Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102757
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12651 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

todd_smith wrote:kako se balotelli okliznu taman za 1 na 1 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pade k'o pokošen. :lol:
Lucas Leiva
Posts: 634
Joined: 11/01/2011 14:47

#12652 Re: Liverpool FC

Post by Lucas Leiva »

Zar je moguce da iko od vas moze da gleda i komentarise utakmice poslije saznanja da se Brendan Rodgers na kraju sezone rijesava usluga najboljeg igraca Liverpoola svih vremena Stivija Džija! Brendan Rodgers ovim potezom ostaje najcrnjim slovima zapisan u istoriji Liverpoola i ne mogu ga ni stotine otkaza oprati poslije ove pogibeljne odluke.

Sa hrpom mušica koje je ostavio u ekipi, a bez Stivija Džija, ova ekipa ce dogodine ispasti u Championship jer obezglavljene mušice od igrača nisu u stanju zajedno ni izaci na teren, a ne jos u takvom sastavu nekoga pobijediti.

Ne moze im sada pomoci ni Rafael Benitez!
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12653 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Lucas Leiva wrote:Zar je moguce da iko od vas moze da gleda i komentarise utakmice poslije saznanja da se Brendan Rodgers na kraju sezone rijesava usluga najboljeg igraca Liverpoola svih vremena Stivija Džija! Brendan Rodgers ovim potezom ostaje najcrnjim slovima zapisan u istoriji Liverpoola i ne mogu ga ni stotine otkaza oprati poslije ove pogibeljne odluke.

Sa hrpom mušica koje je ostavio u ekipi, a bez Stivija Džija, ova ekipa ce dogodine ispasti u Championship jer obezglavljene mušice od igrača nisu u stanju zajedno ni izaci na teren, a ne jos u takvom sastavu nekoga pobijediti.

Ne moze im sada pomoci ni Rafael Benitez!
ne rijesava

nego mu je rekao da ce igrati manje, zbog godina i jer zeli mladjim da pruzi priliku, ovome se to nije svidjelo jer zeli da igra svaku utakmicu bez obzira sto nije u stanju to vise uraditi, nego ego ne moze da mu podnese tako da je on sam odlucio da napusti
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12654 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Ma ima tu sigurno milion faktora... BR ga ne goni iz kluba, ugovor mu je ponudjen jos u Novembru.

Ali istina da trebaju dovoditi igrace sa iskustvom, i sa Gerrardom u timu prosjek godina Liverpoolove ekipe je negdje oko 23. Na ljeto kad ode Gerrard i ako ne produze ugovor Toureu onda samo ce Skrtel biti preko 30.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12655 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Dobro je ispalo ovo kolo po nas - još da se malo spametuju i dovedu kakvog napadača i golmana.....
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12656 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Onaj Perin iz Genoe je zmaj! ZMAJ! Mada iskreno najviše se nadam dolasku Asmira, i mislim da bi to bilo i za njega najbolje.
Mustang1
Posts: 29911
Joined: 29/12/2010 17:31

#12657 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ja bih volio Begovica ali i ne zbog prosjecnog bosnje koji bi nagrnuli da pljuju sve osim Begovica .. Ja bih radije Ochou ili onog iz Valencie mada tesko da ce ijedan od njih ali eto .. A ako moze i bez komentarisanja mogucih pojacanja dok ne bude zvanicno .. Mislim ono da se spomene neki igrac i da se onda raspravlja kakav je i sta ce promjeniti ako nije zvanicno .. Moze se pomenuti potencijalno pojacanje ali bez besjede .. :D
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12658 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Zakuhava se oko Pjanica... Roma priznala da je Liverpool pitao za njega, ali su dodali i da oni ne planiraju prodavat :) Ali ako ponude dovoljno novca vjerovatno da ce pristati, jer nebi oni pricali o ovom da je odgovor definitivno NE.

