Blokada puteva

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1276 Re: Blokada puteva

Post by Nisrin »

pecpec wrote:
Nisrin wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:

FGR je najveća bijeda koja hoda ovim prostorima. Ti i takvi su gori od svih seljaka što sljegoše ko zna odakle. Tebi dobro, nemoj mi u koNfor u mene, imam svoja prava, a ostali nek krepaju. To je ta priča. Zato nas pregazi ko hoće.

Pogane, sitne, duše.

Hvala na misljenju, ali ne znas nista o meni! Ja trenutno ugrozena nisam, sutra cu lagano na posao, prekosutra takodjer, GO iskoristiti neki drugi put, ali jesu ugrozili sve moje sunarodnjake koji su bog zna kad izasli iz kuce i sad se nalaze u kolonama.. ali lo ih je*e, lad se borci mrznu nek se mrznu i oni!
Eto,oni su sebi sutra uzeli slobodan dan a ti idi radi i brani ih usput :-)

Nemoj tako, ipak je bolja ideja da ne idem na posao vec da idem njih podrzati, sto ce mog sefa jako obradovati, pa kad ostanem bez posla kukat cu i ja kako posla nema i kako nemam od cega zivjeti!
I da, pritom cu pjesaciti jedno 15km jer su sve blokirali!
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#1277 Re: Blokada puteva

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Nisrin wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:

FGR je najveća bijeda koja hoda ovim prostorima. Ti i takvi su gori od svih seljaka što sljegoše ko zna odakle. Tebi dobro, nemoj mi u koNfor u mene, imam svoja prava, a ostali nek krepaju. To je ta priča. Zato nas pregazi ko hoće.

Pogane, sitne, duše.

Hvala na misljenju, ali ne znas nista o meni! Ja trenutno ugrozena nisam, sutra cu lagano na posao, prekosutra takodjer, GO iskoristiti neki drugi put, ali jesu ugrozili sve moje sunarodnjake koji su bog zna kad izasli iz kuce i sad se nalaze u kolonama.. ali lo ih je*e, lad se borci mrznu nek se mrznu i oni!
Ti baš ne kontaš. Imala si priliku da napraviš nešto u životu, kao što sam je imao i ja. Mi smo prilike iskoristili, a mnogi nisu. Moji roditelji su izasšli iz rata uništeni, bez ikakve šanse da se snađu. Zarađivao sa 24 godine više od njih dvoje zajedno. Stara radila u banci, jedva našla posao kao čistačica, starog poslali u penziju čim su mogli, da uvale nekog svog. Izbaciš mene iz jednačine i belaj u najavi. Kontaš situaciju ?

Mjesto dešavanja Sarajevo. Sad razmisli koliko prilika su imali ljudi u Žepču i koliko ih se nije uspjelo snaći nakon rata. Ne možeš pljuvati po takvim ljudima, jer bi isto tako pljuvala i po mojim roditeljima u nevolji.

Pariz, Atina svako malo gore, koljevke demokratije i ljudskih prava, pa ? Ulica mijenja stvari, a ne konformizam i ovo je mojO, jebe mi se za ostale.
toska
Posts: 5011
Joined: 26/09/2016 14:08

#1278 Re: Blokada puteva

Post by toska »

Vidal89 wrote:Iskreno se nadam da ce FMUP po okriljem noci i dok obicni gradjani spavaju, odraditi posao i nehljebe rastjerati s ceste.

A mediji ujutro objavit da su se borci mirno razisli.
Čitaš još Crvenkapicu ?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1279 Re: Blokada puteva

Post by It_is_a_Leclerc »

supercali wrote:Vec je receno ovdje svi bi mi bolju drzavu al nemoj boga ti da ja na bilo koji nacin patim pa makar bila i ova blokada
Kad se zeli ocrniti ovaj nacin onda se poteze sta ce bolesni i djeca u autima koji cekaju
Ja koliko sam cuo auta sa malom djecom su propustali ai bolesne
Jašta su. :lol:

Halo bolan, bolan, djeca zanoćila na -15, u autima, gladna, žedna, bez toaleta.

