Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12926 Re: Liverpool FC
Balo se popisao po Hendersonu i klubu. Bez obzira sto je dao gol onako se s kapitenom ne mozes ponasat. Sljedeci put ako ikad bude kapiten Henderson nek nosi kapitensku o Qrcu da je niko ne vidi. Mislim za sta sluzi kapitenska ako te niko ne jebe ni 2%
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12927 Re: Liverpool FC
Nije se Balo popisao ni po Hendersenu ni po klubu... radio je ono sto mu je receno. BR je danas rekao da je Balotelli taj koji izvodi penale posle Gerrarda i da je ta odluka vec davno donesena. Stvar je u tome sto Sturridge to nije znao pa je iz nekog razloga nagovarao Hendersona da on puca, sto je i zbunilo onog kloca Hendersona... kapiten a ko muha bez glavemissko wrote:Balo se popisao po Hendersonu i klubu. Bez obzira sto je dao gol onako se s kapitenom ne mozes ponasat. Sljedeci put ako ikad bude kapiten Henderson nek nosi kapitensku o Qrcu da je niko ne vidi. Mislim za sta sluzi kapitenska ako te niko ne jebe ni 2%
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12928 Re: Liverpool FC
BR samo gasi pozar.MyTao wrote:Nije se Balo popisao ni po Hendersenu ni po klubu... radio je ono sto mu je receno. BR je danas rekao da je Balotelli taj koji izvodi penale posle Gerrarda i da je ta odluka vec davno donesena. Stvar je u tome sto Sturridge to nije znao pa je iz nekog razloga nagovarao Hendersona da on puca, sto je i zbunilo onog kloca Hendersona... kapiten a ko muha bez glavemissko wrote:Balo se popisao po Hendersonu i klubu. Bez obzira sto je dao gol onako se s kapitenom ne mozes ponasat. Sljedeci put ako ikad bude kapiten Henderson nek nosi kapitensku o Qrcu da je niko ne vidi. Mislim za sta sluzi kapitenska ako te niko ne jebe ni 2%
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#12929 Re: Liverpool FC
Ja nemogu da vjerujem da vam Skrtel nije kapiten.Lik je duze tu od Hendersona,odnosno 7 godina je tu,najduze poslije Gerrarda.Mozda u Liverpoolu hoce od Hendersona pravit novog Gerrarda mada je to nemoguce.Jel Gerrard odlucio ko ce biti novi kapiten?? i jel Henderson kapiten samo zato sto je Englez??
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12931 Re: Liverpool FC
Jako bitna tekma danas... ako pobjede idu na 3 boda iza treceg mjesta i dva iza cetvrtog. a ako izgube idu na - 7 od konkurencije. Southampton je odmoren, zadnji put su igrali prije 11 dana... plus igraju kuci... bice pakleno.
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12932 Re: Liverpool FC
Nemaju sanse danas.. Krenuh u kladionicu ali kada sam vidio sastav haj ti lagano nazad
Lovren,Allen i bez napadaca
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12933 Re: Liverpool FC
Cudan sastav... valjda ce nesto biti, ako danas izgube onda nista od top 4.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#12934 Re: Liverpool FC
Golcine 
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12935 Re: Liverpool FC
Kutijca
E sad moraju pobjediti.. Kad u utakmicu udjes sa golom prednosti moras dobiti.. Jos bar jedan iz kontre kada ovi napadnu i cao
- Logovan
- Posts: 102721
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12936 Re: Liverpool FC
Coutinho 
-
sa1981
- Posts: 49
- Joined: 19/11/2011 19:14
#12937 Re: Liverpool FC
Hrabar sastav Rodgersa koji se najvise oslanja na tinejdzere Sterlinga i Ibea. U nastavku bih volio vidjeti Marija koji ulazi u formu. Coutinho!
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12938 Re: Liverpool FC
Ovaj komentator na SK je ubjedljivo najgori na SK i jos sad ne zna ni ime izgovoriti Ibe.u pa govori Ajbi 
- BHF_Manijak
- Posts: 28518
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12939 Re: Liverpool FC
Kakva je pljacka od igraca ovaj Allen mater mu retardiranu! Rodgerse jebo li te on i kad ga povuce iz Swasnea!
