Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102753
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12626 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

todd_smith wrote:Sacir u interu za 18m, zvanicno
Eto i njega "izgubiše". Koga li će sada Liverpool dovesti. :-)
Mustang1
Posts: 29908
Joined: 29/12/2010 17:31

#12627 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Takav igrac im nije ni trebao sa ovakvom postavkom koju ovaj forsira .. Treba spic i stoperi
User avatar
Logovan
Posts: 102753
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12628 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Da li im treba ili ne je već nešto drugo, poenta je da su ga tražili, ali nisu ga doveli.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#12629 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Meni nije jasno sto nisu Valdeza potpisali em slobodan em im treba klasa golman
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12630 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Logovan wrote:
todd_smith wrote:Sacir u interu za 18m, zvanicno
Eto i njega "izgubiše". Koga li će sada Liverpool dovesti. :-)
Saciri je trebao doci na ljeto, ali doveden je Lallana... tako da nisu ni isli po njega ovaj put, zasto da gomilaju igrace na jednoj poziciji, imaju trista krila nekakvih... Stok i Inter se borili za njega :-D
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12631 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

missko wrote:Meni nije jasno sto nisu Valdeza potpisali em slobodan em im treba klasa golman
Ma kakav valdes, to bi stvarno bio odron od potpisa... on je dobar da bude rezerva kao sto ce biti u Unitedu, ali da bude prvi golman, posle povreda, neigranja svakakvih nekih gluposti ne ide.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#12632 Re: Liverpool FC

Post by missko »

MyTao wrote:
missko wrote:Meni nije jasno sto nisu Valdeza potpisali em slobodan em im treba klasa golman
Ma kakav valdes, to bi stvarno bio odron od potpisa... on je dobar da bude rezerva kao sto ce biti u Unitedu, ali da bude prvi golman, posle povreda, neigranja svakakvih nekih gluposti ne ide.
Sto odron slobodan bio bez para valjalo bi ga probat ne gubis nista
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12633 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

missko wrote:
MyTao wrote:
missko wrote:Meni nije jasno sto nisu Valdeza potpisali em slobodan em im treba klasa golman
Ma kakav valdes, to bi stvarno bio odron od potpisa... on je dobar da bude rezerva kao sto ce biti u Unitedu, ali da bude prvi golman, posle povreda, neigranja svakakvih nekih gluposti ne ide.
Sto odron slobodan bio bez para valjalo bi ga probat ne gubis nista
Pa taj covjek nije branio gotovo 2 godine ako se ne varam?

Valjda ce na ljeto doci Cech ili Begovic, pa da i to rijese.
User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#12634 Re: Liverpool FC

Post by Zmijuga loma »

'Ta će Valdes, tu je velebni Bred Đons.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#12635 Re: Liverpool FC

Post by 5 0 5 »

MyTao wrote: Pa taj covjek nije branio gotovo 2 godine ako se ne varam?

Valjda ce na ljeto doci Cech ili Begovic, pa da i to rijese.
kako dvije godine. povrijedio se krajem marta. a prije toga je bio u zivotnoj formi. sto ne znaci da je nece povratiti. covjek ima 5 zamora trofeja. nema golmana koji ima vise. mislim, sadasnji l'poolov golman mu ne moze ni kopacke brisati.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12636 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

5 0 5 wrote:
MyTao wrote: Pa taj covjek nije branio gotovo 2 godine ako se ne varam?

