Pjanic ili Ljajic?MyTao wrote:Brandon je u Rimu
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#12876 Re: Liverpool FC
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12877 Re: Liverpool FC
Sve novine spekulisu o Pjanicu a neki pisu i o Nainggolanu... Ljajica niko ne spominje.Towelie wrote:Pjanic ili Ljajic?MyTao wrote:Brandon je u Rimu
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#12878 Re: Liverpool FC
Dobri izbori prva dvojica, Ljajica sam se setio jer se pricalo o tome na leto.MyTao wrote:Sve novine spekulisu o Pjanicu a neki pisu i o Nainggolanu... Ljajica niko ne spominje.Towelie wrote:Pjanic ili Ljajic?MyTao wrote:Brandon je u Rimu
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12879 Re: Liverpool FC
Ma to su sada sve samo spekulacije... Iz Liverpoola su samo potvrdili da je otisao na put koji je u interesu kluba, a sada o cemu se radi niko ne zna. Ja mislim da su mu vlasnici dali da izabere koga zeli da dovede na ljeto kao zamjenu za Gerrarda i on je izabrao Pjanica, a sada koliko je to realno ne znam... Vlasnici Liverpoola i Rome su ameri i vec suradjuju puno u drugim stvarima.
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12880 Re: Liverpool FC
Ako Safet dovede Pjanica ja cu mu halaliti sve samoubilacke taktike i necu ga nikada napadati ali pod uslovom da Pjanic igra svoju poziciju a ne stopera 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#12881 Re: Liverpool FC
Lično bih mnogo više volio Naingolana u klubu nego Pjanića ali što se mene tiče nek' dovedu obojicu, neću se ja ljutiti, šut karta za alena i lucasa, LA za Kapitena a timu ostaje sredina terena Naingolan, Pjanke, Can, Henderson
betonski beton, još s klupe pomalo Rossitera ubacivat', kućeš bolje.
- Edin H.
- Posts: 53569
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12882 Re: Liverpool FC
Zasto nije pokazao opet onu majicu: "Zasto uvijek JA?"Mustang1 wrote:Kazem ja
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12883 Re: Liverpool FC
Jos ce ih ovi nabusiti a ja kucu uplatio 
- Edin H.
- Posts: 53569
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12884 Re: Liverpool FC
Nece, ulazi BalotelliMustang1 wrote:Jos ce ih ovi nabusiti a ja kucu uplatio
Ma zeznuti su ovi kod kuce.
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12885 Re: Liverpool FC
Dzaba i Mario kad ce igrati stopera
Prvo ce cekati do 60 pa ce onda ona fenomenalna izmjena kojom radi ono sto treba od pocetka.. stoper za centralnog...Pa onda poslije nekad MOZDA Mario..
- Edin H.
- Posts: 53569
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12886 Re: Liverpool FC
Podera ih Mario 
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12887 Re: Liverpool FC
Takticki guru objasnio
Majke mi kako bi bolje igrali bez ona tri stopera a dva u spicu Ne izgleda to lose u odbrani iskreno ali mislim da napad puno gubi a on bi mogao puno vise donijeti nego odbrana ovakva ..Ali eto hajd nek mu bude neka gura vidjet cemo dokle .. Bitno je da su meni lovu donijeli 
-
kazo
- Posts: 1695
- Joined: 08/03/2012 19:57
#12888 Re: Liverpool FC
Kakav je brat Mario bio ? nisam gledo tekmu 
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12889 Re: Liverpool FC
Mario usao, preokrenuo rezultati i onda ih provocirao do kraja, nisu ni stvorili sansukazo wrote:Kakav je brat Mario bio ? nisam gledo tekmu
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#12890 Re: Liverpool FC
Liverpool će u predstojećem prijelaznom roku pokušati dodatno pojačati svoj igrački kadar, a prema pisanju Daily Stara na vrhu liste želja nalaze se tri fudbalera iz Serije A.
Čelnici tima sa Anfielda navodno su spremni izdvojiti cifru od 75 miliona eura kako bi u svoje redove doveli Miralema Pjanića, Radju Nainggolana i Keitu Balde Diaoa.
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12891 Re: Liverpool FC
Ima li jos koji igrac u sredinu ili na krilo da ga natrpa.. Ne daj Boze da dovede stopera 
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#12892 Re: Liverpool FC
Roma vas je vec dva puta izigrala (Aguilani, Borini)
40 milki za 2 panja
nikad lakse pare nisu uzeli. Radju sigurno nece pustiti, a Pjanic ako se ne poboljsa moze slobodno ici ali za dobru cifru.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12893 Re: Liverpool FC
Treca sreca.Romanista 101% wrote:Roma vas je vec dva puta izigrala (Aguilani, Borini)40 milki za 2 panja
nikad lakse pare nisu uzeli. Radju sigurno nece pustiti, a Pjanic ako se ne poboljsa moze slobodno ici ali za dobru cifru.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12894 Re: Liverpool FC
Po pisanju većine uglednih britanskih novina Roma na stolu ima ponudu od 100 miliona za trio: Pjanić, Nainggolan i ovaj neki crnac iz Španije, koji je zapravo igrač Lacija 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12895 Re: Liverpool FC
Ma kakvi
Roma gradi ekipu haos im je bio kad su Lamellu prodali, zato stvarno sumnjam da ce Pjanic i Radja bilo gdje, kamoli u liverpool. Ne treba Romi novac toliko kao prije, izvukle su ih prodaje Benatie i Lamele
Roma gradi ekipu haos im je bio kad su Lamellu prodali, zato stvarno sumnjam da ce Pjanic i Radja bilo gdje, kamoli u liverpool. Ne treba Romi novac toliko kao prije, izvukle su ih prodaje Benatie i Lamele
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12896 Re: Liverpool FC
Koliko Radja ima ugovor s Romom?
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#12897 Re: Liverpool FC
Liverpul izvukao Blekburn na Enfildu u 1/4finalu FA kupa. Za ocekivati je da prodju i njih.
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12898 Re: Liverpool FC
Fino se poklopilo da kapiten ode sa trofejem .. Ako me dobro sjecanje sluzi finale je i zadnja utakmica u sezoni nema lige poslije toga .. Nekad krajem maja
- vaučer
- Posts: 11536
- Joined: 04/08/2009 15:22
#12899 Re: Liverpool FC
Ima još puno za igrati i neće biti tu lakih utakmica. FA kup je to, svi igraju do kosti.
Doduše bar dva prvoligaša ispadaju u susretima ManU-Arsenal i WBA-Villa, dakle nisu mogli dobiti bolji put prema finalu a tamo je sve moguće.
Doduše bar dva prvoligaša ispadaju u susretima ManU-Arsenal i WBA-Villa, dakle nisu mogli dobiti bolji put prema finalu a tamo je sve moguće.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12900 Re: Liverpool FC
Ovaj sugavi United se provuce danas... nikad gore nisu igrali, a bjede... nekad sreca, a danas sudija
Ocekujem da ih Arsenal podere na male komadice i da u finalu bude Arsenal i Liverpool.

