Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#12601 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by don vito »

Nakon večerašnjeg nastupa kod Senada (koji je večeras glumio Zvonka Komšića i Emelu Burdžović)

Kao glasač NS-a još jednom kapa dole Konakoviću na energiji u borbi protiv zločinačke organizacije SDA

I narod to prepoznaje, manite se ovih nekoliko SDA-ovskih botova, prepoznaće se oni

A ovi koji mu dobronamjerno stavljaju primjedbe na gafove, šta da vam kažem, kolikov vidim čovjek radi 20 sati dnevno, prirodno je da se jave gafovi, čak to ne bih ni greškama naveo, a SDA-ovska mašinerija će uvijek naći neki spin.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#12602 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by invincible1921 »

Izvininjavm se ako nisam upratio jel igdje ima info sta je u krivicnoj prijavi ?
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#12603 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

don vito wrote: 26/03/2021 23:17 kolikov vidim čovjek radi 20 sati dnevno, prirodno je da se jave gafovi, čak to ne bih ni greškama naveo, a SDA-ovska mašinerija će uvijek naći neki spin.
Na kraju krajeva, bezgrešnog Mesije nema. Napredak je i kad imamo nekoga ko prizna grešku, ispravi je i goni dalje.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#12604 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by il dottore »

Osim_13 wrote: 26/03/2021 23:20
don vito wrote: 26/03/2021 23:17 kolikov vidim čovjek radi 20 sati dnevno, prirodno je da se jave gafovi, čak to ne bih ni greškama naveo, a SDA-ovska mašinerija će uvijek naći neki spin.
Na kraju krajeva, bezgrešnog Mesije nema. Napredak je i kad imamo nekoga ko prizna grešku, ispravi je i goni dalje.
Ovdje su vecinom uhljebljeni koji bi tudjim kurcem mlatili a oni bi gledali sa strane i palamudili
Prirodni pusaci
Zato imamo Srdice, Skake, Zahiragice, Gavrice... nek se hadzijaju
Generation74
Posts: 39
Joined: 14/12/2016 18:56

#12605 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Generation74 »

Zape mi za uho kad je Dino nabrajao...Logo, pa bla bla...pa onda Miladin, sjajan momak kojeg bespotrebno prozivaju, a isti taj Miladin ispred SDP-a izglasao Skaku u prošlom mandatu Gradskog vijeća. Ne kontam, otkud sad Miladin u NiP i otkud da ga bespotrebno prozivaju. Ok, razumijem da je politika i da je Miladin tada uradio šta je mislio da je najbolje, ali biraj onda primjere Dino da te ne hvatamo za riječi. Zatim...nepotizam kad je Seka, a Kemin mali nije. Malo mi je tu nelogičnosti, iako mi je simpatična ova revolucija koju vodi NiP.
User avatar
konektovan
Posts: 51426
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#12606 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by konektovan »

Nije ro druze revolucija, vise ce biti neka evolucija... :-)
User avatar
BHDragons
Posts: 424
Joined: 18/08/2020 15:24

#12607 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by BHDragons »

Nadam se da će nakon svega ovoga Dino (kao i svi ostali) izvući pouku. Politika nije jedna utakmica, nego prvenstvo tako da se bodovi negdje dobijaju, a negdje gube. Pošto je NiP plav, a znamo da su Plavi najbolji (iako trenutno to nije tako :D ), ne sumnjam u titulu. Dino i Četvorka(Trojka) moraju vagati svaki svoj potez 10 puta jer imaju takve glasače, nisu oni SDA da na Aliju i dan danas dobijaju poene. Doduše SDP će uvijek imati neki konstantan broj glasova, ali to je u poređenju sa SDA-ovom konstantom minorno.
Drago mi je da ga je Senad onako ispreskakao večeras da se i on malo probudi i spusti na zemlju. Dobro je što radi na jačanju stranke po čitavoj BiH, ali Sarajevo MORA zacementirati. Sve u svemu čeka nas neizvjesna politička budućnost. :bih:
svi u napad
Posts: 2278
Joined: 14/10/2012 14:40

#12608 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by svi u napad »

