Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#12926 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

arzuhal wrote:
spreca wrote:
Maraschino wrote:Sta kaze Lovrenovic, uvesti entitetsko glasanje EU parlamentarcima. :)
Pa nisu oni glupi ko balkanci
Otkriveno šta je ubilo grupu EU parlamentaraca (mahom iz Danske i Lihtenštajna): Srčani udar pokosio parlamentarce kada su čuli riku Milice Marković koja je prolazila nedaleko od njih
Kud ona prodje ni krmadima nije zagarantovan zivot
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#12927 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

arzuhal wrote:
spreca wrote:
Maraschino wrote:Sta kaze Lovrenovic, uvesti entitetsko glasanje EU parlamentarcima. :)
Pa nisu oni glupi ko balkanci
Otkriveno šta je ubilo grupu EU parlamentaraca (mahom iz Danske i Lihtenštajna): Srčani udar pokosio parlamentarce kada su čuli riku Milice Marković koja je prolazila nedaleko od njih
Kolega, sve ste pobrkali. Radi se o grupi majmuna koji su dozivjeli srcani nakon sto se oglasio tigar.
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#12928 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by arzuhal »

Mea culpa.
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#12929 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by arzuhal »

:lol:

Između naslova i teksta - Rubikon! :mrgreen:

Čović, Cormack i Wigemark: Novi Izborni zakon mora ispuniti presudu Ustavnog suda

http://--- NO LINKS ---/wp/sastanak-sa-stran ... vnog-suda/
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#12930 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Danas u 13.00 sati, naime, predsjedatelj Predsjedništva BiH dr. Dragan Čović nazočit će svečanom otvorenju novoizgrađene transformatorske postaje u Čitluku.

:lol:
Obi Wan Bosnian
Posts: 946
Joined: 02/02/2017 16:37

#12931 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Obi Wan Bosnian »

Neko trafo stanicu, neko trotoar.....važno je da se stvari kreću nabolje :D

Šalu na stranu, prolazio sam nekidan i stvarno je dobar trotoar :thumbup:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#12932 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

Obi Wan Bosnian wrote:Neko trafo stanicu, neko trotoar.....važno je da se stvari kreću nabolje :D

Šalu na stranu, prolazio sam nekidan i stvarno je dobar trotoar :thumbup:
mislis, trafo stanica :lol:
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#12933 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by megaman4 »

BHCluster wrote:Danas u 13.00 sati, naime, predsjedatelj Predsjedništva BiH dr. Dragan Čović nazočit će svečanom otvorenju novoizgrađene transformatorske postaje u Čitluku.

:lol:
:pisnuo:


Tito otvarao hidroelektrane i fabrike a ovaj prevarant otvara pisljivu trafostanicu... :lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#12934 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Obi Wan Bosnian wrote:Neko trafo stanicu, neko trotoar.....važno je da se stvari kreću nabolje :D

Šalu na stranu, prolazio sam nekidan i stvarno je dobar trotoar :thumbup:
Ko je otvorio trotoar?
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#12935 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 155_mm »

arzuhal wrote::lol:

Između naslova i teksta - Rubikon! :mrgreen:

Čović, Cormack i Wigemark: Novi Izborni zakon mora ispuniti presudu Ustavnog suda

http://--- NO LINKS ---/wp/sastanak-sa-stran ... vnog-suda/
Predsjedavajući Predsjedništva Dragan Čović obvezao se na razgovor o mogućim izmjenama i dopunama Izbornog zakona u duhu dijaloga i konsenzusa
a rubikon?
:lol:
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#12936 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

:roll:

Tema ništa danas?
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#12937 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

megaman4 wrote:
BHCluster wrote:Danas u 13.00 sati, naime, predsjedatelj Predsjedništva BiH dr. Dragan Čović nazočit će svečanom otvorenju novoizgrađene transformatorske postaje u Čitluku.

:lol:
:pisnuo:


Tito otvarao hidroelektrane i fabrike a ovaj prevarant otvara pisljivu trafostanicu... :lol:
Ka'ce biti otvaranje skretanja potoka pokraj svoje 'acijende :lol:
Novak20
Posts: 15235
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#12938 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

spreca wrote:
megaman4 wrote:
BHCluster wrote:Danas u 13.00 sati, naime, predsjedatelj Predsjedništva BiH dr. Dragan Čović nazočit će svečanom otvorenju novoizgrađene transformatorske postaje u Čitluku.

:lol:
:pisnuo:


Tito otvarao hidroelektrane i fabrike a ovaj prevarant otvara pisljivu trafostanicu... :lol:
Ka'ce biti otvaranje skretanja potoka pokraj svoje 'acijende :lol:
Kad Bakir upakuje petstomilionski Tops. :D

Image

Zadalo se Presjedništvo u prave poslove.
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#12939 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 512MB »

Znal ko sta je hafizom, imo ke nekih problema sa pritiskom, da se nije sta deslo tobe jarebi
User avatar
Sanjarko
Posts: 28395
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#12940 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Sanjarko »

megaman4 wrote:
BHCluster wrote:Danas u 13.00 sati, naime, predsjedatelj Predsjedništva BiH dr. Dragan Čović nazočit će svečanom otvorenju novoizgrađene transformatorske postaje u Čitluku.

