Dobio sam i ja 15 dana, ali šta vrijedi što je besmisleno
FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
-
stranacc
- Posts: 941
- Joined: 30/04/2006 06:11
- Location: Amerika to je rad i znoj
#12952 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nakon gostovanja ove suljic mislim da se tema o face tv treba prevaciti na 18+
Ono je bio pornic sta mu zena uradi...
Frajer je definitvno puko.
Ima tacku u prostoru na kojoj pise izetbegovic iostali dio svemira ne postoji.
JeLi neko ima info sta je pozadina svega toga.
Sta su mu uradili da ih toliko mrzi?
Postaje li senad novi kusturica , bazdulj, ....
Vraca li se konacno korenima svojih predaka?
A da je mjesec dug, dug je....
Ono je bio pornic sta mu zena uradi...
Frajer je definitvno puko.
Ima tacku u prostoru na kojoj pise izetbegovic iostali dio svemira ne postoji.
JeLi neko ima info sta je pozadina svega toga.
Sta su mu uradili da ih toliko mrzi?
Postaje li senad novi kusturica , bazdulj, ....
Vraca li se konacno korenima svojih predaka?
A da je mjesec dug, dug je....
- Porodice Foht
- Posts: 3713
- Joined: 14/01/2019 04:56
#12953 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pa to je poznato-novac. Vise puta u CD upirao prstom u SDA kamarilu da mu ne daju ni blizu doci do velikih oglasivaca pa su kao u podredjenom polozaju u odnosu na druge tv.stranacc wrote: ↑19/07/2020 19:45 Nakon gostovanja ove suljic mislim da se tema o face tv treba prevaciti na 18+
Ono je bio pornic sta mu zena uradi...
Frajer je definitvno puko.
Ima tacku u prostoru na kojoj pise izetbegovic iostali dio svemira ne postoji.
JeLi neko ima info sta je pozadina svega toga.
Sta su mu uradili da ih toliko mrzi?
Postaje li senad novi kusturica , bazdulj, ....
Vraca li se konacno korenima svojih predaka?
A da je mjesec dug, dug je....![]()
-
allem_77
- Posts: 3422
- Joined: 17/09/2015 15:46
#12954 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Sinoć je doveo doktora da popljuje... zna se već koga.
Ali ovaj doktor počeo vaziti o tome kako je on zaslužan za stvaranje manjeg entiteta...
Jbg. Senade, mislim da u zadnje vrijeme nemaš sreće. Ugosti nekoga od ovih političara ko je prebolio koronu, pa da nam pričaju o toj bolesti.
Ali ovaj doktor počeo vaziti o tome kako je on zaslužan za stvaranje manjeg entiteta...
Jbg. Senade, mislim da u zadnje vrijeme nemaš sreće. Ugosti nekoga od ovih političara ko je prebolio koronu, pa da nam pričaju o toj bolesti.
- mayab
- Posts: 30835
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#12955 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kifla idealan, ja ga već prije očekivao, jer je ozdravio i imao bi šta pričatiallem_77 wrote: ↑19/07/2020 21:42 Sinoć je doveo doktora da popljuje... zna se već koga.
Ali ovaj doktor počeo vaziti o tome kako je on zaslužan za stvaranje manjeg entiteta...
Jbg. Senade, mislim da u zadnje vrijeme nemaš sreće. Ugosti nekoga od ovih političara ko je prebolio koronu, pa da nam pričaju o toj bolesti.![]()
-
stranacc
- Posts: 941
- Joined: 30/04/2006 06:11
- Location: Amerika to je rad i znoj
#12956 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kad kifla dodje moze poceti o koroni i kako se kuci lijecio oblogama od krompira
A onda nastaviti
Sebija je kriva jer nije vjerovao da ce ga ostaviti u zivotu...
Svakako on i senad boluju od iste(neizlijecive) bolesti
A onda nastaviti
Sebija je kriva jer nije vjerovao da ce ga ostaviti u zivotu...
