Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
-
DonieBrasco
- Posts: 20058
- Joined: 31/08/2016 16:09
#12951 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ljudi dragi skidajmo ovu stoku iz oba tabora sa vlasti.
-
megaman4
- Posts: 4956
- Joined: 08/08/2011 23:59
#12952 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Zato zapadni politicari i Putin ih ne jebu ni 1% zato sto ne znaju voditi politiku a kamoli drzavu. Zato Juncker i slicni ne zele s njim saradjivati zato sto su politicki nepismeni.arzuhal wrote:U nas se raja čudi što Bakir pakuje TOPS, Mile pjeva pod šatorom, Fahro po sudskim procesima i kriminalcima, Čova otvara trafo-stanice.
Pa ja, šta hoćete!? To je njihova prava veličina, stvarni domet, njihov značaj kao političara i državnika...
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#12953 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
I zato će EU uvijek pomagati (1) bh. vlast (svejedno hoće li to biti Dodik ili Govedarica, Bakir ili Nermin, ali vlast koja će osiguravati kakav-takav mir u državi i spriječiti sukobe, pogotovo nešto što bi vodilo ratu, a za to će dobijati neku sadaku od EU i šansu da trajno vladaju, sve će im dopustiti), (2) bh. državu vrlo malo (pa da imamo kakve-takve institucije države, od zakonodavne do sudske vlasti, da imamo demokratiju a ne partijokratiju, da se stvari od interesa države dogovoraju u institucijama a ne po kafanama i restoranima - to EU ne zanima, paše im naš papanluk), a (3) bh. društvo tek nikako (pa da se radi na jačanju građanske svijesti, demokratskih procedura, itd. EU ne zanima kakav je i kako je narodu ovdje, hoće li se u samom narodu javiti svijest o "evropskim vrijednostima" i podrška, i sl. i dopustit će mamuzanje naroda sve dok je taj narod pod čizmom vlastite vlasti).megaman4 wrote:Zato zapadni politicari i Putin ih ne jebu ni 1% zato sto ne znaju voditi politiku a kamoli drzavu. Zato Juncker i slicni ne zele s njim saradjivati zato sto su politicki nepismeni.arzuhal wrote:U nas se raja čudi što Bakir pakuje TOPS, Mile pjeva pod šatorom, Fahro po sudskim procesima i kriminalcima, Čova otvara trafo-stanice.
Pa ja, šta hoćete!? To je njihova prava veličina, stvarni domet, njihov značaj kao političara i državnika...
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#12954 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
imaju zracnu luku ... eki tebeSaraFina wrote:Jedno je u Sarajevu otvoriti vodovod, a drugo u Čitluku trafo stanicu.
Ima li Čitluk uopće vodovodnu i kanalizacionu mrežu?
- SaraFina
- Posts: 24392
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#12955 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
mO k3 wrote:imaju zracnu luku ... eki tebeSaraFina wrote:Jedno je u Sarajevu otvoriti vodovod, a drugo u Čitluku trafo stanicu.
Ima li Čitluk uopće vodovodnu i kanalizacionu mrežu?
Jesi vidio Hafisa u košulji svodnika na avataru? Slikao se pored trafo stanice
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#12956 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
SaraFina wrote:mO k3 wrote:imaju zracnu luku ... eki tebeSaraFina wrote:Jedno je u Sarajevu otvoriti vodovod, a drugo u Čitluku trafo stanicu.
Ima li Čitluk uopće vodovodnu i kanalizacionu mrežu?![]()
Jesi vidio Hafisa u košulji svodnika na avataru? Slikao se pored trafo stanice
jesam vidio sam ga , koji jebac
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#12957 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
I to dokazano jedan od kvalitetnijih u državi.
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#12958 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Al ova kosulja ti je jarane kao prvo velika i stoji ti ko piletu sise, kao drugo boja je katastrofalna, kao trece izgleda ko da kosta 5 mari na pijaciHafis wrote:I to dokazano jedan od kvalitetnijih u državi.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#12959 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Av av av512MB wrote:Al ova kosulja ti je jarane kao prvo velika i stoji ti ko piletu sise, kao drugo boja je katastrofalna, kao trece izgleda ko da kosta 5 mari na pijaciHafis wrote:I to dokazano jedan od kvalitetnijih u državi.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#12960 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
pricaju babe na trznici u citlukuHafis wrote:I to dokazano jedan od kvalitetnijih u državi.
- GeeTnT
- Posts: 5738
- Joined: 06/01/2015 10:15
- Location: ...u krompiru
#12961 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#12962 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ooo fino ti to radis....iskustvo stoliHafis wrote:Av av av512MB wrote:Al ova kosulja ti je jarane kao prvo velika i stoji ti ko piletu sise, kao drugo boja je katastrofalna, kao trece izgleda ko da kosta 5 mari na pijaciHafis wrote:I to dokazano jedan od kvalitetnijih u državi.
-
DonieBrasco
- Posts: 20058
- Joined: 31/08/2016 16:09
#12963 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
.
Brisel se ogradio od izjava Kolinde: BiH je naš partner, a radikalizam je prijetnja za sve
https://www.klix.ba/vijesti/bih/brisel- ... /170914006
Pobjeda.
Brisel se ogradio od izjava Kolinde: BiH je naš partner, a radikalizam je prijetnja za sve
https://www.klix.ba/vijesti/bih/brisel- ... /170914006
Pobjeda.
- Streptokok
- Posts: 3459
- Joined: 27/10/2014 08:18
#12964 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Hafis wrote:[
Av av av

- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#12965 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Kolinda ima pravo samo što se to što priča odnosi na njenu zemlju.DonieBrasco wrote:.
Brisel se ogradio od izjava Kolinde: BiH je naš partner, a radikalizam je prijetnja za sve
https://www.klix.ba/vijesti/bih/brisel- ... /170914006
![]()
Pobjeda.

- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#12966 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
#ćaća prelijepiGeeTnT wrote:![]()
jao afise skidaj sliku...jbt....isti si ljuba alicic....ciganin, al najjlepsi..
![]()
- Streptokok
- Posts: 3459
- Joined: 27/10/2014 08:18
#12967 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
ovo joj je bio, da izvineš, od straga.DonieBrasco wrote:.
Brisel se ogradio od izjava Kolinde: BiH je naš partner, a radikalizam je prijetnja za sve
https://www.klix.ba/vijesti/bih/brisel- ... /170914006
![]()
Pobjeda.
- Streptokok
- Posts: 3459
- Joined: 27/10/2014 08:18
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#12969 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ja mislio stvarno.DonieBrasco wrote:.
Brisel se ogradio od izjava Kolinde: BiH je naš partner, a radikalizam je prijetnja za sve
https://www.klix.ba/vijesti/bih/brisel- ... /170914006
![]()
Pobjeda.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#12970 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Vjerojatno su dežurnu čistačicu zatekli popodne.U povodu tvrdnji hrvatske predsjednice kontaktirali smo EUFOR iz kojeg su nam kazali kako zvaničnim podacima raspolažu institucije BiH.
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#12971 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Par komentara sa naslovnice na ovu aktuelnu vijest.

Ni Modriceva predasistencija ne bi popravila raspoloženje
Jos kad ih dino merlin klepi po usima za novu godinu i donese pare u Bosnu hahahhahaha
Last edited by Drvosjeca iz Dejcica on 14/09/2017 18:12, edited 1 time in total.
- bh.tornjak
- Posts: 4622
- Joined: 06/03/2011 11:02
- Location: medju ovcama
#12972 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
zamutio sliku...ni mati ga rodjena poznala ne biSaraFina wrote:mO k3 wrote:imaju zracnu luku ... eki tebeSaraFina wrote:Jedno je u Sarajevu otvoriti vodovod, a drugo u Čitluku trafo stanicu.
Ima li Čitluk uopće vodovodnu i kanalizacionu mrežu?![]()
Jesi vidio Hafisa u košulji svodnika na avataru? Slikao se pored trafo stanice
-
DonieBrasco
- Posts: 20058
- Joined: 31/08/2016 16:09
#12973 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Hafise kad ce treci, izborni, kanal. 
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#12974 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
A tekstura lica...bh.tornjak wrote:
zamutio sliku...ni mati ga rodjena poznala ne bi
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#12975 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
To Hafiz? Ja sve kontam Haris BurinaSaraFina wrote:mO k3 wrote:imaju zracnu luku ... eki tebeSaraFina wrote:Jedno je u Sarajevu otvoriti vodovod, a drugo u Čitluku trafo stanicu.
Ima li Čitluk uopće vodovodnu i kanalizacionu mrežu?![]()
Jesi vidio Hafisa u košulji svodnika na avataru? Slikao se pored trafo stanice
