Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Mustang1
- Posts: 29901
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12901 Re: Liverpool FC
4 utakmice Lazaru kazne
Koja komedija pa ono ni faul nije bio
- Logovan
- Posts: 102721
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12902 Re: Liverpool FC
A šta je uopšte bilo?Mustang1 wrote:4 utakmice Lazaru kazne![]()
Koja komedija pa ono ni faul nije bio
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#12904 Re: Liverpool FC
Koliko znam njegov status jos nije rijesen, zvanicno je jos Kaljarijev igrac. Uprava je rekla da ce to rijesiti pod broj 1 na ljeto.missko wrote:Koliko Radja ima ugovor s Romom?
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12905 Re: Liverpool FC
Zato kazem lakse je njega dovest Liverpulu nego PjanketaRomanista 101% wrote:Koliko znam njegov status jos nije rijesen, zvanicno je jos Kaljarijev igrac. Uprava je rekla da ce to rijesiti pod broj 1 na ljeto.missko wrote:Koliko Radja ima ugovor s Romom?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12907 Re: Liverpool FC
Dajte ljudi hajmo svi dati po marku pa da platimo nekome da kidnapuje Allena pa da ga baci u Merseyside da mu se zatrne svaki trag
-
Mustang1
- Posts: 29901
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12908 Re: Liverpool FC
Katastrofalna utakmica izvuce ih raspolozeni Ibe .. Sturridge i Mario jos jedini da valjaju ostali svi katastrofa .. Ali dobro je bitna pobjeda i mislim da je vrijeme da Mario i Sturridge pocnu utakmicu
Balotelli je poceo igrati pametno ocigledno je neko popricao sa njim .. Bila je situacija nocas gdje bi prije 3 mjeseca 100 % opalio sa 30 metara ali je nocas potegao i gurnuo pas
Balotelli je poceo igrati pametno ocigledno je neko popricao sa njim .. Bila je situacija nocas gdje bi prije 3 mjeseca 100 % opalio sa 30 metara ali je nocas potegao i gurnuo pas
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12909 Re: Liverpool FC
I prestao je nasjedati na provokacijeMustang1 wrote:Katastrofalna utakmica izvuce ih raspolozeni Ibe .. Sturridge i Mario jos jedini da valjaju ostali svi katastrofa .. Ali dobro je bitna pobjeda i mislim da je vrijeme da Mario i Sturridge pocnu utakmicu
Balotelli je poceo igrati pametno ocigledno je neko popricao sa njim .. Bila je situacija nocas gdje bi prije 3 mjeseca 100 % opalio sa 30 metara ali je nocas potegao i gurnuo pas
Emre očajan, Henderson klasika loš, ne znam pravo su izgubljeni nekako, Lallana totalno pogubljen bio...ali eto, barem sad znam što je Ibe vraćen sa posudbe
Ali opet kad skontaš da smo većinu utakmice igrali sa 9 igrača + Mignolet i dobro je bilo...
- Kinesko prkno
- Posts: 951
- Joined: 04/12/2013 00:12
#12910 Re: Liverpool FC
Joj Ibeta ,strasan,kad povuce loptu kucanja se uhvati za njim,
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12911 Re: Liverpool FC
Ovaj Henderson nije za kapitena... uze mu Balo loptu ko dijetu... Plus pored Balotellija on bi pucao penale i slobodne
Sturridge veceras bio jako sebican, upropastio je nekoliko akcija... da je to bio Balo na njegovom mjestu vjesali bi ga veceras na Anfieldu. Balotelli bio dobar, ima muda od celika... ali ja kao i mnogi mislim kako njegov stil nije za Liverpoola mada se radi o odlicnom nogometasu kad hoce da igra.
Ibe igrac utakmice... bit ce on i bolji od Sterlinga ako ovako nastavi.
Sturridge veceras bio jako sebican, upropastio je nekoliko akcija... da je to bio Balo na njegovom mjestu vjesali bi ga veceras na Anfieldu. Balotelli bio dobar, ima muda od celika... ali ja kao i mnogi mislim kako njegov stil nije za Liverpoola mada se radi o odlicnom nogometasu kad hoce da igra.
Ibe igrac utakmice... bit ce on i bolji od Sterlinga ako ovako nastavi.
- Edin H.
- Posts: 53544
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12912 Re: Liverpool FC
Duvaj ga Hendersone
With less than 10 minutes to go, the impressive Jordon Ibe was fouled inside the area and referee Szymon Marciniak immediately awarded the penalty.
Henderson picked up the ball and walked towards the spot...
What now boss?
...Balotelli took the ball from Henderson and appeared to get in a disagreement with both the Liverpool midfielder and striker Daniel Sturridge. Henderson looked over to the bench...
With less than 10 minutes to go, the impressive Jordon Ibe was fouled inside the area and referee Szymon Marciniak immediately awarded the penalty.
Henderson picked up the ball and walked towards the spot...
What now boss?
...Balotelli took the ball from Henderson and appeared to get in a disagreement with both the Liverpool midfielder and striker Daniel Sturridge. Henderson looked over to the bench...
