Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12701 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Mustang1 wrote:I na racunaru ne vidim ovu sliku .. Na tabletu vidim .. Sta si uhaako :D
Sta znaci uhaako?
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12702 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Razbatalio! :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12703 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

BHF_Manijak wrote:Razbatalio! :mrgreen:
Danke. Ne znam, kod mene dira :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12704 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Edin H. wrote:
Mustang1 wrote:I na racunaru ne vidim ovu sliku .. Na tabletu vidim .. Sta si uhaako :D
Sta znaci uhaako?
:mrgreen:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12705 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Sudija :-) :-) :-)
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#12706 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Namjerno igranje rukom... Nažalost, sudija ostao nijem :o
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#12707 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Kakav sam ja navijac nisam ni znao da je utakmica danas :D
kazo
Posts: 1695
Joined: 08/03/2012 19:57

#12708 Re: Liverpool FC

Post by kazo »

imal kakav dobar link, ja naso sve rusi komentatori :-D
EDIT: evo ima i ovaj link http://ifirstrow.eu/watch/313902/3/watc ... elsea.html malo je bolja slika
Last edited by kazo on 20/01/2015 22:09, edited 1 time in total.
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#12709 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Daj ako je dobra slika sa rusima :D Ja nasao sve losa slika meni ne smetaju braca rusi :D
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#12711 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Super drugo poluvrijeme Liverpula strasno su odigrali i razbili Celsi totalno.
Sve u svemu dobra tekma i mislim da bi i u LP trebali izbacit pravilo gola na strani i bilo bi puno gledljivije.
Zamisli kako bi se Celsi zatvorio da je veceras vrijedilo gol + na strani.
User avatar
Logovan
Posts: 102748
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12712 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

missko wrote:Super drugo poluvrijeme Liverpula strasno su odigrali i razbili Celsi totalno.
Sve u svemu dobra tekma i mislim da bi i u LP trebali izbacit pravilo gola na strani i bilo bi puno gledljivije.
Zamisli kako bi se Celsi zatvorio da je veceras vrijedilo gol + na strani.
Ma džaba njima što su oni njih razbili, kad je rezultat 1:1, koji odgovara njima, a ne Liverpoolu. Stvarno su dobro odigrali, ali od ove priče nemaju ništa. Vjerovatno će Chelsea proći, mislim da nemaju šanse da ih izbace.
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#12713 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

missko wrote:Super drugo poluvrijeme Liverpula strasno su odigrali i razbili Celsi totalno.
Sve u svemu dobra tekma i mislim da bi i u LP trebali izbacit pravilo gola na strani i bilo bi puno gledljivije.
Zamisli kako bi se Celsi zatvorio da je veceras vrijedilo gol + na strani.
Ne vazi gol na strani u ovom takmicenju. Ako bude 0:0 ili 2:2 u revansu, igraju se produzeci. A u produzecima posle valjda vazi pravilo gola u gostima, ako sam dobro razumeo. :-) Recimo, ako bi na Bridzu bilo 0:0 posle 90 minuta, igraju se produzeci. Ali, ako ostane isti rezultat i posle 120 minuta, Liverpul ispada.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12714 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Da. Uveli su to neko preglupo pravilo.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#12715 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Towelie wrote:
missko wrote:Super drugo poluvrijeme Liverpula strasno su odigrali i razbili Celsi totalno.
Sve u svemu dobra tekma i mislim da bi i u LP trebali izbacit pravilo gola na strani i bilo bi puno gledljivije.
Zamisli kako bi se Celsi zatvorio da je veceras vrijedilo gol + na strani.
Ne vazi gol na strani u ovom takmicenju. Ako bude 0:0 ili 2:2 u revansu, igraju se produzeci. A u produzecima posle valjda vazi pravilo gola u gostima, ako sam dobro razumeo. :-) Recimo, ako bi na Bridzu bilo 0:0 posle 90 minuta, igraju se produzeci. Ali, ako ostane isti rezultat i posle 120 minuta, Liverpul ispada.
Pa to i govorim da je pravilo super i da bi trebalo tako biti i u Ligi Prvaka. Jer jucer da je vazilo pravilo gola na strani Celsi bi se zatvorio i ubio tekmu do negledljivosti a posebno bi revans bio neinteresantan
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12716 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

