Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
ozdrlje_donje
- Posts: 548
- Joined: 01/02/2012 14:40
#12852 Re: Liverpool FC
Taman kad se ponadas da ce biti nesto od njega on usere motku..MyTao wrote:Ma ovaj Markovic je kanta...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12853 Re: Liverpool FC
MARIO MAGNIFICO, MARIO FANTASTICO OLE OLE OLE OLE
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#12856 Re: Liverpool FC
Dobra tekma; i zaslužena pobjeda, usprkos lošem coutinhu...
No, Can je, definitivno, pojačanje. Razbija sve ko sebe, super barata loptom, ima dobar pas... Šteta za Sturiddgeov petu; ono je trebalo ući.
I Mario nas spašava - ima nade za buduće tekme. Nego ne kontam, dobiju odlični Tottenham, a kilave s lošim Evertonom. Da je večeras Everton bio protivnik, rezultata na kraju bi bio 5:0.
No, Can je, definitivno, pojačanje. Razbija sve ko sebe, super barata loptom, ima dobar pas... Šteta za Sturiddgeov petu; ono je trebalo ući.
I Mario nas spašava - ima nade za buduće tekme. Nego ne kontam, dobiju odlični Tottenham, a kilave s lošim Evertonom. Da je večeras Everton bio protivnik, rezultata na kraju bi bio 5:0.
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12857 Re: Liverpool FC
Zato sto takticar taktizira i umjesto da napadne i Evertona i Tottenhama on hoce na sigurno .. Koliko samo gubimo igranjem Cana na stoperu to je nevjerovatno .. Sljedecu nek pocne isto ovako samo umjesto Lazara Sterling i ova Can umjesto Gerrarda a nazad Lovren jbg kad nema boljeg kad vec budala forsira 3 nazad
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#12858 Re: Liverpool FC
I ja mislim da je bolje Cana gurnuti u sredinu makar pozadi ostali ili Lovren ili Toure; ali kad je Balotelli zabio, ko zna - možda i od Lovrena ispadne stoper. 
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12859 Re: Liverpool FC
Ma odavno govorim, kakav ba Can i stoper, covjek je klasicni defanzivni vezni, sa odlicnim razbijackim sposobnostima i veoma dobrim iznosenjem lopte. Previse je cvrst u duelu za stopera, a to moze proci na zadnjem veznom, bezze se rizikuje sa penalima.
On mora ici prema naprijed, ovako je momak zavaljen, ali i kao takav odlican.
On mora ici prema naprijed, ovako je momak zavaljen, ali i kao takav odlican.
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12860 Re: Liverpool FC
Meni samo nije jasno sta oni rade na treninzima pa on ne vidi koliko je Can bolji u sredini i ne stavi ga tu .. Da Gerrard ne moze i da ga treba sa klupe ubacivati ..Da Lazara isto treba dozirati ali na njegovoj poziciji a ne da sparta gore dole po desnoj strani ..O Lucasu i Allenu ne treba trositi rijeci .. Ali covjek ima neke fiks zamisli
Sada kad je Ballo zabio treba ga gurnuti odmah u kupu citavu utakmicu mozda ga procepi skroz
Sada kad je Ballo zabio treba ga gurnuti odmah u kupu citavu utakmicu mozda ga procepi skroz
- vaučer
- Posts: 11536
- Joined: 04/08/2009 15:22
#12861 Re: Liverpool FC
Strašno igramo.
Baš dobra, mlada ekipa koja će biti vrlo nezgodna kad još sraste zajedno.
Baš dobra, mlada ekipa koja će biti vrlo nezgodna kad još sraste zajedno.
-
deni994
- Posts: 1
- Joined: 16/01/2015 16:55
#12862 Re: Liverpool FC
Ovako lepe stvari u fudbalu su retko desavaju, pa resih da podelim sa forumasima.
Dakle, nesto zanimljivo se dogodilo pre pocetka utakmice Liverpul - Everton.na ulici je bio novinar BBC-a i intervjuisao ljude koji su prolazili. Postavljao im je pitanje da li se secaju derbija ova dva kluba iz 1967. Neki su se secali, mada vecina nije, ali ono sto je zanimljivo je bilo sledece: ide jedan sedi deda i novinar hoce i njega da intervjuise, te mu postavlja pitanje koje sam gore naveo. Deda sav radostan, uz osmeh na licu odgovara novinaru: "Kako se ne bih secao! Da si ti tada, sine, bio na toj utakmici i dozivis onu igru i atmosferu! Ti mene sigurno i ne mozes da prepoznas. Ja sam Tommy Lawrence, branio sam za Liverpul tada - rekao je 74-godisnji deda."
U to vreme Tommy je nosio zeleni dres(gornji deo) koji je vise licio na neki duks.Sorc i stucne(carape) crvene boje. Imao je adidas kopacke , koje su licile na danasnje Copa Mundial(verovatno su te koje je nosio bile prethodnik pomenutim). Ono sto mi je je jos bilo zanimljivo je to, da je on na utakmicama branio bez rukavica.
