Dolazi zima - zimske gume

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#12726 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Throttle »

Alpin 6 395KM
Sta izabrati od ovo dvoje
Doduse, cijene su za prvih 200 kupaca, sad ne znam jel ih bilo 200 :mrgreen:
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#12727 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

Tesko pitanje... Na A6 ima nekih zamjerki, a TS860 je fantastican ali se trosi momacki...

A5 u trecoj sezoni i dalje fantastican, ali kako se trosi tako je u dubljem snijegu sve veca rinaka. Ali zato, mokro, suho, pa i led koliko guma moze biti dobra na ledu. :thumbup:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#12728 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by amar1994 »

Throttle wrote:Alpin 6 395KM
Sta izabrati od ovo dvoje
Doduse, cijene su za prvih 200 kupaca, sad ne znam jel ih bilo 200 :mrgreen:
Ako malo vozas,continental i 15tog aprila skidaj,a stavljaj kad padne ispo 15 temp :D
User avatar
konektovan
Posts: 51391
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#12729 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by konektovan »

Ima li save na akciji, ekupi.....? :mrgreen:
adodbr
Posts: 351
Joined: 17/09/2017 16:33

#12730 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by adodbr »

Sta se ovo masa raje okrece jbt
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#12731 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by amar1994 »

ne znaju vozit ili su im lose gume,trece nema :thumbup:
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#12732 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by drug_profi »

Bice veselo vece.
Jel zimska sluzba skontala da bi trebalo malo stagod uraditi?
adodbr
Posts: 351
Joined: 17/09/2017 16:33

#12733 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by adodbr »

amar1994 wrote:ne znaju vozit ili su im lose gume,trece nema :thumbup:
Svaki peti se okrene u kruznom , dole kod televizije trojica se nakucala na sine otisli
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#12734 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by basicm »

Ne valjaju gume
Novi vozaci nikakvi
Ne treba trece.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#12735 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by amar1994 »

:thumbup:

da vidis glupana od Dolova do Sarajeva,udare po gasu pa koce prije krivina(uspore na 30),morao sam ih preticat niz brdo,sisao dole nigdje nikog i lagano do Semizovca 80-90 vozio ,jebala im kocnica sve i ko ih nauci :roll:
adodbr wrote:
amar1994 wrote:ne znaju vozit ili su im lose gume,trece nema :thumbup:
Svaki peti se okrene u kruznom , dole kod televizije trojica se nakucala na sine otisli
:lol:

pa kad ulceu u kruzni i boli ih qrc,da ne bi slucajno vozio drugom ili prvom,nas ti kolko se goriva potrosi na ubrzanje... :shock:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#12736 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bordo gandalf »

Lik sa bijelom sesticom se zabio u drvo prije semafora kod hece. Fino ga razbio, morao je voziti 60-70 na sat da ga onako udesi.

Drugi ne moze da izadje ispod prolaza ondje u pijacnoj ulici, prelose gume ili ljetne :-)
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#12737 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by amar1994 »

ma degenerici ba,treba se cuvat da ne prolaeti u tebe..al sto redje jedan kolega,najbolje ostat u toploj kuci,deka,film i lagano :-D
User avatar
konektovan
Posts: 51391
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#12738 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by konektovan »

Msloprije šleper stao iznad dvorane Ramiz Salcin, taman da savlada uspon, stade.....
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#12739 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Sodom1 »

Znaci nema nista normalno ili 30 ili 130 :-) :-)
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#12740 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by amar1994 »

pa nema,goni ih u picku materinu,kamiondzije isto nece nimalo da oduzme gas kad ga pretices...
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#12741 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Sodom1 »

Drze li bar rastojanje?
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#12742 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by amar1994 »

aha,jedni iza drugih 8-)
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#12743 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Sodom1 »

To im najvise zamjeram , ne znam sta u tim situacijam ciniti , 2-3 kamiona i ako bi mogao jednog po jednog prestici ne mozes jer nema mjesta da se ponovo ubacis
ucenik1234
Posts: 1191
Joined: 06/11/2012 22:10

#12744 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by ucenik1234 »

Sodom1 wrote:To im najvise zamjeram , ne znam sta u tim situacijam ciniti , 2-3 kamiona i ako bi mogao jednog po jednog prestici ne mozes jer nema mjesta da se ponovo ubacis
+ što se hrabro usude preko prevoja krenut bez da prethodno montiraju lance, pa stanu 100m pred vrh i zajebu sve redom. Uostalom, tu i policija grijesi sto u podnozju ne kontrolise iste...
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#12745 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by noviclan »

konektovan wrote:Msloprije šleper stao iznad dvorane Ramiz Salcin, taman da savlada uspon, stade.....
HhAhaa kako tek na romaniju
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#12746 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by amar1994 »

Sodom1 wrote:To im najvise zamjeram , ne znam sta u tim situacijam ciniti , 2-3 kamiona i ako bi mogao jednog po jednog prestici ne mozes jer nema mjesta da se ponovo ubacis
najvise zamjeram pickicama sa jakim autima sto se naredaju iza :run:
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#12747 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by mk ultra »

noviclan wrote:
konektovan wrote:Msloprije šleper stao iznad dvorane Ramiz Salcin, taman da savlada uspon, stade.....
HhAhaa kako tek na romaniju
Ta dionica je prilicno dobro odrzavana
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#12748 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by noviclan »

amar1994 wrote:
Sodom1 wrote:To im najvise zamjeram , ne znam sta u tim situacijam ciniti , 2-3 kamiona i ako bi mogao jednog po jednog prestici ne mozes jer nema mjesta da se ponovo ubacis
najvise zamjeram pickicama sa jakim autima sto se naredaju iza :run:
:thumbup: i onda moras sisati kolonu i onda ne daj boze napravis belaj a sto jeste jeste vozi guj i gusla za petim devetim a moze ga mlatnuti u dvadeset metara i preko pune
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#12749 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by славянин »

amar1994 wrote:pa nema,goni ih u picku materinu,kamiondzije isto nece nimalo da oduzme gas kad ga pretices...
Pa ne smije na snijegu pustiti gas , ako stane.. stao je :roll:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#12750 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by amar1994 »

славянин wrote:
amar1994 wrote:pa nema,goni ih u picku materinu,kamiondzije isto nece nimalo da oduzme gas kad ga pretices...
Pa ne smije na snijegu pustiti gas , ako stane.. stao je :roll:
aha,a vozi 50,ociscena cesta,nema utabanog snijega,smetljari seljacki :-)
Post Reply