jedino ako ne ode na federaciju
Povorka ponosa u Sarajevu
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#1276 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
nece meni, drugi kanton.
jedino ako ne ode na federaciju
jedino ako ne ode na federaciju
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#1277 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
dzamahirija , serijat na pomolusumirprimus wrote:nece meni, drugi kanton.
jedino ako ne ode na federaciju
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#1278 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
ma ima i tu kakva kafana za mene, inace idem u ilegalu munsajn pravit kako vecmO k3 wrote:dzamahirija , serijat na pomolusumirprimus wrote:nece meni, drugi kanton.
jedino ako ne ode na federaciju
- Dori
- Posts: 3318
- Joined: 07/03/2007 09:36
- Location: Rajvosa-X.com
#1279 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ne moze se ni piti, ici u kladionice, krasti, mrziti druge, ponizavati zene, pa opet....Tomahawk11 wrote:
Čuj kako, nem're se biti gej i musliman
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#1280 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
ljudi mrze gejove a vjerovatno nikad ni s jednim nisu sjeli ni popricali, otkud ta iracionalna mrznja u ljudima jebte
al oni znaju da su ovi bolesni, nemoj ti meni govorit vidio sam ja na tv,u prico mi jaran. da vidis
hu ha . vidi ih kakvi su vidi im glave, masu kitama.hoce djecu

sto ste hejteri bo vas patak?
al oni znaju da su ovi bolesni, nemoj ti meni govorit vidio sam ja na tv,u prico mi jaran. da vidis
hu ha . vidi ih kakvi su vidi im glave, masu kitama.hoce djecu
sto ste hejteri bo vas patak?
Last edited by sumirprimus on 04/04/2019 14:32, edited 1 time in total.
- Sara03
- Posts: 3334
- Joined: 22/02/2017 03:17
#1281 Re: Parada ponosa, Sarajevo 2019
Ovo bi trebalo ići na temu vic dana.The 51st State wrote:religija je bila glavno drustveno ljepilo koje je omogucilo progres covjecanstvu.
- Henry Chinaski
- Posts: 2589
- Joined: 03/08/2005 08:12
#1282 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Kad je dodick preživio, nemaš šta da brineš.sumirprimus wrote:ma ima i tu kakva kafana za mene, inace idem u ilegalu munsajn pravit kako vecmO k3 wrote:dzamahirija , serijat na pomolusumirprimus wrote:nece meni, drugi kanton.
jedino ako ne ode na federaciju
Nešto konta,, ako se parada održi, ode mu fol sa Teheranom. Šta će onda?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#1283 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
kakav ba dodik tebi se to sve nesto pomesalo boga miHenry Chinaski wrote:
Kad je dodick preživio, nemaš šta da brineš.
Nešto konta,, ako se parada održi, ode mu fol sa Teheranom. Šta će onda?
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#1284 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
onda banjaluka , siroki 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#1285 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
i sad umjesto stvarnih problema blejacemo o gej paradi do septembra.. bravo mi 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#1287 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
tuzit ce te pazi se 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#1288 Re: Parada ponosa, Sarajevo 2019
džakailibu wrote:ali ono kada mislis da je religija vrh moralnosti cestitosti i jos pride razvoja.
i sve vjernik do vjernika a vode ih moralne velicine od cerica, onog mostarskog ratka i kacavende!!! o vjernici nemaju nista protiv. sjede sute i slusaju sta im ovi pricaju. cirkus obicni
al' šta bosanac i hercegovac zna što je logika i suština, za tešku situaciju u zemlji prosječnom BH stanovniku kriva su dva neka lika što se vole natezat'
jbg bosanac i logika
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#1289 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ja samo čitam vijesti 
- Henry Chinaski
- Posts: 2589
- Joined: 03/08/2005 08:12
#1290 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ma ja to na konto tog inkognito dolaska kod nas gdje vlada šerijat. Sorry.sumirprimus wrote:kakav ba dodik tebi se to sve nesto pomesalo boga miHenry Chinaski wrote:
Kad je dodick preživio, nemaš šta da brineš.