:lol:
:pisnuo:


Tito otvarao hidroelektrane i fabrike a ovaj prevarant otvara pisljivu trafostanicu... :lol:
To jest tacno ali nesto nisu trebali uopste otvarat. Recimo Aluminij. Bio clanak nedavno koliko je Aluminij zagadio Juznu Bosnu i unistio sta je se moglo odrzivo poljuprivredom proizvodit. Zdrava hrana i nesto u vezi Hepoka. A nije bas skroz Tito ni zasluzan nego Dzemal.
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#12941 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

512MB wrote:Znal ko sta je hafizom, imo ke nekih problema sa pritiskom, da se nije sta deslo tobe jarebi

Ode jadnik a sarme probao nije.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#12942 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Novak20 wrote:
Kad Bakir upakuje petstomilionski Tops. :D

Image

Zadalo se Presjedništvo u prave poslove.
ma ja mislim da ga Bakir moze upakovati jos uvijek...ali dali je to sebiji dovoljno nebih znao .....mozda je Cirilo rjesio guzicu prati pa naveo rijeku pokraj,jer koliko sere cini mi se da ga ni Radobolja a ni Jadransko more nemoze oprati
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#12943 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by arzuhal »

Ne otvara se trafo-stanica svaki dan, nek' zlobnici pričaju šta hoće...

Kada (ako ikad za našijeh života) se desi u Sarajevu rekonstrukcija vodovodne mreže, treba sazvat cijeli dunjaluk da budu svi k'o na Titinoj sahrani, da proslavimo i obilježimo :-D ...To će biti dešaj, kakav prijem u EU, NATO i Tursku zajedno...

Jel vi znate koliko ljudima u Čitluku znači ta trafo-stanica?
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#12944 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by arzuhal »

U nas se raja čudi što Bakir pakuje TOPS, Mile pjeva pod šatorom, Fahro po sudskim procesima i kriminalcima, Čova otvara trafo-stanice.


Pa ja, šta hoćete!? To je njihova prava veličina, stvarni domet, njihov značaj kao političara i državnika... :-)
User avatar
Sanjarko
Posts: 28395
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#12945 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Sanjarko »

arzuhal wrote:Ne otvara se trafo-stanica svaki dan, nek' zlobnici pričaju šta hoće...

Kada (ako ikad za našijeh života) se desi u Sarajevu rekonstrukcija vodovodne mreže, treba sazvat cijeli dunjaluk da budu svi k'o na Titinoj sahrani, da proslavimo i obilježimo :-D ...To će biti dešaj, kakav prijem u EU, NATO i Tursku zajedno...

Jel vi znate koliko ljudima u Čitluku znači ta trafo-stanica?
Pa bilo je u Zenici. Vodovod i put i nije neka prevelika pompa bila oko toga.
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#12946 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Jedno je u Sarajevu otvoriti vodovod, a drugo u Čitluku trafo stanicu.

Ima li Čitluk uopće vodovodnu i kanalizacionu mrežu? :roll:
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#12947 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by arzuhal »

SaraFina wrote:Jedno je u Sarajevu otvoriti vodovod, a drugo u Čitluku trafo stanicu.

Ima li Čitluk uopće vodovodnu i kanalizacionu mrežu? :roll:
Pa bili su Turci i dolje, moralo se izgradit, makar onomad...
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#12948 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

arzuhal wrote:
SaraFina wrote:Jedno je u Sarajevu otvoriti vodovod, a drugo u Čitluku trafo stanicu.

Ima li Čitluk uopće vodovodnu i kanalizacionu mrežu? :roll:
Pa bili su Turci i dolje, moralo se izgradit, makar onomad...
Ja kad sam bila na Kravicama u avgustu, okolina i one kuće prilično su napucane. Prijeratna gradnja pa malo ograde od kovanog željeza dodane... Ali iza se ukopavaju cisterne neke. Zato pitam.
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#12949 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by arzuhal »

SaraFina wrote:
Ja kad sam bila na Kravicama u avgustu, okolina i one kuće prilično su napucane. Prijeratna gradnja pa malo ograde od kovanog željeza dodane... Ali iza se ukopavaju cisterne neke. Zato pitam.
I ja uz'o da ti se vrzam pred nišanom, saću se ja sklonit! :lol: :mrgreen:
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#12950 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

arzuhal wrote:
SaraFina wrote:
Ja kad sam bila na Kravicama u avgustu, okolina i one kuće prilično su napucane. Prijeratna gradnja pa malo ograde od kovanog željeza dodane... Ali iza se ukopavaju cisterne neke. Zato pitam.
I ja uz'o da ti se vrzam pred nišanom, saću se ja sklonit! :lol: :mrgreen:

:kiss: nemojjj!
Post Reply