Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12751 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Sto bi ga prestig'o? Pa ne igraju Super Marija, pa ono na prelaz, ko ce prije... :mrgreen: :mrgreen: Neuer tek ulazi u golmanski prime! :wink:
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12752 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

MOSALJOZE wrote:Ja i todd čekamo BHF-ov komentar :izet:
Dobro je podnio ovo ispadanje. :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12753 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

BHF_Manijak wrote:Sto bi ga prestig'o? Pa ne igraju Super Marija, pa ono na prelaz, ko ce prije... :mrgreen: :mrgreen: Neuer tek ulazi u golmanski prime! :wink:
Kakav li ce onda Tibo biti ako je ovakav sa 22 godine tek :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12754 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Ekipa Liverpoola veoma je blizu potpisa ugovora s napadačem Burnleya Dannyjem Ingsom.

Prema navodima engleskih medija, tim s Anfielda je dogovorio transfer 22-godišnjeg fudbalera, te bi se uskoro trebao objaviti konačan dogovor.

Međutim, Ings neće odmah pojačati konkurenciju u napadu Redsa. Dozvoljen mu je ostanak u Burnleyu do kraja sezone, te će po završetku iste obući dres engleskog velikana.

Ings je ove sezone postigao sedam pogodaka za Burney u Premiershipu.
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#12755 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Jebo ih on !
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#12756 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

Jel Englez? Ili bar Skot....ako jeste, onda logicno :mrgreen:
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#12757 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ipak samo trac hvala Bogu :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12758 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

evo prilike nekoj engleskoj novini da stavi naslov:

Danny not goINGS anywhere

:mrgreen:
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#12759 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Postoji pravilo po kojem klubovi u engleskoj ne mogu kupiti pa ostaviti igraca na posudbi .. Tako da su novinari ovaj put nadmasili sami sebe
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#12760 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Joj patnje u pm .. Daj Sturridga nek pokaze mamlazima kako se zabija i nakon ovako duge pauze ..
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12761 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Šjoooj akcije :D
Cou i Sterling su pravi tandem :thumbup:
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12762 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Sturridge gigant :oops:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12763 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Sta dobar napadac znaci :-D

Coutinho je bog. Sakho zivotinja, kad bi ovako uvijek igrao nebi ga nikada niko mogao izbaciti iz prvih 11. Emre pravi greske... njemu je ipak mjesto u sredini, nadam se da ce tu igrati uskoro.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12764 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Sakho je beton igrač, od početka ja to govorim :D i evo, Sturridge već ima više golova od Ballotelija, aplauz nema šta
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12765 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Nenormalno mi je drago što je Sturridge dao gol. Prvo zbog njega samog, ovo je njemu trebalo fkt, lik nas je uz Suleta prošle sezone odveo u Ligu Prvaka a tamo sekunde nije odigrao, pakosno nema šta. Nadam se da će sada opet proraditi, očekujem minimalno 2-5 golova per game za Sturidgea, nekako realno :D :oops:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12766 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Jos jedan plus je to sto je Mignelot sada golman sa najvise cleansheetova :) A sve rupa on, rupa odbrana :):)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12767 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

MyTao wrote:Jos jedan plus je to sto je Mignelot sada golman sa najvise cleansheetova :) A sve rupa on, rupa odbrana :):)
Upravo, on je baš zvijerka postao zadnjih nekoliko utakmica. Izgleda da je pozitivno uticala klupa na njega. Sve u svemu jako dobra igra i nazad i naprijed, ako ovako nastave možemo se slobodno nadati poziciji u TOP 4 :D :thumbup:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12768 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Kako je samo Sturridge falio ovoj ekipi - šta čini samo jedan napadač za igru cijele ekipe - na ljeto se jednostavno MORA dovesti provjeren napadač uz obaveznu šut kartu Talijanima - dobar odbrambeni bi im zaista dobro došao ponajviše što bi Can otišao na centar i sa Hendersonom bi zajedno preorali sredinu terena protiv svake ekipe.

Sa ostatkom ekipe sam zadovoljan danas - Moreno i Marković moraju malo poraditi na tom pasu po zemlji, danas su prodali smiješne lopte protivniku, no mladi su valjda uskoro poprave taj segment igre.
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#12769 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Koja razlika u igri od trenutka kada je usao Sturridge i bez njega .. Sljedecu poceti sa Sturridgom u napadu a Lazar nek ostane na klupi .. Ibe.u treba isto davati sansu zadnjih pola sata a Lazara umjesto Sterlinga zadnjih 20.ak minuta ili manje i vise u napad .. Nije ona pozicija za njega mora on vise naprijed biti
Sakho je odlican svaki put samo sto je slab u dodavanju i to ga jebe .. Mislim ne jebe ga da ovaj prestane insistirati na dodavanjima u zadnjoj liniji
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12770 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

https://vine.co/v/OtHx2Ex5zTW

Kakav pas Coutinha, kad skontam da je plaćen samo 8 miliona a kad skontaš koliko su pojedini trutovi plaćeni...
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#12771 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Taj pas je amaterski u poredjenju sa onim za prvi go :-) Ono je nevjerovatno u stotinci je reagovao i to kako
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#12772 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ovaj dan mirise na onaj kada su kupili Carrola .. Nadam se da se to nece ponoviti
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12773 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Mustang1 wrote:Ovaj dan mirise na onaj kada su kupili Carrola .. Nadam se da se to nece ponoviti
u tom prelaznom periodu su tad i Suareza doveli tako da nikad ne znas :mrgreen:
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#12774 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ma jesu ali mislim na ovaj zadnji dan .. Isto je bio pritisak da se dovede bar jos jedan igrac i onda bum.. Jos ovaj rok nisu nikoga doveli pa pritisak jos veci.. Spominju se Lavezzi i Gignac najvise
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12775 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Gignac ako bude isao, ide u West ham, njihovi su otisli u Francusku danas

Lavezzi bi vam leg`o ko budali samar realno
Post Reply