Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#12526 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

BHF_Manijak wrote:Haj' ba nerviras me! 8-) :mrgreen: :skoljka:
nego jebo to..

jes' vidio ko snima intervjue po Tuborgu? :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12527 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Jok ba, mislis na Brku il'? :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#12528 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#12529 Re: Liverpool FC

Post by Mračajski proto »

selam za sve luverpolovce
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12530 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ah to. Ma brat pravi! :mrgreen: :kiss: Nikad duzi intervju na stranicu nisu postavili!!! :mrgreen:
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#12531 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Prvo se Kara penzionisao, onda isklizne (pun intended)titula Liverpulu iz ruku, zatim ode i Suarez. Sad izgleda i Dzerard ide u USA. Teska vremena. :(
User avatar
Herr Flick
Posts: 9075
Joined: 02/04/2012 13:00

#12532 Re: Liverpool FC

Post by Herr Flick »

Gerard vise ne doprinosi igri Liverpoola tako da je logicno da ode.Dzaba mu davat sestocifrenu platu svake sedmice,nek dovedu nekog novog mlađeg sto moze trcat ko konj
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12533 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Poznajući LFC-ove genijalce dovešće Sven Tena ko zamjenu za Gerarda - ništa me više ne plaši od njihove transfer politike - jebeš šest Reala s osamnaest Ronalda kao protivnika koliko te mogu sjebati retardi u klubu koji uporno dovode panjine - na 100 miliona transfera njima 30 miliona se isplati, 70% uloženih sredstava bacaju već godinama niz vjetar.

By the way evo moronima prilike da već sada promovišu malog Rossitera na sredini terena, kada bi se onaj retard na klupi sjetio sastaviti trio Hendo-Can- Rossiter na sredini, igrači koji bi svojom trkom i žustrinom vršili pritisak na protivnika i otvarali prostor za vlastite kontre a ne dozvoljavati da ti mrtvi Lester na Anfieldu izgleda k'o jak i organizovan klub.

Rodgersu otkaz dati što prije - Borini, Allen, Jonhson, Leiva, Lovren, Balo apsolutno nepotrebni, da je za njih đuture bar 2 marke izvuć, i šutat se nogom u guzicu od sreće - dovesti normalnog trenera, normalnog napadača, zadnjeg veznog i odbrambenog, ofanzivnih veznjaka imaju za bacanje, bočnih igrača takođe sa povratnikom Sturridgeom i bez onog klovna na klupi, stvorila bi se jaka i borbena ekipa.

Dovoditi provjerene igrače ili talente ali sa malo manjim novčanim zalijetanjima, za popunjavanje ekipe jedan-dva igrača iz mladog tima uvijek može poslužiti, teško da će biti veći igrački zajeb od recimo Bale, Lovrena, Borinija.
Last edited by Gandalf on 02/01/2015 11:47, edited 1 time in total.
Mustang1
Posts: 29918
Joined: 29/12/2010 17:31

#12534 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Hajd valjda ce ga sad dozirati sa klupe a ne i dalje forsirati u prvoj ..
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#12535 Re: Liverpool FC

Post by 5 0 5 »

hvala gerrardu za sve. boljeg fudbalera i kapitena liverpool nije vidio. toliko.



Image
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#12536 Re: Liverpool FC

Post by limeni »

ponavljam, za liverpool bi najbolje bilo dovesti golmana, lijevog beka, zamjenu za gerrarda i napadaca.
golman bi trebao biti neko ko poznaje premijer ligu pa se tu namece asmir begovic kao najbolja solucija, mogu ga uzeti za 15 miliona eura. takodjer zanimljivi bi bili ron-robert ziegler iz hannovera (6-7 miliona eura) i tim krul iz newcastle (5-6 miliona eura).
za lijevog beka predlazem benedikta howedesa iz schalke (8 miliona eura), marcelo iz reala (18 miliona eura) ili ricardo rodriguez iz wolfsburga za 15 miliona eura.
za centralnog veznog bi khediru iz reala (15 miliona eura), nigel de jonga (5-7 miliona) ili skupog mareka hamsika (35 miliona eura)
za napadaca moze loic remy, pravi golgeter iz francuske (10-12 miliona eura), mario mandzukic iz atletica za 18 miliona eura ili kevin gameiro iz seville (10-12 miliona eura) ili carlos vela iz meksika za 8-9 miliona eura ili mario gomez (14 miliona eura).
Mustang1
Posts: 29918
Joined: 29/12/2010 17:31

#12537 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Nemoj ti nista predlagat dovoljno si predlozio kada si napisao da Lucas i Klen trebaju ostati :D
User avatar
Logovan
Posts: 102772
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12538 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Herr Flick wrote:Gerard vise ne doprinosi igri Liverpoola tako da je logicno da ode.Dzaba mu davat sestocifrenu platu svake sedmice,nek dovedu nekog novog mlađeg sto moze trcat ko konj
Možda bi bio koristan sa klupe, recimo kada bi ulazio zadnjih 20-tak minuta. Ne znam što ovo nisu pokušali, nego je vazda bio u prvoj postavi.
Last edited by Logovan on 02/01/2015 14:06, edited 1 time in total.
User avatar
Ajant
Posts: 268
Joined: 07/02/2011 21:00

#12539 Re: Liverpool FC

Post by Ajant »

Ako je United mogao naći mjesta za Giggsa do njegovih 38 ili koliko već godina, ne znam kako Liverpool nije mogao za Gerrarda. Šokiran sam ovom odlukom, yebem im mater u klubu kad njega nisu uspjeli zadržati. Bolje mu je da je prije deset godina otišao u Chelsea i osvojio ligu, nego se s ovim hadaljima patio, koji dovode Carrolla za 35 miliona i hoće nešto osvojiti :-) .
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12540 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Nije do kluba, oni su njemu ponudili novi ugovor, on zeli da ide (vjerovatno MLS ) jer misli da je tako najbolje i za njega i za klub. Vec je dao obrazlozenje zasto je dosao do te odluke.