Liverpool Pjanica vidi kao "veliko" pojacanje, koje ce zamjeniti Gerrarda... druga opcija je Barkley iz Evertona, ali on se ne uklapa u pricu jer je BR rekao da ima dovoljno mladih talentovanih igraca sada je vrijeme da dovedu dokazane igrace, sto Pjanic jeste.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12659 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

ne mozete dovesti jebenog sacirija, kamoli nekoga poput Miralema Pjanica, sta vam je ba
Mustang1
Posts: 29911
Joined: 29/12/2010 17:31

#12660 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Shacir nije ni bio opcija na zimu .. I sam je rekao da je htio u Liverpool ali je Inter bio konkretniji .. Ako zagrizu da dovedu Pjanica i dovest ce ga mada ga ja ne bih volio zbog padobranaca na temi koji se pale na samu pomisao da bi mogao doci
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12405
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#12661 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

Ne znam, prvo sam mislio da Mire ne bi trebao da ide jer je Liverpool u velikim problemima, ali i to mora da prodje nekad, ekipa sa takvom tradicijom i parama ce se uigrat' kad-tad. I biti tada srce takve jedne ekipe u najjacoj ligi svijeta bi bilo nesto posebno.

A kad gledam onu mrtvu Serie A, fakat mi se smuci. Liga je toliko propala da je postalo smijesno. Niko lafo nema para, pa se dovode igraci od 30+ godina dzabe. Igraci se vuku po terenu ko prebijene macke, i italijani u CL-u sluze uglavnom drugim timovima kao kante za nabijanje gol razlike. Koja karina je ta liga postala pa to je nevidjeno, a nekad bila (bar meni) najbolja na svijetu.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12662 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

todd_smith wrote:ne mozete dovesti jebenog sacirija, kamoli nekoga poput Miralema Pjanica, sta vam je ba
Mi forumasi?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12663 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

MyTao wrote:
todd_smith wrote:ne mozete dovesti jebenog sacirija, kamoli nekoga poput Miralema Pjanica, sta vam je ba
Mi forumasi?
Vi, skauzeri :mrgreen:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12664 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

todd_smith wrote:
MyTao wrote:
todd_smith wrote:ne mozete dovesti jebenog sacirija, kamoli nekoga poput Miralema Pjanica, sta vam je ba
Mi forumasi?
Vi, skauzeri :mrgreen:
Mnogi ovdje Liverpool ocima nisu vidjeli, i ja sam jedan od njih :)

A Sacirija Liverpool nije zelio, to se samo pricalo jer su ga trazili na ljeto, ali nije dosao i na njegovo mjesto su docsli Lalana i Markovic, tako da nema smisla da se i on dovodi sada. Nikada za njega nije poslana ponuda, niti ga je neko kontaktirao.

Ovo oko Pjanica bi moglo biti na ljeto, Liverpool je vec u problemima sa onim Fair Play sranjem, tako da nece moci trositi lovu ove zime, jedino sto se moze desiti je povratak onog malog Origia sa posudbe i to je to. Tako da su i htjeli Sacirija i da su bili spremni da ga plate nebi mogli.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12665 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

MyTao wrote: Mnogi ovdje Liverpool ocima nisu vidjeli, i ja sam jedan od njih :)

A Sacirija Liverpool nije zelio, to se samo pricalo jer su ga trazili na ljeto, ali nije dosao i na njegovo mjesto su docsli Lalana i Markovic, tako da nema smisla da se i on dovodi sada. Nikada za njega nije poslana ponuda, niti ga je neko kontaktirao.

Ovo oko Pjanica bi moglo biti na ljeto, Liverpool je vec u problemima sa onim Fair Play sranjem, tako da nece moci trositi lovu ove zime, jedino sto se moze desiti je povratak onog malog Origia sa posudbe i to je to. Tako da su i htjeli Sacirija i da su bili spremni da ga plate nebi mogli.
kako niste kada onaj Karl Ruhe iz Bajerna rece odbio mali vas jer je zelio u Inter
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12666 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

todd_smith wrote:
MyTao wrote: Mnogi ovdje Liverpool ocima nisu vidjeli, i ja sam jedan od njih :)

A Sacirija Liverpool nije zelio, to se samo pricalo jer su ga trazili na ljeto, ali nije dosao i na njegovo mjesto su docsli Lalana i Markovic, tako da nema smisla da se i on dovodi sada. Nikada za njega nije poslana ponuda, niti ga je neko kontaktirao.