Svakako on i senad boluju od iste(neizlijecive) bolesti
-
stranacc
- Posts: 941
- Joined: 30/04/2006 06:11
- Location: Amerika to je rad i znoj
#12957 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
On je kao i nas hadzi Dr IsmetPorodice Foht wrote: ↑19/07/2020 21:08Pa to je poznato-novac. Vise puta u CD upirao prstom u SDA kamarilu da mu ne daju ni blizu doci do velikih oglasivaca pa su kao u podredjenom polozaju u odnosu na druge tv.stranacc wrote: ↑19/07/2020 19:45 Nakon gostovanja ove suljic mislim da se tema o face tv treba prevaciti na 18+
Ono je bio pornic sta mu zena uradi...
Frajer je definitvno puko.
Ima tacku u prostoru na kojoj pise izetbegovic iostali dio svemira ne postoji.
JeLi neko ima info sta je pozadina svega toga.
Sta su mu uradili da ih toliko mrzi?
Postaje li senad novi kusturica , bazdulj, ....
Vraca li se konacno korenima svojih predaka?
A da je mjesec dug, dug je....![]()
Ocekuje da ga se mazi I pazi do kraja zivota na racun ratnih zasluga...
Tesko se pomiriti da dolaze neki novi klinci
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#12958 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Cekaj barem pola sata za komentar, da ti se sendvič broji za novi dan.
-
stranacc
- Posts: 941
- Joined: 30/04/2006 06:11
- Location: Amerika to je rad i znoj
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#12960 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ovo je jedan od onih failova kad gosta pozove da ide niz njegov mlin a onda mu gost slozi pricu od koje kontas koji program gledas, njegov ili cirilicu. Bilo je ovo i sa onim doktorom iz zvornika i sa stanivukom pa i sa onim trebinjcem. I probo je ublaziti pricu vratiti se ina njegov mlin i sebiju ali ovaj se doktor vracu na srpsku i pocetke. Sta ono rece, nemojte mi politike, necete mi iz studija izaci.allem_77 wrote: ↑19/07/2020 21:42 Sinoć je doveo doktora da popljuje... zna se već koga.
Ali ovaj doktor počeo vaziti o tome kako je on zaslužan za stvaranje manjeg entiteta...
Jbg. Senade, mislim da u zadnje vrijeme nemaš sreće. Ugosti nekoga od ovih političara ko je prebolio koronu, pa da nam pričaju o toj bolesti.![]()
- mayab
- Posts: 30835
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#12961 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Lik dodje i hladno počne hvaliti svoje zasluge za eRS, kao to je tada (prije zločina) bilo nešto cool i udure
I prije nego su se dogovorili i počeli sa masovnim zločinima, terorom i pljačkom svih drugih i drugačijih, postupak "osnivanja RS" je bio u najmanju ruku zakonski i ustavno problematičan.... o onome kasnije bolje da i ne govorim
Doktoru definitivno bolje da se bavi svojim poslom, ovako ga ne mogu ni Srbi, a kamo li svi drugi koje je "rs" sjebala, najblaže rečeno!
To je ono kad silne godine sprcaš u guzicu, i ništa ne naučiš od života
I prije nego su se dogovorili i počeli sa masovnim zločinima, terorom i pljačkom svih drugih i drugačijih, postupak "osnivanja RS" je bio u najmanju ruku zakonski i ustavno problematičan.... o onome kasnije bolje da i ne govorim
Doktoru definitivno bolje da se bavi svojim poslom, ovako ga ne mogu ni Srbi, a kamo li svi drugi koje je "rs" sjebala, najblaže rečeno!
To je ono kad silne godine sprcaš u guzicu, i ništa ne naučiš od života
- Haris.ba
- Posts: 35278
- Joined: 08/09/2005 20:08
#12962 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Dragan Kalinić:
“… poznavajući ko nam je neprijatelj, u kojoj mjeri je on perfidan, i u kojoj mjeri mu se ne može vjerovati sve dotle dok se on fizički, vojnički ne uništi i ne slomije, što podrazumijeva, naravno i eliminisanje i likvidaciju njegovih ključnih ljudi. Ja se odmah opredjeljujem za ovu prvu opciju, ratnu opciju …” B/H/S ERN 0084-7729. “Ja kao nesrećni ratni minister zdravlja znam da mi je ovog trenutka, i nama svima, ja gledam na vojsku i na nas civile kao na jedno, izručeno 150 ljudi iz vojne bolnice koji su sa sobom uspjeli izvući gaće i odijela i ni jednog instrumenta. … Ali, oni koji budu planirali operaciju Sarajeva, oslobađanja Sarajeva ili uništenja žive neprijateljske sile u Sarajevu, moraju da planiraju šta će sa zdravstvenim objektima. I odmah da vam kažem, ako će Vojna bolnica pasti u ruke neprijatelju, onda sam ja za to da se Koševska bolnica uništi i da neprijatelj nema gdje da se liječi.”
