Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- weedonjaaa
- Posts: 715
- Joined: 07/01/2012 13:07
- Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..
#1277 Re: Horde Zla
Ko nije dao a išao je, čkapi teška
- Nekako s proljeća
- Posts: 4797
- Joined: 01/12/2006 22:59
- Location: Pozdrav domovini!
#1278 Re: Horde Zla
''Jer ja sam hordaš, ja imam čast...''

- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- Logovan
- Posts: 102730
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1281 Re: Horde Zla
Ma momcima stvarno svaka čast. Čista desetka.

- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#1282 Re: Horde Zla
Dva gostovanja, dva odlicna izdanja, steta sto na terenu nije ispraceno. Ali sta je jos novo.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- Nekako s proljeća
- Posts: 4797
- Joined: 01/12/2006 22:59
- Location: Pozdrav domovini!
#1285 Re: Horde Zla
Ne slažem se.Navijačka grupa Horde zla više godina, na razne načine odaje počast i ukazuje na činjenicu da je ubica još uvijek na slobodi. Fudbalski klub Sarajevo je i pored toga što su mu ubili jednog a ranili nekoliko navijača, odigrao utakmicu sa Širokim brijegom. Takvim odnosom ka svojim navijačima, nemate naslijeđen kredilibitet da nešto ovako predložite ili podržite ukoliko Vam je neko drugi to predložio.
Sjeverna tribina je tribina hordaša, a pokojni Vedran je bio i bit' će dio te tribine, dok je onih koji ga nose u srcu.
BITI SRCEM VEZAN, U TOME LEŽI SNAGA!?
Sjeverna tribina je tribina hordaša, a pokojni Vedran je bio i bit' će dio te tribine, dok je onih koji ga nose u srcu.
BITI SRCEM VEZAN, U TOME LEŽI SNAGA!?
-
F&N
- Posts: 5276
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#1286 Re: Horde Zla
Nigdje veze.
Sta je pogresno, sto se dalo ime tribine po momku, koji je poginuo za klub, horde, i sjever...
sta ima pogresno u tome.
Sta se mora svaka vagati i gledati kroz milion prizmi i u svemu da se trazi nesto za kritikovati.
Po meni je ovo trebalo davno uraditi, ali eto doslo je sada i neka je...
Sta i ako im je neko rekao... sta ima u tome lose?
Vedran je zasluzio mnogo vise od imena tribine. Sumnjam da mu, trenutno, klub moze vise od ovoga dati.
Sta je pogresno, sto se dalo ime tribine po momku, koji je poginuo za klub, horde, i sjever...
sta ima pogresno u tome.
Sta se mora svaka vagati i gledati kroz milion prizmi i u svemu da se trazi nesto za kritikovati.
Po meni je ovo trebalo davno uraditi, ali eto doslo je sada i neka je...
Sta i ako im je neko rekao... sta ima u tome lose?
Vedran je zasluzio mnogo vise od imena tribine. Sumnjam da mu, trenutno, klub moze vise od ovoga dati.
-
agent_001
- Posts: 1117
- Joined: 09/08/2010 00:32
#1287 Re: Horde Zla
Bilo je nekih razgovora davno o ovome, a et' klub se sam sjetio, dobra stvar.
- weedonjaaa
- Posts: 715
- Joined: 07/01/2012 13:07
- Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..
#1288 Re: Horde Zla
Bože sačuvaj ko sve navija za Sarajevo, stid me.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1290 Re: Horde Zla
Horde Zla: Sarajevo-Olimpic
- Privatna poruka
- Posts: 752
- Joined: 25/04/2010 00:33
- Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!
- Nekako s proljeća
- Posts: 4797
- Joined: 01/12/2006 22:59
- Location: Pozdrav domovini!
#1292 Re: Horde Zla
Februar 1989 g.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#1293 Re: Horde Zla
moram priznati da su mi avdija i pedja nekako najsimpaticniji u ovoj kolekciji
a brko ko pravi bojovnik

p.s. ako neko zna ko je momak sa prve slike?
a brko ko pravi bojovnik
p.s. ako neko zna ko je momak sa prve slike?
- Logovan
- Posts: 102730
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- weedonjaaa
- Posts: 715
- Joined: 07/01/2012 13:07
- Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..
#1295 Re: Horde Zla
[youtube]https://www.youtube.com/watch?feature=p ... y70HnhYcgU[/youtube]
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
- Nekako s proljeća
- Posts: 4797
- Joined: 01/12/2006 22:59
- Location: Pozdrav domovini!
-
FKSarajevo
- Posts: 132
- Joined: 24/10/2004 19:41
- Location: Sarajevo
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1299 Re: Horde Zla
www.hordezla.baHordanje: Mostar
Drugo gostovanje u Kaliforniji u 4 dana. Ovaj put zbog očekivanog manjeg broja navijača, a razlog je radni dan, organizovanog prevoza neće biti. To ne znači da se u Mostar treba uputiti kao na izlet.
Kombiji i privatna vozila će na dogovorenom mjestu i u dogovoreno vrijeme, a koje će biti objavljeno tokom sutrašnjeg dana, formirati kolonu i zajedno krenuti put Mostara.
Nemojte ići samostalno i tako postajati lak plijen drugih grupa
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#1300 Re: Horde Zla
@nekako s proljeca
hvala
hvala