Dinokio mora pet puta sam pregledati vecerasnji intervju a onda 5 puta sa svojim savjetnicima. Maestralni Senad koji mu je donio 50% danasnje popularnosti mu je ocitao lekciju i uputio ga na greske i dao mu par zivotno vaznih savjeta. Senad je veceras pokazao da nije samo vrhunski novinar vec i da se razumije puno vise u politiku od Dine. Dino je veceras mislio da ce ga jaran Senad spasiti i oprati kad ono problem Senad vise respektuje Bogica od njega (sa razlogom). Cak u jednom momentu se Dinokio zacudjeno buni sto ga ovaj rastura. Nadam se zaista da ce izvuci pouke iz ove situacije i da ce poceti sa intelektualnim jacanjem stranke i prestati ici putem Komsica koji je privatizovao stranku i istu koristi za uhljebljavanje jarana iz kafane. Znam da je tesko napustiti taj kasablijski mentalitet jer je odrastao u SDA no ako zeli biti dobar politicar mora raskinuti sa tim bez obzira na cijenu. Jedino dobro veceras je bilo njegovo izvinjenje Bogicu. Senad koji je veceras bio slab protiv ruskog ambasadora je bio maestralan da ne kazem nikad bolji protiv Dine. Ponosan sam sto imamo takvog novinara i po svemu sudeci jedinog pravog borca za jedinstvenu BiH. Zivjeli.
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#12609 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MaksprotivMarksa »

Pa Dini ce vcrs svi rodjaci i kolege sa faxa u viber grupama reci bravo Predjsednice, pokidali ste, Senad je bio bezobrazan, a on ce u to vjerovati, bas kao sto vjeruje da je Miladin dobar kadar. NiP ima problem sa kadrovima, sa SDA mentalitetom, sa nedostatkom liderske vizije samog Konakovica. NiPu tek predstoje izazovi, od formiranja stalnih organa pa do kompletiranja lista za naredne opce izbore, SDA ce to iskoristiti i NiP ce nestati, na isti nacin kao i ostali, koalirajuci sa tom istom SDA.
User avatar
BHDragons
Posts: 424
Joined: 18/08/2020 15:24

#12610 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by BHDragons »

svi u napad wrote: 27/03/2021 00:38 Dinokio mora pet puta sam pregledati vecerasnji intervju a onda 5 puta sa svojim savjetnicima. Maestralni Senad koji mu je donio 50% danasnje popularnosti mu je ocitao lekciju i uputio ga na greske i dao mu par zivotno vaznih savjeta. Senad je veceras pokazao da nije samo vrhunski novinar vec i da se razumije puno vise u politiku od Dine. Dino je veceras mislio da ce ga jaran Senad spasiti i oprati kad ono problem Senad vise respektuje Bogica od njega (sa razlogom). Cak u jednom momentu se Dinokio zacudjeno buni sto ga ovaj rastura. Nadam se zaista da ce izvuci pouke iz ove situacije i da ce poceti sa intelektualnim jacanjem stranke i prestati ici putem Komsica koji je privatizovao stranku i istu koristi za uhljebljavanje jarana iz kafane. Znam da je tesko napustiti taj kasablijski mentalitet jer je odrastao u SDA no ako zeli biti dobar politicar mora raskinuti sa tim bez obzira na cijenu. Jedino dobro veceras je bilo njegovo izvinjenje Bogicu. Senad koji je veceras bio slab protiv ruskog ambasadora je bio maestralan da ne kazem nikad bolji protiv Dine. Ponosan sam sto imamo takvog novinara i po svemu sudeci jedinog pravog borca za jedinstvenu BiH. Zivjeli.
Tako je! :thumbup: Glasao sam za NiP i vjerovatno ću i na idućim izborima opet, ali se u potpunosti slažem. Ako Dino dobro razmisli o intervjuu i izvuče prave zaključke onda mu je Senad učinio pravu uslugu. To što priznaje svoje greške i izvinjava se za njih daje mi nadu da će razmisliti dobro o svemu, ipak je on pametan i inteligentan čovjek. Dobronamjerne kritike su uvijek dobrodošle, odsustvo kritike dovodi do stanja u kakvom smo danas sa SDA.
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#12611 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MaksprotivMarksa »

Izvinjavao se Dino i kao premijer SDA, kada je npr za vrijeme njegovog obavljanja hadza SDA bratija dobila pare za svoje firme, odluku je potpisao resorni ministar, ali je Dino rekao da bi on potpisao, izmedju ostalih tu je bio i mesar koji je sa Dinom u centrali NiP-a slavio njegovu pobjedu na prethodnim lokalnim izborima, kao i rodjak predsjedavajuceg Skupstine KS. Nije ni tako davno, 2017e 😁 i od mene ce dobiti glas da ne bude zabune, samo zato sto je NS jos ocajnija od ovog, za Irfu i Stetu ne mogu glasati, ne dopsuta mi IQ veci od 35
User avatar
RunnerX
Posts: 3392
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#12612 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RunnerX »

Odlično se Dino večeras borio protiv Senada koji je opradano bio agresivniji nego inače.