Pošto su oba Dragana bila i istoj Vladi RS imenovanoj 1993., baš me zanima je li svjedočio ovoj izjavi.
Kako god, Bošnjo - zlatna ribica.
“… poznavajući ko nam je neprijatelj, u kojoj mjeri je on perfidan, i u kojoj mjeri mu se ne može vjerovati sve dotle dok se on fizički, vojnički ne uništi i ne slomije, što podrazumijeva, naravno i eliminisanje i likvidaciju njegovih ključnih ljudi. Ja se odmah opredjeljujem za ovu prvu opciju, ratnu opciju …” B/H/S ERN 0084-7729. “Ja kao nesrećni ratni minister zdravlja znam da mi je ovog trenutka, i nama svima, ja gledam na vojsku i na nas civile kao na jedno, izručeno 150 ljudi iz vojne bolnice koji su sa sobom uspjeli izvući gaće i odijela i ni jednog instrumenta. … Ali, oni koji budu planirali operaciju Sarajeva, oslobađanja Sarajeva ili uništenja žive neprijateljske sile u Sarajevu, moraju da planiraju šta će sa zdravstvenim objektima. I odmah da vam kažem, ako će Vojna bolnica pasti u ruke neprijatelju, onda sam ja za to da se Koševska bolnica uništi i da neprijatelj nema gdje da se liječi.”
Pošto su oba Dragana bila i istoj Vladi RS imenovanoj 1993., baš me zanima je li svjedočio ovoj izjavi.
Kako god, Bošnjo - zlatna ribica.
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#12963 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Očito da je Draganu ratna uloga krupnija od uloge ljekara u sarajevskoj bolnici. Jedva ga Senad držao na svom kursu. Enra je toliko dotakla Senadov ego da je zaigrao i na kartu običnog blentova koji je obećao priču protiv Sebije. Ovaj vikend ...minus.


-
mahalik
- Posts: 1999
- Joined: 12/09/2009 16:48
#12964 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kakav je ovo cetnik Boze sačuvaj cccc
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
#12965 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Bez ikakve negativne namjere, posebno ovaj komentar nije upućen tebi (mayab), moramo se podsjetiti da je "sve zasluge za RS" prihvatila pregovaračka delegacija RBiH, kasnije Federacije BiH - njena politička elita na čelu sa predsjednikom države A. Izetbegovićem, ministrima i drugim političkim vrhovima tog vremena, i da su "sve zasluge RS" sprovedene u Ustav BiH i ostale pravne norme BiH i konačno u našu svakodnevnicu, i da te "zasluge" "uživamo" evo već 25 godina, i da nije odgovornost Senada Hadžifejzovića što jednog takvog - legitimnog i legalnog predstavnika "zasluga RS" pozove u medijsko prikazivanje javnosti, kad ga je legitimna i legalna vlast puno vremena prije rehabilitirala i pustila u javnost. I sve druge "zaslužne" za RS.mayab wrote: ↑20/07/2020 06:55 Lik dodje i hladno počne hvaliti svoje zasluge za eRS, kao to je tada (prije zločina) bilo nešto cool i udure![]()
I prije nego su se dogovorili i počeli sa masovnim zločinima, terorom i pljačkom svih drugih i drugačijih, postupak "osnivanja RS" je bio u najmanju ruku zakonski i ustavno problematičan.... o onome kasnije bolje da i ne govorim
Doktoru definitivno bolje da se bavi svojim poslom, ovako ga ne mogu ni Srbi, a kamo li svi drugi koje je "rs" sjebala, najblaže rečeno!
To je ono kad silne godine sprcaš u guzicu, i ništa ne naučiš od života![]()
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#12966 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Tek pregledah doktoricu
. Ponistila ga jadnicka. Mora da je petljao i on oko "registratora" cim je onoliko povilenio. Mahala novinar, nepripremljen, a ego do krova. Moze ga spustiti iole inteligentan insan. Da je pametan da sad uzme godisnji, da malo ljudi zaborave i onda na lagane teme, lakše mu je.
