Eto i njega "izgubiše". Koga li će sada Liverpool dovesti.todd_smith wrote:Sacir u interu za 18m, zvanicno
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102753
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12626 Re: Liverpool FC
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12627 Re: Liverpool FC
Takav igrac im nije ni trebao sa ovakvom postavkom koju ovaj forsira .. Treba spic i stoperi
- Logovan
- Posts: 102753
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12628 Re: Liverpool FC
Da li im treba ili ne je već nešto drugo, poenta je da su ga tražili, ali nisu ga doveli.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12629 Re: Liverpool FC
Meni nije jasno sto nisu Valdeza potpisali em slobodan em im treba klasa golman
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12630 Re: Liverpool FC
Saciri je trebao doci na ljeto, ali doveden je Lallana... tako da nisu ni isli po njega ovaj put, zasto da gomilaju igrace na jednoj poziciji, imaju trista krila nekakvih... Stok i Inter se borili za njegaLogovan wrote:Eto i njega "izgubiše". Koga li će sada Liverpool dovesti.todd_smith wrote:Sacir u interu za 18m, zvanicno
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12631 Re: Liverpool FC
Ma kakav valdes, to bi stvarno bio odron od potpisa... on je dobar da bude rezerva kao sto ce biti u Unitedu, ali da bude prvi golman, posle povreda, neigranja svakakvih nekih gluposti ne ide.missko wrote:Meni nije jasno sto nisu Valdeza potpisali em slobodan em im treba klasa golman
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12632 Re: Liverpool FC
Sto odron slobodan bio bez para valjalo bi ga probat ne gubis nistaMyTao wrote:Ma kakav valdes, to bi stvarno bio odron od potpisa... on je dobar da bude rezerva kao sto ce biti u Unitedu, ali da bude prvi golman, posle povreda, neigranja svakakvih nekih gluposti ne ide.missko wrote:Meni nije jasno sto nisu Valdeza potpisali em slobodan em im treba klasa golman
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12633 Re: Liverpool FC
Pa taj covjek nije branio gotovo 2 godine ako se ne varam?missko wrote:Sto odron slobodan bio bez para valjalo bi ga probat ne gubis nistaMyTao wrote:Ma kakav valdes, to bi stvarno bio odron od potpisa... on je dobar da bude rezerva kao sto ce biti u Unitedu, ali da bude prvi golman, posle povreda, neigranja svakakvih nekih gluposti ne ide.missko wrote:Meni nije jasno sto nisu Valdeza potpisali em slobodan em im treba klasa golman
Valjda ce na ljeto doci Cech ili Begovic, pa da i to rijese.
- Zmijuga loma
- Posts: 1810
- Joined: 16/11/2009 01:57
- Location: 36' Kodro, 89' Kodro
#12634 Re: Liverpool FC
'Ta će Valdes, tu je velebni Bred Đons.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#12635 Re: Liverpool FC
kako dvije godine. povrijedio se krajem marta. a prije toga je bio u zivotnoj formi. sto ne znaci da je nece povratiti. covjek ima 5 zamora trofeja. nema golmana koji ima vise. mislim, sadasnji l'poolov golman mu ne moze ni kopacke brisati.MyTao wrote: Pa taj covjek nije branio gotovo 2 godine ako se ne varam?
Valjda ce na ljeto doci Cech ili Begovic, pa da i to rijese.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12636 Re: Liverpool FC
Moja greska, mislio sam da je duze, znam da je imao neku ozbiljnu povredu, pa nije mogao preci u Monaco... a i bio je nekoliko dana na Anfieldu ali ga nisu htjeli tada. Znam da se radi o odlicnom golmanu, ali ne vidim a kao neko rijesenje na duze staze, licno nebi bio zadovoljan njegovim dolaskom. Begovic ili Cech na ljeto bi bilo odlicno za Liverpool.5 0 5 wrote:kako dvije godine. povrijedio se krajem marta. a prije toga je bio u zivotnoj formi. sto ne znaci da je nece povratiti. covjek ima 5 zamora trofeja. nema golmana koji ima vise. mislim, sadasnji l'poolov golman mu ne moze ni kopacke brisati.MyTao wrote: Pa taj covjek nije branio gotovo 2 godine ako se ne varam?