Ovo je teška, preteška borba, bukvalno david protiv golijata u svakom pogledu. SDP, NiP i NS moraju prebolovati ove dječije bolesti, padaju na svaki spin koji im zelena hobotnica servira i moraju se držati zajedno jače nego ikad.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51201
Joined: 29/06/2011 23:39

#12613 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by dječak sa šibicama »

Ispao je glupan zesci, pita ga Senad koja je razlika izmedju supruge Sebije i kumceta Ademovica, jer nema razlike, nepotizam je nepotizam.
On navalio da glorificira mlado kumce, kako je sposoban ovakav onakav, jel svjestan da se ruga gradjanima jer nismo vesla sisali, znamo da je Kemin mali sve postigao ako je nesta postigao, zato sto mu je babo visokorangirani SDAovac od nedavno NIPovac.

I da nista nije rekao, sto ne bi i Bakir rekao, da je Senad Bakira pitao isto pitanje, on bi poceo nabrajati Sebijine diplome i medalje, i da je to kao nekakva razlika. Nije prijatelju, nepotizam, postavio si kumce i priznaj vise ce te ljudi cijeniti. Bar si priznao, ovako nam vrijedjas inteligenciju.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#12614 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bingov buraz »

orbita12 wrote: 26/03/2021 21:41 Meni se čini da neko ovdje i ako glume opoziciju , igraju za SDA. Naravno da treba kritikovati ali ovdje ispade da je opozicija glavni krivac za sve , haj što SDA botovi spinuju ali što na to nasjedaju ovi što podržavaju opoziciju to ne mogu shvatiti.
SDA je kriminalna organizacija koja je spremna na sve da bi odabranila svoj plijen , to se može vidjeti u slučaju Memić.
Ovdje neki stvarno nemaju nimalo mozga jer misle da opozicija igra protiv političke partije , a ne protiv krimogene strukture koja je spremna na sve da obrani sebe
Kod nas ljudi očekuju da ovi iz opozicije budu sveci , u takvoj državi gdje je svaki drugi čovjek zaposlen preko stele oni očekuju da opozicija bude 100 % čista tako da se izrazim. To je nemoguće za vas sanjare , jer smo toliko daleko zaglibili da je nemoguće otići odmah 100 spratova u zrak iz podruma ocaja i bijede
Ovo.

Ko je očekivao krovove od čokolade i prozore od marmelade ako se pobijedi SDA živi u paralelnom svemiru.Sa Kiflom i ekipom može se dobiti neka polovna stolarija kroz koju puše i krov koji curi na deset mjesta.

Razlika od SDA,pa oni su i krov i prozore poskidali i prodali :mrgreen: vlastite guzice smjestili u luksuzni hotel a raja koja se mrzne im plaća kiriju.

Da bude 30% manje korupcije,nepotizma,kriminala je korak od 7 milja.

Kad jednom ta kriminalna hobotnica ode na smetljište historije vrlo rado ću glasati za nekog političara skandinavskog tipa,nažalost pravu energiju za rušenje SDA vidim samo kod Konakovića.
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#12615 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirsek »

bingov buraz wrote: 27/03/2021 01:46
orbita12 wrote: 26/03/2021 21:41 Meni se čini da neko ovdje i ako glume opoziciju , igraju za SDA. Naravno da treba kritikovati ali ovdje ispade da je opozicija glavni krivac za sve , haj što SDA botovi spinuju ali što na to nasjedaju ovi što podržavaju opoziciju to ne mogu shvatiti.
SDA je kriminalna organizacija koja je spremna na sve da bi odabranila svoj plijen , to se može vidjeti u slučaju Memić.
Ovdje neki stvarno nemaju nimalo mozga jer misle da opozicija igra protiv političke partije , a ne protiv krimogene strukture koja je spremna na sve da obrani sebe
Kod nas ljudi očekuju da ovi iz opozicije budu sveci , u takvoj državi gdje je svaki drugi čovjek zaposlen preko stele oni očekuju da opozicija bude 100 % čista tako da se izrazim. To je nemoguće za vas sanjare , jer smo toliko daleko zaglibili da je nemoguće otići odmah 100 spratova u zrak iz podruma ocaja i bijede
Ovo.

Ko je očekivao krovove od čokolade i prozore od marmelade ako se pobijedi SDA živi u paralelnom svemiru.Sa Kiflom i ekipom može se dobiti neka polovna stolarija kroz koju puše i krov koji curi na deset mjesta.

Razlika od SDA,pa oni su i krov i prozore poskidali i prodali :mrgreen: vlastite guzice smjestili u luksuzni hotel a raja koja se mrzne im plaća kiriju.

Da bude 30% manje korupcije,nepotizma,kriminala je korak od 7 milja.

