Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1301 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

300-stotinjak Hordi danas u Mostaru. Na momente jako dobro navijanje, da smo zabili gol napravili bi lom do kraja. :thumbup:

Image

Image

Image
Fabolous
Posts: 35
Joined: 22/02/2008 18:33
Location: Sarajevo

#1302 Re: Horde Zla

Post by Fabolous »

Odlicno izdanje, zanimljiv put 8-)
User avatar
Logovan
Posts: 102748
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1303 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Svaka čast momcima što su bili dole. Koliko sam čuo, navijanje je bilo jako dobro. :thumbup:
mhi123
Posts: 8
Joined: 21/05/2012 20:33

#1304 Re: Horde Zla

Post by mhi123 »

pravo dobra tema ima se svasta zanimljivog procitati..

nego, sta ovi stariji malo, tj ko god je duze na tribini misle o novim narastajima i novim facama koje se pojavljuju? ja npr. nisam dugo prisutan na tribini,eto toliko kratko da nisam jos isao ni na jedno gostovanje upravo iz razloga sto imam osjecaj da ovi stariji bas i ne vole kad neko novi ide s njima... steta :thumbup:
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#1305 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

mhi123 wrote:pravo dobra tema ima se svasta zanimljivog procitati..

nego, sta ovi stariji malo, tj ko god je duze na tribini misle o novim narastajima i novim facama koje se pojavljuju? ja npr. nisam dugo prisutan na tribini,eto toliko kratko da nisam jos isao ni na jedno gostovanje upravo iz razloga sto imam osjecaj da ovi stariji bas i ne vole kad neko novi ide s njima... steta :thumbup:
Kako misliš ne vole?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1306 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

mhi123 wrote:pravo dobra tema ima se svasta zanimljivog procitati..

nego, sta ovi stariji malo, tj ko god je duze na tribini misle o novim narastajima i novim facama koje se pojavljuju? ja npr. nisam dugo prisutan na tribini,eto toliko kratko da nisam jos isao ni na jedno gostovanje upravo iz razloga sto imam osjecaj da ovi stariji bas i ne vole kad neko novi ide s njima... steta :thumbup:
niđe veze drug.
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#1307 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Niko tebi ne može zabraniti da ideš na gostovanja, a sasvim je logično da bi svi voljeli da nas bude što više na gostovanjima.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1308 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

mhi123 wrote:pravo dobra tema ima se svasta zanimljivog procitati..

nego, sta ovi stariji malo, tj ko god je duze na tribini misle o novim narastajima i novim facama koje se pojavljuju? ja npr. nisam dugo prisutan na tribini,eto toliko kratko da nisam jos isao ni na jedno gostovanje upravo iz razloga sto imam osjecaj da ovi stariji bas i ne vole kad neko novi ide s njima... steta :thumbup:
Opusteno prijatelju. Odradi dva gostovanja sa ekipom koja je stalna, i u sekundi ces uletiti u poznanstva...i kasnije ti nema vadiJone. Podvuce se pod kozu i jednostavno pocnes rezonovati "...sta ces drugo raditi subotom/nedjeljom, nego ici bodriti rajvoSa..." ;-)

U prevodu - svaki covjek je bitan, samo kreni u sve to i sve ce ti se samo reci :thumbup:
FKSarajevo
Posts: 132
Joined: 24/10/2004 19:41
Location: Sarajevo

#1309 Re: Horde Zla

Post by FKSarajevo »

Horde Zla su uvijek krasile drugarstvo i zajebancija! Ne znam odkud takvo razmisljanje. Bujrum!

Nisu svi kao sto smo mi pravi drugovi...
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#1310 Re: Horde Zla

Post by mousstapha »

mhi123 wrote:pravo dobra tema ima se svasta zanimljivog procitati..

nego, sta ovi stariji malo, tj ko god je duze na tribini misle o novim narastajima i novim facama koje se pojavljuju? ja npr. nisam dugo prisutan na tribini,eto toliko kratko da nisam jos isao ni na jedno gostovanje upravo iz razloga sto imam osjecaj da ovi stariji bas i ne vole kad neko novi ide s njima... steta :thumbup:
Na svom iskustvu mogu reci da ovo nikako ne stoji. Ove sezone krenuo ici vise na gostovanja i imam samo pozitivna iskustva. Nekad se vise radujem gostovanju, nego domacoj utakmici, jer svako gosotvanje pise neku svoju pricu. :wink:
mhi123
Posts: 8
Joined: 21/05/2012 20:33

#1311 Re: Horde Zla

Post by mhi123 »

Butmiran wrote:
mhi123 wrote:pravo dobra tema ima se svasta zanimljivog procitati..

nego, sta ovi stariji malo, tj ko god je duze na tribini misle o novim narastajima i novim facama koje se pojavljuju? ja npr. nisam dugo prisutan na tribini,eto toliko kratko da nisam jos isao ni na jedno gostovanje upravo iz razloga sto imam osjecaj da ovi stariji bas i ne vole kad neko novi ide s njima... steta :thumbup:
Kako misliš ne vole?
a mislim ono kao ogradjuju se...

ali opet upravu ste sto kazete uvijek je bolje da nas je vise pravih navijaca!

horde :x
Fabolous
Posts: 35
Joined: 22/02/2008 18:33
Location: Sarajevo

#1312 Re: Horde Zla

Post by Fabolous »

'Cause we are one flesh, one breath, one life, one blood...

