Sta znaci uhaako?Mustang1 wrote:I na racunaru ne vidim ovu sliku .. Na tabletu vidim .. Sta si uhaako
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12701 Re: Liverpool FC
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12702 Re: Liverpool FC
Razbatalio! 
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12703 Re: Liverpool FC
Danke. Ne znam, kod mene diraBHF_Manijak wrote:Razbatalio!
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12704 Re: Liverpool FC
Edin H. wrote:Sta znaci uhaako?Mustang1 wrote:I na racunaru ne vidim ovu sliku .. Na tabletu vidim .. Sta si uhaako
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#12706 Re: Liverpool FC
Namjerno igranje rukom... Nažalost, sudija ostao nijem 
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12707 Re: Liverpool FC
Kakav sam ja navijac nisam ni znao da je utakmica danas 
-
kazo
- Posts: 1695
- Joined: 08/03/2012 19:57
#12708 Re: Liverpool FC
imal kakav dobar link, ja naso sve rusi komentatori 
EDIT: evo ima i ovaj link http://ifirstrow.eu/watch/313902/3/watc ... elsea.html malo je bolja slika
EDIT: evo ima i ovaj link http://ifirstrow.eu/watch/313902/3/watc ... elsea.html malo je bolja slika
Last edited by kazo on 20/01/2015 22:09, edited 1 time in total.
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12709 Re: Liverpool FC
Daj ako je dobra slika sa rusima
Ja nasao sve losa slika meni ne smetaju braca rusi 
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12711 Re: Liverpool FC
Super drugo poluvrijeme Liverpula strasno su odigrali i razbili Celsi totalno.
Sve u svemu dobra tekma i mislim da bi i u LP trebali izbacit pravilo gola na strani i bilo bi puno gledljivije.
Zamisli kako bi se Celsi zatvorio da je veceras vrijedilo gol + na strani.
Sve u svemu dobra tekma i mislim da bi i u LP trebali izbacit pravilo gola na strani i bilo bi puno gledljivije.
Zamisli kako bi se Celsi zatvorio da je veceras vrijedilo gol + na strani.
- Logovan
- Posts: 102748
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12712 Re: Liverpool FC
Ma džaba njima što su oni njih razbili, kad je rezultat 1:1, koji odgovara njima, a ne Liverpoolu. Stvarno su dobro odigrali, ali od ove priče nemaju ništa. Vjerovatno će Chelsea proći, mislim da nemaju šanse da ih izbace.missko wrote:Super drugo poluvrijeme Liverpula strasno su odigrali i razbili Celsi totalno.
Sve u svemu dobra tekma i mislim da bi i u LP trebali izbacit pravilo gola na strani i bilo bi puno gledljivije.
Zamisli kako bi se Celsi zatvorio da je veceras vrijedilo gol + na strani.
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#12713 Re: Liverpool FC
Ne vazi gol na strani u ovom takmicenju. Ako bude 0:0 ili 2:2 u revansu, igraju se produzeci. A u produzecima posle valjda vazi pravilo gola u gostima, ako sam dobro razumeo.missko wrote:Super drugo poluvrijeme Liverpula strasno su odigrali i razbili Celsi totalno.
Sve u svemu dobra tekma i mislim da bi i u LP trebali izbacit pravilo gola na strani i bilo bi puno gledljivije.
Zamisli kako bi se Celsi zatvorio da je veceras vrijedilo gol + na strani.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12714 Re: Liverpool FC
Da. Uveli su to neko preglupo pravilo.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12715 Re: Liverpool FC
Pa to i govorim da je pravilo super i da bi trebalo tako biti i u Ligi Prvaka. Jer jucer da je vazilo pravilo gola na strani Celsi bi se zatvorio i ubio tekmu do negledljivosti a posebno bi revans bio neinteresantanTowelie wrote:Ne vazi gol na strani u ovom takmicenju. Ako bude 0:0 ili 2:2 u revansu, igraju se produzeci. A u produzecima posle valjda vazi pravilo gola u gostima, ako sam dobro razumeo.missko wrote:Super drugo poluvrijeme Liverpula strasno su odigrali i razbili Celsi totalno.
Sve u svemu dobra tekma i mislim da bi i u LP trebali izbacit pravilo gola na strani i bilo bi puno gledljivije.