Kad jednom ta kriminalna hobotnica ode na smetljište historije vrlo rado ću glasati za nekog političara skandinavskog tipa,nažalost pravu energiju za rušenje SDA vidim samo kod Konakovića.
SDA se ne skida dugorocno sa samo 30% manje korupcije, to je zamka u kojoj sve stranke kontra SDA upadnu. Moras biti puno bolji, bar 80% manje korupcije i losih poteza da bi dobio 2,3...10 mandat.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#12616 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by invincible1921 »

Prosto i jednostavo trojka nea kadrove i tjt...ne sumjam sekunde u njihove namjere al jbg.

Razumijem i sto ih nemaju jer tesko je nekog strucnog uvuc u politku. Tu idu neostvareni ljudi i opostunisti. Ko god je strucan ima svoje pare i egzistenciju i sad treba mu da se uvlaci u blato poltike ? Za sta? Kome?

Evo i da nadjes takvog,koji ce svoj ugled i ime stavit na kocku taj isti rizikuje da sutra nakon iskrenih namjera rada i trusa se stavi po strani jer se pojavio neki podobni koji ce se gurat...

NiP je stranka jednof lica sad za sad pa nek prica ko sta hoce. Jedva imaju kapacitet za lokalni nivo a kamol veci...da se Dino moze klonirat jedno 20 puta to bi druga prica bila.

U takvoj kadrovskoj politici osudjeni su na psotavljanja s brda s dola sa velikim rizikom da im se tu provuku ljudi poput srdica i slicnih koji ce obezvrijedit dosta toga sto su uradili.

U sustini mislim da je ovo sto ljudi i najvise kritikju. Evo stvarno nemam nista protiv nijednog od njih, al ja dva primjera ne mogu da svarim.

Obecana je eskpertna vlada i tebi je ministar PRIVREDE nastavnik fizickog? Ne sumnjam da je Delic posten covjek al daj ba dino..onda nisi trebao toliko breme natovarit samom sebi na ledja..

Drugi primjer ovaj ademovic. Javno kazes da je najbolje sto mozes ponudit za predjsendika gradskog vijeca mladic sa sklj fakultetom iz USA koji je sportista i koji je usput tvoje kumcd pa samom tim i ogroman autogol u vidu nepotizma...

I sto je najgore ti pravdas ovo oboje i tovaris jos vece breme jer ih predstavljas ko ne znam ti kakve strucnjake..
MUNAFIK
Posts: 5261
Joined: 23/03/2004 00:04

#12617 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

Botovi rade i rade, a neki likovi iz paralelnih svjetova nasjedaju na podvale.

Da se odmah razumijemo bilo ko da je bio kandidat za predsjedavajuceg scenario bi bio isti jer Skaki i ekipi je to bio jedini put da pokušaju kupovat i ucjenjivat ljude koji glasaju posebno jer se tu radi o tajnom glasanju.

Ko ne vjeruje u ovo taj je ignorantna budala i nema pojma šta se u ovom gradu dešava.

Dakle sa ili bez Ademovića scenario bi bio isti, a SDA mašinerija bi našla i izmislila neku drugu 'aferu' da pokuša pokriti svoj kriminal i kupovinu glasova.

Moram biti iskren i reci ja ja licno nisam imao pojma ko je PREDSJEDAVAJUCI tog vijeca do sada, pitao sam i raju oko sebe ni oni pojma nisu imali. Realno nisam nikad znao ime ni jednog predsjedavajuceg vijeca i sad odjednom to je najbitnije...

NIP je dobio tu poziciju predsjedavajuceg i oni su od 3 covjeka morali izabrati jednog, izabrali su Ademovica i licno, da se ja pitam, uradio bih isto jer u svijetu pritisaka, prijetnji i kupovine ljudi moramo priznati da neke stvari daju prednost i uljevaju dodatno povjerenje. Sasvim mi je logicno da je teze ucjeniti i kupiti Ademovica nego nekog drugog i sasvim je normalno da ti je od 3 covjeka koja imas na raspolaganju (og kojih jedan ne ispunjava uslove) izaberes onoga koji ce se lakse nositi sa pritiskom, ucjenama i podvala. Mozemo mi pricati sta hocemo, ali SDA ce i dalje rovariti, potkupljivati, ucjenjivati i prijetiti i ja sam uvjeren da te metode teže prolaze kod nekoga kao Ademovic nego kod nekih drugih ljudi to je realno tako... Isto kao sto niko ne ne napada na ulici lika od 2 metra koji je razvijen ko od brda odvaljen, nego traze slabije i sitnije žrtve...