Neka je na obraz i na sramotu onima koji preko nečijeg djeteta, preko nečijeg bolesnog roditelja ganja svojih 200 maraka klix pomoći.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#1280 Re: Blokada puteva

Post by uglavnomja »

:-)


ima likova k'o da su iz monti pajtona ispali

mao patetike, malo srebrenice, malo junaka i heroja ... samo ih matematika ubi :-) u svakom pogledu
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#1281 Re: Blokada puteva

Post by pecpec »

Nisrin wrote: Nemoj tako, ipak je bolja ideja da ne idem na posao vec da idem njih podrzati, sto ce mog sefa jako obradovati, pa kad ostanem bez posla kukat cu i ja kako posla nema i kako nemam od cega zivjeti!
I da, pritom cu pjesaciti jedno 15km jer su sve blokirali!
Da je vlast kakva nije pa sve te sefove poput tvog kazne sa 10.000 zbog rada na sutrasnji dan.
Mentha_Piperita
Posts: 310
Joined: 03/08/2015 00:32

#1282 Re: Blokada puteva

Post by Mentha_Piperita »

Nevjerovatno je kako nesposobna vlast uspijeva da zavadi obični narod. Borci su krivi jer protestuju, a oni nisu krivi što je ovakva situacija u državi.
Ovi ljudi da imaju igdje raditi i da su radili, ne bi bili primorani na ovaj korak, a davali su svoj život i zdravlje za ovu zemlju, a osnovno pravo na rad i zivot im je uskraćen. Ja se pitam kako ljudi uopšte žive. Ljudi rade pa jedva kraj sa krajem, a ne ovako...
Možda im metoda nije najbolja, ali ljudi drugačije ne umiju i ne znaju... Treba to shvatiti, a ne samo misliti na sebe.
Da je narod organizovan, svi bi osim naravno državnih uhljeba sad izašli i digli glas protiv ovakve nam države.
Kada njihove plate trebaju biti 5 + hiljada KM, to je za državu podnosivo i IMA SE, a običan čovjek neka zivi od 320 (a ovi ljudi ni to nemaju).
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1283 Re: Blokada puteva

Post by It_is_a_Leclerc »

Vidal89 wrote:Iskreno se nadam da ce FMUP po okriljem noci i dok obicni gradjani spavaju, odraditi posao i nehljebe rastjerati s ceste.

A mediji ujutro objavit da su se borci mirno razisli.
:thumbup:

Ukloniti balvane, rastjerati otmičare.

Još jedan puzajući državni udar gospodina Radončića. Više sreće drugi put.
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1284 Re: Blokada puteva

Post by Logovan »

supercali wrote:Vec je receno ovdje svi bi mi bolju drzavu al nemoj boga ti da ja na bilo koji nacin patim pa makar bila i ova blokada
Upravo tako. :thumbup:
Benjo34
Posts: 2208
Joined: 21/01/2018 00:49

#1285 Re: Blokada puteva

Post by Benjo34 »

It_is_a_Leclerc wrote:
supercali wrote:Vec je receno ovdje svi bi mi bolju drzavu al nemoj boga ti da ja na bilo koji nacin patim pa makar bila i ova blokada
Kad se zeli ocrniti ovaj nacin onda se poteze sta ce bolesni i djeca u autima koji cekaju
Ja koliko sam cuo auta sa malom djecom su propustali ai bolesne
Jašta su. :lol:

Halo bolan, bolan, djeca zanoćila na -15, u autima, gladna, žedna, bez toaleta.

Neka je na obraz i na sramotu onima koji preko nečijeg djeteta, preko nečijeg bolesnog roditelja ganja svojih 200 maraka klix pomoći.
A necija djeca zanacaju svaku noc gladna pa ne places za njima ni blizu. Sticem utisak da si jedan od uhljebovaca.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1286 Re: Blokada puteva

Post by supercali »

Da pribiljezim uhljebe i satelite kojima odgovara stanje glomazne administracije
Le clerk
General war
Nisrin je nekakva na sredini
Uglavnomja
Vidal
Dopunjavam kako se budu javljali ostali
User avatar
hatemondays
Posts: 1419
Joined: 28/10/2013 04:29

#1287 Re: Blokada puteva

Post by hatemondays »

Nisrin wrote:
Benjo34 wrote:
Nisrin wrote:I shvatite da ovo nije 92-a kada je moralo ovako biti, zivimo u 2018.
Dokad cemo uopste i izdrzavati svu tu populaciju sto nas je odbranila, narednih 50 godina?



A da ih nije bilo sad bi imala fin nišan kao 8372 nesretnika u Srebrenici. Pa sad stavi na vagu koliko je vrijedno dati tim ljudima šta su zaslužili.

