Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#12776 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

On i Mario bi javnu kucu od svlacionice napravili za mjesec dva :D
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12777 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Ma nema nikakvog pritiska... BR je cijeli Januar govorio da nece biti pojacanja, niko i ne ocekuje nikoga. A i da hoce ne mogu zbog onog Financial Fair Playa.
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#12778 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Sve sto vise odmice dan siguran sam da ce vise love izvaliti za Ingsa/Lavezzija ili obojicu .. Ings nije potpisao sa Sociedadom jos uvijek to je patka
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12779 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Ings nece nigdje u ovom prelaznom roku, javili su iz Burnlija valjda tako neki dan :?
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#12780 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Nece sad ali ga ganjaju da potpise za od ljeta
User avatar
ami8
Posts: 489
Joined: 23/05/2010 19:01

#12781 Re: Liverpool FC

Post by ami8 »

Čitajući komentare simpatizera Liverpula na zadnjih par strana stvarno se pitam da li je Liverpul, kao neosporni fudbalski gigant, u zadnih dvadesetak godina iz svoje fudbalske škole proizveo ijednog iole solidnog fudbalera? Satraše se plaćajući fudbalske mućke po 30-tak i više miliona funti. Jedino što im skidam kapu kad su doveli Staridža iz Čelzija, ovo ostalo su većinom fule. A opet, jebote prodaju Downinga West hamu i frajer proigra u životnoj formi.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12782 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

ami8 wrote:Čitajući komentare simpatizera Liverpula na zadnjih par strana stvarno se pitam da li je Liverpul, kao neosporni fudbalski gigant, u zadnih dvadesetak godina iz svoje fudbalske škole proizveo ijednog iole solidnog fudbalera? Satraše se plaćajući fudbalske mućke po 30-tak i više miliona funti. Jedino što im skidam kapu kad su doveli Staridža iz Čelzija, ovo ostalo su većinom fule. A opet, jebote prodaju Downinga West hamu i frajer proigra u životnoj formi.
Sterling?

A Coutinho je doveden za 8m... Isplatio se vise nego Sturridge.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12783 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

MyTao wrote:
ami8 wrote:Čitajući komentare simpatizera Liverpula na zadnjih par strana stvarno se pitam da li je Liverpul, kao neosporni fudbalski gigant, u zadnih dvadesetak godina iz svoje fudbalske škole proizveo ijednog iole solidnog fudbalera? Satraše se plaćajući fudbalske mućke po 30-tak i više miliona funti. Jedino što im skidam kapu kad su doveli Staridža iz Čelzija, ovo ostalo su većinom fule. A opet, jebote prodaju Downinga West hamu i frajer proigra u životnoj formi.
Sterling?

A Coutinho je doveden za 8m... Isplatio se vise nego Sturridge.
na tom je putu da bude odlican, a i sada je dobar, ali opet 1 igrac u zadnjih 10-15 godina...lose je to

doduse tako je i u citavoj engleskoj

Chelseajev zadnji je John Terry, ko je poslije njega solidan iz njihove akademije :? United takodjer...Arsenal se i ne pika jer pokupuje mlade nije iz njihove akademije tj engleske
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#12784 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Jebem ti majku vise Safete .. Ali sto mi na zivce ide kada pobjede par utakmica jedva pa Rodgers bude faca a ekipa igra na guranje .. Da igra najbolji sastav ove druge utakmice ne bi ni bilo .. Sta nam radi sa Allenom i Borinijem i ovom taktikom sa 3 nazad to nije normalno :-)
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12785 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Izbacit ce ih Bolton. :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12786 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Kad ispadnu od mrtvog Boltona, caca ih jebo!
kazo
Posts: 1695
Joined: 08/03/2012 19:57

#12787 Re: Liverpool FC

Post by kazo »

BHF_Manijak wrote:Kad ispadnu od mrtvog Boltona, caca ih jebo!
ko kaze da su ispali ? :D
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12788 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Joj preokreta u zadnjim minutama. :-)

Kako samo spora kontra Sterlinga i Sturridgea u zadnjoj minuti.
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#12789 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Eto tek kad je Allena izbacio i kad je Can izasao naprijed uspjeli su zabiti .. I opet ovom majmunu nece doci u glavu nego ce opet isto gurati :-)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12790 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Preokrenuse na kraju, sreca njihova, jeb'o bih im mater.
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#12791 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Mozes i sada komotno :D
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#12792 Re: Liverpool FC

Post by Zeljoooo »

Izvukose m na kladari nabijem ih.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12793 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Logovan wrote:Izbacit ce ih Bolton. :lol:
bezveze si se ponadao :):)
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12794 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

MyTao wrote:
Logovan wrote:Izbacit ce ih Bolton. :lol:
bezveze si se ponadao :):)
Jest eto ja se nadao, nemam pametnijeg posla. :D :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12795 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

MyTao wrote:
Logovan wrote:Izbacit ce ih Bolton. :lol:
bezveze si se ponadao :):)
a cekao si kraj utakmice prvo? :mrgreen:
Mustang1 wrote:Mozes i sada komotno :D
:lol: :lol:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12796 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

todd_smith wrote:
MyTao wrote:
Logovan wrote:Izbacit ce ih Bolton. :lol:
bezveze si se ponadao :):)
a cekao si kraj utakmice prvo? :mrgreen:
Mustang1 wrote:Mozes i sada komotno :D
:lol: :lol:
Prvi put u nekoliko godina da nisam mogao pratiti tekmu... a i telefon izgubio danas, nisam mogao ni provjeriti rezultat, znam samo da su gubili, vidim da su se na kraju izvukli. :thumbup:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#12797 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Od ljeta idu novi dresovi.
Liverpul odjebao Warriors i potpisao ugovor sa New Balance
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12798 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

e jesu napredovali :-)

do para je valjda, sto prekidose sa adidasom, oni dresovi su im bili odlicni
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#12799 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Pa pare normalno, ko sponzorise bez para. Kazu najjaci Liverpulov ugovor do sada.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12800 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

missko wrote:Od ljeta idu novi dresovi.
Liverpul odjebao Warriors i potpisao ugovor sa New Balance
Nisu odjebali Warrior... New Balance je vlasnik Warrior-a, to je njihov brand samo su sada odlucili da koriste New Balance logo. Vjerovatno da ce sada svi timovi koji su imali Warrior poceti novu sezonu sa New Balance dresovima.
Post Reply