Nešto konta,, ako se parada održi, ode mu fol sa Teheranom. Šta će onda?
Nego, nešto kontam, ljudi se boje onog što ne poznaju.
Kad bi svakom jednom popušio peder, da se to ljudima malo približi...?
Last edited by Henry Chinaski on 04/04/2019 14:38, edited 1 time in total.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#1291 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
kojih problema , postrojavanje cetnika po visegradu , napad na novinara , vrbovanje vehabija od strane Hrvatske ??sumirprimus wrote:i sad umjesto stvarnih problema blejacemo o gej paradi do septembra.. bravo mi
De ne zezaj to nisu problemi , nama su problemi lezebejke i pederi
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#1292 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
ne ljudi seljaci i neskolovani .... koji nisu vidjeli dalje od mahaleHenry Chinaski wrote:Ma ja to na konto tog inkognito dolaska kod nas gdje vlada šerijat. Sorry.sumirprimus wrote:kakav ba dodik tebi se to sve nesto pomesalo boga miHenry Chinaski wrote:
Kad je dodick preživio, nemaš šta da brineš.
Nešto konta,, ako se parada održi, ode mu fol sa Teheranom. Šta će onda?
Nego, nešto kontam, ljudi se boje onog što ne poznaju.
Kad bi svakom jednom popušio peder, da se to ljudima malo približi...?
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#1293 Re: Parada ponosa, Sarajevo 2019
sta cu ti ja sto imas linete pa ti suzavaju vidike.Sara03 wrote:Ovo bi trebalo ići na temu vic dana.The 51st State wrote:religija je bila glavno drustveno ljepilo koje je omogucilo progres covjecanstvu.![]()
![]()
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#1294 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
valja li mi tašnicasumirprimus wrote:i sad umjesto stvarnih problema blejacemo o gej paradi do septembra.. bravo mi

- Henry Chinaski
- Posts: 2589
- Joined: 03/08/2005 08:12
#1295 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Nemojmo miješati stvari. Lezbe mogu, sve dok izgledaju ko' avion. Pederi su problem.mO k3 wrote:kojih problema , postrojavanje cetnika po visegradu , napad na novinara , vrbovanje vehabija od strane Hrvatske ??sumirprimus wrote:i sad umjesto stvarnih problema blejacemo o gej paradi do septembra.. bravo mi![]()
![]()
![]()
De ne zezaj to nisu problemi , nama su problemi lezebejke i pederi,
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#1296 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
jaro ako sam ja primjetio i oni su, forumska policijaTomahawk11 wrote:Ja samo čitam vijesti
oho li se tebi
oho li se tebi
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#1297 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
jedino ako ti ovo nije iz mladjih dana i nisi obrijo nogemuha_sa wrote:valja li mi tašnicasumirprimus wrote:i sad umjesto stvarnih problema blejacemo o gej paradi do septembra.. bravo mi![]()
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#1298 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Henry Chinaski wrote:Nemojmo miješati stvari. Lezbe mogu, sve dok izgledaju ko' avion. Pederi su problem.mO k3 wrote:kojih problema , postrojavanje cetnika po visegradu , napad na novinara , vrbovanje vehabija od strane Hrvatske ??sumirprimus wrote:i sad umjesto stvarnih problema blejacemo o gej paradi do septembra.. bravo mi![]()
![]()
![]()
De ne zezaj to nisu problemi , nama su problemi lezebejke i pederi,
- Henry Chinaski
- Posts: 2589
- Joined: 03/08/2005 08:12
#1299 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ovo je Dara Bubašvaba na početku karijere...
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#1300 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
ovo mi je draga--njoj sam tašnicu kupiosumirprimus wrote:jedino ako ti ovo nije iz mladjih dana i nisi obrijo nogemuha_sa wrote:valja li mi tašnicasumirprimus wrote:i sad umjesto stvarnih problema blejacemo o gej paradi do septembra.. bravo mi![]()

