Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#12801 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Confirmed LFC team v Everton:

Mignolet, Can, Skrtel, Sakho, Lucas, Henderson, Gerrard (c), Moreno, Ibe, Coutinho, Sterling
LFC subs: Ward, Johnson, Lovren, Lambert, Sturridge, Allen, Markovic


Everton XI vs. Liverpool:
Joel, Oviedo, Jagielka (c), Stones, Coleman, Besic, Barry, McCarthy, Mirallas, Naismith, Lukaku.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12802 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Besic vs Coutinho :)

samo da ga Besic ne polomi.
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#12803 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Mora ga prvo stići da bi ga polomio.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12804 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Izgleda da se Sturridge povrijedio na zagrijavanju :-) :-) :-)
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#12805 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

A evo, taman gledam.
Pa ne bi čovjek vjerovao.
:shock:
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12806 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

MyTao wrote:Izgleda da se Sturridge povrijedio na zagrijavanju :-) :-) :-)
Opet se povrijedio i to ni manje, ni više nego na zagrijavanju. :-) :-)
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#12807 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

MyTao wrote:Izgleda da se Sturridge povrijedio na zagrijavanju :-) :-) :-)
Image
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12808 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

MyTao wrote:Izgleda da se Sturridge povrijedio na zagrijavanju :-) :-) :-)
ma daj?

jbo ga koji smotancer od igraca covjece
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12809 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Logovan wrote:
MyTao wrote:Izgleda da se Sturridge povrijedio na zagrijavanju :-) :-) :-)
Opet se povrijedio i to ni manje, ni više nego na zagrijavanju. :-) :-)
Nije jos potvrdjeno nista... neki novinar je na Twitteru napisao da je sa doktorom napustio zagrijavanje, ali sada govore da je to bio slucaj i u posljednje dvije tekme... ne zna se nista jos.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12810 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

gdje je link za taj tvit?
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12811 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Posla Ibe Besica po cevape :lol:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12812 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

todd_smith wrote:gdje je link za taj tvit?
ames Pearce ‏@JamesPearceEcho 16s16 seconds ago
Worrying sign for the Reds. Sturridge leaves the warm-up early and heads down the tunnel with head physio Chris Morgan #LFC
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12813 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Bice ovaj Ibe bolji od Sterlinga uskoro... puno direktniji, i puno puno bolji sut sada, iako je 2 godine mladji.
User avatar
Edin H.
Posts: 53589
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12814 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Steta sto nema Balotellija ni na klupi :oops:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12815 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Polomi ga Besic, kao sto sam i rekao :)
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#12816 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ma malo ga zakacio prvo loptu odnio igraju fudbala a ne baleta ako ce se onako povrijediti nek ne igra
Steta sto Ibe ne zabi ono svakako ga je Safet gurnuo vise nazad a on voli blize golu kao Sterling .. Morali bi dobiti ovo u drugom 2 razlike
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12817 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Steta prilika, trebalo se ovo uzeti!

I kakvo ba da Ibe bude bolji od Sterlinga! Frajer je premisicav za poziciju na kojoj igra! Po desnoj strani nijednom nije mog'o pretrcati Evertonovog beka. Onaj sut super, ali dosta je bio sporiji od Evertonove odbrane i onda guzelja loptu tamo-vamo.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12818 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

BHF_Manijak wrote:Steta prilika, trebalo se ovo uzeti!

I kakvo ba da Ibe bude bolji od Sterlinga! Frajer je premisicav za poziciju na kojoj igra! Po desnoj strani nijednom nije mog'o pretrcati Evertonovog beka. Onaj sut super, ali dosta je bio sporiji od Evertonove odbrane i onda guzelja loptu tamo-vamo.
Pa ima tek 18 godina, pokazuje puno vise od Sterlinga od prije dvije godine... potencijal je tu, a sad sta ce biti...
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#12819 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Zato sto je on LW i voli igrati blize golu sto tom pozicijom i dobija i imas pretezno napadcke zadatke .. A ovaj ga stavio na RM sto ti znaci da moras spartati i nazad i naprijed pokrivati beka kada izadje a posto ovdje nema beka znaci moras pokrivati sebe :D Jebe Safet sve upropasti igrace taktikom i postavkom .. Izmjene danasnje je suvisno komentarisati :-)
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12820 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Mustang1 wrote:Zato sto je on LW i voli igrati blize golu sto tom pozicijom i dobija i imas pretezno napadcke zadatke .. A ovaj ga stavio na RM sto ti znaci da moras spartati i nazad i naprijed pokrivati beka kada izadje a posto ovdje nema beka znaci moras pokrivati sebe :D Jebe Safet sve upropasti igrace taktikom i postavkom .. Izmjene danasnje je suvisno komentarisati :-)
Pa morao je tako praviti izmjene... Lucas izasao zbog povrede, a Coutinho i Steling zbog umora, nisu nista mogli cjeli mec... a imaju tekmu ponovo u utorak protiv Totenhema, koji je u ovom trenutku puno blizi 4. mjestu. Ocigledno da je BR mislio da je bod protiv Evertona dobar, jer su cijelu utakmicu igrali na bod, bez previse napadanja i pressinga kao ranije.

Allen je kanta od igraca... Gerrard isto nije vise sto je bio, dobro je sto ide...
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#12821 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Brendan da zna misliti on bi osvojio titulu prosle sezone a i ove bi bio u vrhu .. Ali posto ne zna misliti tu smo gdje jesmo .. Ovaj tim je sposoban za puno vise od ovoga ali ni Ronaldo ne bi mogao igrati kako zna da ga ovaj izrotira :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12822 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

sta ti je karma jbte kad se sjetim njegovog ismijavanja spursa prosle sezone i onom izjavom "if you spend 100m you should be challenging for the title" :-)
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#12823 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Nije ovo bilo dobro protiv Evertona - jedna od najdosadnijih utakmica u Premiershipu koju sam gledao još od prošlosezonske United - Chelsea. Kao da su se iscrpili protiv Boltona i nameračili na Tottenham. Cijena ipak previsoka - ni Sterling ni Coutinho ni Lucas neće igrati. -nadati se da će Can konačno ući u sredinu - svaki put kad je krneuo naprijed protiv Evertona, utakmica bi živnula. Tottenham smo redovno dobijali, nadam se da ćemo i ovaj put. No, protiv Arsenala su odigrali odlično i valjda neće biti dosadna tekma kao protiv komšija.

Što se sezone tiče - teško da ćemo među prva 4. :D
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#12824 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Coutinho ce igrati,Sterling nece a Lucas moze u penziju sti se mene tice.. Ako ovo bude sastav nocas rastavit ce Tottenhama na proste faktore..Ali nece nego ce tu i Allen biti :-)


. Mignolet
. Can Skrtel Sakho
.Ibe Hendo Gerrard Moreno
. Markovic Coutinho
. Sturridge
User avatar
SmokingMan
Posts: 22532
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#12825 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

Ovaj mali Ibe ima potencijala,gledao sam ga dok je bio na posudbi u Birmingemu i Derbi kauntiju.Samo da to ne bude kratkog vijeka.Nekako još ne mogu da shvatim što su prodali onoga Šelvija,iako se po meni,radi o dosta dobrom igraču.Sigurno da je bolji od Hendersona...
Last edited by SmokingMan on 10/02/2015 18:17, edited 1 time in total.
Post Reply