missko wrote:
Towelie wrote:
missko wrote:Super drugo poluvrijeme Liverpula strasno su odigrali i razbili Celsi totalno.
Sve u svemu dobra tekma i mislim da bi i u LP trebali izbacit pravilo gola na strani i bilo bi puno gledljivije.
Zamisli kako bi se Celsi zatvorio da je veceras vrijedilo gol + na strani.
Ne vazi gol na strani u ovom takmicenju. Ako bude 0:0 ili 2:2 u revansu, igraju se produzeci. A u produzecima posle valjda vazi pravilo gola u gostima, ako sam dobro razumeo. :-) Recimo, ako bi na Bridzu bilo 0:0 posle 90 minuta, igraju se produzeci. Ali, ako ostane isti rezultat i posle 120 minuta, Liverpul ispada.
Pa to i govorim da je pravilo super i da bi trebalo tako biti i u Ligi Prvaka. Jer jucer da je vazilo pravilo gola na strani Celsi bi se zatvorio i ubio tekmu do negledljivosti a posebno bi revans bio neinteresantan
pola pola je tu

da ukinu to ne vjerujem da bi vise ikada bilo da manja ekipa prodje vecu, sjecas se Lyona protiv Madrida kad im ga Mire zabi, da nije bilo golova u gostima tu, ne bi oni nikad prosli

imas jos hiljadu drugih primjera
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#12717 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Vrlo dobra, dinamična utakmica sinoć.
Skoro svi igrači su bili na željenoj razini osim možda Morena koji je malo spavao.
Chelsea je i dalje favorit za prolazak, ali neće se lako prošetati ako Liverpool odigra opet na ovoj razini.
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#12718 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Koji cirkus u pm ... Jebo ga Allen nek ga kuci vodi vise.. Umjesto da iskoriste ove rezuktate danas i napadnu ovaj kup oni ce nerijeseno ovdje i izggubiti drugu
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12719 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Ovaj Bolton igra ragbi jbt... Ovim mesarima ni Stoke iz najboljih dana nije ni blizu.

Sudija malo sere... crveni je trebao biti nad Markovicem i penal nad Hendersonom
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12720 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

MyTao wrote:Ovaj Bolton igra ragbi jbt... Ovim mesarima ni Stoke iz najboljih dana nije ni blizu.

Sudija malo sere... crveni je trebao biti nad Markovicem i penal nad Hendersonom
Nije penal, a i Markovic je malo foliro.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12721 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ja sta bogalj Manquillo fuli pred kraj, jebem ga mrljava! :roll: :roll: :roll:
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#12722 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Jbg koji je kurac Manquillo trazio uopste tu sto nije neko ko zna zabiti .. To je pravo pitanje .. Nije on kriv sto nije njegovo da zabije ..
Ova formacije me nervira i to kako .. A o izmjenama necu ni da govorim .. Imam osjecaj da cak sa ovakvim igracima mozemo puno toga ali da Rodgers svojim experimentima i glupostima sve unisti
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12723 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Zar Mankillo nije izasao iz igre negdje u 60. minuti?? Zamjenio ga Borini? Ili je ta sansa bila dok je jos on bio u igri?

Znam da je borini imao nekoliko sansi koje bi malo bolji napadac iskoristio.
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12724 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

MyTao wrote:Zar Mankillo nije izasao iz igre negdje u 60. minuti?? Zamjenio ga Borini? Ili je ta sansa bila dok je jos on bio u igri?

Znam da je borini imao nekoliko sansi koje bi malo bolji napadac iskoristio.
Citava strana gola prazna, on puca u golmana.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12725 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

a sam ost'o na dsenoj strani, sve prazno, on suta pored gola! I to 5 metara pored lijeve stative! :-) :-) :roll:
Ne znam tacno kad je bila sansa, ali je na highlightsima bila pred sami kraj, pa sam zato zakljucio rek'o da nije i pred kraj utakmice bila.
Post Reply