Uz sve to momak je tu dosao prvo glasovima građana, a onda glasovima izabranih vijecnika u opstini, a ne nekakvim babinim namjestanjem, tako da je prica o bilo kakvom nepotizmu baš ono jako jako klimava i posebno ako dodamo na to sve da je NIP imao bukvalno da bira izmedju 2 svoja clana (treci ne ispunjava uslove)...

A što se Senada i kritika tice, nisam primjetio da Dino ne zna prihvatit kritiku, lik priznaje greske i ispravlja ih odmah, a to sto on Senadu poreda stvari kako ih on vidi i dozivljava pa i treba svako ima pravo na misljenje i ma kritiku, ali isto tako svako ima pravo da se objasni... I naravno treba kritikovat i korigovati stvari...

Ovdje SDA botovi pokušavaju nametnuti pricu kao ako se desi bilo kakva greska u ( sadasnjoj) trojci da se, mi kao građani, trebamo odmah se maksimalno razocarat i nasjest na pricu svi su isti i odustat od izbora i pustit da nam uhljebljene familije izaberu ponovo SDA.

Greske su normalne i ja zaista vjerujem Dini u ovo sto radi. I bit ce jos gresaka posebno sa imenovanjima ljudi, ni za koga ne mozes garantovat i svako te moze razocara ali je bitno oni sto se desava nakon greske. Evo Dino je odmah izbacio Srdica radi kupovine glasov i to je za nasu politiku civilizacijski pomak.
Last edited by MUNAFIK on 27/03/2021 02:49, edited 1 time in total.
hurmasica
Posts: 1028
Joined: 18/03/2011 08:51

#12618 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by hurmasica »

Nije da nestonsimpatisem dinokija ali nekako mi se cini da ce biti nesto od njega....jos je mlad i eiskusan , uci....al ima m...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59306
Joined: 15/12/2008 16:53

#12619 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ultima_palabra »

MUNAFIK wrote: 27/03/2021 02:28 Botovi rade i rade, a neki likovi iz paralelnih svjetova nasjedaju na podvale.

Da se odmah razumijemo bilo ko da je bio kandidat za predsjedavajuceg scenario bi bio isti jer Skaki i ekipi je to bio jedini put da pokušaju kupovat i ucjenjivat ljude koji glasaju posebno jer se tu radi o tajnom glasanju.

Ko ne vjeruje u ovo taj je ignorantna budala i nema pojma šta se u ovom gradu dešava.

Dakle sa ili bez Ademovića scenario bi bio isti, a SDA mašinerija bi našla i izmislila neku drugu 'aferu' da pokuša pokriti svoj kriminal i kupovinu glasova.

Moram biti iskren i reci ja ja licno nisam imao pojma ko je PREDSJEDAVAJUCI tog vijeca do sada, pitao sam i raju oko sebe ni oni pojma nisu imali. Realno nisam nikad znao ime ni jednog predsjedavajuceg vijeca i sad odjednom to je najbitnije...

NIP je dobio tu poziciju predsjedavajuceg i oni su od 3 covjeka morali izabrati jednog, izabrali su Ademovica i licno, da se ja pitam, uradio bih isto jer u svijetu pritisaka, prijetnji i kupovine ljudi moramo priznati da neke stvari daju prednost i uljevaju dodatno povjerenje. Sasvim mi je logicno da je teze ucjeniti i kupiti Ademovica nego nekog drugog i sasvim je normalno da ti je od 3 covjeka koja imas na raspolaganju (og kojih jedan ne ispunjava uslove) izaberes onoga koji ce se lakse nositi sa pritiskom, ucjenama i podvala. Mozemo mi pricati sta hocemo, ali SDA ce i dalje rovariti, potkupljivati, ucjenjivati i prijetiti i ja sam uvjeren da te metode teže prolaze kod nekoga kao Ademovic nego kod nekih drugih ljudi to je realno tako... Isto kao sto niko ne ne napada na ulici lika od 2 metra koji je razvijen ko od brda odvaljen, nego traze slabije i sitnije žrtve...

Uz sve to momak je tu dosao prvo glasovima građana, a onda glasovima izabranih vijecnika u opstini, a ne nekakvim babinim namjestanjem, tako da je prica o bilo kakvom nepotizmu baš ono jako jako klimava i posebno ako dodamo na to sve da je NIP imao bukvalno da bira izmedju 2 svoja clana (treci ne ispunjava uslove)...

