naprave trans
pa jel klocko misli da smo mi ludi[/quote]

Nemam ni6a sa ambasadom, imam IP adresa, ugovor sa Europronetom - idi i proveri ko i gdje je sam. Pa nikad nisam rekao da je opravdanje pona6anje ispred crkve i slogan na stadionu. A 100% je imalo poku6aj da se ulazi sa hranom unutar crkve, to je fakat. Uo4i me4a u hotelu i ispred isto se pevao 'Jaz te jebem Sofiu' ili i to nije ta4no. Pa normano pona6anje izmedu navija4a. Prema meni i jedni i drugi su iste.
Policija e za 3 minuta skunula slogan, se pak neki prvo treba da cita, posle neki konadir da razume i da zapovjed za skidanje, ipak policija je, nije inteligencija.
I opet ponavljam da kod nas ljudi kao Levski-Zapad i navija4i uop6te ne zna ko e Ratko i 6ta je Srebrenica za bo6njace, sorry ali takva je realnost. Normalan 4ovek nikad nece pomisliti da slave genocida, Arkana ili Maldica, ali oni ni su normalne, pa puno ima vakvih koi slave Hitlera isto. Obrazovani ljude zna o Srebrenici, ali one ne ode tamo gdje idu one sa sloganom. Dali ce bit ili nece bit tuknjava - ba6 me briga, ali generalizacija zbog neke huligana nije normalna i li4i na vrsta kompleksacija. Jedino je meni zao da FK Levski nije dao zvani4nu izjavu zbog svoih navija4a, to je zaista glupo.
Post Reply