Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Cienfuegos
Posts: 593
Joined: 04/05/2011 19:48
Location: Boston

#1276 Re: Horde Zla

Post by Cienfuegos »

:thumbup:
User avatar
weedonjaaa
Posts: 715
Joined: 07/01/2012 13:07
Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..

#1277 Re: Horde Zla

Post by weedonjaaa »

Ko nije dao a išao je, čkapi teška
User avatar
Nekako s proljeća
Posts: 4797
Joined: 01/12/2006 22:59
Location: Pozdrav domovini!

#1278 Re: Horde Zla

Post by Nekako s proljeća »

''Jer ja sam hordaš, ja imam čast...''
:thumbup:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1279 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Nasi u Srebreniku...

Image
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1280 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Image
User avatar
Logovan
Posts: 102730
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1281 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Ma momcima stvarno svaka čast. Čista desetka. :thumbup: :thumbup:
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#1282 Re: Horde Zla

Post by ledeni_caj »

Dva gostovanja, dva odlicna izdanja, steta sto na terenu nije ispraceno. Ali sta je jos novo.
oglo
Posts: 708
Joined: 16/08/2012 13:33

#1283 Re: Horde Zla

Post by oglo »

respekt, za ozbiljnost
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1284 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Evo i u ovoj varijanti preneseno sa zvanicne stranicekluba.

Image

www.fcsarajevo.ba
User avatar
Nekako s proljeća
Posts: 4797
Joined: 01/12/2006 22:59
Location: Pozdrav domovini!

#1285 Re: Horde Zla

Post by Nekako s proljeća »

Ne slažem se.Navijačka grupa Horde zla više godina, na razne načine odaje počast i ukazuje na činjenicu da je ubica još uvijek na slobodi. Fudbalski klub Sarajevo je i pored toga što su mu ubili jednog a ranili nekoliko navijača, odigrao utakmicu sa Širokim brijegom. Takvim odnosom ka svojim navijačima, nemate naslijeđen kredilibitet da nešto ovako predložite ili podržite ukoliko Vam je neko drugi to predložio.
Sjeverna tribina je tribina hordaša, a pokojni Vedran je bio i bit' će dio te tribine, dok je onih koji ga nose u srcu.

BITI SRCEM VEZAN, U TOME LEŽI SNAGA!?
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#1286 Re: Horde Zla

Post by F&N »

Nigdje veze.
Sta je pogresno, sto se dalo ime tribine po momku, koji je poginuo za klub, horde, i sjever...
sta ima pogresno u tome.
Sta se mora svaka vagati i gledati kroz milion prizmi i u svemu da se trazi nesto za kritikovati.
Po meni je ovo trebalo davno uraditi, ali eto doslo je sada i neka je...
Sta i ako im je neko rekao... sta ima u tome lose?
Vedran je zasluzio mnogo vise od imena tribine. Sumnjam da mu, trenutno, klub moze vise od ovoga dati.
agent_001
Posts: 1117
Joined: 09/08/2010 00:32

#1287 Re: Horde Zla

Post by agent_001 »

Bilo je nekih razgovora davno o ovome, a et' klub se sam sjetio, dobra stvar.
User avatar
weedonjaaa
Posts: 715
Joined: 07/01/2012 13:07
Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..

#1288 Re: Horde Zla

Post by weedonjaaa »

Bože sačuvaj ko sve navija za Sarajevo, stid me.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1289 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1290 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Horde Zla: Sarajevo-Olimpic

User avatar
Privatna poruka
Posts: 752
Joined: 25/04/2010 00:33
Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!

#1291 Re: Horde Zla

Post by Privatna poruka »

User avatar
Nekako s proljeća
Posts: 4797
Joined: 01/12/2006 22:59
Location: Pozdrav domovini!

#1292 Re: Horde Zla

Post by Nekako s proljeća »

Februar 1989 g.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#1293 Re: Horde Zla

Post by omega369 »

moram priznati da su mi avdija i pedja nekako najsimpaticniji u ovoj kolekciji :D

a brko ko pravi bojovnik :D :D

p.s. ako neko zna ko je momak sa prve slike?
User avatar
Logovan
Posts: 102730
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1294 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Privatna poruka wrote:Da se nadje i ovdje:

http://www.milomirkovacevic.info/horde-zla/
:thumbup: :thumbup:
User avatar
weedonjaaa
Posts: 715
Joined: 07/01/2012 13:07
Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..

#1295 Re: Horde Zla

Post by weedonjaaa »

todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#1296 Re: Horde Zla

Post by todd_smith »

User avatar
Nekako s proljeća
Posts: 4797
Joined: 01/12/2006 22:59
Location: Pozdrav domovini!

#1297 Re: Horde Zla

Post by Nekako s proljeća »

omega369 wrote:
p.s. ako neko zna ko je momak sa prve slike?
Image
FKSarajevo
Posts: 132
Joined: 24/10/2004 19:41
Location: Sarajevo

#1298 Re: Horde Zla

Post by FKSarajevo »

User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1299 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Hordanje: Mostar


Drugo gostovanje u Kaliforniji u 4 dana. Ovaj put zbog očekivanog manjeg broja navijača, a razlog je radni dan, organizovanog prevoza neće biti. To ne znači da se u Mostar treba uputiti kao na izlet.

Kombiji i privatna vozila će na dogovorenom mjestu i u dogovoreno vrijeme, a koje će biti objavljeno tokom sutrašnjeg dana, formirati kolonu i zajedno krenuti put Mostara.

Nemojte ići samostalno i tako postajati lak plijen drugih grupa
www.hordezla.ba
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#1300 Re: Horde Zla

Post by omega369 »

@nekako s proljeca

hvala :thumbup:
Post Reply