A što se Senada i kritika tice, nisam primjetio da Dino ne zna prihvatit kritiku, lik priznaje greske i ispravlja ih odmah, a to sto on Senadu poreda stvari kako ih on vidi i dozivljava pa i treba svako ima pravo na misljenje i ma kritiku, ali isto tako svako ima pravo da se objasni... I naravno treba kritikovat i korigovati stvari...
:thumbup:
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#12620 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Lakat Jebić »

mirsek wrote: 27/03/2021 02:17
bingov buraz wrote: 27/03/2021 01:46
orbita12 wrote: 26/03/2021 21:41 Meni se čini da neko ovdje i ako glume opoziciju , igraju za SDA. Naravno da treba kritikovati ali ovdje ispade da je opozicija glavni krivac za sve , haj što SDA botovi spinuju ali što na to nasjedaju ovi što podržavaju opoziciju to ne mogu shvatiti.
SDA je kriminalna organizacija koja je spremna na sve da bi odabranila svoj plijen , to se može vidjeti u slučaju Memić.
Ovdje neki stvarno nemaju nimalo mozga jer misle da opozicija igra protiv političke partije , a ne protiv krimogene strukture koja je spremna na sve da obrani sebe
Kod nas ljudi očekuju da ovi iz opozicije budu sveci , u takvoj državi gdje je svaki drugi čovjek zaposlen preko stele oni očekuju da opozicija bude 100 % čista tako da se izrazim. To je nemoguće za vas sanjare , jer smo toliko daleko zaglibili da je nemoguće otići odmah 100 spratova u zrak iz podruma ocaja i bijede
Ovo.

Ko je očekivao krovove od čokolade i prozore od marmelade ako se pobijedi SDA živi u paralelnom svemiru.Sa Kiflom i ekipom može se dobiti neka polovna stolarija kroz koju puše i krov koji curi na deset mjesta.

Razlika od SDA,pa oni su i krov i prozore poskidali i prodali :mrgreen: vlastite guzice smjestili u luksuzni hotel a raja koja se mrzne im plaća kiriju.

Da bude 30% manje korupcije,nepotizma,kriminala je korak od 7 milja.

Kad jednom ta kriminalna hobotnica ode na smetljište historije vrlo rado ću glasati za nekog političara skandinavskog tipa,nažalost pravu energiju za rušenje SDA vidim samo kod Konakovića.
SDA se ne skida dugorocno sa samo 30% manje korupcije, to je zamka u kojoj sve stranke kontra SDA upadnu. Moras biti puno bolji, bar 80% manje korupcije i losih poteza da bi dobio 2,3...10 mandat.
zato sto kolektivno zelimo da nas "zajebe sudija" da mozemo sjesti i govorit vidis da se ne more, probali smo, vidis da smo svi isti. Zeljni alibija za kuknjavu i nerad. to je jedini razlog zasto je ovo shvaceno kao poraz, a sustinski je trojka osujetila SDA. to i bogicev karakter
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#12621 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by putokaz1 »

Da li je sve bio i Plan čim je Srdić postavljen na listu'
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83431
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#12622 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

MUNAFIK wrote: 27/03/2021 02:28 Botovi rade i rade, a neki likovi iz paralelnih svjetova nasjedaju na podvale.

Da se odmah razumijemo bilo ko da je bio kandidat za predsjedavajuceg scenario bi bio isti jer Skaki i ekipi je to bio jedini put da pokušaju kupovat i ucjenjivat ljude koji glasaju posebno jer se tu radi o tajnom glasanju.

Ko ne vjeruje u ovo taj je ignorantna budala i nema pojma šta se u ovom gradu dešava.

Dakle sa ili bez Ademovića scenario bi bio isti, a SDA mašinerija bi našla i izmislila neku drugu 'aferu' da pokuša pokriti svoj kriminal i kupovinu glasova.

Moram biti iskren i reci ja ja licno nisam imao pojma ko je PREDSJEDAVAJUCI tog vijeca do sada, pitao sam i raju oko sebe ni oni pojma nisu imali. Realno nisam nikad znao ime ni jednog predsjedavajuceg vijeca i sad odjednom to je najbitnije...

NIP je dobio tu poziciju predsjedavajuceg i oni su od 3 covjeka morali izabrati jednog, izabrali su Ademovica i licno, da se ja pitam, uradio bih isto jer u svijetu pritisaka, prijetnji i kupovine ljudi moramo priznati da neke stvari daju prednost i uljevaju dodatno povjerenje. Sasvim mi je logicno da je teze ucjeniti i kupiti Ademovica nego nekog drugog i sasvim je normalno da ti je od 3 covjeka koja imas na raspolaganju (og kojih jedan ne ispunjava uslove) izaberes onoga koji ce se lakse nositi sa pritiskom, ucjenama i podvala. Mozemo mi pricati sta hocemo, ali SDA ce i dalje rovariti, potkupljivati, ucjenjivati i prijetiti i ja sam uvjeren da te metode teže prolaze kod nekoga kao Ademovic nego kod nekih drugih ljudi to je realno tako... Isto kao sto niko ne ne napada na ulici lika od 2 metra koji je razvijen ko od brda odvaljen, nego traze slabije i sitnije žrtve...