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#12913 Re: Liverpool FC
Cuj Henderson kapiten
Ja kapitena i govana
Po kojoj logici je on kapiten,mozda zato sto je Englez.Zasto vam kapiten nije Skrtel,duze je od Hendersona u Liverpoolu i sigurno bi imao autoritet za razliku od ovog cirkusanta
- Logovan
- Posts: 102721
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12914 Re: Liverpool FC
Ja se sjeb'o kad sam vidio da je on kapiten. Škrtel bi bio daleko bolji izbor.Herr Flick wrote:Cuj Henderson kapiten![]()
Ja kapitena i govana
![]()
Po kojoj logici je on kapiten,mozda zato sto je Englez.Zasto vam kapiten nije Skrtel,duze je od Hendersona u Liverpoolu i sigurno bi imao autoritet za razliku od ovog cirkusanta
- jethro
- Posts: 1709
- Joined: 31/10/2003 00:00
#12915 Re: Liverpool FC
Balotelli se ponasa ko losija kopija Ibre 
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#12916 Re: Liverpool FC
Trazili ste, dobili ste. Meni je smijesno da iko moze pomislit' da se Balo moze u red dovest. To samo treba motkom pa po ledjima, onako cisto zbog razonode.
Ako ga klub/Rodgers sad ne kazni, onda stvarno nemaju muda i neka im radi sta hoce.
Ako ga klub/Rodgers sad ne kazni, onda stvarno nemaju muda i neka im radi sta hoce.
-
Mustang1
- Posts: 29901
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12917 Re: Liverpool FC
Kazniti za sta ? Usao je razdrmao ekipu kao i u zadnje dvije utakmice u kupu i ligi..Henderson od kad je kapiten igra sve losije i losije i nek mu je uzeo loptu jer bi onaj vjerovatno ofulao.. A Sturridge se nije bunio sto ce !ario da puca nego govorio Hendersonu da ga pusti
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#12918 Re: Liverpool FC
Ne moze se tek tako jarane pravit scena na terenu, zna se valjda neki red. Ovim potezom se pred cijelim svijetom pisas i ekipi i treneru na glavu zbog svoje sebicnosti.
I sta je on to razdrm'o, majke ti? Dva gola u dvije utakmice, a vec izlazimo iz februara.
I sta je on to razdrm'o, majke ti? Dva gola u dvije utakmice, a vec izlazimo iz februara.
- duga puska
- Posts: 838
- Joined: 08/02/2012 21:40
#12919 Re: Liverpool FC
Mario je karinash obicni.Kaznit ga treba, ali bash.Ne postuje on nikoga i ne znam koja budala od trenera moze onakvog igraca traziti da mu igra u klubu.On jedino marketinski moze biti zanimljiv, a ovo ostalo za ekipu je karina.Sta je trebao Henderson, da se bije sa budalom.Zna on lopte ali:
krava=20 l mlijeka=nogom sve prospe
krava=20 l mlijeka=nogom sve prospe
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#12920 Re: Liverpool FC
Balo se nikad neće promijeniti... mada je logično da on izvodi penale ako je u igri, frajer je jedan od najsigurnijih izvođača u istoriji.
-
Mustang1
- Posts: 29901
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12921 Re: Liverpool FC
Da se ne bi raspravljali samo cu kopirati tweet Carraghera od sinocTito_i_Partija wrote:Ne moze se tek tako jarane pravit scena na terenu, zna se valjda neki red. Ovim potezom se pred cijelim svijetom pisas i ekipi i treneru na glavu zbog svoje sebicnosti.
I sta je on to razdrm'o, majke ti? Dva gola u dvije utakmice, a vec izlazimo iz februara.
Good win. Jordan Ibe man of the match. Balotelli impressed again as a sub.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#12922 Re: Liverpool FC
Neka neka, hajmo se mi raspravljat'.Mustang1 wrote: Da se ne bi raspravljali samo cu kopirati tweet Carraghera od sinoc
Good win. Jordan Ibe man of the match. Balotelli impressed again as a sub.
Kako moze jedan penzionisani liverpoolac (koji nikad nije igrao sa Balotellijem) biti relevantniji od same legende kluba koja jos uvijek igra?
http://www.theguardian.com/football/201 ... rd-penaltyCredit to Mario, he’s scored,” he added. “But it’s not nice to see when footballers are arguing. I think Jordan has handled the situation very well. He can see that Mario really wanted to score.
“Jordan walked away at the right moment and handled his post-match interview very well. Jordan is the captain and Mario showed Jordan a bit of disrespect there, but he’s scored a very important goal.
“I think six or seven players would have wanted to take that penalty, so if they all say they are taking it, what happens then? Rules are in place for a reason.”
Boldirano je ono sto ja govorim. Zna se valjda neki red, majka mu stara.
-
Mustang1
- Posts: 29901
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12923 Re: Liverpool FC
Ja ti ne govorim za penal nego o njegovom uticaju na igru.. Penal je uzeo i nek je.. Protiv tottenhama je zabio a u kupu je okrenuo ulaskom i onim slobodnjakom.. I sinoc isto tako razdrmao i zabio vazan go.. Ostalo mi je nevazno
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#12924 Re: Liverpool FC
Ne bi rek'o da je gol iz penala "razdrmavanje". Pa i malo dijete zna da je najlakse dat' gol iz penala. Pricas k'o da je Henderson neki invalid, pa hvala Bogu sto mu Balo uze loptu, inace propade pobjeda. 
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12925 Re: Liverpool FC
Balo se popisao po Hendersonu i klubu. Bez obzira sto je dao gol onako se s kapitenom ne mozes ponasat. Sljedeci put ako ikad bude kapiten Henderson nek nosi kapitensku o Qrcu da je niko ne vidi. Mislim za sta sluzi kapitenska ako te niko ne jebe ni 2%