Ovjeriti kvalitetu protiv Leotara. NE ZIJEVAJ I NE SNIMAJ VEC DERI GRLO I NAVIJAJ!
Allcho
Posts: 35
Joined: 06/02/2007 22:25

#1313 Re: Horde Zla

Post by Allcho »

Akcija darivanja krvi
Image
"Horde zla" organizuju akciju dobrovoljnog darivanja krvi u subotu u 11:00 sati. Molimo sve pripadnike naše grupe koji mogu da se uključe u ovu plemenitu akciju. "Horde zla" su dugi niz godina učestvovale u više humanitarnih akcija, gdje smo pomagali kako članovima naše grupe, tako i drugim građanima Sarajeva, najčešće novčanim prilozima.

Ipak posljednje 2-3 godine, zbog nesretnih slučajeva u kojima se našla naša grupa, gdje smo se morali okrenuti sami sebi, nismo bili u mogućnosti napraviti bilo kakvu akciju humanitarne ili bilo kakve druge pomoći široj društvenoj zajednici čiji smo članovi. Ovaj put ne tražimo da dajete vaš novac, već ono što novac ne može kupiti - vašu krv.

Darivanje krvi je najveća moguća humana gesta. Pokažimo svima da nismo šaka neobuzdanih huligana, već grupa mladih ljudi koji su dio ovog grada i njegova pokretačka snaga. Svi koji želite i možete da se odazovete ovoj akciji, javite se na mail [email protected] da potvrdite vaš dolazak. Nemojte se prijavljivati ukoliko niste 100% sigurni da možete doći jer moramo Zavodu za transfuziologiju javiti koliko će nas doći.

Prijave su otvorene do petka u 22:00.

Upute za one koji nikad do sada nisu darivali krv.
http://www.hordezla.ba/index.php/127-ak ... vanja-krvi
User avatar
TheProfessional
Posts: 164
Joined: 13/04/2013 19:27

#1314 Re: Horde Zla

Post by TheProfessional »

mhi123 wrote:
Butmiran wrote:
mhi123 wrote:pravo dobra tema ima se svasta zanimljivog procitati..

nego, sta ovi stariji malo, tj ko god je duze na tribini misle o novim narastajima i novim facama koje se pojavljuju? ja npr. nisam dugo prisutan na tribini,eto toliko kratko da nisam jos isao ni na jedno gostovanje upravo iz razloga sto imam osjecaj da ovi stariji bas i ne vole kad neko novi ide s njima... steta :thumbup:
Kako misliš ne vole?
a mislim ono kao ogradjuju se...

ali opet upravu ste sto kazete uvijek je bolje da nas je vise pravih navijaca!

horde :x
Ova tvoja opaska je ponajveci razlog zasto sam se odlucio registrovati, pa da ti odgovorim na ovo.
Navijaci opcenuto su jako nepovjerljivi prema ljudima koji su izvan grupe ili su tek dosli. Razloga ima i previse i mrsko mi je da ih nabrajam. Medju navijacima (a licno vjerujem da je tako i u zivotu) ugled, povjerenje, obraz... se gradi godinama a gubi u sekundama. Povjerenje medju navijacima se ne dobija, vec se zasluzuje, i to redovnim odlascima na gostovanja, ozbiljnoscu, drugarstvom, trudom, radom... Samo treba vremena. :)
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#1315 Re: Horde Zla

Post by north »

http://scsport.ba/vijest/53264

Nije striktno vezano za nas, ali eto....postoje neke dodirne tačke :D ......respect ...
agent_001
Posts: 1117
Joined: 09/08/2010 00:32

#1316 Re: Horde Zla

Post by agent_001 »

TheProfessional wrote:
Ova tvoja opaska je ponajveci razlog zasto sam se odlucio registrovati, pa da ti odgovorim na ovo.
Navijaci opcenuto su jako nepovjerljivi prema ljudima koji su izvan grupe ili su tek dosli. Razloga ima i previse i mrsko mi je da ih nabrajam. Medju navijacima (a licno vjerujem da je tako i u zivotu) ugled, povjerenje, obraz... se gradi godinama a gubi u sekundama. Povjerenje medju navijacima se ne dobija, vec se zasluzuje, i to redovnim odlascima na gostovanja, ozbiljnoscu, drugarstvom, trudom, radom... Samo treba vremena. :)

:thumbup: :thumbup:
Lakše ti je Pamelu opalit nego povjerenje zaslužiti :)
User avatar
kinzekonze
Posts: 845
Joined: 05/02/2013 23:23
Location: MOJ GRAD MOJ KLUB

#1317 Re: Horde Zla

Post by kinzekonze »

north wrote:http://scsport.ba/vijest/53264

Nije striktno vezano za nas, ali eto....postoje neke dodirne tačke :D ......respect ...
Blizu nam je 70. rođendan, pa ovako od Inat kuće do Skenderije. :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1318 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Jednom za svagda...