A vidi, ne bih da iznosim previse privatnih detalja niti da se prisjecam, ali iskreno ni poslije 26godina mi nije jasno kako sam ja ostala ziva kada je granata pala i raznijela sve oko mene, a pritom mi ubila nezamjenjivu osobu, zbog koje cu biti dozivotni “invalid”!!

I sta sad treba, da drzim kao taoce pola drzave da boh ostvarila neka svoja prava?
Da nije bilo boraca ne bi bilo ni granata a ni nisana, svi bi bili zavaljeni prerezanog grkljana ,a ti bi mlada damo bila silovana ( grozno zvuci ali istinito) i bili bi premjestani iz grobnice u grobnicu svake godine bagerima.
Valja neko i nisane napraviti, znamo dobro kako su se proveli nasi gradjani koji nisu bili branjeni od golorukih boraca.Izdrazavala je i bivsa Juga citav zivot nosioce ratnih spomenica i narodne heroje pa niko nije smio zucnuti. Svaka normalna drzava stiti svoje veterane na razne nacine. Hoces da ti kazem kako su zasticeni ovi moji klokani sto su ratovali u Afgi i Iraku a nisu branili klokanijadu islo se u rat oinako iz obijesti.
Kao bivsi borac sam protiv protesta u kojem ne ucestvuje vecina boracke populacije, ali bi prvo hebo majku raznoraznim udruzenjima i generalima koji su svoje guzove dobro namjestili.Nazalost politicari ce opet kupiti mir kupovinom prodanih dusa...
Ovi sto se zale na saobracajnu paralizu sto se nisu zalili marta i aprila 92 komsijama sa fantomkama i kalasima...
Vidal89
Posts: 1012
Joined: 18/01/2013 02:26

#1288 Re: Blokada puteva

Post by Vidal89 »

It_is_a_Leclerc wrote:
supercali wrote:Vec je receno ovdje svi bi mi bolju drzavu al nemoj boga ti da ja na bilo koji nacin patim pa makar bila i ova blokada
Kad se zeli ocrniti ovaj nacin onda se poteze sta ce bolesni i djeca u autima koji cekaju
Ja koliko sam cuo auta sa malom djecom su propustali ai bolesne
Jašta su. :lol:

Halo bolan, bolan, djeca zanoćila na -15, u autima, gladna, žedna, bez toaleta.

Neka je na obraz i na sramotu onima koji preko nečijeg djeteta, preko nečijeg bolesnog roditelja ganja svojih 200 maraka klix pomoći.
Tako je, jadno i bijedno nazivati se borcem.

99% tih boraca vjesi po kladionici gdje taj novac trosi
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#1289 Re: Blokada puteva

Post by Horcrux »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Nisrin wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:

FGR je najveća bijeda koja hoda ovim prostorima. Ti i takvi su gori od svih seljaka što sljegoše ko zna odakle. Tebi dobro, nemoj mi u koNfor u mene, imam svoja prava, a ostali nek krepaju. To je ta priča. Zato nas pregazi ko hoće.

Pogane, sitne, duše.

Hvala na misljenju, ali ne znas nista o meni! Ja trenutno ugrozena nisam, sutra cu lagano na posao, prekosutra takodjer, GO iskoristiti neki drugi put, ali jesu ugrozili sve moje sunarodnjake koji su bog zna kad izasli iz kuce i sad se nalaze u kolonama.. ali lo ih je*e, lad se borci mrznu nek se mrznu i oni!
Ti baš ne kontaš. Imala si priliku da napraviš nešto u životu, kao što sam je imao i ja. Mi smo prilike iskoristili, a mnogi nisu. Moji roditelji su izasšli iz rata uništeni, bez ikakve šanse da se snađu. Zarađivao sa 24 godine više od njih dvoje zajedno. Stara radila u banci, jedva našla posao kao čistačica, starog poslali u penziju čim su mogli, da uvale nekog svog. Izbaciš mene iz jednačine i belaj u najavi. Kontaš situaciju ?

Mjesto dešavanja Sarajevo. Sad razmisli koliko prilika su imali ljudi u Žepču i koliko ih se nije uspjelo snaći nakon rata. Ne možeš pljuvati po takvim ljudima, jer bi isto tako pljuvala i po mojim roditeljima u nevolji.

