Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#12876 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

MyTao wrote:Brandon je u Rimu :)
Pjanic ili Ljajic?
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12877 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Towelie wrote:
MyTao wrote:Brandon je u Rimu :)
Pjanic ili Ljajic?
Sve novine spekulisu o Pjanicu a neki pisu i o Nainggolanu... Ljajica niko ne spominje.
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#12878 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

MyTao wrote:
Towelie wrote:
MyTao wrote:Brandon je u Rimu :)
Pjanic ili Ljajic?
Sve novine spekulisu o Pjanicu a neki pisu i o Nainggolanu... Ljajica niko ne spominje.
Dobri izbori prva dvojica, Ljajica sam se setio jer se pricalo o tome na leto.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12879 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Ma to su sada sve samo spekulacije... Iz Liverpoola su samo potvrdili da je otisao na put koji je u interesu kluba, a sada o cemu se radi niko ne zna. Ja mislim da su mu vlasnici dali da izabere koga zeli da dovede na ljeto kao zamjenu za Gerrarda i on je izabrao Pjanica, a sada koliko je to realno ne znam... Vlasnici Liverpoola i Rome su ameri i vec suradjuju puno u drugim stvarima.
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#12880 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ako Safet dovede Pjanica ja cu mu halaliti sve samoubilacke taktike i necu ga nikada napadati ali pod uslovom da Pjanic igra svoju poziciju a ne stopera :D
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12881 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Lično bih mnogo više volio Naingolana u klubu nego Pjanića ali što se mene tiče nek' dovedu obojicu, neću se ja ljutiti, šut karta za alena i lucasa, LA za Kapitena a timu ostaje sredina terena Naingolan, Pjanke, Can, Henderson 8-) betonski beton, još s klupe pomalo Rossitera ubacivat', kućeš bolje.
User avatar
Edin H.
Posts: 53569
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12882 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Mustang1 wrote:Kazem ja

Image
Zasto nije pokazao opet onu majicu: "Zasto uvijek JA?" :D
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#12883 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Jos ce ih ovi nabusiti a ja kucu uplatio :(
User avatar
Edin H.
Posts: 53569
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12884 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Mustang1 wrote:Jos ce ih ovi nabusiti a ja kucu uplatio :(
Nece, ulazi Balotelli :D

Ma zeznuti su ovi kod kuce. :roll:
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#12885 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Dzaba i Mario kad ce igrati stopera :D Prvo ce cekati do 60 pa ce onda ona fenomenalna izmjena kojom radi ono sto treba od pocetka.. stoper za centralnog...Pa onda poslije nekad MOZDA Mario..
User avatar
Edin H.
Posts: 53569
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12886 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Podera ih Mario :D
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#12887 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Takticki guru objasnio :D Majke mi kako bi bolje igrali bez ona tri stopera a dva u spicu Ne izgleda to lose u odbrani iskreno ali mislim da napad puno gubi a on bi mogao puno vise donijeti nego odbrana ovakva ..Ali eto hajd nek mu bude neka gura vidjet cemo dokle .. Bitno je da su meni lovu donijeli :oops:
kazo
Posts: 1695
Joined: 08/03/2012 19:57

#12888 Re: Liverpool FC

Post by kazo »

Kakav je brat Mario bio ? nisam gledo tekmu :(
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12889 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

kazo wrote:Kakav je brat Mario bio ? nisam gledo tekmu :(
Mario usao, preokrenuo rezultati i onda ih provocirao do kraja, nisu ni stvorili sansu :)
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12890 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Liverpool će u predstojećem prijelaznom roku pokušati dodatno pojačati svoj igrački kadar, a prema pisanju Daily Stara na vrhu liste želja nalaze se tri fudbalera iz Serije A.

Čelnici tima sa Anfielda navodno su spremni izdvojiti cifru od 75 miliona eura kako bi u svoje redove doveli Miralema Pjanića, Radju Nainggolana i Keitu Balde Diaoa.
:gunjastajl:
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#12891 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ima li jos koji igrac u sredinu ili na krilo da ga natrpa.. Ne daj Boze da dovede stopera :-)
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#12892 Re: Liverpool FC

Post by Romanista 101% »

Roma vas je vec dva puta izigrala (Aguilani, Borini) :D 40 milki za 2 panja :izet: nikad lakse pare nisu uzeli. Radju sigurno nece pustiti, a Pjanic ako se ne poboljsa moze slobodno ici ali za dobru cifru.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12893 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Romanista 101% wrote:Roma vas je vec dva puta izigrala (Aguilani, Borini) :D 40 milki za 2 panja :izet: nikad lakse pare nisu uzeli. Radju sigurno nece pustiti, a Pjanic ako se ne poboljsa moze slobodno ici ali za dobru cifru.
Treca sreca.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12894 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Po pisanju većine uglednih britanskih novina Roma na stolu ima ponudu od 100 miliona za trio: Pjanić, Nainggolan i ovaj neki crnac iz Španije, koji je zapravo igrač Lacija :shock:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12895 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Ma kakvi

Roma gradi ekipu haos im je bio kad su Lamellu prodali, zato stvarno sumnjam da ce Pjanic i Radja bilo gdje, kamoli u liverpool. Ne treba Romi novac toliko kao prije, izvukle su ih prodaje Benatie i Lamele
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#12896 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Koliko Radja ima ugovor s Romom?
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#12897 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Liverpul izvukao Blekburn na Enfildu u 1/4finalu FA kupa. Za ocekivati je da prodju i njih.
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#12898 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Fino se poklopilo da kapiten ode sa trofejem .. Ako me dobro sjecanje sluzi finale je i zadnja utakmica u sezoni nema lige poslije toga .. Nekad krajem maja
User avatar
vaučer
Posts: 11536
Joined: 04/08/2009 15:22

#12899 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Ima još puno za igrati i neće biti tu lakih utakmica. FA kup je to, svi igraju do kosti.
Doduše bar dva prvoligaša ispadaju u susretima ManU-Arsenal i WBA-Villa, dakle nisu mogli dobiti bolji put prema finalu a tamo je sve moguće.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12900 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Ovaj sugavi United se provuce danas... nikad gore nisu igrali, a bjede... nekad sreca, a danas sudija :-) Ocekujem da ih Arsenal podere na male komadice i da u finalu bude Arsenal i Liverpool.
Post Reply