Povorka ponosa u Sarajevu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1276 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sumirprimus »

nece meni, drugi kanton.
jedino ako ne ode na federaciju :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1277 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by mO k3 »

sumirprimus wrote:nece meni, drugi kanton.
jedino ako ne ode na federaciju :lol:
dzamahirija , serijat na pomolu :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1278 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sumirprimus »

mO k3 wrote:
sumirprimus wrote:nece meni, drugi kanton.
jedino ako ne ode na federaciju :lol:
dzamahirija , serijat na pomolu :mrgreen:
ma ima i tu kakva kafana za mene, inace idem u ilegalu munsajn pravit kako vec :D
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#1279 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Dori »

Tomahawk11 wrote:
Čuj kako, nem're se biti gej i musliman :D
Ne moze se ni piti, ici u kladionice, krasti, mrziti druge, ponizavati zene, pa opet....
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1280 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sumirprimus »

ljudi mrze gejove a vjerovatno nikad ni s jednim nisu sjeli ni popricali, otkud ta iracionalna mrznja u ljudima jebte :lol: :-)
al oni znaju da su ovi bolesni, nemoj ti meni govorit vidio sam ja na tv,u prico mi jaran. da vidis
hu ha . vidi ih kakvi su vidi im glave, masu kitama.hoce djecu :lol: :bih:
sto ste hejteri bo vas patak? :D
Last edited by sumirprimus on 04/04/2019 14:32, edited 1 time in total.
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#1281 Re: Parada ponosa, Sarajevo 2019

Post by Sara03 »

The 51st State wrote:religija je bila glavno drustveno ljepilo koje je omogucilo progres covjecanstvu.
Ovo bi trebalo ići na temu vic dana. :lol: :lol: :lol:
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#1282 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Henry Chinaski »

sumirprimus wrote:
mO k3 wrote:
sumirprimus wrote:nece meni, drugi kanton.
jedino ako ne ode na federaciju :lol:
dzamahirija , serijat na pomolu :mrgreen:
ma ima i tu kakva kafana za mene, inace idem u ilegalu munsajn pravit kako vec :D
Kad je dodick preživio, nemaš šta da brineš.
Nešto konta,, ako se parada održi, ode mu fol sa Teheranom. Šta će onda?
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1283 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sumirprimus »

Henry Chinaski wrote:
Kad je dodick preživio, nemaš šta da brineš.
Nešto konta,, ako se parada održi, ode mu fol sa Teheranom. Šta će onda?
kakav ba dodik tebi se to sve nesto pomesalo boga mi :)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1284 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by mO k3 »

onda banjaluka , siroki :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1285 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sumirprimus »

i sad umjesto stvarnih problema blejacemo o gej paradi do septembra.. bravo mi :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1286 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Tomahawk11 »

Sve SDA vaka, SDA naka...

Image
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1287 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sumirprimus »

tuzit ce te pazi se :lol:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#1288 Re: Parada ponosa, Sarajevo 2019

Post by Gandalf »

džakailibu wrote:ali ono kada mislis da je religija vrh moralnosti cestitosti i jos pride razvoja.
i sve vjernik do vjernika a vode ih moralne velicine od cerica, onog mostarskog ratka i kacavende!!! o vjernici nemaju nista protiv. sjede sute i slusaju sta im ovi pricaju. cirkus obicni
:thumbup: osim što su vrlo nemoralne vertikale i politikanti, neki od tih velikih vjernika su i dokazani seksualni zlostavljači

al' šta bosanac i hercegovac zna što je logika i suština, za tešku situaciju u zemlji prosječnom BH stanovniku kriva su dva neka lika što se vole natezat'

jbg bosanac i logika :lol: jedino što balkanca razdrma je gay parada :lol: još da je ovo izborna godina, ah koje ludilo bi bilo :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1289 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Tomahawk11 »

Ja samo čitam vijesti :mrgreen:
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#1290 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Henry Chinaski »

sumirprimus wrote:
Henry Chinaski wrote:
Kad je dodick preživio, nemaš šta da brineš.
Nešto konta,, ako se parada održi, ode mu fol sa Teheranom. Šta će onda?
kakav ba dodik tebi se to sve nesto pomesalo boga mi :)
Ma ja to na konto tog inkognito dolaska kod nas gdje vlada šerijat. Sorry.