Pariz, Atina svako malo gore, koljevke demokratije i ljudskih prava, pa ? Ulica mijenja stvari, a ne konformizam i ovo je mojO, jebe mi se za ostale.
:thumbup: to je to
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#1290 Re: Blokada puteva

Post by BlueBlood »

It_is_a_Leclerc wrote:
BlueBlood wrote:
plain vanilla wrote:I treba da nas drze kao taoce. Sta smo mi ikad uradili za borce, izašli s njima na proteste, borili se za njihova prava??? Vise niko i ne čita nit slusa vijesti o borcima, inace bi znali za blokadu, bila je najavljena.

Oni bome za nas jesu, da nije bilo njih, cetnici bi nas davno blokirali. Ali hajmo misliti samo na sebe, jebes borce pa nije rat.
:thumbup:

nek izbore svoja prava pa i blokadom, necemo umrijeti radi blokade, ispadose ljudi agresori sto zive od 40KM mjesecno

tuga sta sve citam kakve gadosti za dojucerasnje borce za ovu drzavu
I meni je gadno da si ti pokušao sliku ruskog specijalca poturiti za pripadnika Armije na Igmanu, pa eto - opet - preživjeli smo.
random slika pa sta, i nasi su djedovi, ocevi, braca ovako 4 godine ko ovaj sa slike, da bi oni danas imali 40KM a ti iz tople sobe mogao komentarisati
kiligonzales
Posts: 5809
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#1291 Re: Blokada puteva

Post by kiligonzales »

Nisrin wrote:
kiligonzales wrote:
Nisrin wrote:

Hvala na misljenju, ali ne znas nista o meni! Ja trenutno ugrozena nisam, sutra cu lagano na posao, prekosutra takodjer, GO iskoristiti neki drugi put, ali jesu ugrozili sve moje sunarodnjake koji su bog zna kad izasli iz kuce i sad se nalaze u kolonama.. ali lo ih je*e, lad se borci mrznu nek se mrznu i oni!
SITA GLADNOG NE VIDI
Kakve su to predrasude, otkud znas jesam li prije bila gladna napr?! Opet kazem, podrzavam njihove zahtjeve, to bi nam svima donijelo dobro, ali ne podrzavam sto su uporna stoka koja ne pusta svoje sugradjane da prodju i odu kucama!!! Tacno cekaju da neko podlegne, da se smrzne, jer nije ni u autu toplo kada nema grijanja!
Nije rijec o predrasudama. Tako tvoje rijeci zvuce. Jos ih i nazivas stokom jer traze svoja prava. Eto u autu je hladnije nego van auta. Iz gore navedenih rijeci vidi se da ti je sada dobro, kako je bilo prije, ostavimo u proslosti. Ovim ljudima tesko da je ikada bilo dobro, ali koga je danas realno briga za to. Ko se s vlasti slizao, njemu je i bilo dobro, ko nije, taj i danas se kaje za svaki dan koji je u rovu proveo.

Zasto nema tog sentimenta ako neko od njih umre na cesti, za razliku od ovih u autima?

Svako ko ima predrasude prema istima nek podje na protest i poslusa pricu istih izbliza. Jeli to tesko? Postali smo zaludjenici medija. Vise vjerujemo njima nego ljudima oko nas. Svi imamo priliku makar sat biti tamo i oprati usta od svake kritike sistema koju bilo gdje forsiramo, eto prilike da svako od nas solidarise sa sa onim koje u imovinskoj situaciji goroj od nas i pokazati da je na strani slabijih umjesto na strani zulumcara.

Jel to posteno?
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#1292 Re: Blokada puteva

Post by General War »

Janjicar wrote:
General War wrote:Braniti drzavu tj narod je OBAVEZA (barem je bila)...kad se okrenes protiv naroda onda je to pobuna...a ovi sto su blokirali ceste su civili (demobilisani borci su "civili") i koliko vidim; sa masom krivicnnih i prekrsajnih djela (ugrozavanje javnog reda i mira, ugrozavanje slobodnog protoka ljudi i dobara, ugrozavanje licne bezbjednosti, sprjecavanje sluzbi u vrsenju zadataka...jer mi nismo u ratu niti nemamo institucije.
Sto se ljutis na borce ?

