Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#12701 Re: Dolazi zima - zimske gume
Opa bit ce janjetine ali po duploj cijeni
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#12702 Re: Dolazi zima - zimske gume
SX4 4x4, Michelin alpin5, ali nisam ja zapeo, ja sam u toploj sobi za tastaturom.Haris.ba wrote:Da se iskopeljas. Sretno.NediM17 wrote: Negdje oko Kovacevic restorana u Donjoj Jablanici, taze slika. Katastrofa...
Koje auto voziš?
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#12703 Re: Dolazi zima - zimske gume
hopi wrote:ne smijem reći koliko stare gy ug 7+ su na jednom autu
ali su jako malo prešle, naravno vožene samo zimi
i dalje vrlo dobre kada se uzme u obzir starost, nikakvih problema ni po snijegu ni mokrom, naravno sve normalna vožnja
Sta kazes za sava s3 iz 2009. sa 6mm dubine
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#12704 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nissan Xtrail 1,6 dci 4x4, goodyear ug9 u kolege. Ali dzaba kad ne " meres maket".bitanga_sa_otesa wrote:golfa dvicu synchro nedim vozi ,preletice ih sve
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#12705 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja bih trebao na put ali ne da mi se nikako 
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#12706 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sava za 10 godina u skladistu izgubi vise sarenoviclan wrote:hopi wrote:ne smijem reći koliko stare gy ug 7+ su na jednom autu
ali su jako malo prešle, naravno vožene samo zimi
i dalje vrlo dobre kada se uzme u obzir starost, nikakvih problema ni po snijegu ni mokrom, naravno sve normalna vožnja![]()
Sta kazes za sava s3 iz 2009. sa 6mm dubine
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#12707 Re: Dolazi zima - zimske gume
Prođe liNediM17 wrote:Nissan Xtrail 1,6 dci 4x4, goodyear ug9 u kolege. Ali dzaba kad ne " meres maket".bitanga_sa_otesa wrote:golfa dvicu synchro nedim vozi ,preletice ih sve
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#12708 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ne javlja mi se vise, a eno vidim da su ih okrenuli preko nekog seoskog puta. Na sta li ce to tek liciti?mk ultra wrote:Prođe liNediM17 wrote:Nissan Xtrail 1,6 dci 4x4, goodyear ug9 u kolege. Ali dzaba kad ne " meres maket".bitanga_sa_otesa wrote:golfa dvicu synchro nedim vozi ,preletice ih sve
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#12709 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ima puteljak preko mosta kod kovacevica kroz djevor, pa se izađe kod autobuske
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#12710 Re: Dolazi zima - zimske gume
NediM17 wrote: Ne javlja mi se vise, a eno vidim da su ih okrenuli preko nekog seoskog puta. Na sta li ce to tek liciti?
Preko Djevora...tu nema saobracaja..i asfaltirano.je...ali se ne cisti.
Ako kome trebala neka pomoc ili info , javite mi se na pp
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#12711 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ma ja, ali ta cesta zavrsava pored muzeja u centru. A sta dalje s Lendavom, jel procepilo?skafiskafsnjak wrote:NediM17 wrote: Ne javlja mi se vise, a eno vidim da su ih okrenuli preko nekog seoskog puta. Na sta li ce to tek liciti?
Preko Djevora...tu nema saobracaja..i asfaltirano.je...ali se ne cisti.
Ako kome trebala neka pomoc ili info , javite mi se na pp
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#12712 Re: Dolazi zima - zimske gume
Prosao je ali evo sad u Ostroscu zastoj.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#12713 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kazu u Konjicu ga manje imaNediM17 wrote:Prosao je ali evo sad u Ostroscu zastoj.
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#12715 Re: Dolazi zima - zimske gume
Dobro si ti prosao...kod muzeja zastoj sad


-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#12716 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ma jok, to je skorojevicka.bordo gandalf wrote:Posle tunela desno gore???bitanga_sa_otesa wrote:ne znam kako se zove ,ja uvijek jedem u istoj od kad znam za sebe...NediM17 wrote: Kod Remze
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12717 Re: Dolazi zima - zimske gume
ova je u sred ostrozca gdje je prosirenje za autobuse,kad ides prema mostaru ,s desne strane je prosirenje i kafana,s lijeve strane prodavnica i pekara
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#12718 Re: Dolazi zima - zimske gume
U Bingu lanci idu ko halva 
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#12719 Re: Dolazi zima - zimske gume


Za ovo ne trebaju lanci
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#12720 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kad si karina vozac, onda trebaju 
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#12722 Re: Dolazi zima - zimske gume
Danasnji dan zavrsio prije nekih sat vremena i 390km. Cega sam se sve nagledao, da sam u pola godine bilo bi mi dosta. Od svakakvih uslova na putu do svakakvih vozaca. Tacno ovo sve treba rastjerat i resetovati sve na pocetak.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12723 Re: Dolazi zima - zimske gume
slazem seOptimist wrote: do svakakvih vozaca. Tacno ovo sve treba rastjerat i resetovati sve na pocetak.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#12724 Re: Dolazi zima - zimske gume
4 komada Kontinentala ts860 195 65 15 na ekupi na akciji za Visa kartice 386KM 
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#12725 Re: Dolazi zima - zimske gume
Stvarno povoljno. Da sa krajem ove sezone imam namjeru mijenjati gume, kupio bih ih odmah.Throttle wrote:4 komada Kontinentala ts860 195 65 15 na ekupi na akciji za Visa kartice 386KM