Valjda ce na ljeto doci Cech ili Begovic, pa da i to rijese.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#12637 Re: Liverpool FC
najgore su propustene sanse.MyTao wrote: Moja greska, mislio sam da je duze, znam da je imao neku ozbiljnu povredu, pa nije mogao preci u Monaco... a i bio je nekoliko dana na Anfieldu ali ga nisu htjeli tada. Znam da se radi o odlicnom golmanu, ali ne vidim a kao neko rijesenje na duze staze, licno nebi bio zadovoljan njegovim dolaskom. Begovic ili Cech na ljeto bi bilo odlicno za Liverpool.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12638 Re: Liverpool FC
Koliko je Ceh mladji od Valdesa?
Za njega moraju istrest brdo para a ovaj dzabe a ni Ceh ne brani evo pola godine.
Za njega moraju istrest brdo para a ovaj dzabe a ni Ceh ne brani evo pola godine.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12639 Re: Liverpool FC
Cech je slobodan igrac na ljeto, ako dogovore sa njim sada doci ce za djaba... a dokazan golman u EPL-u. Za Liverpool bi to bilo odlicno pojacanje, mada ja prizeljkujem Begovica najvisemissko wrote:Koliko je Ceh mladji od Valdesa?
Za njega moraju istrest brdo para a ovaj dzabe a ni Ceh ne brani evo pola godine.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12404
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79547
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#12641 Re: Liverpool FC
I Šaćiri odbio Liverpul 
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12642 Re: Liverpool FC
Odbijen si ti za sva vremena, mazlume... 
- Edin H.
- Posts: 53573
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12643 Re: Liverpool FC
Eki mazlumeBHF_Manijak wrote:Odbijen si ti za sva vremena, mazlume...
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12644 Re: Liverpool FC
Markovic igra najbolju utakmicu od kako je dosao. Realno trebali su voditi sa tri razlike,totalna dominacija u prvom poluvremenu, ovako svasta moze biti do kraja
- Logovan
- Posts: 102753
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12645 Re: Liverpool FC
Što se Liverpool ispromašivao u prvom poluvremenu.
Lazar dominira.
Lazar dominira.
- Edin H.
- Posts: 53573
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12646 Re: Liverpool FC
Ne moze, onaj levat zasluzi crveni kartonMyTao wrote:Markovic igra najbolju utakmicu od kako je dosao. Realno trebali su voditi sa tri razlike,totalna dominacija u prvom poluvremenu, ovako svasta moze biti do kraja
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#12647 Re: Liverpool FC
koji su retardi i na ovom SK a ja debila, 5 minuta do kraja i oni gube signal
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12648 Re: Liverpool FC
Lazar i Can
Samo da BR nije Cana postavio na bekovsku poziciju u drugom, bio bi jos bolji. Dobra igra, realizacija jedna velika 0. Ovo je se trebalo zavrsiti sa 3 razlike. Ovako su na kraju mogli zijaniti.
Nije lose jer se u igru jos uvijek treba da vrate Sterling, Lallana i Sturridge.
Nije lose jer se u igru jos uvijek treba da vrate Sterling, Lallana i Sturridge.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12649 Re: Liverpool FC
kako se balotelli okliznu taman za 1 na 1

- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#12650 Re: Liverpool FC
dobro je, 3 boda na nezgodnom gostovanju, prvijenac Markovića koji počinje biti bitan igrač - njemu sam na početku sezone sve po spisku krpio a momak postaje iz utakmice u utakmicu sve bolji, kada bi tako nešto se počelo i sa Lovrenom dešavati
mada teško - dakle po svemu sudeći pare nismo bacili na Morena, Markovića, Cana, pa ni na Lalanu jer zna zabiti i dodati mada je precijenjen ali nipošto loš i bezidejan, malo ga samo povrede koče - pare smo definitivno bacili na Balu, Lovrena i Lamberta, no s obzirom kako je LFC ranijih godina znao od 10 igrača u prelaznom roku fulati svih deset, ovo će još i ispasti solidno urađen prelazni rok - pravi napadači i pouzdan golman nam najviše fale i naravno povratak Sturridgea - na sredini da se mene pita Rossiter bi već danas dobio priliku, nadam se da uskoro i hoće.