Zasto plaćaš drzavi porez ako ti ne moze omoguciti da normalno prolazis s autom ? Zasto ne protestujes protiv policije jer ne rade svoju duznost ?
:shock:
Ama ne ljutim se na borce vec na ove (a i na tebe) kako ne mozes skontat prostu stvar, zelis da vezes sudbinu blokiranog naroda (a i ostalih ako potraje)od strane malog dijela boraca (a i to ne znam ni ko su ni sta su) za njihove zahtjeve koji veze sa pamecu nemaju. Od cega cemo dati pare borcima (pa i meni) ako nesto prvo ne ukines, a da bi to ukinuo mora proci proceduru a ona ne moze jer jebe dejtonski sporazu (karikiram npr hajmo ukinut kantone)...i tako odreda...za godinu svi cemo leci al ono bas. 200 000 nas po 200KM...znas li ti koje su to pare? bez da pricam o drugom.
A sto se nisu (na vrijeme) pobunili kad su certifikate u bescjenje davali lokalnim moralistima i logisticarima? pa sad postadose burzoazija.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#1293 Re: Blokada puteva

Post by ZyzzSar »

Vidal89 wrote:Iskreno se nadam da ce FMUP po okriljem noci i dok obicni gradjani spavaju, odraditi posao i nehljebe rastjerati s ceste.

A mediji ujutro objavit da su se borci mirno razisli.
sto nehljebi, pa radili bi ljudi da ima posla, al nema , samo radi rodbina, stranka i koverta
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#1294 Re: Blokada puteva

Post by Janjicar »

It_is_a_Leclerc wrote:
supercali wrote:Vec je receno ovdje svi bi mi bolju drzavu al nemoj boga ti da ja na bilo koji nacin patim pa makar bila i ova blokada
Kad se zeli ocrniti ovaj nacin onda se poteze sta ce bolesni i djeca u autima koji cekaju
Ja koliko sam cuo auta sa malom djecom su propustali ai bolesne
Jašta su. :lol:

Halo bolan, bolan, djeca zanoćila na -15, u autima, gladna, žedna, bez toaleta.

Neka je na obraz i na sramotu onima koji preko nečijeg djeteta, preko nečijeg bolesnog roditelja ganja svojih 200 maraka klix pomoći.
Nek je na obraz i na sramotu onima čiji komšija sa svojim dijetom večeras gladan legne.
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#1295 Re: Blokada puteva

Post by BlueBlood »

It_is_a_Leclerc wrote:
Logovan wrote:Da hoće po čitavoj državi biti blokada puteva, od Une do Drine, od Save do mora, svaki veći grad da bude blokiran, ali žao mi je starijih ljudi, žao mi je djece, kao i trudnica koji su ostali na putevima. Šta ćeš kad imamo glup narod koji glasa za iste već dugi niz godina.

Još kad čujem nije narod kriv pa da bude zarobljen na putevima. :-) Čuj nije kriv. Jeste, kriv je. Glasali su za ovo što gledamo. Mislim ne svi, ali ima ih mašala.

Smiješno mi je što se kaže da se blokiraju institucije, a ne putevi. :-) Pa blokirala se Vlada još od juna prošle godine, pa ništa se nije postiglo. Vlada se preselila u zgradu Energoinvesta, preselio se i dio boraca. Hoće li se šta dobiti? Sumnjam da hoće. Ili blokiranje vila na Poljinama ili blokiranje SDA štaba. :-)
Tačno je, boga mi. Mi smo krivi. Građani glasali za SDA, dok su ovi blokatori svi odreda podržali GDS Ibrahima Spahića.
ti uporan i dosadan sa ovim glasali glasali glasali... glasa se evo 26 godina pa sta? jel bolje? Nije! Zasto? Zato sto se glasovi kupuju! Ovakav vid borbe i nacin jedini je ispravan pprotiv ovih uhljeba :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1296 Re: Blokada puteva

Post by Logovan »

It_is_a_Leclerc wrote: Jašta su. :lol:

Halo bolan, bolan, djeca zanoćila na -15, u autima, gladna, žedna, bez toaleta.

Neka je na obraz i na sramotu onima koji preko nečijeg djeteta, preko nečijeg bolesnog roditelja ganja svojih 200 maraka klix pomoći.
Hajmo onda blokirati čitavo Sarajevo zbog djece koja su gladna svaki dan. I zbog bolesnih ljudi koji se tjeraju iz Sebijine bolnice.

