Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12676 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

todd_smith wrote:
Mustang1 wrote:Ma ni najmanje vala ali mi nije jasno sta imatae od toga sto dolazite i pljujete sve zivo :-)
nemam nista, niti pljujem, kada ima sta pozitivno pohvalim, liverpool mi je drag klub zato mi glupo vidjeti kakve gluposti rade :mrgreen:

origi bi dobro dosao, ali napadac nije liverpoolov problem, mislim jeste ali najmanji im je to problem
Ma kakav Origi, niđe veze igrač.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12677 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Bolji od Bala pa kakav god da je :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12678 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Jest teško biti bolji od njega.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12679 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Pitaj Bilbiju, on ce ti reci. :mrgreen: :skoljka:
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12680 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Bilbija je Rooney i za jednog i za drugog. 8-)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12681 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Welbeck Messi za sve spomenute. Ali realno.
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12682 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Možda za ovu dvojicu, ali za Bilbiju nikad. :izet: Nećemo o ovome ovdje, bezveze ljudima kvarimo temu. :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12683 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Nabavio sam kartu. :D
Mustang1
Posts: 29908
Joined: 29/12/2010 17:31

#12684 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Uslikaj Balu kad zabije go :oops: I opsuj Boriniju i Lucasu nesto socno na nasem :D
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#12685 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Rutinski.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12686 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Borini i Lambert , dva panja za tri boda na jako teškom gostovanju :sretan:
Jak napadač i golman silno fale u prvih 11
Raduje me povratak Ibea sa posudbe :thumbup:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12687 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Protiv ove Ville 3 boda su morala pasti, nisam gledao utakmicu ne znam je li bila patnja ili ne, ali ohrabrujuca cinjenica da su po prvi put ove sezone uvezane 2 utakmice bez primljenog gola :thumbup:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12688 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

K'o malo krenulo... Sto bi rek'o virtuoz Hadzic "Haj'mo igrat, picka mu mater'na!"
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12689 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Mustang1 wrote:Uslikaj Balu kad zabije go :oops: I opsuj Boriniju i Lucasu nesto socno na nasem :D
Balo ni na klupi, zar nije lakse Markovicu? :D
Mustang1
Posts: 29908
Joined: 29/12/2010 17:31

#12690 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ma Boriniju psuj vidis da djeluje :D A Markovic ce doci na svoje polako bit ce on dobar .. Lambert je doveden sa klupe da ulazi i tako treba i da bude a ne da ga sa gura od pocetka pa onda pljuje .. On je idealan za ulazak sa klupe
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12691 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Mustang1 wrote:Ma Boriniju psuj vidis da djeluje :D A Markovic ce doci na svoje polako bit ce on dobar .. Lambert je doveden sa klupe da ulazi i tako treba i da bude a ne da ga sa gura od pocetka pa onda pljuje .. On je idealan za ulazak sa klupe
Ne znam vala, tanki su, samo je Villa bila katastrofalna. Borini nesto lafo fadja uglove, ne moze u pet metara da pogodi. Markovic umjesto da povuce, izigrava Beckama, nijedna nije prosla. Ovaj Ibe bi mozda mogao biti dobar, nesto trazi loptu, ali mu je niko neda. :D
Mustang1
Posts: 29908
Joined: 29/12/2010 17:31

#12692 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ma Markovic tek polako dolazi sebi ja ocekujem od njega pravog igraca sljedece a vrhunskog za 2-3 godine .. Samo jos da hoce Lucas i Borini otici pa makar i Lallana igrao u spicu
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12693 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Image :D
Lucas Leiva
Posts: 634
Joined: 11/01/2011 14:47

#12694 Re: Liverpool FC

Post by Lucas Leiva »

Previse je to fizicki nejako, nema tu ni jednog pravog igraca za ostrva... oni su niski, mali, oni se ponekad izgube u travi pa ih protivnici ne vide i daju poneki gol, ali tamo gdje je podsisana trava Shawcrossi, Huttovi i kompanija ce da ih pregaze. Ne valja to, proslo je vrijeme tehnicara u modernom fudbalu... Guardiolina Barcelona je davna proslost.
Mustang1
Posts: 29908
Joined: 29/12/2010 17:31

#12695 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Edin H. wrote:Image :D
Koji si ti ? :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12696 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

je li ovo velkoski slikao :skoljka:
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12697 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Mustang1 wrote: Koji si ti ? :D
Nisam ni jedan, bio sam gore iznad, na gornjoj tribini, ali dobar su dzumbus napravili kod drugog gola :D
Mustang1
Posts: 29908
Joined: 29/12/2010 17:31

#12698 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

I na racunaru ne vidim ovu sliku .. Na tabletu vidim .. Sta si uhaako :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12699 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Kako je Leiva proletio među narod kad se zaletio na toj slici kad su slavili :D

Image

:run: :shock: :?

Nego sutra je meč sa plastičnim plavim smetljarima iz Londona u polufinalu kupa.Navodno Sturridge počinje od prve minute i navodno očekuje se najjači sastav Liverpoola iz razloga to Rodgers želi osvojiti ovaj trofej.
Također bilo bi fino da se i FA Kup osvoji čisto iz razloga što finale FA Kupa pada na Gerrardov rođendan, pa kud ćeš ljepši poklon za legendu koja nas uskoro napušta :)
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12700 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

eh da je tako lahko osvajati trofeje svake bi godine imali po dva tri :)

Chelsea je apsolutni favorit sutra, a tesko da ce Sturridge igrati... Ali svasta moze biti, Liverpool je uvezao nekoliko pobjeda, imaju sistem koji odgovara igracima... 14 utakmica bez poraza... :):)
Post Reply