Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12826 Re: Liverpool FC
Joj sta ce vam Heri potter Kejn da uradi veceras hjoooojjj
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12827 Re: Liverpool FC
Ma Liverpool redovno dere ove kokoske...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12828 Re: Liverpool FC
Ako Allen bude igrao večeras makar minutu to će biti njegov 100 nastup u Premier Ligi...takav panj ima 100 nastupa
Hajmo neko link
Hajmo neko link
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12829 Re: Liverpool FC
Cujte i pocujte pogodio sam sastav
Confirmed #LFC team v @SpursOfficial: Mignolet, Can, Skrtel, Sakho, Moreno, Gerrard, Henderson, Markovic, Coutinho, Ibe, Sturridge
Confirmed #LFC team v @SpursOfficial: Mignolet, Can, Skrtel, Sakho, Moreno, Gerrard, Henderson, Markovic, Coutinho, Ibe, Sturridge
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12830 Re: Liverpool FC
Svaka častMustang1 wrote:Cujte i pocujte pogodio sam sastav![]()
![]()
Confirmed #LFC team v @SpursOfficial: Mignolet, Can, Skrtel, Sakho, Moreno, Gerrard, Henderson, Markovic, Coutinho, Ibe, Sturridge
De dok si u zaletu napiši nam dobitni listić na Bingu
Hajmo Ibe eksplodiraj
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12831 Re: Liverpool FC
Odoh u kladionicu
.. Samo izgleda da ce Ibe biti blize golu ali svejedno je ili on ili Lazar obojica su bolji blize golu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12833 Re: Liverpool FC
LAZAAAAAAAAAAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12834 Re: Liverpool FC
Nije se vidio do sada, i onda gol 
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12835 Re: Liverpool FC
Jesam rekao
Jos kad sam vidio da je na svojoj poziciji znao sam da ce zabiti .. Jos ga ptica posrala na sred glave ociju mi

- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12836 Re: Liverpool FC
Ja ti ozbiljno kažem de nam neku svoju dojavu napiši dok si još u zaletuMustang1 wrote:Jesam rekaoJos kad sam vidio da je na svojoj poziciji znao sam da ce zabiti .. Jos ga ptica posrala na sred glave ociju mi
![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12837 Re: Liverpool FC
Dobar Ibe dobar, kako primi majstorski sad loptu 
- insaneinthebrain
- Posts: 25469
- Joined: 12/08/2013 12:51
#12838 Re: Liverpool FC
sad ce kean da preokrene kao protiv arsenala 
-
ozdrlje_donje
- Posts: 548
- Joined: 01/02/2012 14:40
#12840 Re: Liverpool FC
Uvijek sam govorio da je Sakho k´o bambi na rosulama, lik se petlja i bez lopte a s loptom je jos deset puta gori. Nije mi jasno kako ga svi hvale u posljednje vrijeme..
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12841 Re: Liverpool FC
Dobar je u duelima, lahko uzima lopte...ozdrlje_donje wrote:Uvijek sam govorio da je Sakho k´o bambi na rosulama, lik se petlja i bez lopte a s loptom je jos deset puta gori. Nije mi jasno kako ga svi hvale u posljednje vrijeme..
Jao Lazare kakvo je to primanje još ovaj izgubljeni Lloris izletio sa gola
-
ozdrlje_donje
- Posts: 548
- Joined: 01/02/2012 14:40
#12842 Re: Liverpool FC
Ali i Spurs-i igraju svaka im cast.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12843 Re: Liverpool FC
Kad vidim ovog Eriksena pjena mi na usta krene jer se odmah sjetim velikog Iana Ayrea i njegove transfer specijalnosti 
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12845 Re: Liverpool FC
Totenhem igra odlicno, samo se vidi da nemaju neko veliko iskustvo, prave greske... do sada je Sturridge trebao zabiti dva tri puta, al nista. Liverpool ima problem u sredini, Gerrard ne moze trcati koliko bi trebao da trci, a Coutinho je najlosiji igrac na terenu trenutno... Ibe najbolji u Liverpoolu. U drugom ocekujem da Gerrard izdje, i da se Can pomjeri u sredini... i da Sturridge pocne iskoristavati sanse inace ce izgubiti jer je Totenhem odlican u napadu.
-
sa1981
- Posts: 49
- Joined: 19/11/2011 19:14
#12846 Re: Liverpool FC
Koji je kloc ovaj Sako (Polumenta), kad dobije loptu ko da je nikad u zivotu nije vidio. Fali veceras raspolozeni Coutihno, Sturridge nije jos onaj pravi. Ibe odlican 
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12847 Re: Liverpool FC
Ma Saku jebe taktika pa mora tepati loptu on je tu da je uzme i izbije.. Ako Mario udje zabija ga i skida dres
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12848 Re: Liverpool FC
Sakho bas igra dobro, dominirao je cijelo vrijeme ali jedna greska koja je rezultirala golom i odjednom kloc
Sta onda reci za Gerrarda i njegov slip prosle sezone...
Gerrard i Coutinho su najlosiji... jedan ne moze, drugi se ne vidi.
Gerrard i Coutinho su najlosiji... jedan ne moze, drugi se ne vidi.
-
sa1981
- Posts: 49
- Joined: 19/11/2011 19:14
#12849 Re: Liverpool FC
Jarane, nije jedna greska, skoro svaku tekmu iste greske pravi. Gerrard je toliko toga napravio da mu je sve oprostenoMyTao wrote:Sakho bas igra dobro, dominirao je cijelo vrijeme ali jedna greska koja je rezultirala golom i odjednom klocSta onda reci za Gerrarda i njegov slip prosle sezone...
Gerrard i Coutinho su najlosiji... jedan ne moze, drugi se ne vidi.
-
sa1981
- Posts: 49
- Joined: 19/11/2011 19:14
#12850 Re: Liverpool FC
Kontura tima za slijedecu sezonu:
Can, Ibe, Sterling, Coutihno, Markovic, Sturridge.
Izgleda odlicno a dosta mladi igraci.
Can, Ibe, Sterling, Coutihno, Markovic, Sturridge.
Izgleda odlicno a dosta mladi igraci.