Zna se ko je za ovo kriv. I zna se ko bi ispaštao radi masovnih protesta radi ova gore dva razloga.
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1297 Re: Blokada puteva

Post by Nisrin »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Nisrin wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:

FGR je najveća bijeda koja hoda ovim prostorima. Ti i takvi su gori od svih seljaka što sljegoše ko zna odakle. Tebi dobro, nemoj mi u koNfor u mene, imam svoja prava, a ostali nek krepaju. To je ta priča. Zato nas pregazi ko hoće.

Pogane, sitne, duše.

Hvala na misljenju, ali ne znas nista o meni! Ja trenutno ugrozena nisam, sutra cu lagano na posao, prekosutra takodjer, GO iskoristiti neki drugi put, ali jesu ugrozili sve moje sunarodnjake koji su bog zna kad izasli iz kuce i sad se nalaze u kolonama.. ali lo ih je*e, lad se borci mrznu nek se mrznu i oni!
Ti baš ne kontaš. Imala si priliku da napraviš nešto u životu, kao što sam je imao i ja. Mi smo prilike iskoristili, a mnogi nisu. Moji roditelji su izasšli iz rata uništeni, bez ikakve šanse da se snađu. Zarađivao sa 24 godine više od njih dvoje zajedno. Stara radila u banci, jedva našla posao kao čistačica, starog poslali u penziju čim su mogli, da uvale nekog svog. Izbaciš mene iz jednačine i belaj u najavi. Kontaš situaciju ?

Mjesto dešavanja Sarajevo. Sad razmisli koliko prilika su imali ljudi u Žepču i koliko ih se nije uspjelo snaći nakon rata. Ne možeš pljuvati po takvim ljudima, jer bi isto tako pljuvala i po mojim roditeljima u nevolji.

Pariz, Atina svako malo gore, koljevke demokratije i ljudskih prava, pa ? Ulica mijenja stvari, a ne konformizam i ovo je mojO, jebe mi se za ostale.
Pa eto skontaj i ti da nekad sam sebi stvoris prilike, da ti se malo i posreci, nije svako ni predodredjen da zivi u gradu, danas mnogi ljudi i na selu normalno i kvalitetno zive! imaju svoje povrce, voce, stoku, ali MnOGI ne zele da se time bave vec hoce pare bez dana rada!

Bos logika: Branio sam svoju domovinu, zasto?? Da bih sutra bio dozivotno placen ili da odbranim svoju porodicu?

Empatije itekako imam, ali kad su ugrozeni i drugi neduzni, tad je gubim! A prosla sam i mnogo gore stvari od tebe pa upravo sam zbog toga realna!

Nema vise smisla da se ubjedjujemo, drukcije razmisljamo! Zahvali se Bogu sto su ti oba roditelja ziva! ln
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#1298 Re: Blokada puteva

Post by emigrazione »

ZyzzSar wrote:
Vidal89 wrote:Iskreno se nadam da ce FMUP po okriljem noci i dok obicni gradjani spavaju, odraditi posao i nehljebe rastjerati s ceste.

A mediji ujutro objavit da su se borci mirno razisli.
sto nehljebi, pa radili bi ljudi da ima posla, al nema , samo radi rodbina, stranka i koverta
Ima ima kako nema, ima posla vise nego u Njemackoj, samo nece samo nista, valja raditi....
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#1299 Re: Blokada puteva

Post by pecpec »

emigrazione wrote:
ZyzzSar wrote:
Vidal89 wrote:Iskreno se nadam da ce FMUP po okriljem noci i dok obicni gradjani spavaju, odraditi posao i nehljebe rastjerati s ceste.

A mediji ujutro objavit da su se borci mirno razisli.
sto nehljebi, pa radili bi ljudi da ima posla, al nema , samo radi rodbina, stranka i koverta
Ima ima kako nema, ima posla vise nego u Njemackoj, samo nece samo nista, valja raditi....
Polomi se i ti od posla kad u ovo doba mozes naprđivat :lol:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1300 Re: Blokada puteva

Post by It_is_a_Leclerc »

Benjo34 wrote:
A necija djeca zanacaju svaku noc gladna pa ne places za njima ni blizu. Sticem utisak da si jedan od uhljebovaca.
I kako će glad mog djeteta tvoje dijete učiniti sitim?

Još jednom - izađite na izbore i pobijedite. Od državnog udara nema selameta.
Locked