Uz sve to momak je tu dosao prvo glasovima građana, a onda glasovima izabranih vijecnika u opstini, a ne nekakvim babinim namjestanjem, tako da je prica o bilo kakvom nepotizmu baš ono jako jako klimava i posebno ako dodamo na to sve da je NIP imao bukvalno da bira izmedju 2 svoja clana (treci ne ispunjava uslove)...

A što se Senada i kritika tice, nisam primjetio da Dino ne zna prihvatit kritiku, lik priznaje greske i ispravlja ih odmah, a to sto on Senadu poreda stvari kako ih on vidi i dozivljava pa i treba svako ima pravo na misljenje i ma kritiku, ali isto tako svako ima pravo da se objasni... I naravno treba kritikovat i korigovati stvari...

Ovdje SDA botovi pokušavaju nametnuti pricu kao ako se desi bilo kakva greska u ( sadasnjoj) trojci da se, mi kao građani, trebamo odmah se maksimalno razocarat i nasjest na pricu svi su isti i odustat od izbora i pustit da nam uhljebljene familije izaberu ponovo SDA.

Greske su normalne i ja zaista vjerujem Dini u ovo sto radi. I bit ce jos gresaka posebno sa imenovanjima ljudi, ni za koga ne mozes garantovat i svako te moze razocara ali je bitno oni sto se desava nakon greske. Evo Dino je odmah izbacio Srdica radi kupovine glasov i to je za nasu politiku civilizacijski pomak.
:thumbup: :thumbup:
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12623 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Spinovi SDA kojima žele da izjednače NIP i SDA slični su srpskim spinovima kojima žele da izjednače žrtvu i zločinca iz proteklog rata.
salihh
Posts: 799
Joined: 25/01/2007 12:36

#12624 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by salihh »

MUNAFIK wrote: 27/03/2021 02:28 Botovi rade i rade, a neki likovi iz paralelnih svjetova nasjedaju na podvale.

Da se odmah razumijemo bilo ko da je bio kandidat za predsjedavajuceg scenario bi bio isti jer Skaki i ekipi je to bio jedini put da pokušaju kupovat i ucjenjivat ljude koji glasaju posebno jer se tu radi o tajnom glasanju.

Ko ne vjeruje u ovo taj je ignorantna budala i nema pojma šta se u ovom gradu dešava.

Dakle sa ili bez Ademovića scenario bi bio isti, a SDA mašinerija bi našla i izmislila neku drugu 'aferu' da pokuša pokriti svoj kriminal i kupovinu glasova.

Moram biti iskren i reci ja ja licno nisam imao pojma ko je PREDSJEDAVAJUCI tog vijeca do sada, pitao sam i raju oko sebe ni oni pojma nisu imali. Realno nisam nikad znao ime ni jednog predsjedavajuceg vijeca i sad odjednom to je najbitnije...

NIP je dobio tu poziciju predsjedavajuceg i oni su od 3 covjeka morali izabrati jednog, izabrali su Ademovica i licno, da se ja pitam, uradio bih isto jer u svijetu pritisaka, prijetnji i kupovine ljudi moramo priznati da neke stvari daju prednost i uljevaju dodatno povjerenje. Sasvim mi je logicno da je teze ucjeniti i kupiti Ademovica nego nekog drugog i sasvim je normalno da ti je od 3 covjeka koja imas na raspolaganju (og kojih jedan ne ispunjava uslove) izaberes onoga koji ce se lakse nositi sa pritiskom, ucjenama i podvala. Mozemo mi pricati sta hocemo, ali SDA ce i dalje rovariti, potkupljivati, ucjenjivati i prijetiti i ja sam uvjeren da te metode teže prolaze kod nekoga kao Ademovic nego kod nekih drugih ljudi to je realno tako... Isto kao sto niko ne ne napada na ulici lika od 2 metra koji je razvijen ko od brda odvaljen, nego traze slabije i sitnije žrtve...

Uz sve to momak je tu dosao prvo glasovima građana, a onda glasovima izabranih vijecnika u opstini, a ne nekakvim babinim namjestanjem, tako da je prica o bilo kakvom nepotizmu baš ono jako jako klimava i posebno ako dodamo na to sve da je NIP imao bukvalno da bira izmedju 2 svoja clana (treci ne ispunjava uslove)...