Ovo oko Pjanica bi moglo biti na ljeto, Liverpool je vec u problemima sa onim Fair Play sranjem, tako da nece moci trositi lovu ove zime, jedino sto se moze desiti je povratak onog malog Origia sa posudbe i to je to. Tako da su i htjeli Sacirija i da su bili spremni da ga plate nebi mogli.
kako niste kada onaj Karl Ruhe iz Bajerna rece odbio mali vas jer je zelio u Inter
Svi novinari blizu Liverpoola su potvrdili da Liverpool nije poslao ponudu, i da nisu zainteresovani za njega, to sam pisao ovdje jos prije nego sto je on "izabrao" Inter.

Liverpool ima problema sa Fair Playom, ako vec moraju da trose onda to sigurno nece biti za jos jedno krilo, jer imaju Lalanu, Coutinha, Sterlinga, i Markovica, sve prvotimci... a treba im napadac i golman, pricao o albancu se vuce od proslog ljeta kada su ga trazili ali Bayern nije zelio prodati. Zbog toga je doveden Markovic.
Mustang1
Posts: 29911
Joined: 29/12/2010 17:31

#12667 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

todd_smith wrote:
MyTao wrote: Mnogi ovdje Liverpool ocima nisu vidjeli, i ja sam jedan od njih :)

A Sacirija Liverpool nije zelio, to se samo pricalo jer su ga trazili na ljeto, ali nije dosao i na njegovo mjesto su docsli Lalana i Markovic, tako da nema smisla da se i on dovodi sada. Nikada za njega nije poslana ponuda, niti ga je neko kontaktirao.

Ovo oko Pjanica bi moglo biti na ljeto, Liverpool je vec u problemima sa onim Fair Play sranjem, tako da nece moci trositi lovu ove zime, jedino sto se moze desiti je povratak onog malog Origia sa posudbe i to je to. Tako da su i htjeli Sacirija i da su bili spremni da ga plate nebi mogli.
kako niste kada onaj Karl Ruhe iz Bajerna rece odbio mali vas jer je zelio u Inter
http://www.dailystar.co.uk/sport/footba ... -Liverpool
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12668 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Mustang1 wrote:
todd_smith wrote:
MyTao wrote: Mnogi ovdje Liverpool ocima nisu vidjeli, i ja sam jedan od njih :)

A Sacirija Liverpool nije zelio, to se samo pricalo jer su ga trazili na ljeto, ali nije dosao i na njegovo mjesto su docsli Lalana i Markovic, tako da nema smisla da se i on dovodi sada. Nikada za njega nije poslana ponuda, niti ga je neko kontaktirao.

Ovo oko Pjanica bi moglo biti na ljeto, Liverpool je vec u problemima sa onim Fair Play sranjem, tako da nece moci trositi lovu ove zime, jedino sto se moze desiti je povratak onog malog Origia sa posudbe i to je to. Tako da su i htjeli Sacirija i da su bili spremni da ga plate nebi mogli.
kako niste kada onaj Karl Ruhe iz Bajerna rece odbio mali vas jer je zelio u Inter
http://www.dailystar.co.uk/sport/footba ... -Liverpool
pa avaz je new york times za daily star
Mustang1
Posts: 29911
Joined: 29/12/2010 17:31

#12669 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ma nebitno ne znam samo sto dolazis na ovu temu :-)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12670 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Mustang1 wrote:Ma nebitno ne znam samo sto dolazis na ovu temu :-)
tebe da zajebajem :evil: :mrgreen:
Mustang1
Posts: 29911
Joined: 29/12/2010 17:31

#12671 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Mene vala ne zajebajes mozes samo sebe zajebavati :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12672 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Mustang1 wrote:Mene vala ne zajebajes mozes samo sebe zajebavati :D
nemoj se ti meni samo nervirati :kiss: :mrgreen:
Mustang1
Posts: 29911
Joined: 29/12/2010 17:31

#12673 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ma ni najmanje vala ali mi nije jasno sta imatae od toga sto dolazite i pljujete sve zivo :-)
Mustang1
Posts: 29911
Joined: 29/12/2010 17:31

#12674 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Eno povlace IbeTa sa posudbe
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12675 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Mustang1 wrote:Ma ni najmanje vala ali mi nije jasno sta imatae od toga sto dolazite i pljujete sve zivo :-)
nemam nista, niti pljujem, kada ima sta pozitivno pohvalim, liverpool mi je drag klub zato mi glupo vidjeti kakve gluposti rade :mrgreen:

origi bi dobro dosao, ali napadac nije liverpoolov problem, mislim jeste ali najmanji im je to problem
Post Reply