Lab3552
http://rockabilly.blogger.ba
Moderator: _BataZiv_0809

He, he, he...tramvaji iz Amsterdama, možda je ostala i neka "dodatna oprema" u njima...lab3352 wrote:...gdje ce uskoro događaj godine biti proglašeno stavljanje tramvaja starih desetine godina dobijenih iz Amsterdama....
Hi friend!csikinpikin wrote:Hello
Could someone tell me what the password is for the files posted by luckystrike (in English)?
Thanks
Speaking of desktops...luckystrike wrote: ....To mi je jedna od omiljenih slika sa desktopa i jedna od gitara mojih snova.

Ne voli ti niko ovdje Bambixe, previše rokabilića, štaš...kiky wrote:pa skinuo sam bambix-e u komšiluku kod pankera. jeste da nisam rekao ni zdravo ni kako ste al svaki dan posjetim VAŠ forum, tu i tamo skinem ponešto al ne javljam se jer vidim da ste neko društvance za sebe. nikad ne tražim muziku (ni bilo šta) preko googleta nego mirno zatražim na forumu. na sa-x čovjek može nači sve što mu treba. a sad vas ostavljam da uživate u svojoj samozadovoljnosti!!

He he....kako si znao da upravo ta ljepotica najviše vremena provodi kod mene na desktopu.Nice Guy Eddie wrote:Speaking of desktops...luckystrike wrote: ....To mi je jedna od omiljenih slika sa desktopa i jedna od gitara mojih snova.