Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Škobo Habu wrote: ↑13/06/2020 11:19
Stvarno ne razumijem, zapravo ne želim imati razumjevanja za sve one koji nasjedaju na jednu potpuno petparačku priču o NATO integracijama, Izbornom zakonu, borbi za državnost i ostale trice&kučine Željka Komšića.
Dovoljno je bilo gledati samo minut-dva njegovo jadno batrganje, retoričku gomilu buke, šum u kominikaciji sa ostatkom svijeta, da se čovjek sažali na njegov pokušaj stvaranja utiska kako je politička ličnost od važnosti.
Što ga Senad ne upita, ako ga zanima samo država, što sruši vlast u KS? Tu nema pitanja ni IZ ,ni NATO-a, ničega.
Škobo Habu wrote: ↑13/06/2020 11:19
Stvarno ne razumijem, zapravo ne želim imati razumjevanja za sve one koji nasjedaju na jednu potpuno petparačku priču o NATO integracijama, Izbornom zakonu, borbi za državnost i ostale trice&kučine Željka Komšića.
Dovoljno je bilo gledati samo minut-dva njegovo jadno batrganje, retoričku gomilu buke, šum u kominikaciji sa ostatkom svijeta, da se čovjek sažali na njegov pokušaj stvaranja utiska kako je politička ličnost od važnosti.
Što ga Senad ne upita, ako ga zanima samo država, što sruši vlast u KS? Tu nema pitanja ni IZ ,ni NATO-a, ničega.
Dakle, prodan je.
Pa da zamijeni Konakovića i Zukorlića Konceptom Nenadić.
dr_Evil wrote: ↑13/06/2020 15:24
Samouvjereno nastupa Komsic u vezi MAP-a, a nista tu nikome nije jasno vise
Rekao je Senadu da ode na web stranicu NATO-a pa da tamo vidi u kojem smo statusu.
Mada realno, nama je NATO bio tu Komsic da "sprijeci" ostale da blokiraju NATO ili ne.
Ma otisao sam ja davno, pise da bosna je dobila poziv 2010 i da sudjeluje u MAP-u. NIsta sporno, samo ko garantuje da ce ovi nasi uraditi ista iz programa reformi, i koja je kazna ako ne urade. Isto kao i za sve ostale presude koje nisu uradili, pojeo vuk kenjca
dr_Evil wrote: ↑13/06/2020 15:24
Samouvjereno nastupa Komsic u vezi MAP-a, a nista tu nikome nije jasno vise
Rekao je Senadu da ode na web stranicu NATO-a pa da tamo vidi u kojem smo statusu.
Mada realno, nama je NATO bio tu Komsic da "sprijeci" ostale da blokiraju NATO ili ne.
Ma otisao sam ja davno, pise da bosna je dobila poziv 2010 i da sudjeluje u MAP-u. NIsta sporno, samo ko garantuje da ce ovi nasi uraditi ista iz programa reformi, i koja je kazna ako ne urade. Isto kao i za sve ostale presude koje nisu uradili, pojeo vuk kenjca
bas tako, eto prije par dana je vec negdje pisalo da za te "nato integracije" nema para i da se ne dešava ništa, dodik/čović i ekipa tu masovno podmeću noge ...
a glede izbornog zakona, ako se toliko busa s njime, daj neka se izglasa IZ koji izvršava sve presude Suda za ljudska prava u Strazburu (Sejdić-Finci-Pilav-Zornić-Šlaku) ali, ODMAH, SADA, da sljedeći izbori idu prema tom zakonu.....
oće curac
spinel_ wrote: ↑13/06/2020 11:48
Neka sam, sve po zasluzi
Ako je po zasluzi ok. Ali ne bi trebao uz toliku patolosku mrznju prema Komsicu da i lazes o njemu.
Ja, kao bivši Komšićev glasač, ne mogu uopšte shvatiti koliko bi to mržnje bilo patološki?! Nakon svega što je uradio, koliko god je - malo je! Taj čovjek danas zaslužuje samo gađenje i prezir!
karanana wrote: ↑13/06/2020 21:33
Vec poceli placeni termini za opstinske izbore
Misliš li da je Nedžad Koldžo gostovanje na FACE TV platio općinskim novcem?
Ono, kao promocija Općine Novo Sarajevo, a zapravo njegova lična promocija
znam da opstina ima budzete za pojedine televizije gdje daju para za odredjen broj priloga i pojavljivanja. tvsa je primjer. za face ne znam ima li kakvih dilova. mozda bajramska cestitka ili neka reklama povezane firme ili tako nesto, kompenzirano za gostovanje. a ono oko izbora, sumnjam da su toliki dzekovi pa da iz budzeta placaju, lako bi ih protivnici mogli skontat i prozvat.
Samo sda botovi i uhljebi mogu podrzavati ovog alkosa Komsica. Toliko mu je alkohol popio mozak da se totalno gubi. Ali neka, izdrzat ce Bosna i tebe jos malo. Sljedeci put radije glas Covicu nego ovom pogancu