Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
DonieBrasco
Posts: 20058
Joined: 31/08/2016 16:09

#12951 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by DonieBrasco »

Ljudi dragi skidajmo ovu stoku iz oba tabora sa vlasti.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#12952 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by megaman4 »

arzuhal wrote:U nas se raja čudi što Bakir pakuje TOPS, Mile pjeva pod šatorom, Fahro po sudskim procesima i kriminalcima, Čova otvara trafo-stanice.


Pa ja, šta hoćete!? To je njihova prava veličina, stvarni domet, njihov značaj kao političara i državnika... :-)
Zato zapadni politicari i Putin ih ne jebu ni 1% zato sto ne znaju voditi politiku a kamoli drzavu. Zato Juncker i slicni ne zele s njim saradjivati zato sto su politicki nepismeni.
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#12953 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by arzuhal »

megaman4 wrote:
arzuhal wrote:U nas se raja čudi što Bakir pakuje TOPS, Mile pjeva pod šatorom, Fahro po sudskim procesima i kriminalcima, Čova otvara trafo-stanice.


Pa ja, šta hoćete!? To je njihova prava veličina, stvarni domet, njihov značaj kao političara i državnika... :-)
Zato zapadni politicari i Putin ih ne jebu ni 1% zato sto ne znaju voditi politiku a kamoli drzavu. Zato Juncker i slicni ne zele s njim saradjivati zato sto su politicki nepismeni.
I zato će EU uvijek pomagati (1) bh. vlast (svejedno hoće li to biti Dodik ili Govedarica, Bakir ili Nermin, ali vlast koja će osiguravati kakav-takav mir u državi i spriječiti sukobe, pogotovo nešto što bi vodilo ratu, a za to će dobijati neku sadaku od EU i šansu da trajno vladaju, sve će im dopustiti), (2) bh. državu vrlo malo (pa da imamo kakve-takve institucije države, od zakonodavne do sudske vlasti, da imamo demokratiju a ne partijokratiju, da se stvari od interesa države dogovoraju u institucijama a ne po kafanama i restoranima - to EU ne zanima, paše im naš papanluk), a (3) bh. društvo tek nikako (pa da se radi na jačanju građanske svijesti, demokratskih procedura, itd. EU ne zanima kakav je i kako je narodu ovdje, hoće li se u samom narodu javiti svijest o "evropskim vrijednostima" i podrška, i sl. i dopustit će mamuzanje naroda sve dok je taj narod pod čizmom vlastite vlasti).
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#12954 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

SaraFina wrote:Jedno je u Sarajevu otvoriti vodovod, a drugo u Čitluku trafo stanicu.

Ima li Čitluk uopće vodovodnu i kanalizacionu mrežu? :roll:
imaju zracnu luku ... eki tebe :mrgreen:
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#12955 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

mO k3 wrote:
SaraFina wrote:Jedno je u Sarajevu otvoriti vodovod, a drugo u Čitluku trafo stanicu.

Ima li Čitluk uopće vodovodnu i kanalizacionu mrežu? :roll:
imaju zracnu luku ... eki tebe :mrgreen:
:-)

Jesi vidio Hafisa u košulji svodnika na avataru? Slikao se pored trafo stanice :-)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#12956 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

SaraFina wrote:
mO k3 wrote:
SaraFina wrote:Jedno je u Sarajevu otvoriti vodovod, a drugo u Čitluku trafo stanicu.

Ima li Čitluk uopće vodovodnu i kanalizacionu mrežu? :roll:
imaju zracnu luku ... eki tebe :mrgreen:
:-)

Jesi vidio Hafisa u košulji svodnika na avataru? Slikao se pored trafo stanice :-)
:mrgreen:
jesam vidio sam ga , koji jebac :mrgreen:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#12957 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

I to dokazano jedan od kvalitetnijih u državi.
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#12958 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 512MB »

Hafis wrote:I to dokazano jedan od kvalitetnijih u državi.
Al ova kosulja ti je jarane kao prvo velika i stoji ti ko piletu sise, kao drugo boja je katastrofalna, kao trece izgleda ko da kosta 5 mari na pijaci :)
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#12959 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

512MB wrote:
Hafis wrote:I to dokazano jedan od kvalitetnijih u državi.
Al ova kosulja ti je jarane kao prvo velika i stoji ti ko piletu sise, kao drugo boja je katastrofalna, kao trece izgleda ko da kosta 5 mari na pijaci :)
Av av av :)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#12960 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Hafis wrote:I to dokazano jedan od kvalitetnijih u državi.
pricaju babe na trznici u citluku
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#12961 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by GeeTnT »

