Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28516
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12951 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Eto Johnsona strasnog. Lovren i on nazad, kakva sigurnost! Sansu zivota ima So'tton!
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12952 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Mustang1 wrote:Nemaju sanse danas.. Krenuh u kladionicu ali kada sam vidio sastav haj ti lagano nazad :D Lovren,Allen i bez napadaca
:D
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#12953 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ma ova pobjeda je cista sreca.. Najgore je sto ce takticar misliti da su dobro odigrali pa ce i sljedecu igrati Allen i Lovren i bez napadaca :D Da nije Coutinho zabio ranio ..
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12954 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Lakat Jebić wrote:
lijevom nogom loptu odnosi i onda kupi sterlinga
A desna noga mu je vec bila u zraku... malo prije onaj Wayama dobio zuti katron na sredini za istu stvar... udario loptu prvo, ali ne mozes ici na covjeka sa dvije noge u zraku zakaciti loptu jednom i nikom nista :-)
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12955 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Vazna pobjeda... Deset tekmi bez poraza, jos jedan clean sheet, 3 boda iza 3. mjesta... 2 iza 4.

Ako ovako nastave 4. mjesto nebi trebalo doci u pitanje... United je uzasan i oni ce otpasti.
User avatar
Gandalf
Posts: 11173
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12956 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Kuti je zabio golčinu karijere, nisam mogao vjerovati da je on u stanju onakav projektil složit' - njegova najveća mana i jeste mlak šut, baš kao i Sterlingu, ali obojica zabiše, extra, vrh, beton, nema dalje. Ibe me oduševio, na lopti je jak ko madafackin Ibra, ne mogu mu trojica ništa kad se zagradi.

Mignon još jednom KLIN ŠIT :D bravo i za njega, popravio je malo istrčavanja, inače bi danas fasovali bar jedan komad.

Najviše mi je krivo što Safet neke igrače guši iz utakmice u utakmicu, Marković je više na beku nego na krilu, Can trune u odbrani, Sterling je 9-ka :gunjastajl: Za sad ima više sreće nego pameti, vidjećemo do kada će ga Fortuna gotivit'.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11653
Joined: 15/01/2010 18:31

#12957 Re: Liverpool FC

Post by Jack Be Nimble »

Mogao je biti penal na Sterlingu. Trebao je biti penal na Djuricu. Trebao je Mignolet dobiti crveni.
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#12958 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

The Reds recorded their fifth successive clean sheet away from home in the Premier League here. It was the first time they had done so in 30 years, but even Brendan Rodgers will wonder how they managed it.
:shock:
Niz se poklapa sa promenom formacije i sa koristenjem trojice u odbrani. Pa vi recite kako je ostrvski Safet takticki nezreo.
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#12959 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Jos ce ispasti najbolja zadnja linija Liverpoola ikada :lol: :lol: Ako misli ovo forsirati a ocigledno misli nek potegne za Hummelsom koji ce komandovati Skrtelu i Sakhi i odbrana ce biti beton a u sredinu Pjanica i ja vise nikoga ne bih dovodio .. Prodati Allena,Klena,Lucasa,Lovrena i tu ce biti bar 20 miliona ako ne i 30 a to je skoro pa Pjanic
User avatar
vaučer
Posts: 11536
Joined: 04/08/2009 15:22

#12960 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Pjanić vjerujem ne treba Liverpoolu, luksuz igrač koji ne bi vršio dovoljno presing niti je dovoljno defanzivno jak. Najbolji je kao kreator igre u isturenijoj poziciji, gdje već igraju Coutinho, Lallana i Sterling. Bio bi preskup povrh sveg ostalog. Ako su gledali išta u Romi to je prije Radja. Odbrana će trebati još jednog CB-a, ostaje vidjeti u kakvom stanju se vraća naredne sezone Illori i može li ući u rotaciju. Sumnjam da će kupovati nekog skupog, veća je rupa na desnom beku/wingbacku gdje Johnson izgleda odlazi a nitko se nije naročito nametnuo u međuvremenu. Mislim da neće prodavati ni jednog od Allen, Lucas, Lovren. Ne jer ne mislim da bi trebali, ali recimo u sredini odlazi Gerrard, dakle otvara se jedno mjesto u rosteru za novog igrača. Lucas i Allen su već uhodane rotacijske opcije, nisu na velikim plaćama i zadovoljni su da igraju sporadično. Dakle prije će kupiti jednog kvalitetnijeg i s njim popraviti krvnu sliku sredine (ili alternativno kupiti jednog boljeg stopera i vratiti Cana u sredinu, ali ovo je rizično jer Can je i dalje vrlo mlad igrač i neće biti konzistentan) nego prodavati dva, pustiti jednog pa odjednom trebati remontirati cijeli vezni red. Mislim da će Lucasa na kraju naredne sezone lagano zamjeniti Rossiter.