Mogao je ostati, ali vjerovatno zeli jos da igra konstantno, a to vjerovatno nece moci slijedece sezone u Liverpoolu.
Mustang1
Posts: 29918
Joined: 29/12/2010 17:31

#12541 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Samo se nadam da se nece pljuvati sto je otisao jer ce u MLSu pruzati dobre partije ili ga optuzivati sto i ovamo nije tako a razlika je malo je reci ogromna
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#12542 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Ja i dalje ne mogu da poverujem da od sledece sezone necemo gledati Dzerarda u dresu Liverpula. Nema on kvalitet za prvi tim vec 2-3 sezone, ali i pored toga je velika legenda kluba i uz Kenija najbolji igrac koji je nosio crveni dres. Ostace velika praznina u srcima navijaca Redsa.
Majstore, hvala za Istanbul i za lepe uspomene.
Liverpool Football Club can confirm Steven Gerrard is to leave the club at the end of the 2014-15 season.



The Reds captain will bring the curtain down on a glittering Anfield career that has spanned nearly 17 years and included 10 trophies, as well as 695 appearances and 180 goals to date since joining the club's youth system aged eight.

Gerrard will not retire from professional football at the conclusion of the 2014-15 season. No decision on his new club has been made yet, but he will continue his career outside the United Kingdom and at a side that will not bring him into direct competition with Liverpool.

The 34-year-old admits it is with a heavy heart he will depart Liverpool, describing the decision as the 'toughest of his life', but has chosen to make it now to avoid speculation about his future.

Until then, the No.8 insists he will continue to concentrate all his efforts on helping Brendan Rodgers' side achieve both domestic and European success.

Explaining his decision, Gerrard said: "This has been the toughest decision of my life and one which both me and my family have agonised over for a good deal of time.

"I am making the announcement now so that the manager and the team are not distracted by stories or speculation about my future.

"Liverpool Football Club has been such a huge part of all our lives for so long and saying goodbye is going to be difficult, but I feel it's something that's in the best interests of all involved, including my family and the club itself.

"I'm going to carry on playing and although I can't confirm at this stage where that will be, I can say it will be somewhere that means I won't be playing for a competing club and will not therefore be lining up against Liverpool - that is something I could never contemplate.

"My decision is completely based on my wish to experience something different in my career and life and I also want to make sure that I have no regrets when my playing career is eventually over.

"I can't thank Brendan, the owners and everyone at the club enough for how they've handled this and I am leaving on great terms. Also, I would like to thank my teammates and all the staff for their help and continued support.

"It is a very special place to be part of. It is my sincere hope and wish that one day I can return to serve Liverpool again, in whatever capacity best helps the club.

"One point that is important to make is that from now until the last kick of the last game of the season, I will be as fully committed to the team as I ever have been and giving everything I have to help Liverpool win games.

"My final message is for the people who make Liverpool Football Club the greatest in the world - the supporters.

"It has been a privilege to represent you, as a player and as captain. I have cherished every second of it and it is my sincere wish to finish this season and my Liverpool career on a high."
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#12543 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#12544 Re: Liverpool FC

Post by 5 0 5 »

Teufik
Posts: 4886
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#12545 Re: Liverpool FC

Post by Teufik »

Trebao je on zavrsiti karijeru tamo. Takvi su rijetkost.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#12546 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

E pa svasta. Znaci tip je od osme godine u LFC-u, igra gotov 17 godina na profesionalnom nivou u jednom te istom klubu u kojem je postao ziva legenda, i umjesto da se sa svojih 35 godina na kraju sezone dostojanstveno povuce i zauvijek ostane unikat i simbol tog kluba, ode frajer da igra jos godinu-dvije negdje u nekoj saban-ligi.

Zadnja utakmica mu nece bit' za klub i navijace koji ga vise od jedne decenije obozavaju, nego za neki klub u picki materini koji mu je ponudio dovoljno dobar ugovor da se skine i naguzi.

Velahavle. :-)
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#12547 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Jarane 25 mil godisnje od LA Galxija ga pravi najplacenijim fudbalerom danasnjice i za 2 godine bi zaradio ko za cijelu karijeru u Liverpulu. Ne znam sta je cudno
User avatar
Logovan
Posts: 102772
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12548 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Pare čuda čine. Gerrardu zafalilo para. :skoljka:
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#12549 Re: Liverpool FC

Post by PriNc_ba »

sljedeca sezona je Liverpulova 100% :lol:

a i ne bi me cudilo sviju mi da cim ode Stiven da osvoje titulu nekim cudom :D mada njima ni Spilberg ne moze pomoci al et...
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#12550 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

Jes' vala, eto za ovih 17 godina covjek nije feninga ustedio, placali ga u bonovima cijelo vrijeme. :lol:

Al hajde sta ja znam, mozda sam ja neki idealista i da mi je stalo do nekog integriteta koji samo u mojoj glavi postoji.
Post Reply