Nego, nešto kontam, ljudi se boje onog što ne poznaju.
Kad bi svakom jednom popušio peder, da se to ljudima malo približi...?
Last edited by Henry Chinaski on 04/04/2019 14:38, edited 1 time in total.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1291 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by mO k3 »

sumirprimus wrote:i sad umjesto stvarnih problema blejacemo o gej paradi do septembra.. bravo mi :lol:
kojih problema , postrojavanje cetnika po visegradu , napad na novinara , vrbovanje vehabija od strane Hrvatske ?? :lol: :lol: :lol:

De ne zezaj to nisu problemi , nama su problemi lezebejke i pederi :mrgreen: ,
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1292 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by mO k3 »

Henry Chinaski wrote:
sumirprimus wrote:
Henry Chinaski wrote:
Kad je dodick preživio, nemaš šta da brineš.
Nešto konta,, ako se parada održi, ode mu fol sa Teheranom. Šta će onda?
kakav ba dodik tebi se to sve nesto pomesalo boga mi :)
Ma ja to na konto tog inkognito dolaska kod nas gdje vlada šerijat. Sorry.

Nego, nešto kontam, ljudi se boje onog što ne poznaju.
Kad bi svakom jednom popušio peder, da se to ljudima malo približi...?
ne ljudi seljaci i neskolovani .... koji nisu vidjeli dalje od mahale
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#1293 Re: Parada ponosa, Sarajevo 2019

Post by The 51st State »

Sara03 wrote:
The 51st State wrote:religija je bila glavno drustveno ljepilo koje je omogucilo progres covjecanstvu.
Ovo bi trebalo ići na temu vic dana. :lol: :lol: :lol:
sta cu ti ja sto imas linete pa ti suzavaju vidike.
User avatar
muha_sa
Posts: 140385
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1294 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by muha_sa »

sumirprimus wrote:i sad umjesto stvarnih problema blejacemo o gej paradi do septembra.. bravo mi :lol:
valja li mi tašnica :?

Image
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#1295 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Henry Chinaski »

mO k3 wrote:
sumirprimus wrote:i sad umjesto stvarnih problema blejacemo o gej paradi do septembra.. bravo mi :lol:
kojih problema , postrojavanje cetnika po visegradu , napad na novinara , vrbovanje vehabija od strane Hrvatske ?? :lol: :lol: :lol:

De ne zezaj to nisu problemi , nama su problemi lezebejke i pederi :mrgreen: ,
Nemojmo miješati stvari. Lezbe mogu, sve dok izgledaju ko' avion. Pederi su problem.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1296 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sumirprimus »

Tomahawk11 wrote:Ja samo čitam vijesti :mrgreen:
jaro ako sam ja primjetio i oni su, forumska policija
oho li se tebi
oho li se tebi :lol: :izet:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1297 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sumirprimus »

muha_sa wrote:
sumirprimus wrote:i sad umjesto stvarnih problema blejacemo o gej paradi do septembra.. bravo mi :lol:
valja li mi tašnica :?

Image
jedino ako ti ovo nije iz mladjih dana i nisi obrijo noge :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1298 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by mO k3 »

Henry Chinaski wrote:
mO k3 wrote:
sumirprimus wrote:i sad umjesto stvarnih problema blejacemo o gej paradi do septembra.. bravo mi :lol:
kojih problema , postrojavanje cetnika po visegradu , napad na novinara , vrbovanje vehabija od strane Hrvatske ?? :lol: :lol: :lol:

De ne zezaj to nisu problemi , nama su problemi lezebejke i pederi :mrgreen: ,
Nemojmo miješati stvari. Lezbe mogu, sve dok izgledaju ko' avion. Pederi su problem.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#1299 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Henry Chinaski »

Ovo je Dara Bubašvaba na početku karijere...
User avatar
muha_sa
Posts: 140385
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1300 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by muha_sa »

sumirprimus wrote:
muha_sa wrote:
sumirprimus wrote:i sad umjesto stvarnih problema blejacemo o gej paradi do septembra.. bravo mi :lol:
valja li mi tašnica :?

Image
jedino ako ti ovo nije iz mladjih dana i nisi obrijo noge :lol:
ovo mi je draga--njoj sam tašnicu kupio
Locked