Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12776 Re: Liverpool FC
On i Mario bi javnu kucu od svlacionice napravili za mjesec dva 
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12777 Re: Liverpool FC
Ma nema nikakvog pritiska... BR je cijeli Januar govorio da nece biti pojacanja, niko i ne ocekuje nikoga. A i da hoce ne mogu zbog onog Financial Fair Playa.
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12778 Re: Liverpool FC
Sve sto vise odmice dan siguran sam da ce vise love izvaliti za Ingsa/Lavezzija ili obojicu .. Ings nije potpisao sa Sociedadom jos uvijek to je patka
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12779 Re: Liverpool FC
Ings nece nigdje u ovom prelaznom roku, javili su iz Burnlija valjda tako neki dan 
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12780 Re: Liverpool FC
Nece sad ali ga ganjaju da potpise za od ljeta
- ami8
- Posts: 489
- Joined: 23/05/2010 19:01
#12781 Re: Liverpool FC
Čitajući komentare simpatizera Liverpula na zadnjih par strana stvarno se pitam da li je Liverpul, kao neosporni fudbalski gigant, u zadnih dvadesetak godina iz svoje fudbalske škole proizveo ijednog iole solidnog fudbalera? Satraše se plaćajući fudbalske mućke po 30-tak i više miliona funti. Jedino što im skidam kapu kad su doveli Staridža iz Čelzija, ovo ostalo su većinom fule. A opet, jebote prodaju Downinga West hamu i frajer proigra u životnoj formi.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12782 Re: Liverpool FC
Sterling?ami8 wrote:Čitajući komentare simpatizera Liverpula na zadnjih par strana stvarno se pitam da li je Liverpul, kao neosporni fudbalski gigant, u zadnih dvadesetak godina iz svoje fudbalske škole proizveo ijednog iole solidnog fudbalera? Satraše se plaćajući fudbalske mućke po 30-tak i više miliona funti. Jedino što im skidam kapu kad su doveli Staridža iz Čelzija, ovo ostalo su većinom fule. A opet, jebote prodaju Downinga West hamu i frajer proigra u životnoj formi.
A Coutinho je doveden za 8m... Isplatio se vise nego Sturridge.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12783 Re: Liverpool FC
na tom je putu da bude odlican, a i sada je dobar, ali opet 1 igrac u zadnjih 10-15 godina...lose je toMyTao wrote:Sterling?ami8 wrote:Čitajući komentare simpatizera Liverpula na zadnjih par strana stvarno se pitam da li je Liverpul, kao neosporni fudbalski gigant, u zadnih dvadesetak godina iz svoje fudbalske škole proizveo ijednog iole solidnog fudbalera? Satraše se plaćajući fudbalske mućke po 30-tak i više miliona funti. Jedino što im skidam kapu kad su doveli Staridža iz Čelzija, ovo ostalo su većinom fule. A opet, jebote prodaju Downinga West hamu i frajer proigra u životnoj formi.
A Coutinho je doveden za 8m... Isplatio se vise nego Sturridge.
doduse tako je i u citavoj engleskoj
Chelseajev zadnji je John Terry, ko je poslije njega solidan iz njihove akademije
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12784 Re: Liverpool FC
Jebem ti majku vise Safete .. Ali sto mi na zivce ide kada pobjede par utakmica jedva pa Rodgers bude faca a ekipa igra na guranje .. Da igra najbolji sastav ove druge utakmice ne bi ni bilo .. Sta nam radi sa Allenom i Borinijem i ovom taktikom sa 3 nazad to nije normalno 
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12785 Re: Liverpool FC
Izbacit ce ih Bolton. 
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12786 Re: Liverpool FC
Kad ispadnu od mrtvog Boltona, caca ih jebo!
-
kazo
- Posts: 1695
- Joined: 08/03/2012 19:57
#12787 Re: Liverpool FC
ko kaze da su ispali ?BHF_Manijak wrote:Kad ispadnu od mrtvog Boltona, caca ih jebo!
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12788 Re: Liverpool FC
Joj preokreta u zadnjim minutama.
Kako samo spora kontra Sterlinga i Sturridgea u zadnjoj minuti.
Kako samo spora kontra Sterlinga i Sturridgea u zadnjoj minuti.
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12789 Re: Liverpool FC
Eto tek kad je Allena izbacio i kad je Can izasao naprijed uspjeli su zabiti .. I opet ovom majmunu nece doci u glavu nego ce opet isto gurati 
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12790 Re: Liverpool FC
Preokrenuse na kraju, sreca njihova, jeb'o bih im mater.
- Zeljoooo
- Posts: 877
- Joined: 02/11/2014 17:27
#12792 Re: Liverpool FC
Izvukose m na kladari nabijem ih.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12793 Re: Liverpool FC
bezveze si se ponadaoLogovan wrote:Izbacit ce ih Bolton.
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12794 Re: Liverpool FC
Jest eto ja se nadao, nemam pametnijeg posla.MyTao wrote:bezveze si se ponadaoLogovan wrote:Izbacit ce ih Bolton.:)
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12795 Re: Liverpool FC
a cekao si kraj utakmice prvo?MyTao wrote:bezveze si se ponadaoLogovan wrote:Izbacit ce ih Bolton.:)
Mustang1 wrote:Mozes i sada komotno
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12796 Re: Liverpool FC
Prvi put u nekoliko godina da nisam mogao pratiti tekmu... a i telefon izgubio danas, nisam mogao ni provjeriti rezultat, znam samo da su gubili, vidim da su se na kraju izvukli.todd_smith wrote:a cekao si kraj utakmice prvo?MyTao wrote:bezveze si se ponadaoLogovan wrote:Izbacit ce ih Bolton.:)
![]()
Mustang1 wrote:Mozes i sada komotno![]()
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12797 Re: Liverpool FC
Od ljeta idu novi dresovi.
Liverpul odjebao Warriors i potpisao ugovor sa New Balance
Liverpul odjebao Warriors i potpisao ugovor sa New Balance
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12798 Re: Liverpool FC
e jesu napredovali
do para je valjda, sto prekidose sa adidasom, oni dresovi su im bili odlicni
do para je valjda, sto prekidose sa adidasom, oni dresovi su im bili odlicni
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12799 Re: Liverpool FC
Pa pare normalno, ko sponzorise bez para. Kazu najjaci Liverpulov ugovor do sada.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12800 Re: Liverpool FC
Nisu odjebali Warrior... New Balance je vlasnik Warrior-a, to je njihov brand samo su sada odlucili da koriste New Balance logo. Vjerovatno da ce sada svi timovi koji su imali Warrior poceti novu sezonu sa New Balance dresovima.missko wrote:Od ljeta idu novi dresovi.
Liverpul odjebao Warriors i potpisao ugovor sa New Balance
