Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12601 Re: Liverpool FC
Mediji danas pisu da Liverpool Gerrarda zeli zamjeniti sa Pjanicem 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12602 Re: Liverpool FC
izuzetno los bi potez to bio za Mireta
- vaučer
- Posts: 11540
- Joined: 04/08/2009 15:22
#12603 Re: Liverpool FC
Zašto?todd_smith wrote:izuzetno los bi potez to bio za Mireta
Nema veće bine za dokazivanje od Premiershipa, taman je u idealnim godinama kad ulazi u igrački zenit.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12604 Re: Liverpool FC
zato sto ne mozes postati svjetski igrac kada igras sa krampama oko sebevaučer wrote:Zašto?todd_smith wrote:izuzetno los bi potez to bio za Mireta
Nema veće bine za dokazivanje od Premiershipa, taman je u idealnim godinama kad ulazi u igrački zenit.
U Romi barem ima Tottija, u Lyonu je imao Juninha, koga ima u Liverpoolu da gleda i da dize svoju igru na sljedeci nivo? Markovica? Lallanu? Daj ba
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12605 Re: Liverpool FC
Tottitodd_smith wrote:zato sto ne mozes postati svjetski igrac kada igras sa krampama oko sebevaučer wrote:Zašto?todd_smith wrote:izuzetno los bi potez to bio za Mireta
Nema veće bine za dokazivanje od Premiershipa, taman je u idealnim godinama kad ulazi u igrački zenit.
U Romi barem ima Tottija, u Lyonu je imao Juninha, koga ima u Liverpoolu da gleda i da dize svoju igru na sljedeci nivo? Markovica? Lallanu? Daj ba
Valjda je vrijeme da pokaze sta je naucio, nece cijeli zivot igrati sa igracima od koji ce uciti, ako do sada nije naucio nece nikad... vrijeme je da ode u dobar klub i da postane zvijezda a ne nada.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12606 Re: Liverpool FC
ja bih ga radije gledao u recimo Unitedu, ako vec o engleskoj pricamo, gdje ima vece sanse da postane veliki igrac nego u Liverpoolu, a united mrzim tako da ti to sve kaze 
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12607 Re: Liverpool FC
Ja... samo sto tebe i mene ne pita niko nista. Neko treci ce reci kako treba preci u City, ili Chelsea itd. Gerrard napusta Liverpool, trazi se zamjena... ako dobije sansu da to bude on, i ako se pokaze kao pogodak moze postati puno veci nego sto bi u Chelsea gdje bi osvajao titule i svasta nesto, ali bi bio samo jos jedan igrac.todd_smith wrote:ja bih ga radije gledao u recimo Unitedu, ako vec o engleskoj pricamo, gdje ima vece sanse da postane veliki igrac nego u Liverpoolu, a united mrzim tako da ti to sve kaze
- vaučer
- Posts: 11540
- Joined: 04/08/2009 15:22
#12608 Re: Liverpool FC
Hm, da, očekivao sam taj odgovor.todd_smith wrote:zato sto ne mozes postati svjetski igrac kada igras sa krampama oko sebevaučer wrote:Zašto?todd_smith wrote:izuzetno los bi potez to bio za Mireta
Nema veće bine za dokazivanje od Premiershipa, taman je u idealnim godinama kad ulazi u igrački zenit.
U Romi barem ima Tottija, u Lyonu je imao Juninha, koga ima u Liverpoolu da gleda i da dize svoju igru na sljedeci nivo? Markovica? Lallanu? Daj ba
Tako je i Suarez propao kad je došao u Liverpool, a bio je okružen još gorim igračima nego su sad tamo.
Pjanić bi u Liverpoolu mogao naći savršenu platformu da se uzdigne na slijedeću igračku razinu, ako je za nju sposoban, a vjerujem da jeste. Mogao bi i Unitedu doduše, ali ne vidim zašto ne i u Liverpoolu. Ako ima znanja, motivacije i inata da se iskuša u Premiershipu - Liverpool bi mu bio solidan odabir.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12609 Re: Liverpool FC
ne kazem da ne moze nego bi mu sanse bile znatno manjevaučer wrote: Hm, da, očekivao sam taj odgovor.
Tako je i Suarez propao kad je došao u Liverpool, a bio je okružen još gorim igračima nego su sad tamo.
Pjanić bi u Liverpoolu mogao naći savršenu platformu da se uzdigne na slijedeću igračku razinu, ako je za nju sposoban, a vjerujem da jeste. Mogao bi i Unitedu doduše, ali ne vidim zašto ne i u Liverpoolu. Ako ima znanja, motivacije i inata da se iskuša u Premiershipu - Liverpool bi mu bio solidan odabir.
Suarez je morao imati sezonu iz snova i nositi citavu ekipu na ledjima da bi zavrsio 2.
Gdje vece sanse imas? tamo gdje ces igrati sa vrhunskim igracima odnosno protiv vrhunskih igraca i boriti se za titule u engleskoj i evropi ili boriti se za 4. mjesto? To je o cemu pricam, ali kao sto rece iznad ovaj ne pitamo se mi, a ni Mire izgleda nije nesto nastrojen da igra u samom vrhu, cim je zadovoljan da igra u Romi narednih par godina
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#12610 Re: Liverpool FC
E da mi je ko rek'o da ce doc' dan kad cu se slozit' s todd-om...todd_smith wrote:
zato sto ne mozes postati svjetski igrac kada igras sa krampama oko sebe
U Romi barem ima Tottija, u Lyonu je imao Juninha, koga ima u Liverpoolu da gleda i da dize svoju igru na sljedeci nivo? Markovica? Lallanu? Daj ba
Ali stvarno, gledajuci po kvalitetu igraca, Liverpool zasluzuje da bude tu gdje jeste, na 8. mjestu. Sve neki nedokazani ili polu-dokazani "talenti". Gerrard, koji je pravi svjetski igrac, je prestar. Sterling, koji je pravi talenat, je premlad. Sturridge povrijedjen. Mire bi tu fakat morao nosit' tim kao Suarez prosle sezone, sto ja licno mislim da nije u njegovoj mogucnosti, jer jednostavno nije takav igrac. A uostalom mi se ne cini da mu se ide iz Rome.
- Logovan
- Posts: 102805
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12611 Re: Liverpool FC
Ima Lucasa Leivu i Hendersona.todd_smith wrote: U Romi barem ima Tottija, u Lyonu je imao Juninha, koga ima u Liverpoolu da gleda i da dize svoju igru na sljedeci nivo? Markovica? Lallanu? Daj ba
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12612 Re: Liverpool FC
Pjanic ima 24 godine, ima dosta iskustva iza sebe i u ligama i u LP... Nece cijeli zivot uciti od drugih, dovoljno je star da napravi nesto od sebe, pa da od njega uce drugi kao sto je on ucio od Juninha i Totija.
A sredina sa njim, Hendersonom iz prosle sezone i Canom/ili nekim pojacanjem na CMD-u bi bila definitivno jedna od najjacih u Engleskoj.Plus ispred ima Sterlinga, Sturridga, Lallanu i Coutinha a vjerovatno da ce doci jos jedan dobar napadac. Mlad tim, ali bi za sezonu dvije dominirali, naravno kada bi svi nastavili da se razvijaju kao do sada.
A sredina sa njim, Hendersonom iz prosle sezone i Canom/ili nekim pojacanjem na CMD-u bi bila definitivno jedna od najjacih u Engleskoj.Plus ispred ima Sterlinga, Sturridga, Lallanu i Coutinha a vjerovatno da ce doci jos jedan dobar napadac. Mlad tim, ali bi za sezonu dvije dominirali, naravno kada bi svi nastavili da se razvijaju kao do sada.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12613 Re: Liverpool FC
Ti da si miralem s kim bi radije igrao i mislio da bi mogao postati jos jaci igrac:MyTao wrote:Pjanic ima 24 godine, ima dosta iskustva iza sebe i u ligama i u LP... Nece cijeli zivot uciti od drugih, dovoljno je star da napravi nesto od sebe, pa da od njega uce drugi kao sto je on ucio od Juninha i Totija.
A sredina sa njim, Hendersonom iz prosle sezone i Canom/ili nekim pojacanjem na CMD-u bi bila definitivno jedna od najjacih u Engleskoj.Plus ispred ima Sterlinga, Sturridga, Lallanu i Coutinha a vjerovatno da ce doci jos jedan dobar napadac. Mlad tim, ali bi za sezonu dvije dominirali, naravno kada bi svi nastavili da se razvijaju kao do sada.
Matic
Cesc
Hazard
Oscar
-----------
Rooney
Di Maria
Mata
Herrera
-----------
Ozil
Ramsey
Whilsere
Sanchez
Cazorla
-----------
Yaya
Silva
Fernandinho
Aguero
Dzeko
-----------
Can
Henderson
Lallana
Lucas
Coutinho
Ali iskreno odgovori
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#12614 Re: Liverpool FC
Nevalja ovo, zaboravio si glavnog igraca EPL-a.

Haj' sad iskreno odgovori.todd_smith wrote:
Ti da si miralem s kim bi radije igrao i mislio da bi mogao postati jos jaci igrac:
Matic
Cesc
Hazard
Oscar
-----------
Rooney
Di Maria
Mata
Herrera
-----------
Ozil
Ramsey
Whilsere
Sanchez
Cazorla
Welbeck
-----------
Yaya
Silva
Fernandinho
Aguero
Dzeko
-----------
Can
Henderson
Lallana
Lucas
Coutinho
Ali iskreno odgovori
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12615 Re: Liverpool FC
joj jbte kud njega zaboravi, pa samo to od sebe bi prevagnulo na arsenal 
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12616 Re: Liverpool FC
Nemoj mene pitati, ja sam simpatisem Liverpooltodd_smith wrote:Ti da si miralem s kim bi radije igrao i mislio da bi mogao postati jos jaci igrac:MyTao wrote:Pjanic ima 24 godine, ima dosta iskustva iza sebe i u ligama i u LP... Nece cijeli zivot uciti od drugih, dovoljno je star da napravi nesto od sebe, pa da od njega uce drugi kao sto je on ucio od Juninha i Totija.
A sredina sa njim, Hendersonom iz prosle sezone i Canom/ili nekim pojacanjem na CMD-u bi bila definitivno jedna od najjacih u Engleskoj.Plus ispred ima Sterlinga, Sturridga, Lallanu i Coutinha a vjerovatno da ce doci jos jedan dobar napadac. Mlad tim, ali bi za sezonu dvije dominirali, naravno kada bi svi nastavili da se razvijaju kao do sada.
Matic
Cesc
Hazard
Oscar
-----------
Rooney
Di Maria
Mata
Herrera
-----------
Ozil
Ramsey
Whilsere
Sanchez
Cazorla
-----------
Yaya
Silva
Fernandinho
Aguero
Dzeko
-----------
Can
Henderson
Lallana
Lucas
Coutinho
Ali iskreno odgovori
Prvo izostavio si Sterlinga i Sturridga a ubacio si Lucasa koji ide iz kluba, i jedni razlog zasto igra je da se proda. Drugo, nije mala stvar biti igrac koji je dosao da bude zamjena Gerrardu, jos ako uzme broj 8, pa ga krene dobra igra
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12617 Re: Liverpool FC
pa eto ubaci ih, a onda ubaci Costu, Tiboa i ostale iz Chelsea. Kompanija i ostale iz Citija, RVPa i De Geau za United itdMyTao wrote:Nemoj mene pitati, ja sam simpatisem Liverpooltodd_smith wrote:Ti da si miralem s kim bi radije igrao i mislio da bi mogao postati jos jaci igrac:MyTao wrote:Pjanic ima 24 godine, ima dosta iskustva iza sebe i u ligama i u LP... Nece cijeli zivot uciti od drugih, dovoljno je star da napravi nesto od sebe, pa da od njega uce drugi kao sto je on ucio od Juninha i Totija.
A sredina sa njim, Hendersonom iz prosle sezone i Canom/ili nekim pojacanjem na CMD-u bi bila definitivno jedna od najjacih u Engleskoj.Plus ispred ima Sterlinga, Sturridga, Lallanu i Coutinha a vjerovatno da ce doci jos jedan dobar napadac. Mlad tim, ali bi za sezonu dvije dominirali, naravno kada bi svi nastavili da se razvijaju kao do sada.
Matic
Cesc
Hazard
Oscar
-----------
Rooney
Di Maria
Mata
Herrera
-----------
Ozil
Ramsey
Whilsere
Sanchez
Cazorla
-----------
Yaya
Silva
Fernandinho
Aguero
Dzeko
-----------
Can
Henderson
Lallana
Lucas
Coutinho
Ali iskreno odgovori
Prvo izostavio si Sterlinga i Sturridga a ubacio si Lucasa koji ide iz kluba, i jedni razlog zasto igra je da se proda. Drugo, nije mala stvar biti igrac koji je dosao da bude zamjena Gerrardu, jos ako uzme broj 8, pa ga krene dobra igrazabije nekoliko slobodnjaka, nekoliko golova iz daljine uhh... Ne moze mu to nijedan drugi klub ponuditi, osim mozda United. Navijaci, mediji i klub bi ga drzali kao malo vode na dlanu... U drugim klubovima bi bio samo jos jedan igrac, imao bi titule, ali nije to to... vjerujem da bi i Torres mjenjao sve one titule samo da ga navijaci gledaju onako kako su ga gledali dok je igra u Liverpoolu.
Mislim i meni je Liverpool drag ali Miralem mi je drazi, zato ne bih da ga vidim kako propada tu, kada vec ima priliku da bude bolji igrac u drugim klubovima
Kao sto rekoh, United mrzim, bas ih ne volim ali opet bih ga radije tamo gledao da se razvija nego u Liverpoolu. Nije to bez razloga.
i to sto ti pricas to se nikada nece desiti jer Miralem nije Englez, u Premiershipu navijaci i mediji najvise guraju Engleze i najvise brane Engleze. Prije ce Henderson postati taj o kojem pricas nego Miralem kada bi bio tu, neovisno o tome koliko Mire bio bolji od Hendersona.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12618 Re: Liverpool FC
Ma pusti tu pricu o Englezima... Alonso je legenda kluba, i navijaci ce ga uvijek vise voliti od nekog prosjecnog Engleza... Drugo je kada se neko kao Gerrard rodi u gradu, igra za klub od 9. godine i postane legenda, takvih je malo... Aquero je legenda u Cityu, jer je igracina... a za jednog Milnera sutra niko nece ni znati. Cantona u Unitedu, Ronaldo u Unitedu... imas milion primjera gdje su stranci dosli, pokazali se i postali legende klubova za koji su igrali.
Liverpool ima mlad tim, sa puno puno potencijala, Pjanic bi se odlicno uklopio. Uz jos nekoliko pojacanja naravno. Zamjena za Suareza jos nije dosla, i jos se trazi, tako da ce doci i neko dobar u napadu.
Liverpool ima mlad tim, sa puno puno potencijala, Pjanic bi se odlicno uklopio. Uz jos nekoliko pojacanja naravno. Zamjena za Suareza jos nije dosla, i jos se trazi, tako da ce doci i neko dobar u napadu.
-
Mustang1
- Posts: 29924
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12619 Re: Liverpool FC
Realno Pjanic bi bio najbolji u Barci ali ako ga oni nece njegovo je da igra najbolje sto zna makr u Zelju da predje
Da se mene pita ne treba im uopste igrac na CM jer ih ima dovoljno ali eto svakako sam smanjio dozivljaj jer nikada nece dovesti prave igrace ko ih jebe
- House
- Posts: 51365
- Joined: 17/03/2010 15:36
#12620 Re: Liverpool FC
Čuj Pjanke i Liverpool
nije dečko budala
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12621 Re: Liverpool FC
Zato Terry za rasizam dobije par utakmica, a Suarez par mjeseci.MyTao wrote:Ma pusti tu pricu o Englezima... Alonso je legenda kluba, i navijaci ce ga uvijek vise voliti od nekog prosjecnog Engleza... Drugo je kada se neko kao Gerrard rodi u gradu, igra za klub od 9. godine i postane legenda, takvih je malo... Aquero je legenda u Cityu, jer je igracina... a za jednog Milnera sutra niko nece ni znati. Cantona u Unitedu, Ronaldo u Unitedu... imas milion primjera gdje su stranci dosli, pokazali se i postali legende klubova za koji su igrali.
Liverpool ima mlad tim, sa puno puno potencijala, Pjanic bi se odlicno uklopio. Uz jos nekoliko pojacanja naravno. Zamjena za Suareza jos nije dosla, i jos se trazi, tako da ce doci i neko dobar u napadu.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11667
- Joined: 15/01/2010 18:31
#12622 Re: Liverpool FC
Zadnjih dana razmisljam o Pjanicu i Engleskoj. Nije mi bitno u koji klub ode, samo se brinem da mozda nije fizicki spreman za takvu ligu. Njega vidim ko slamku u EPL.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12623 Re: Liverpool FC
Sacir u interu za 18m, zvanicno
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12624 Re: Liverpool FC
Zamjena za Gerarda treba biti igrac vodje igrac s mudima a realno Pjanke nit ih ima nit je vodja nit je igrac za EPLa. Ako ga budu htjeli Bayern ili BvB bilo bi mu extra
-
Mustang1
- Posts: 29924
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12625 Re: Liverpool FC
Ma sve i da znam da ce oostati najbolji igrac svijeta ovdje ja ga ne bih volio jos ako i Begovic dodje kakav bi to cirkus Bosanaca sa Liverpoolom bio 