Zamisli kako bi se Celsi zatvorio da je veceras vrijedilo gol + na strani.Recimo, ako bi na Bridzu bilo 0:0 posle 90 minuta, igraju se produzeci. Ali, ako ostane isti rezultat i posle 120 minuta, Liverpul ispada.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12716 Re: Liverpool FC
pola pola je tumissko wrote:Pa to i govorim da je pravilo super i da bi trebalo tako biti i u Ligi Prvaka. Jer jucer da je vazilo pravilo gola na strani Celsi bi se zatvorio i ubio tekmu do negledljivosti a posebno bi revans bio neinteresantanTowelie wrote:Ne vazi gol na strani u ovom takmicenju. Ako bude 0:0 ili 2:2 u revansu, igraju se produzeci. A u produzecima posle valjda vazi pravilo gola u gostima, ako sam dobro razumeo.missko wrote:Super drugo poluvrijeme Liverpula strasno su odigrali i razbili Celsi totalno.
Sve u svemu dobra tekma i mislim da bi i u LP trebali izbacit pravilo gola na strani i bilo bi puno gledljivije.
Zamisli kako bi se Celsi zatvorio da je veceras vrijedilo gol + na strani.Recimo, ako bi na Bridzu bilo 0:0 posle 90 minuta, igraju se produzeci. Ali, ako ostane isti rezultat i posle 120 minuta, Liverpul ispada.
da ukinu to ne vjerujem da bi vise ikada bilo da manja ekipa prodje vecu, sjecas se Lyona protiv Madrida kad im ga Mire zabi, da nije bilo golova u gostima tu, ne bi oni nikad prosli
imas jos hiljadu drugih primjera
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#12717 Re: Liverpool FC
Vrlo dobra, dinamična utakmica sinoć.
Skoro svi igrači su bili na željenoj razini osim možda Morena koji je malo spavao.
Chelsea je i dalje favorit za prolazak, ali neće se lako prošetati ako Liverpool odigra opet na ovoj razini.
Skoro svi igrači su bili na željenoj razini osim možda Morena koji je malo spavao.
Chelsea je i dalje favorit za prolazak, ali neće se lako prošetati ako Liverpool odigra opet na ovoj razini.
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12718 Re: Liverpool FC
Koji cirkus u pm ... Jebo ga Allen nek ga kuci vodi vise.. Umjesto da iskoriste ove rezuktate danas i napadnu ovaj kup oni ce nerijeseno ovdje i izggubiti drugu
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12719 Re: Liverpool FC
Ovaj Bolton igra ragbi jbt... Ovim mesarima ni Stoke iz najboljih dana nije ni blizu.
Sudija malo sere... crveni je trebao biti nad Markovicem i penal nad Hendersonom
Sudija malo sere... crveni je trebao biti nad Markovicem i penal nad Hendersonom
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12720 Re: Liverpool FC
Nije penal, a i Markovic je malo foliro.MyTao wrote:Ovaj Bolton igra ragbi jbt... Ovim mesarima ni Stoke iz najboljih dana nije ni blizu.
Sudija malo sere... crveni je trebao biti nad Markovicem i penal nad Hendersonom
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12721 Re: Liverpool FC
Ja sta bogalj Manquillo fuli pred kraj, jebem ga mrljava!

-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12722 Re: Liverpool FC
Jbg koji je kurac Manquillo trazio uopste tu sto nije neko ko zna zabiti .. To je pravo pitanje .. Nije on kriv sto nije njegovo da zabije ..
Ova formacije me nervira i to kako .. A o izmjenama necu ni da govorim .. Imam osjecaj da cak sa ovakvim igracima mozemo puno toga ali da Rodgers svojim experimentima i glupostima sve unisti
Ova formacije me nervira i to kako .. A o izmjenama necu ni da govorim .. Imam osjecaj da cak sa ovakvim igracima mozemo puno toga ali da Rodgers svojim experimentima i glupostima sve unisti
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12723 Re: Liverpool FC
Zar Mankillo nije izasao iz igre negdje u 60. minuti?? Zamjenio ga Borini? Ili je ta sansa bila dok je jos on bio u igri?
Znam da je borini imao nekoliko sansi koje bi malo bolji napadac iskoristio.
Znam da je borini imao nekoliko sansi koje bi malo bolji napadac iskoristio.
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12724 Re: Liverpool FC
Citava strana gola prazna, on puca u golmana.MyTao wrote:Zar Mankillo nije izasao iz igre negdje u 60. minuti?? Zamjenio ga Borini? Ili je ta sansa bila dok je jos on bio u igri?
Znam da je borini imao nekoliko sansi koje bi malo bolji napadac iskoristio.
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12725 Re: Liverpool FC
a sam ost'o na dsenoj strani, sve prazno, on suta pored gola! I to 5 metara pored lijeve stative!
Ne znam tacno kad je bila sansa, ali je na highlightsima bila pred sami kraj, pa sam zato zakljucio rek'o da nije i pred kraj utakmice bila.
Ne znam tacno kad je bila sansa, ali je na highlightsima bila pred sami kraj, pa sam zato zakljucio rek'o da nije i pred kraj utakmice bila.