A što se Senada i kritika tice, nisam primjetio da Dino ne zna prihvatit kritiku, lik priznaje greske i ispravlja ih odmah, a to sto on Senadu poreda stvari kako ih on vidi i dozivljava pa i treba svako ima pravo na misljenje i ma kritiku, ali isto tako svako ima pravo da se objasni... I naravno treba kritikovat i korigovati stvari...

Ovdje SDA botovi pokušavaju nametnuti pricu kao ako se desi bilo kakva greska u ( sadasnjoj) trojci da se, mi kao građani, trebamo odmah se maksimalno razocarat i nasjest na pricu svi su isti i odustat od izbora i pustit da nam uhljebljene familije izaberu ponovo SDA.

Greske su normalne i ja zaista vjerujem Dini u ovo sto radi. I bit ce jos gresaka posebno sa imenovanjima ljudi, ni za koga ne mozes garantovat i svako te moze razocara ali je bitno oni sto se desava nakon greske. Evo Dino je odmah izbacio Srdica radi kupovine glasov i to je za nasu politiku civilizacijski pomak.
:thumbup: sto se tice ove teme, motaj kablove...
User avatar
helpdesk1
Posts: 551
Joined: 04/08/2011 14:14

#12625 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by helpdesk1 »

Forum je mjesto gdje svi iznosimo svoje stavove, pa evo i ja da palamudim malo. Ideja koju guraju je neosporno dobra, ali:
- teret sa kojim će se teško izboriti je SDA, odnosno Dinin evidentno lični okršaj sa dinastijom Izetbegovića. Vojnom terminologijom, snajperisti SDA ga svaki put pogode kada ovaj 'istrči na čistinu' onako naivno u jurišu na njih
- Dino prebrzo donosi odluke u politici, a malo ima savjetnika sa iskustvom. Ne možeš (Dino) 'zapaliti' Sarajevo i nas zajedno sa njim, da bi meni i građanima ovog grada dokazao ko su i kakvi su tvoji protivnici. Ogromna većina to znai barem nis to u Sarajevu trebao uraditi
- Ove bitke se dobijaju na duge staze, a ne preko koljena zarad sitnog šićara, jer cijena je previsoka. Zbog toga mislim da je ponuđena funkcija gradonačelnika gosp.Bogićeviću u startu bila fula. Od decembra prošle godine do danas im je popularnost rasla zbog 'uspjeha' da privole Bogića da bude dio njihovog tima, ali je i pala u jednom danu kada nisu uspjeli ispuniti obećano. Raja i glasači će se sve manje opraštati greške. Ispuco si veliku šansu.
- Dino i NiP će teško postati jaki na državnom nivou jer ga (ih) drugačije doživljavamo mi u KS, a drugačije van KS gdje je potencijalnim glasačima većinom dobar samo zato što se natovario na kosti Izetbegovićima. Na tome se bitke ne dobijaju, jer šta će ostati iza tebe kada ti je jedini uspjeh poraz protivnika-opet gladan puk.
- Dino je isključiv, toga ne smije biti u politici barem ne javno
- NiP-ovi protivnici imaju iskusnu tridesetogodišnju ekipu sa jakom infrastrukturom, pa bi morali biti svjesni da se njihove greške tokom obrade u SDA mašineriji množe sa 10. Kako ćeš bolan braniti očigledni nepotizam, kako ćeš se nosiš sa teretom jednog Miladina koji je bio bitan faktor u izboru sada već bivšeg gradonačelnika? Ja to ne zaboravljam, a znam ih još mnogo koji će mu to zamjeriti i zamjeraju.
- NiP je mlada stranka, ne može se za par godina biti ravnopravan sa SDA. Polako!!! Šta očekivati od NiP-a na većim instancama vlasti, ako pretenduju da izađu iz Kantona i kada im se natovari HDZ uz SDA ( a možda i SNSD ako skupe hrabrosti da uđu u RS). S samom SDA izaze teško na kraj, a kamoli protiv ovih taldžija koji često zaigraju u istom timu (iza zavjese)?
- Da bi porazio protivnike, Dino ulazi u priču sa isprofanisanim saveznicima (hebo Vas Mtel). Politika je kurva i držati se i pričati javno o principima je velika greška i davanje protivniku šanse da te uvijek dočeka na volej i to ne tvojom greškom , nego greškom partnera. Valjda je jasno da iskusni političari uglavnom javno pričaju bajke, a u stvarnosti se bave hororom. U ovoj fazi razvoja stranke ili možda nekog pokreta je po meni bolje biti slatkorječiv i raditi na dobrobitu građana, a manje pričati o jadu i bijedi tvojih protivnika i ništa ne raditi ili jako malo za građane. NArodu je dosta horora, pa su zato očekivanja od NiP-a velika. Obećano je raji jbg.
- itd...
Post Reply