:lol: :lol: jao afise skidaj sliku...jbt....isti si ljuba alicic....ciganin, al najjlepsi.. :lol: :?:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#12962 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Hafis wrote:
512MB wrote:
Hafis wrote:I to dokazano jedan od kvalitetnijih u državi.
Al ova kosulja ti je jarane kao prvo velika i stoji ti ko piletu sise, kao drugo boja je katastrofalna, kao trece izgleda ko da kosta 5 mari na pijaci :)
Av av av :)
Ooo fino ti to radis....iskustvo stoli :mrgreen:
DonieBrasco
Posts: 20058
Joined: 31/08/2016 16:09

#12963 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by DonieBrasco »

.
Brisel se ogradio od izjava Kolinde: BiH je naš partner, a radikalizam je prijetnja za sve

https://www.klix.ba/vijesti/bih/brisel- ... /170914006

:lol:

Pobjeda. :bih:
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#12964 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Streptokok »

Hafis wrote:[
Av av av :)

Image
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#12965 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

DonieBrasco wrote:.
Brisel se ogradio od izjava Kolinde: BiH je naš partner, a radikalizam je prijetnja za sve

https://www.klix.ba/vijesti/bih/brisel- ... /170914006

:lol:

Pobjeda. :bih:
Kolinda ima pravo samo što se to što priča odnosi na njenu zemlju. :roll:

Image
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#12966 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

GeeTnT wrote::lol: :lol: jao afise skidaj sliku...jbt....isti si ljuba alicic....ciganin, al najjlepsi.. :lol: :?:
#ćaća prelijepi :lol: :lol:
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#12967 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Streptokok »

DonieBrasco wrote:.
Brisel se ogradio od izjava Kolinde: BiH je naš partner, a radikalizam je prijetnja za sve

https://www.klix.ba/vijesti/bih/brisel- ... /170914006

:lol:

Pobjeda. :bih:
ovo joj je bio, da izvineš, od straga.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#12969 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

DonieBrasco wrote:.
Brisel se ogradio od izjava Kolinde: BiH je naš partner, a radikalizam je prijetnja za sve

https://www.klix.ba/vijesti/bih/brisel- ... /170914006

:lol:

Pobjeda. :bih:
Ja mislio stvarno.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#12970 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

U povodu tvrdnji hrvatske predsjednice kontaktirali smo EUFOR iz kojeg su nam kazali kako zvaničnim podacima raspolažu institucije BiH.
Vjerojatno su dežurnu čistačicu zatekli popodne.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#12971 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Par komentara sa naslovnice na ovu aktuelnu vijest. :lol:

Ni Modriceva predasistencija ne bi popravila raspoloženje
:lol:
Jos kad ih dino merlin klepi po usima za novu godinu i donese pare u Bosnu hahahhahaha
:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Last edited by Drvosjeca iz Dejcica on 14/09/2017 18:12, edited 1 time in total.
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#12972 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by bh.tornjak »

SaraFina wrote:
mO k3 wrote:
SaraFina wrote:Jedno je u Sarajevu otvoriti vodovod, a drugo u Čitluku trafo stanicu.

Ima li Čitluk uopće vodovodnu i kanalizacionu mrežu? :roll:
imaju zracnu luku ... eki tebe :mrgreen:
:-)

Jesi vidio Hafisa u košulji svodnika na avataru? Slikao se pored trafo stanice :-)
zamutio sliku...ni mati ga rodjena poznala ne bi
DonieBrasco
Posts: 20058
Joined: 31/08/2016 16:09

#12973 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by DonieBrasco »

Hafise kad ce treci, izborni, kanal. :lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#12974 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

bh.tornjak wrote:
zamutio sliku...ni mati ga rodjena poznala ne bi
A tekstura lica...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#12975 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ultima_palabra »

SaraFina wrote:
mO k3 wrote:
SaraFina wrote:Jedno je u Sarajevu otvoriti vodovod, a drugo u Čitluku trafo stanicu.

Ima li Čitluk uopće vodovodnu i kanalizacionu mrežu? :roll:
imaju zracnu luku ... eki tebe :mrgreen:
:-)

Jesi vidio Hafisa u košulji svodnika na avataru? Slikao se pored trafo stanice :-)
To Hafiz? Ja sve kontam Haris Burina :mrgreen:
Post Reply