Ma kakav Origi, niđe veze igrač.todd_smith wrote:nemam nista, niti pljujem, kada ima sta pozitivno pohvalim, liverpool mi je drag klub zato mi glupo vidjeti kakve gluposti radeMustang1 wrote:Ma ni najmanje vala ali mi nije jasno sta imatae od toga sto dolazite i pljujete sve zivo![]()
origi bi dobro dosao, ali napadac nije liverpoolov problem, mislim jeste ali najmanji im je to problem
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12676 Re: Liverpool FC
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12677 Re: Liverpool FC
Bolji od Bala pa kakav god da je 
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12678 Re: Liverpool FC
Jest teško biti bolji od njega.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12679 Re: Liverpool FC
Pitaj Bilbiju, on ce ti reci.

- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12680 Re: Liverpool FC
Bilbija je Rooney i za jednog i za drugog. 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12681 Re: Liverpool FC
Welbeck Messi za sve spomenute. Ali realno.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12682 Re: Liverpool FC
Možda za ovu dvojicu, ali za Bilbiju nikad.
Nećemo o ovome ovdje, bezveze ljudima kvarimo temu. 
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12683 Re: Liverpool FC
Nabavio sam kartu. 
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12684 Re: Liverpool FC
Uslikaj Balu kad zabije go
I opsuj Boriniju i Lucasu nesto socno na nasem 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#12686 Re: Liverpool FC
Borini i Lambert , dva panja za tri boda na jako teškom gostovanju
Jak napadač i golman silno fale u prvih 11
Raduje me povratak Ibea sa posudbe
Jak napadač i golman silno fale u prvih 11
Raduje me povratak Ibea sa posudbe
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12687 Re: Liverpool FC
Protiv ove Ville 3 boda su morala pasti, nisam gledao utakmicu ne znam je li bila patnja ili ne, ali ohrabrujuca cinjenica da su po prvi put ove sezone uvezane 2 utakmice bez primljenog gola 
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12688 Re: Liverpool FC
K'o malo krenulo... Sto bi rek'o virtuoz Hadzic "Haj'mo igrat, picka mu mater'na!"
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12689 Re: Liverpool FC
Balo ni na klupi, zar nije lakse Markovicu?Mustang1 wrote:Uslikaj Balu kad zabije goI opsuj Boriniju i Lucasu nesto socno na nasem
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12690 Re: Liverpool FC
Ma Boriniju psuj vidis da djeluje
A Markovic ce doci na svoje polako bit ce on dobar .. Lambert je doveden sa klupe da ulazi i tako treba i da bude a ne da ga sa gura od pocetka pa onda pljuje .. On je idealan za ulazak sa klupe
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12691 Re: Liverpool FC
Ne znam vala, tanki su, samo je Villa bila katastrofalna. Borini nesto lafo fadja uglove, ne moze u pet metara da pogodi. Markovic umjesto da povuce, izigrava Beckama, nijedna nije prosla. Ovaj Ibe bi mozda mogao biti dobar, nesto trazi loptu, ali mu je niko neda.Mustang1 wrote:Ma Boriniju psuj vidis da djelujeA Markovic ce doci na svoje polako bit ce on dobar .. Lambert je doveden sa klupe da ulazi i tako treba i da bude a ne da ga sa gura od pocetka pa onda pljuje .. On je idealan za ulazak sa klupe
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12692 Re: Liverpool FC
Ma Markovic tek polako dolazi sebi ja ocekujem od njega pravog igraca sljedece a vrhunskog za 2-3 godine .. Samo jos da hoce Lucas i Borini otici pa makar i Lallana igrao u spicu
-
Lucas Leiva
- Posts: 634
- Joined: 11/01/2011 14:47
#12694 Re: Liverpool FC
Previse je to fizicki nejako, nema tu ni jednog pravog igraca za ostrva... oni su niski, mali, oni se ponekad izgube u travi pa ih protivnici ne vide i daju poneki gol, ali tamo gdje je podsisana trava Shawcrossi, Huttovi i kompanija ce da ih pregaze. Ne valja to, proslo je vrijeme tehnicara u modernom fudbalu... Guardiolina Barcelona je davna proslost.
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12695 Re: Liverpool FC
Koji si ti ?Edin H. wrote:![]()
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12696 Re: Liverpool FC
je li ovo velkoski slikao 
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12697 Re: Liverpool FC
Nisam ni jedan, bio sam gore iznad, na gornjoj tribini, ali dobar su dzumbus napravili kod drugog golaMustang1 wrote: Koji si ti ?
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12698 Re: Liverpool FC
I na racunaru ne vidim ovu sliku .. Na tabletu vidim .. Sta si uhaako 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12699 Re: Liverpool FC
Kako je Leiva proletio među narod kad se zaletio na toj slici kad su slavili

Nego sutra je meč sa plastičnim plavim smetljarima iz Londona u polufinalu kupa.Navodno Sturridge počinje od prve minute i navodno očekuje se najjači sastav Liverpoola iz razloga to Rodgers želi osvojiti ovaj trofej.
Također bilo bi fino da se i FA Kup osvoji čisto iz razloga što finale FA Kupa pada na Gerrardov rođendan, pa kud ćeš ljepši poklon za legendu koja nas uskoro napušta

Nego sutra je meč sa plastičnim plavim smetljarima iz Londona u polufinalu kupa.Navodno Sturridge počinje od prve minute i navodno očekuje se najjači sastav Liverpoola iz razloga to Rodgers želi osvojiti ovaj trofej.
Također bilo bi fino da se i FA Kup osvoji čisto iz razloga što finale FA Kupa pada na Gerrardov rođendan, pa kud ćeš ljepši poklon za legendu koja nas uskoro napušta
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12700 Re: Liverpool FC
eh da je tako lahko osvajati trofeje svake bi godine imali po dva tri 
Chelsea je apsolutni favorit sutra, a tesko da ce Sturridge igrati... Ali svasta moze biti, Liverpool je uvezao nekoliko pobjeda, imaju sistem koji odgovara igracima... 14 utakmica bez poraza...
:)
Chelsea je apsolutni favorit sutra, a tesko da ce Sturridge igrati... Ali svasta moze biti, Liverpool je uvezao nekoliko pobjeda, imaju sistem koji odgovara igracima... 14 utakmica bez poraza...
