Dolazi zima - zimske gume

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#12701 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by noviclan »

Opa bit ce janjetine ali po duploj cijeni
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#12702 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

Haris.ba wrote:
NediM17 wrote: Negdje oko Kovacevic restorana u Donjoj Jablanici, taze slika. Katastrofa...
Da se iskopeljas. Sretno.

Koje auto voziš?
SX4 4x4, Michelin alpin5, ali nisam ja zapeo, ja sam u toploj sobi za tastaturom.
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#12703 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by noviclan »

hopi wrote:ne smijem reći koliko stare gy ug 7+ su na jednom autu
ali su jako malo prešle, naravno vožene samo zimi
i dalje vrlo dobre kada se uzme u obzir starost, nikakvih problema ni po snijegu ni mokrom, naravno sve normalna vožnja
:thumbup:
Sta kazes za sava s3 iz 2009. sa 6mm dubine
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#12704 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

bitanga_sa_otesa wrote:golfa dvicu synchro nedim vozi ,preletice ih sve :D
Nissan Xtrail 1,6 dci 4x4, goodyear ug9 u kolege. Ali dzaba kad ne " meres maket".
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#12705 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Bakir1 »

Ja bih trebao na put ali ne da mi se nikako :lol:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#12706 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Industrialyzer »

noviclan wrote:
hopi wrote:ne smijem reći koliko stare gy ug 7+ su na jednom autu
ali su jako malo prešle, naravno vožene samo zimi
i dalje vrlo dobre kada se uzme u obzir starost, nikakvih problema ni po snijegu ni mokrom, naravno sve normalna vožnja
:thumbup:
Sta kazes za sava s3 iz 2009. sa 6mm dubine
Sava za 10 godina u skladistu izgubi vise sare :lol:
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#12707 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by mk ultra »

NediM17 wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:golfa dvicu synchro nedim vozi ,preletice ih sve :D
Nissan Xtrail 1,6 dci 4x4, goodyear ug9 u kolege. Ali dzaba kad ne " meres maket".
Prođe li :-)
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#12708 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

mk ultra wrote:
NediM17 wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:golfa dvicu synchro nedim vozi ,preletice ih sve :D
Nissan Xtrail 1,6 dci 4x4, goodyear ug9 u kolege. Ali dzaba kad ne " meres maket".
Prođe li :-)
Ne javlja mi se vise, a eno vidim da su ih okrenuli preko nekog seoskog puta. Na sta li ce to tek liciti?
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#12709 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by mk ultra »

Ima puteljak preko mosta kod kovacevica kroz djevor, pa se izađe kod autobuske
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#12710 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by skafiskafsnjak »

NediM17 wrote: Ne javlja mi se vise, a eno vidim da su ih okrenuli preko nekog seoskog puta. Na sta li ce to tek liciti?

Preko Djevora...tu nema saobracaja..i asfaltirano.je...ali se ne cisti.

Ako kome trebala neka pomoc ili info , javite mi se na pp
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#12711 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

skafiskafsnjak wrote:
NediM17 wrote: Ne javlja mi se vise, a eno vidim da su ih okrenuli preko nekog seoskog puta. Na sta li ce to tek liciti?

Preko Djevora...tu nema saobracaja..i asfaltirano.je...ali se ne cisti.

Ako kome trebala neka pomoc ili info , javite mi se na pp
Ma ja, ali ta cesta zavrsava pored muzeja u centru. A sta dalje s Lendavom, jel procepilo?
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#12712 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

Prosao je ali evo sad u Ostroscu zastoj.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#12713 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by skafiskafsnjak »

NediM17 wrote:Prosao je ali evo sad u Ostroscu zastoj.
Kazu u Konjicu ga manje ima
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#12714 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by mk ultra »

Image

Image
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#12715 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by skafiskafsnjak »

Dobro si ti prosao...kod muzeja zastoj sad

Image
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#12716 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

bordo gandalf wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:
NediM17 wrote: Kod Remze
ne znam kako se zove ,ja uvijek jedem u istoj od kad znam za sebe...
Posle tunela desno gore???
Ma jok, to je skorojevicka.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12717 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

ova je u sred ostrozca gdje je prosirenje za autobuse,kad ides prema mostaru ,s desne strane je prosirenje i kafana,s lijeve strane prodavnica i pekara
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#12718 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by skafiskafsnjak »

U Bingu lanci idu ko halva :lol:
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#12719 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by mk ultra »

Image

Image

Za ovo ne trebaju lanci
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#12720 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by skafiskafsnjak »

Kad si karina vozac, onda trebaju :skoljka:
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#12721 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by high_volume »

.
User avatar
Optimist
Posts: 15523
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#12722 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Optimist »

Danasnji dan zavrsio prije nekih sat vremena i 390km. Cega sam se sve nagledao, da sam u pola godine bilo bi mi dosta. Od svakakvih uslova na putu do svakakvih vozaca. Tacno ovo sve treba rastjerat i resetovati sve na pocetak.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12723 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

Optimist wrote: do svakakvih vozaca. Tacno ovo sve treba rastjerat i resetovati sve na pocetak.
slazem se :thumbup:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#12724 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Throttle »

4 komada Kontinentala ts860 195 65 15 na ekupi na akciji za Visa kartice 386KM :-)
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#12725 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

Throttle wrote:4 komada Kontinentala ts860 195 65 15 na ekupi na akciji za Visa kartice 386KM :-)
Stvarno povoljno. Da sa krajem ove sezone imam namjeru mijenjati gume, kupio bih ih odmah.
Post Reply