Nismo imali namjeru pravdati se za svoje postupke, niti imamo i dalje, ali ovaj put napravit ćemo iznimku, što zbog delikatnosti slučaja koji se desio, što zbog budućih koraka koje grupa namjerava poduzeti.

Horde zla su na utakmici protiv Leotara iz Trebinja, igranoj 14.04.2013. na sjevernoj tribini raširili zastavu "Uvijek vjerna bordo armija" popraćenu parolom "Armija R.BiH", obilježavajući na taj način Dan Armije koji se legalno slavi na teritoriji kojeg je ta ista Armija branila. Ovaj put, jedan pojedinac odlučio je da na našem stadionu, u našem gradu, u našoj državi, spominjanje te Armije je uvrijedljiv čin(!?).

I dalje smatramo da je na utakmici protiv Leotara donesena jedina ispravna odluka, a to je da se napusti sjeverna tribina, i to iz više razloga. U slučaju da smo istrajali u svojoj odluci da ne sklonimo parolu, utakmica bi bila prekinuta i registrovana kao 0-3 u korist Leotara ili bi policiji bilo naređeno da isprazni sjevernu tribinu kako bi susret mogao biti nastavljen. Nismo sebi mogli dopusiti da nam neko na našem stadionu diktira pravila šta smijemo, a šta ne smijemo, a nismo željeli oštetiti klub, čime bi dio krivice prebaciili i na nas za, sada je to već očito, neuspjeh u borbi za titulu prvaka. Nismo htjeli ni dopustiti policiji da nas tjera sa tribine koja je naš drugi dom. Nas neće niko tjerati, radije ćemo čista obraza izaći.

Dobrobit kluba smo i ovaj put stavili ispred svojih principa. I sigurni smo, da je Sarajevo pobjedilo u sinoćnoj utakmici, da bi sve ovo bilo suvišno i već sljedeće sedmice zaboravljeno. Težili smo ka tome da budemo faktor stabilnosti, traženo je da ne pravimo nerede - nismo pravili nerede, traženo je da ne palimo pirotehnička sredstva - nismo palili pirotehnička sredstva... Mi smo svoje obećanje ispunili - obećanja data nama nisu ispunjena.

Iz svega ovoga mi smo izašli jači i odlučniji da neke stvari izguramo do kraja. S tim u vezi ovim putem obavještavamo sve one kojih se to tiče da su Horde zla na utakmici protiv Leotara 14.04.2013. godine, posljednji put pogazili svoje principe i svoje interese podredili drugima. Za sve što slijedi nemamo se namjeru pravdati niti polagati račune bilo kome.

Horde zla - U inat svima!
www.hordezla.ba
klindjo
Posts: 1
Joined: 16/04/2013 04:17

#1319 Re: Horde Zla

Post by klindjo »

Jbg, ja sam novi i prva utakmica mi je bila u Mostaru. Odlucio sam da dodjem jer sam uvijek gotivio Sarajevo a Zelju mrzio i danas dan mrzim jer Zivinice pune nekakvih klosara manijaka, a samo bilo jebeno preci put od Zivinica do Mostara jer sam se nanervirao bas zbog puta, ali opet jedva cekam Siroki da navijam jer sam bio isto tele u Mostaru hehehe i valjda sam dobro dosao.
Steta sto samo mogu ici na gostovanja jer 1 subotu radim 1 ne, valjda nije problem hehehe pozz za sve hordase
User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#1320 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

Image

Image

Image
Last edited by pinokio04 on 16/04/2013 22:23, edited 1 time in total.
Fabolous
Posts: 35
Joined: 22/02/2008 18:33
Location: Sarajevo

#1321 Re: Horde Zla

Post by Fabolous »

What else are you gonna do on a Saturday? Sit in your fuckin' armchair wankin' off to Pop Idols? Then try and avoid your wife's gaze as you struggle to come to terms with your sexless marriage? Then go and spunk your wages on kebabs, fruit machines and brasses? Fuck that for a laugh! I know what I'd rather do. Listica away, love it!



Image

8-)
User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#1322 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

:-D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1323 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

mhi123
Posts: 8
Joined: 21/05/2012 20:33

#1324 Re: Horde Zla

Post by mhi123 »

je li dozvoljeno maloljetnim ili ce opet vracati?
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#1325 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

mhi123 wrote:je li dozvoljeno maloljetnim ili ce opet vracati?
Nije dozvoljeno.
Post Reply