Valjda ce na ljeto doci Cech ili Begovic, pa da i to rijese.
kako dvije godine. povrijedio se krajem marta. a prije toga je bio u zivotnoj formi. sto ne znaci da je nece povratiti. covjek ima 5 zamora trofeja. nema golmana koji ima vise. mislim, sadasnji l'poolov golman mu ne moze ni kopacke brisati.
Moja greska, mislio sam da je duze, znam da je imao neku ozbiljnu povredu, pa nije mogao preci u Monaco... a i bio je nekoliko dana na Anfieldu ali ga nisu htjeli tada. Znam da se radi o odlicnom golmanu, ali ne vidim a kao neko rijesenje na duze staze, licno nebi bio zadovoljan njegovim dolaskom. Begovic ili Cech na ljeto bi bilo odlicno za Liverpool.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#12637 Re: Liverpool FC

Post by 5 0 5 »

MyTao wrote: Moja greska, mislio sam da je duze, znam da je imao neku ozbiljnu povredu, pa nije mogao preci u Monaco... a i bio je nekoliko dana na Anfieldu ali ga nisu htjeli tada. Znam da se radi o odlicnom golmanu, ali ne vidim a kao neko rijesenje na duze staze, licno nebi bio zadovoljan njegovim dolaskom. Begovic ili Cech na ljeto bi bilo odlicno za Liverpool.
najgore su propustene sanse.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#12638 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Koliko je Ceh mladji od Valdesa?
Za njega moraju istrest brdo para a ovaj dzabe a ni Ceh ne brani evo pola godine.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12639 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

missko wrote:Koliko je Ceh mladji od Valdesa?
Za njega moraju istrest brdo para a ovaj dzabe a ni Ceh ne brani evo pola godine.
Cech je slobodan igrac na ljeto, ako dogovore sa njim sada doci ce za djaba... a dokazan golman u EPL-u. Za Liverpool bi to bilo odlicno pojacanje, mada ja prizeljkujem Begovica najvise :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12404
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#12640 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79547
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#12641 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

I Šaćiri odbio Liverpul :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28525
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12642 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Odbijen si ti za sva vremena, mazlume... :(
User avatar
Edin H.
Posts: 53573
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12643 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

BHF_Manijak wrote:Odbijen si ti za sva vremena, mazlume... :(
Eki mazlume :lol: :lol: :lol:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12644 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Markovic igra najbolju utakmicu od kako je dosao. Realno trebali su voditi sa tri razlike,totalna dominacija u prvom poluvremenu, ovako svasta moze biti do kraja
User avatar
Logovan
Posts: 102753
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12645 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Što se Liverpool ispromašivao u prvom poluvremenu. :-)

Lazar dominira. :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53573
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12646 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

MyTao wrote:Markovic igra najbolju utakmicu od kako je dosao. Realno trebali su voditi sa tri razlike,totalna dominacija u prvom poluvremenu, ovako svasta moze biti do kraja
Ne moze, onaj levat zasluzi crveni karton :zzzz:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12647 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

koji su retardi i na ovom SK a ja debila, 5 minuta do kraja i oni gube signal
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12648 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Lazar i Can :thumbup: Samo da BR nije Cana postavio na bekovsku poziciju u drugom, bio bi jos bolji. Dobra igra, realizacija jedna velika 0. Ovo je se trebalo zavrsiti sa 3 razlike. Ovako su na kraju mogli zijaniti.

Nije lose jer se u igru jos uvijek treba da vrate Sterling, Lallana i Sturridge.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12649 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

kako se balotelli okliznu taman za 1 na 1 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12650 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

dobro je, 3 boda na nezgodnom gostovanju, prvijenac Markovića koji počinje biti bitan igrač - njemu sam na početku sezone sve po spisku krpio a momak postaje iz utakmice u utakmicu sve bolji, kada bi tako nešto se počelo i sa Lovrenom dešavati :navijacica: mada teško - dakle po svemu sudeći pare nismo bacili na Morena, Markovića, Cana, pa ni na Lalanu jer zna zabiti i dodati mada je precijenjen ali nipošto loš i bezidejan, malo ga samo povrede koče - pare smo definitivno bacili na Balu, Lovrena i Lamberta, no s obzirom kako je LFC ranijih godina znao od 10 igrača u prelaznom roku fulati svih deset, ovo će još i ispasti solidno urađen prelazni rok - pravi napadači i pouzdan golman nam najviše fale i naravno povratak Sturridgea - na sredini da se mene pita Rossiter bi već danas dobio priliku, nadam se da uskoro i hoće.
Post Reply