-
saale
- Posts: 1440
- Joined: 08/07/2008 13:39
#12967 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
spree wrote: ↑20/07/2020 14:16 Tek pregledah doktoricu. Ponistila ga jadnicka. Mora da je petljao i on oko "registratora" cim je onoliko povilenio. Mahala novinar, nepripremljen, a ego do krova. Moze ga spustiti iole inteligentan insan. Da je pametan da sad uzme godisnji, da malo ljudi zaborave i onda na lagane teme, lakše mu je.
-
saale
- Posts: 1440
- Joined: 08/07/2008 13:39
#12968 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Očekujem Konakovića u sljedecem CD, nije ga dugo biloallem_77 wrote: ↑19/07/2020 21:42 Sinoć je doveo doktora da popljuje... zna se već koga.
Ali ovaj doktor počeo vaziti o tome kako je on zaslužan za stvaranje manjeg entiteta...
Jbg. Senade, mislim da u zadnje vrijeme nemaš sreće. Ugosti nekoga od ovih političara ko je prebolio koronu, pa da nam pričaju o toj bolesti.![]()
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#12969 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
kad se neko "advokatski" postavi, on ne zna postaviti pravo pitanje i ne zna uprijeti gdje treba. a jebiga, doktorica se kao i cijela klika oko gospodarice godinama puno više bavi komisijama, statutima, odborima, procedurama i postupcima nego medicinom...spree wrote: ↑20/07/2020 14:16 Tek pregledah doktoricu. Ponistila ga jadnicka. Mora da je petljao i on oko "registratora" cim je onoliko povilenio. Mahala novinar, nepripremljen, a ego do krova. Moze ga spustiti iole inteligentan insan. Da je pametan da sad uzme godisnji, da malo ljudi zaborave i onda na lagane teme, lakše mu je.
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#12971 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ih, da je, al' neće moći.
Pune se gaće polako.
Izbori i siguran poraz ili opći protesti i možda Čaušesku scenarij. Težak izbor.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#12972 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Sa zakašnjenjem gledao doktorica vs Senad.
Od dr. se moze dosta nauciti. Prije svega vladanje emocijama a onda profesionalnost u svakom pogledu. Ovim intervjuem je pokazala da ima potencijala za puno više. Nadam se uskoro na celu Klinickog centra.
Malo mi cudno ovo ime. Nisam nikad cuo Enra da nije otac greskom upisao umijesto Erna ili Amra?
Do sada sva ova cudna imena koja sam cuo su imala vezu sa Sandzakom. Je li i Enra odozdo?
Od dr. se moze dosta nauciti. Prije svega vladanje emocijama a onda profesionalnost u svakom pogledu. Ovim intervjuem je pokazala da ima potencijala za puno više. Nadam se uskoro na celu Klinickog centra.
Malo mi cudno ovo ime. Nisam nikad cuo Enra da nije otac greskom upisao umijesto Erna ili Amra?
Do sada sva ova cudna imena koja sam cuo su imala vezu sa Sandzakom. Je li i Enra odozdo?
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#12973 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
o manipulaciji, izbjegavanju odgovora, preusmjeravanju pažnje, skretanju sa teme, unakrsnom i ponovljenom ispitivanju - slažem se. za medicinu ne znam.
- mayab
- Posts: 30835
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#12975 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Senad se "upalio" ko zub, pa cijelo vrijeme on nju "riba" , on sve zna bolje, "ima informacije" ,high_volume wrote: ↑18/07/2020 20:33Banksy wrote: ↑18/07/2020 20:25 Kad ne zna Senad, zna Fahro.
https://avaz.ba/vijesti/bih/582508/enra ... ciju-u-sda
![]()
Naljutila ga provokacijom da je on znao da ima boljih i jeftinijh respiratora i da ih je on trebao nabaviti![]()
![]()
ja bi isto tako reagovao da me lik ispitivao i TVRDIO da je on znao za bolje, a jeftinije
I onda ona njegova reakcija, ono ko da je pao sa Marsa, "ko znao, ko, ja otkud vam to...?"
Ko zadnja levatina i bukvalac!
Baš me razočarao!
U tom smislu bravo za doktoricu, neka je malo prodrmala Senada i njegovu " nadmoć" u razgovoru sa svima