Dakle, nesto zanimljivo se dogodilo pre pocetka utakmice Liverpul - Everton.na ulici je bio novinar BBC-a i intervjuisao ljude koji su prolazili. Postavljao im je pitanje da li se secaju derbija ova dva kluba iz 1967. Neki su se secali, mada vecina nije, ali ono sto je zanimljivo je bilo sledece: ide jedan sedi deda i novinar hoce i njega da intervjuise, te mu postavlja pitanje koje sam gore naveo. Deda sav radostan, uz osmeh na licu odgovara novinaru: "Kako se ne bih secao! Da si ti tada, sine, bio na toj utakmici i dozivis onu igru i atmosferu! Ti mene sigurno i ne mozes da prepoznas. Ja sam Tommy Lawrence, branio sam za Liverpul tada - rekao je 74-godisnji deda."
U to vreme Tommy je nosio zeleni dres(gornji deo) koji je vise licio na neki duks.Sorc i stucne(carape) crvene boje. Imao je adidas kopacke , koje su licile na danasnje Copa Mundial(verovatno su te koje je nosio bile prethodnik pomenutim). Ono sto mi je je jos bilo zanimljivo je to, da je on na utakmicama branio bez rukavica.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12863 Re: Liverpool FC
jebi ga ne moze ni heri potter kejn sve sam
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12864 Re: Liverpool FC
Mogo je protiv Arsenala i Chelsea.todd_smith wrote:jebi ga ne moze ni heri potter kejn sve sam
Btw. Liverpool je uzeo najvise bodova od nove godine i jedini su neporazen tim u ligi.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12865 Re: Liverpool FC
A jbg prekasno su poceli, lice mi na Arsenal, upale se kad je vec utrka gotovaMyTao wrote:Mogo je protiv Arsenala i Chelsea.todd_smith wrote:jebi ga ne moze ni heri potter kejn sve sam
Btw. Liverpool je uzeo najvise bodova od nove godine i jedini su neporazen tim u ligi.
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#12866 Re: Liverpool FC
Ne mora znaciti, 4 boda su od cetvrtog mesta. Ako budu igrali u ovakvoj formi, mozda se i domognu te pozicije na kraju sezone.A jbg prekasno su poceli, lice mi na Arsenal, upale se kad je vec utrka gotova
- vaučer
- Posts: 11536
- Joined: 04/08/2009 15:22
#12867 Re: Liverpool FC
Nepremostivo jebote, četiri boda za 12 kola - nikad ništa slično u povijesti nogometa se nije dogodilo. 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12868 Re: Liverpool FC
ma dobro vise sam se nadao utrci za titulu ili barem da budu ozbiljniji konkurent od Southamptona recimo, ne za 4. mjesto. Doduse kako United igra, vrlo realno za ocekivati 4. mjesto onda ako nastave ovakoTowelie wrote:Ne mora znaciti, 4 boda su od cetvrtog mesta. Ako budu igrali u ovakvoj formi, mozda se i domognu te pozicije na kraju sezone.A jbg prekasno su poceli, lice mi na Arsenal, upale se kad je vec utrka gotova
- vaučer
- Posts: 11536
- Joined: 04/08/2009 15:22
#12869 Re: Liverpool FC
Trebalo je uhodati vojsku novih igrača - nema tu prečica, morali su trpiti da skontaju kako je Lovren bezveze, plus Sturridge van terena 5 mjeseci, svega je tu bilo. Sad im je glavni problem ozljeda Lucasa, ali opet mogu i pored tog stisnuti ekipe iza Chelsea i izboriti Ligu Prvaka. Plus FA kup i Europa, gdje nemam nikakve sumnje žele osvojiti oba natjecanja ako je moguće.
Moglo bi biti vrlo zanimljivo proljeće za Liverpool, dolaze u formu u pravom trenutku.
Moglo bi biti vrlo zanimljivo proljeće za Liverpool, dolaze u formu u pravom trenutku.
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12870 Re: Liverpool FC
Gerrard se povrijedio.. E sada cemo da vidimo strucnjaka da li ce uraditi logicno i gurnuti Cana naprijed ili ce Allena 
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#12871 Re: Liverpool FC
Allena - još vjeruje da taj čovjek zna igrati fudbal 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#12872 Re: Liverpool FC
Ovoj ekipi za sada obavezno treba još jedan napadač i odbrambeni igrač - to im trebaju biti dva proriteta na ljeto, ne 10 igrača već samo ta dva igrača.
Ako se baš bude imalo love i jedan veznjak pošto Kapitena više neće biti
Ali napadač i odbrambeni se obavezno moraju dovesti.
Vjerovatno će Klen otići tako da očekujem da tu uskoči Wisdom a ne vjerujem da će i Kolo ostajati više, tako da vjerovatno to znači povratak Illorya.
Rossitera treba već sada gurati u sastav makar sa klupe da ulazi, upotpuniće već sada pofinu grupu mladih igrača na terenu.
Ako se baš bude imalo love i jedan veznjak pošto Kapitena više neće biti
Vjerovatno će Klen otići tako da očekujem da tu uskoči Wisdom a ne vjerujem da će i Kolo ostajati više, tako da vjerovatno to znači povratak Illorya.
Rossitera treba već sada gurati u sastav makar sa klupe da ulazi, upotpuniće već sada pofinu grupu mladih igrača na terenu.
- Logovan
- Posts: 102730
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12873 Re: Liverpool FC
Allen najvjerovatnije ide naprijed.Mustang1 wrote:Gerrard se povrijedio.. E sada cemo da vidimo strucnjaka da li ce uraditi logicno i gurnuti Cana naprijed ili ce Allena
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12874 Re: Liverpool FC
Da je ovaj tim i ne bi bilo tih problema kao sto ih ja nemam