- BHF_Manijak
- Posts: 28518
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12940 Re: Liverpool FC
Ubleha od sudije sudi mec, uzasno je los. Dosad dva penala frajer ne svira, cista kao suza! Jesan za So'tton drugi za Liverpool.
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12941 Re: Liverpool FC
Ma kisa je ruzno je i za sudije bolje sto nije sudio nijedan prije da nisu bili nego da jesu
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12942 Re: Liverpool FC
Bolji Southampton puno... penal je bio sto posto, i ono nad Sterlingom a i Lovren je jedan napravio na drugoj strani. Mignolet je izgleda dirao loptu izvan 16, navijaci izvizdali sudiju... bojim se da sad ne svira neki penal za bilo kakav kontakt. Ako ovako nastave ne vidim da mogu pobjediti, Lovren je izgubljen, ili ce napraviti penal ili ce dobiti crveni, treba odma ubaciti Tourea i Sturridga za Lalanu.
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#12943 Re: Liverpool FC
ako mislis na onaj start na sterlingu, ono nije penalBHF_Manijak wrote:Ubleha od sudije sudi mec, uzasno je los. Dosad dva penala frajer ne svira, cista kao suza! Jesan za So'tton drugi za Liverpool.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12944 Re: Liverpool FC
Ono za Liverpul nije bio, frajer je prvo loptu igro
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#12945 Re: Liverpool FC
Ranije rekoh da je dobro da Lovrena stavi na stopera, a Cana u sredinu; pogriješio sam - Lovren je grozan, kasni, griješi, glupavo starta... Koliko je odbrana bila sigurnija bez njega. Jednom smo šutali na gol... strašno. Ako Rodgers brzo ne bude mijenjao, izgubit ćemo.
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#12946 Re: Liverpool FC
Fali Sakho. Rezultat za sad bolji od igre. Valjda ce uci Sturridge u drugom poluvremenu.
- BHF_Manijak
- Posts: 28518
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12947 Re: Liverpool FC
Kako ba nije, prvo Sterlingu noge pokupio, pa onda loptu, ne zajebaji ba! Ovaj ga prosuo k'o iz tramvaja, a igrac Southamptona pokupio Sterlingove noge, nakon toga udara i loptu. Ne znam sta vi gledate.Lakat Jebić wrote:ako mislis na onaj start na sterlingu, ono nije penalBHF_Manijak wrote:Ubleha od sudije sudi mec, uzasno je los. Dosad dva penala frajer ne svira, cista kao suza! Jesan za So'tton drugi za Liverpool.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12948 Re: Liverpool FC
Ne znam sta ti gledas al ponovili 5 puta i vidi se tacno da loptu ivra bez dileme cist start.BHF_Manijak wrote:Kako ba nije, prvo Sterlingu noge pokupio, pa onda loptu, ne zajebaji ba! Ovaj ga prosuo k'o iz tramvaja, a igrac Southamptona pokupio Sterlingove noge, nakon toga udara i loptu. Ne znam sta vi gledate.Lakat Jebić wrote:ako mislis na onaj start na sterlingu, ono nije penalBHF_Manijak wrote:Ubleha od sudije sudi mec, uzasno je los. Dosad dva penala frajer ne svira, cista kao suza! Jesan za So'tton drugi za Liverpool.
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#12949 Re: Liverpool FC
jarane jebi se, tjeras me da se s misskom slazemBHF_Manijak wrote:Kako ba nije, prvo Sterlingu noge pokupio, pa onda loptu, ne zajebaji ba! Ovaj ga prosuo k'o iz tramvaja, a igrac Southamptona pokupio Sterlingove noge, nakon toga udara i loptu. Ne znam sta vi gledate.Lakat Jebić wrote:ako mislis na onaj start na sterlingu, ono nije penalBHF_Manijak wrote:Ubleha od sudije sudi mec, uzasno je los. Dosad dva penala frajer ne svira, cista kao suza! Jesan za So'tton drugi za Liverpool.
lijevom nogom loptu odnosi i onda kupi sterlinga
- BHF_Manijak
- Posts: 28518
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12950 Re: Liverpool FC
Kad naletite na gif, nabacite ga ovdje.