Kako bilo, nadam se da neće mjenjati puno i da će dovesti ne više od četiri igrača, golmana koji može napasti Mignoletovu poziciju, desnog beka koji može igrati wingbacka - negdje u godine/kvaliteta omjeru kao Moreno, veznog igrača koji će donijeti nešto novo i biti bolja, mlađa verzija Lucasa i jednog napadača. Sve više bi opet bilo nepotrebno destabiliziranje ekipe.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12961 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

vaučer wrote:Pjanić vjerujem ne treba Liverpoolu, luksuz igrač koji ne bi vršio dovoljno presing niti je dovoljno defanzivno jak. Najbolji je kao kreator igre u isturenijoj poziciji, gdje već igraju Coutinho, Lallana i Sterling. Bio bi preskup povrh sveg ostalog. Ako su gledali išta u Romi to je prije Radja. Odbrana će trebati još jednog CB-a, ostaje vidjeti u kakvom stanju se vraća naredne sezone Illori i može li ući u rotaciju. Sumnjam da će kupovati nekog skupog, veća je rupa na desnom beku/wingbacku gdje Johnson izgleda odlazi a nitko se nije naročito nametnuo u međuvremenu. Mislim da neće prodavati ni jednog od Allen, Lucas, Lovren. Ne jer ne mislim da bi trebali, ali recimo u sredini odlazi Gerrard, dakle otvara se jedno mjesto u rosteru za novog igrača. Lucas i Allen su već uhodane rotacijske opcije, nisu na velikim plaćama i zadovoljni su da igraju sporadično. Dakle prije će kupiti jednog kvalitetnijeg i s njim popraviti krvnu sliku sredine (ili alternativno kupiti jednog boljeg stopera i vratiti Cana u sredinu, ali ovo je rizično jer Can je i dalje vrlo mlad igrač i neće biti konzistentan) nego prodavati dva, pustiti jednog pa odjednom trebati remontirati cijeli vezni red. Mislim da će Lucasa na kraju naredne sezone lagano zamjeniti Rossiter.

Kako bilo, nadam se da neće mjenjati puno i da će dovesti ne više od četiri igrača, golmana koji može napasti Mignoletovu poziciju, desnog beka koji može igrati wingbacka - negdje u godine/kvaliteta omjeru kao Moreno, veznog igrača koji će donijeti nešto novo i biti bolja, mlađa verzija Lucasa i jednog napadača. Sve više bi opet bilo nepotrebno destabiliziranje ekipe.
Pjanic je najbolji kad igra malo dublje... nije on za poziciju 10 kao sto se gura kod nas u reprezentaciji... Pjanic bi bio odlican a Liverpool. Can - Pjanic - Henderson bila bi to neka sredina :)
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#12962 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Pjanic je idealna zamjena za Gerrarda ali ne onog Gerrarda koji igra odbranu nego klasicnog CM .. Ono sto igraju Xavi,Iniesta .. Can zadnji vezni a naprijed ispred njega Pjanic i Henderson i on nek se vraca nazad i pomaze kad je odbrana a Pjanic neka prenosi loptu jer je tu najbolji .. Nemoj mu gledati igre u reprezentaciji kod Safeta jer tu nije imao zadatak i letao je ko debil .. A desno ima Manquillo koji je sasvim solidan igrac samo ga ne koristi jer uopste bekove ne koristi u ovoj postavci a za ovakvu formaciju su bolji Lazar/Ibe .. Radije lijevog da dovede jer je tamo Moreno sam
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#12963 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Koje razocarenje kada gledas prvih 5 igraca u sastavu na listi .. I onda pogledas zadnjih 6 pocevsi od Cana :D Konacno dva napadaca i prava napadacka formacija

Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845
Joined: 21/05/2012 22:46

#12964 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Zabiće ga Beşiktaş djece mi :D
Ono kad Joe Allen izvodi kornere :lol:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#12965 Re: Liverpool FC

Post by missko »

AmiĐa_Idriz wrote:Zabiće ga Beşiktaş djece mi :D
Ono kad Joe Allen izvodi kornere :lol:
Ti trebas kladionicu igrat
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#12966 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Normalno da ce ga zabiti.. Strucnak stavio dva napadaca i rekao krilima da ne prelaze na protivnicku polovicu.. Moreno jednom a Ibe nijednom nisu krenuli u napad.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#12967 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

Zasto je Lallana na klupi u ovako vaznoj utakmici?
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#12968 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Sad ce spektakl sad ce Borini :lol: :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12969 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Sad kad ga Bešiktaš zabije za 2:0 u posljednim sekundama. :oops:
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#12970 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Precka ociju mi precka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12971 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Mustang1 wrote:Precka ociju mi precka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eto zamalo da pogodim. :D
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#12972 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ma katastrofa postavka i instrukcije igracima ne mozes ovako igrati sa dva napadaca sto nije onda jednog izveo .. A o Allenu da ne pricam :D
kazo
Posts: 1695
Joined: 08/03/2012 19:57

#12973 Re: Liverpool FC

Post by kazo »

E cuj lovren, majko moja mila :-) :-) :-) :-) :-) :-) :( :( :( :( :( :( hebo ga onaj ko ga stavi da igra
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#12974 Re: Liverpool FC

Post by Zeljoooo »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#12975 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

Strasni Besiktas :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply