Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12551 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Tito_i_Partija wrote:E pa svasta. Znaci tip je od osme godine u LFC-u, igra gotov 17 godina na profesionalnom nivou u jednom te istom klubu u kojem je postao ziva legenda, i umjesto da se sa svojih 35 godina na kraju sezone dostojanstveno povuce i zauvijek ostane unikat i simbol tog kluba, ode frajer da igra jos godinu-dvije negdje u nekoj saban-ligi.

Zadnja utakmica mu nece bit' za klub i navijace koji ga vise od jedne decenije obozavaju, nego za neki klub u picki materini koji mu je ponudio dovoljno dobar ugovor da se skine i naguzi.

Velahavle. :-)
jeste jer on mora da stavi tvoje zadovoljstvo ispred svoje porodice, bravo mozak :-)

Ode lik da uzme pare gdje nigdje drugo za svoje godine ne moze, odigra preko kurca, zajebaje se, u US zivi, a pare lopatom uzima.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#12552 Re: Liverpool FC

Post by Admir_1984 »

PriNc_ba wrote:sljedeca sezona je Liverpulova 100% :lol:

a i ne bi me cudilo sviju mi da cim ode Stiven da osvoje titulu nekim cudom :D mada njima ni Spilberg ne moze pomoci al et...
ako se i lukasa leive rješe onda je sve moguće :D
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12553 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Ma njih je najviše sjebala povreda Sturidga, Suarezov neminovni odlazak je tražio normalnog napadača u formi a ne Balu, jbg, bez dva odlična napadača ekipa je izgubila oštrinu prema naprijed i logično bez strašnog napada protivnici su prodisali a LFC postao super ranjiv ispred svog gola - Baš me interesuje koliko bi Real bio jak i dominantan Bez Ronalda i Benzeme u napadu ili Barca bez Mesija i Neymara.
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12554 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

PriNc_ba wrote:a i ne bi me cudilo sviju mi da cim ode Stiven da osvoje titulu nekim cudom :D mada njima ni Spilberg ne moze pomoci al et...
Mogu misliti koji bi to šok bio za Gerrarda.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12405
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#12555 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

todd_smith wrote:
jeste jer on mora da stavi tvoje zadovoljstvo ispred svoje porodice, bravo mozak :-)

Ode lik da uzme pare gdje nigdje drugo za svoje godine ne moze, odigra preko kurca, zajebaje se, u US zivi, a pare lopatom uzima.
Cuj "moje zadovoljsto". Jedan od najplacenijih igraca Engleske napusta klub u kojem je citav zivot igr'o i grad u kojem je citav zivot zivio zbog...para? :lol:

Joj ko mi govori za mozak. Ali nista neobicno od tebe, postao si mi najdraza provala na ovom forumu jos od Welbecka. :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#12556 Re: Liverpool FC

Post by 5 0 5 »

ne vjerujem da su pare u pitanju. ali eto.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12557 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Tito_i_Partija wrote:
todd_smith wrote:
jeste jer on mora da stavi tvoje zadovoljstvo ispred svoje porodice, bravo mozak :-)

Ode lik da uzme pare gdje nigdje drugo za svoje godine ne moze, odigra preko kurca, zajebaje se, u US zivi, a pare lopatom uzima.
Cuj "moje zadovoljsto". Jedan od najplacenijih igraca Engleske napusta klub u kojem je citav zivot igr'o i grad u kojem je citav zivot zivio zbog...para? :lol:

Joj ko mi govori za mozak. Ali nista neobicno od tebe, postao si mi najdraza provala na ovom forumu jos od Welbecka. :D
gerrard moze samo u snovima biti bolji igrac od welbecka, pojedi se sav sad vala
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12558 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Neće dovoditi Lavezzia što mi je drago jer je lik precijenjen i budalast, takvih imamo za bacanje, sada pokazuju interes za Alcacerea iz Valencije i Šaćirija, mada mi nije jasno zašto ne zaganjaju Depaya ili Vietta iz Villareala. Raiola spominje mogući transfer Bale u Grčku, što bi bilo fantastično i spasonosno rješenje za mudre glavuše koje su tog lika i dovele na Anfield.

Liverpool agree deal for Divock Origi to arrive this month

After weeks of speculation it finally looks like Liverpool WILL bring forward Divock Origi to Anfield in January. But now, finally, The Liverpool Echo report that Liverpool are prepared to pay the £3m need to bring the Belgian striker from Lille.
User avatar
noiserr
Posts: 3025
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#12559 Re: Liverpool FC

Post by noiserr »

Nisu pare u pitanju. Iz intervjua se dalo vidjeti da mu je Brendan rekao da ce manje igrati i da ce ga rotirati u buducnosti. I on se sa tim nije mogao pomiriti. Covjek hoce da igra, ali nije fizicki spreman da igra u Engleskoj vise. Zato ide u Ameriku.



Mogao je ko Totti ostati ali Totti je morao nauciti drugi jezik da je negdje otisao. Ovaj nemora nista. A i familija ce mu malo vidjeti Kaliforniju.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12560 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Jedna pozitivna stvar iz ovog je sto je BR rekao da na ljeto zeli za pojacanja SAMO dokazane igrace, nikako mlade sa potencijalom kao sto su do sada radili.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#12561 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Cavani i Lavezzi u paketu bi bila idealna kombinacija i za Liverpul i za njih.
Sad su velike sanse da Sterli g produzi i preuzme Gerardova primanja
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12405
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#12562 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

Kakav Lavezzi kakvi bakraci...pa taj ima disciplinu kao i Balotelli, mozda cak i goru. Od njega nema hljeba nimalo.
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12563 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

missko wrote:Cavani i Lavezzi u paketu bi bila idealna kombinacija i za Liverpul i za njih.
Sad su velike sanse da Sterli g produzi i preuzme Gerardova primanja
Tu idealnu kombinaciju mogu vidjeti samo u snovima, ustvari ne mogu ni tamo. :skoljka: Za Liverpool je misaona imenica dovesti tako dobra dva fudbalera.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12564 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Cavani i nekako, a ovog Levazzia nebi volio vidjeti ni blizu Anfielda...

A za pravu cijenu se sve moze.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22533
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#12565 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

Big deal Vs Liverpool.... :D

Bit će show gleadt' ovako mršavog momka protiv odbrane L'poola...

Image


http://www.bbc.com/sport/0/football/30676297
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#12566 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Koliko se samo boji za posao da je morao izvesti skoro sve najbolje sto ima.. Pa jebem mu majku odmori ih .. Onaj Oyo sjedi na klupi u ligi i sad kad treba sansu dobiti nigdje ga :-) Probaj nesto novo miksaj u pm igras protiv 20. lige idealna prilika da se vidi ko treba dobiti nogu a za sansu nek se dokazu protiv boljih ekipa

Image
kazo
Posts: 1695
Joined: 08/03/2012 19:57

#12567 Re: Liverpool FC

Post by kazo »

Nemoj misliti da ce lagano ovo dobiti, poznavajuci njih jedva ce uzeti 2:0. Da je izveo kombinovan sastav tek bi bila patnja.
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12568 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Ubit će ih Akinfenwa. :D
kazo
Posts: 1695
Joined: 08/03/2012 19:57

#12569 Re: Liverpool FC

Post by kazo »

Ovo ne smijes ni zatvorenih ociju primiti. Definitivno je zasluzio da grije klupu i to duzi period.
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12570 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Počeo je Akinfenwa sa trpanjem.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#12571 Re: Liverpool FC

Post by 5 0 5 »

Logovan wrote:Počeo je Akinfenwa sa trpanjem.
navija covjek za liverpool.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9075
Joined: 02/04/2012 13:00

#12572 Re: Liverpool FC

Post by Herr Flick »

Bolje da ste doveli ovog mrcinu umjesto onih 20 mil bacenih na cirkusanta Marija :D :D

Image
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12573 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Akinfenwa izjavio da ce udariti saigraca koji pokusa prije njega zamjeniti dres sa Gerrardom :):):)
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12574 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

5 0 5 wrote:
Logovan wrote:Počeo je Akinfenwa sa trpanjem.
navija covjek za liverpool.
Čuj to. Eto ima šansu da izbaci "svoj" klub.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22533
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#12575 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

Čovjek igra mahalski fuzbal,za mahalski klub.
Post Reply